Споделена история от Други

Този сайт
Здравейте на 24 години съм. Искам да кажа, че и преди, когато имах време и сега, когато нямам, чета този сайт. Може би още от 14 годишна. Често го отварям. Историите тук както и коментарите и съветите са ме научили на доста истини за живота и са ми помогнали да реша много сложни ситуации сходни на тези, които хората преживяват и публикуват тук. Изключително много се радвах на подкрепата получена тук, макар и анонимна и се радвам и когато се помага на другите хора. Като цяло черпя философска мъдрост оттук и много се радвам на коментарите на изключително интелигентни и различно мислещи хора. Хубаво е да знам, че там някъде има човек, преживял същото като мен, който се чувства по същия начин и не съм едиствена. Благодаря и за съветите и мнението на многото хора тук. Разбира се има и доста негативни и хейтърски, но какво да се прави, винаги ще има и малко такива.
Исках с тази тема да попитам и вас, дали този сайт до някаква степен ви е въздействал по някакъв начин и ако да по какъв, дали по добър или по лош? Колко теми сте публикували тук и какви отговори сте получавали? Поучавала ли ли сте добри съвети, които впоследствие сте използвали? Аз честно казано има неща, които дори с приятелите си не мога да споделя, нито с родителите, защото ще ме гледат осъдително или ще са прекалено разтревожени, пък най - малкото от всичко ще ти дават добър съвет. друго нещо за сайта е, че в много тежки за мен моменти съм го отваряла и съм намирала истории много по - лоши от моята и това до някаква степе ме е карало да се чувствам добре, колкото и недобре да звучи. Винаги има по - зле от теб. Искам да кажа на отчаяните хора, просто да не губят надежда, че промяна ще има и тя зависи от тях. И да не чакат на готово всичко да стане и нещата да дойдат при тях. Животът не е толкова лесен.
Като цяло този сайт и може би бг мама са едни от малкото останали функциониращи, където може да си анонимен и да изразяваш мнение свободно.

Коментари

1.   Доста често пиша тук, защото ми е неудобно да споделям на приятелите си за проблемите си. Сигурно на модераторите им в писнало от мен. Имам поне още 2 теми намислени да напиша преди 15 септември. Получавала съм добри отзиви и съвети. Но и много хейт.

2.   И аз съм на 24, знам сайта отдавна, както и като имаше още izpoved, писал съм сигурно 5-6 теми, доста повече коментари и имам история, която искам да напиша, когато имам повече време и емоционална стабилност, защото става въпрос за болен приятел, с който загубихме контакт, а ми липсва.

Доста интересни теми и коментари съм видял през годините, хубаво е, че го има

3.   Но едно време беше коренно различен... Преди около 15на години. Тогава наистина беше полезен. Сега и него съсипаха.

4.   На 32 съм, от 8-9 години посещавам сайта. Помогнал ми е за доста неща, надявам се и аз да съм помогнал на хора тук.

Бих искал да одобряват отговорите по-бързо или да направят система, която да ги одобрява по подразбиране и едва после, ако се прецени че коментарът е извън правилата, да се премахва (подобно на някои новинарски сайтове).