Споделена история от Секс и интимност

Без орална любов
Здравейте, с една дума приятелката ми досега не ми е правила свирка. Просто не иска. Аз не я карам насила, щом не иска, не иска и не съм я насилвал. Въпроса е, че преди като са ти правили свирки, а сега ги няма, просто ти липсват. Това не означава, че аз не ѝ правя. Лижа я и това много ми харесва. Самото усещане как тя се възбужда, стене, мократа ѝ вагина с всички сокове, които се стичат е несравнимо.
Та се чудя дали просто да се примиря с това и по- точно как?

Коментари

1.   Пробвал ли е, може да не е готова, аз изчака доста време с мъжа ми докато се реша, питай дали е пробвал, кажи и че искаш?

2.   Ти си извратен. Като ти липсват свирките, купи си една красавица и почни да и́ духаш... Аман от извратеняци. Порното ви съсипа и затова много мъже сега си седят на сухо. Няма мазохистки дето да искат да са парцали и да се разболяват насила.

Ушен и носен секс не искаш ли? Може също и пробиеш някоя дупка на гаджето си, само и само да си пъхнеш инструмента на различно място.

Свирките и аналният са сексът на гейовете. Приятелката ти е жена. Има си вагина, специално за секс създадена. Ако не те привличат вагини достатъчно, как да ти го кажа... нямаш работа при жените.

3.   Все някога ще ти направи, просто не я насилвай. Тя сама ще те изненада, когато почувства че иска да го направи.

Може и без това, аз съм бил с момичета които изобщо не се справяха добре с тази работа, и ми е било все тая.

4.   Щом ти й правиш, а тя не иска да ти прави, по добре я зарязвай, няма да се промени, насила е с тебе! Има егоисти, които искат само да получават, но не и да дават!

5.   Интересна тема, не съм попадал в такава ситуация и дано не ми се налага.
Според мен пробвай да направиш вечерта по-романтична. Да я накараш да се чувства като принцеса. Да има по-продължителен foreplay. А към края вече преди да я чукаш, почни пак да я лижеш, но бъдете подобно на 69. Да ти е близо чепа до нейното лице. Знам едно момиче, което уж не обичала и тя да прави, обаче като я бях възбудил адски много, сама ми го налапа и после не ще да пуска.
Друг вариант, който може да пробваш е да се изкъпете заедно и от там пак някаква любовна игра. Възможно е да я отблъсква нещо, да си мисли, че не ти е чист.
успех и да се похвалиш дали е проработило

6.   Здравей, приеми че, има жени които не искат свирки и това е, аз съм една от тях. Но щом не ти прави свирки, спри и оралната и ти. Едва ли ще има очи да те попита защо си спрял. Има ли някаква компенсация? Едно като не дава, трябва нещо друго да даде, за да има баланс, успех.

7.   Много ми е интересно хората тук където казват, че всичко в секса трябва да е по равно щом тя не иска да му духа и той трябва да спре еми не е така. Секса е удоволствие и двамата трябва да правят това, което им харесва не хората да насилват партньора да прави нещо което не харесва и също да не очакват ако единия му духа и другия трябва да получи същото. Разберете хора, че това не е правилно секса не ви е бизнес.

8.   До 2:
Не точно. Вагината ѝ страшно много ме възбужда, побърква направо. Затова и толкова обичам да я смуча. Вагиналният секс си е страхотен, всеки път е като за последно, но от оралния си е друго удоволствието.
А доколкото имам наблюдения, почти няма жена, която да не обича да получава орални удоволствия. Така че жените, които обичат да им духат, също ли се считат за извратени?

Авторът

9.   Човек, просто я питай защо не ти прави

10.   Ами избираш- или си с това момиче и минаваш без свирки или като толкова не можеш без да ти го лапат си намираш друга - от духовата музика.
Онези от преди са били флейтистки, ама не си останал с тях?

11.   Предложи 69

12.   Авторе, не казваш на колко години си - вероятно някъде около 20.

Как би постъпил един себеуважаващ се мъж?

Или приемаш нейните особености, не те тормозят и я обичаш, или ѝ заявяваш директно, че свирките ти доставят удоволствие, че се практикуват масово от всички и ако тя не промени виждането си по въпроса, ще я зарежеш!
Готово! Нещо неясно?

13.   Трябва и да Свири и да Гълта !Иначе не те Обича!!!

14.   12, свирките не се практикуват от "всички". Ти, ако се смяташ за всички, евала! Продължавай в този дух (да духаш).

Разсмя ме коментарът ти, благодаря!

Свирките и аналният са сексът на гейовете. В хетеро двойките такива неща се наричат извращения. Мъже като теб създават мъжемразки и асексуални.

Ж,23

15.   А мъжете не искат свирки и анални, искат си нормален секс, 'щото са хетеросексуални (нормални). Само манафите искат свирки и анални.

16.   14много си права аз съм на 18 и не знам дали изобщо, ще се реша да правя секс. Тези гнусотии не са ми по вкуса, нито бих си сложила в устата органа от където той пикае, нито бих си дала дупето то е за друга цел както всички знаем. Според мен порното създаде тези изкуствено създадени взаимоотношения между половете. Не може да очакваш, че всяко момиче ще се държи като професионална порно актриса или, че ще и харесват нещата които правят там, не е и нужно.

