Споделена история от Секс и интимност

Обичам да смуча топки
Здравейте, жена на 26 съм. Тук съм, за да споделя проблема си, не знам дали да го нарека проблем, фетиш или нещо друго, но е факт :обичам да смуча топките на мъжете по време на секс. Изключително много се възбуждам от усещането тестисите на мъжа да са в устата ми, да усещам как набъбват и пулсират от възбуда вътре в устата ми, да ги смуча нежно, силно и бавно с устни и да ги стимулирам с език, докато не изригнат на едри струи в устата ми и накрая да изгълтам всичко. Обичам да масажирам простатата и да правя въртеливи движения върху разстоянието между топките и дупето с език, това ги кара да се гърчат в екстаз и да свършват със зверски оргазми, правила съм и rimjob. Правила съм го на много мъже досега, всички те са останали доволни и впечатлени от техниките ми, казвали са ми, че ще искат пак, и че оттам нататък съм им "любимката". Не знам дали да съм поласкана или засрамена, но е факт:) Не мога да свърша без да правя тези работи, даже и нормалния секс не ме възбужда толкова много. Трябва ли да се безпокоя, това знак ли е за психическо разстройство или е съвсем нормално? Мислите ли, че съм нимфоманка?

Коментари

1.   НЕ, просто си еблива и искаш да доставиш максимум удоволствие на всеки мъж, а това е супер, тъй като повечето са дървета в леглото и чакат друг да свърши работата, за съжаление?

2.   "Обичам да смуча топките на мъжете по време на секс".
Авторке сериозно ли говориш. "По време на секс" се разбира когато той ти го вкарва във и изкарва от вагината. Не мога да си представя как по време на такъв секс /истински секс/ ти ще му смучеш топките. Освен ако си гъвкава като змия и можеш да се извъртиш назад тогава можеш наистина да му смучеш топките а също и разстонието между топките и дупето и разбира се самото дупе, което ти наричаш rimjob. Как ми се иска и на мен да направиш същите неща. На 26 добър опит имаш, професионалистка си.

4.   Мисля че е поредната измислицата на някой чикиджия

5.   Никакви ценности ли не останаха в тоя живот?Мъже с мъже,жени с жени,тук там мъж с жена????Къде остана хубавата изпепеляваща любов????Извратените са повече от нормалните!!!

6.   Ами 2,нали и оралния секс (като целуването,близането и смукането на топките на мъжа и свирките) също е секс? Какво сега,ти броиш само същинското мушкане на пишката навътре,навън,навътре,навън във вагината за секс? И да,гъвкава съм като змия,тялото си ми е гъвкаво откакто се помня по рождение и съм висока (180),но въпреки това не мисля,че съм чак толкова всеотдайна и готова на всичко в името на това да дарявам мъжете с удоволствие,че да съм готова чак пък да си сецна гръбнака,само заради единия секс. И да,и на мен ми се иска да ти направя същите неща,на колко години си?;)

8.   Да ти дам и моите

9.   Аз редовно си бръсна космите по половите органи. Обичам да си играят с тях и, в частност, да ми дърпат, лапат и смучат топките. За партньора, жена или мъж без значение, това е предразполагащо. Не са много жените, които с охота лапат топки, така че партньорите на авторката са облагодетелствани.

11.   Просто това си ти харесва. Аз съм жена и харесвам да правя орален секс на партньорите си. Топки също съм смукала без някой да ме е карал. Просто ми е идвало от вътре. При мен пък възбудата идва от това, че на мъжа ми е хубаво. Винаги искам той да изпита по голямото удоволствие от колкото аз.

12.   Абе на тебе колко ти е голяма устата, че събира топките ?

13.   Гаджето ми има много малък член, мен ми е кеф да му го лапам целия. Най- обичам, когато се къпем и му е отпуснат, тогава му е много малко пишлето и все едно смуча по голям клитор....

14.   От номер 6 :забравих да се подпиша ,аз съм авторката;)

16.   Авторке, това кажи, че искаш!
Ей сега да видиш що мъжля ще ти се наредат на опашка...

Ако искаш и моите, давам ти ги!?

Бръснат с прическа, млад, обичащ секса, езичетата и всичко, което доставя удоволствие в един акт.
Нямам против и аз на тебе!

17.   До 13

Тука в сайта всички жени си мечтаят за големи, та баш най-големи. Ходят спят с чернилки, за да попаднат на надарени.
Само се оплакват, че не им стигало!

Сподели моля те, колко му е голям на приятеля ти в ерекция и
сантиметрите му пречат ли Ви да имате щастлива връзка!?

18.   Ахаха, 180 см и гъвкава като змия - изгуби ме. Истински гъвкави са, не всички, разбира се, ниските жени. Въобразила си си нещо. Много си комплексирана, сякаш това което, правиш другите жени не го правят на партньорите си и ти си незаменима, щото им ги лапаш. Слезни на земята. Но ако да им ги лапаш ти вдига самочувствието, продължавай, така изглежда отстрани. Гледай да наблегнеш и на нещо друго, че със секс и лапане мъж се задържа до време. Такива, които лапат бол, не си единствена.

21.   Никоя жена няма да го опише по този начин.

22.   Цитат "...вътре в устата ми, да ги смуча нежно, силно и бавно с устни и да ги стимулирам с език, докато не изригнат на едри струи в устата ми и накрая да изгълтам всичко..." Това го прочетох два пъти. Жена съм, все съм виждала мъжки топки, горе долу знам какво се прави, ама топки да изригват на едри струи баш докато са в устата ти не съм виждала. Някой мъж ако може да сподели от първо лице как изригват топки на струи...? Или пък авторката иска да каже, че е налапала целия атрибут барабар с топките наведнъж? Ей тая уста като на акула бе!

23.   Така започвам. Това е овертюрата. После минавам на федерки. Финалът е римване. През цялото време му галя ствола. Резултатът - купува ми нещо скъпо от мола

26.   Евлалаата на номер 18. Жена съм, но ми е много интересно като започнете наистина да се хвалите какво правите, с каква страст и колко сте разкрепостени. Няма лошо да се раздаваш, но е проблем, че го правиш за всеки. Детайлите, които ни разказваш са много интимни и лично аз бих го направила само с човек, с когото имам дълготрайна и сериозна връзка. Хубаво е да доставя удоволствие на партньора, но я се замисли дали и те ти доставят? Може би за партньорите ти си идеална, получават всичко и то без усилия, но както казва 18 мъж със секс не се задържа. Ако те кефи прави го. Моето мнение е, че това е само за специален човек.. И за да не ме помислиш за фригидна лелка, ще ти кажа само, че съм доста сексуална

29.   Една приятелка на жена ми има такъв фетиш, но като ми лапне топките започвам да изпитвам тревога и ми спада. Не се получи с нея заради този фетиш.