17.   14,15

Момиче, обожавам как пишеш! Летя от щастие с усмивка на лице! Да можехме да се запознаем...

Мъничка си и не разбираш някой неща, иначе си права - стандартният секс е вагиналния!

Целувки, (kiss)

от 12

18.   17, ехеееее...

ДС,21

19.   17, ти си мъничкият - по акъл. Доказа го 2 пъти, но няма да ти обяснявам, защото няма да ти стигнат интелектуалните ресурси, за да схванеш. Не те знам на колко години си, не ме и интересува, но обикновено старите ползват "малък/малка си" и най-много се излагате навсякъде, където се сетиш. Виж колкото набързо те прочетох. :) Поздрави и успех да си намериш жена-парцал (гей)!

20.   Природата никой не може да излъже. Жената е за нормален секс, а гейовете за останалото. Явно и ти си болен от модерната болест "педерастия". Имаш късмет, че не можем да се видим на живо, би си глътнал езика. И буквално, и преносно.

21.   Според мене не си я научил на от гъз@ фостата!

22.   Тука виждам двойни стандарти .Искате да ви лижат а вие не искате да върнете жеста.

26.   До номер 2 та ако си мъж, женати отдавна гълта чужда сперма. А ако си жена минавай от време на време като закъанее твоя покрай близките проститутки той е там. до автора: няма да ти мине щим ти е само френдка търси друга и после друга и така до де намериш сродна душа

27.   26, н. 2 е 23-годишната откачалка, която пропагандира оралния и аналния секс за секса на гейовете.
В което има доза истина, но ти натяква постоянно, че ако ти практикуваш такъв вид секс, директно спадаш към гейовете и лесбийките...
А за свършването в устата на жената е готова да гори мъже на клада..
Очевидно не знае, какво е това животно х@й в устата :D

28.   до 27 Приятелката ми е такава. Не иска да ми прави френска, но нямала против да правим анален секс.

30.   Ужас, не мога да разбера такива жени, които наричат тези, доставящи орално удоволствие на мъжете си, парцали. Било "педерастия" и не знам си какво. Ок, като не ти харесват свирките, не прави, намери си подобен мъж (със сигурност има!), но не обиждай хилядите жени които обичат оралния секс и от двете страни. Аз съм била само със сегашният ми приятел и много се старая да му хареса, както и той. Кое ми е "парцалското"?!
Авторе, освен да попиташ приятелката си, друго не виждам. Може да е имала предишен, който да е бил груб с нея по време на орален, да е преживяла изнасилване или опит за такова или просто самата идея да прави свирки да ѝ е смущаваща и да ѝ отнеме време да се свикне. Преди всичко трябва разговор за това! Предложи ѝ да ти направи като може наистина да ѝ хареса!
Успех!

Жена на 21

31.   Хора направо ме изумявате.. Свирките по принцип са си нещо нормално като част от любовната игра, когато обичаш един мъж на теб също ти харесва да му доставиш удоволствие и те възбужда, че го палиш, секса не е за гнусливи, който го е страх от мечки да не ходи в гората... Но авторе все пак момичето може да е срамежливо, ако сте от скоро заедно, гнусливо или да има лош опит, ако някой бивш я е обидил, че не го прави добре примерно.. Причините може да са най-различни.. А е доста деликатно как да си поискаш, ако гледате порно заедно може да пуснеш такава сцена, ако не ти е неловко може да поставиш въпроса ребром, но внимавай да не го възприеме като нападане и оплакване или докато се натискате и сте възбудени може да пробваш с жестове да я насочиш или да намекнеш.. Варианти много :)

Вещица

32.   Абе номер 2 каза горчивата истина и я хвърли в гнездото на осите, които сте се разбръмчали в последните коментари. :) Предполагам, някои други сте се припознали като гейове и се обидихте. Истината боли. Винаги. Споделям гледната ѝ точка на 100%. Аналният и свирките са педерастки извращения, пренесени между половете благодарение на порното. Преди години що беше различно? Защото нямаше порно или поне не беше толкова мръсно и гнусно. Откакто дойде порното, мъжката част в голям процент се развали. Поне си признайте, че ви направи педали. Признанието не боли.

М30

33.   Автора: до 30 и 31
Благодаря за коментарите. Надявах се да има и не толкова осъждащи. Оценям разбирането. За мен секса е нещо повече от физическо удоволствие, понякога дори духовно изживяване, точно затова обичам да ѝ правя орална любов и да я облизвам навсякъде. Срамежлива не е, доколкото знам не го е правила преди, не съм нехигиеничен, чак толкова да я е гнус не вярвам. Може да не ме обича толкова колкото аз нея, знам ли

35.   Ами аз съм мъж и не обичам да ми правят свирки и анален секс. Не че ми е гадно, просто не е нищо особено. Много по-хубаво ми е, когато партньорката ми го масажира с ръка. Още в начлото на нашата връзка и тя ми каза, че ако ще ми духа и ще ми пуска отзад, ще е за мое удоволствие. За нея също не било не било нищо особено. Аз обаче и правя орална любов с удоволствие, защото страшно ме възбужда. И тя много обича. Ами уцелили сме се и ни е много хубаво. Така че двойки всякакви.

36.   Номер 35, пожелавам си адекватен мъж като теб, честно. Ако кажеш, че си и красив, ще умра от завист, че вече си зает.