Споделена история от Секс и интимност

Дами, какво за вас е малък пенис?
Интересува ме гледната точка на дамите - пенис с каква дължина възприемате за малък (под колко сантиметра)?

Имали ли сте контакти с такива мъже и колко сантиметрови (приблизително) са им били?
Как сте си прекарали с тях като хора (емоции, преживявания) и останали ли сте доволни от секса, който сте правили?

Уточнете дали вие сте с по-широка и дълбока вагина, защото това определено има значение, когато го правите с по-малък пенис!

Имате ли проблем да сте в дълготрайна връзка с такъв човек?

Коментари

51-67 от 67

58.   Аз да ви кажа съм на 21г и ми е 18 см дълъг и около 14-14,5 см в обиколка (зависи колко съм възбуден). Никога не ме е притеснявал размера ми и не съм чувал негативни отзиви за него ( с 4 момичета съм имал интимни отношения към този момент.) Всички до една са ми казвали , че отначало първите една-две минути малко ги боли, после усещам че става доста мокро и влиза без никакъв проблем, та дори може и още (всичките девойки на моя възраст - 1 година, като на 1 от тях бях първия). Сегашната ми приятелка е доста дребничка и твърди, че е голям особено пък за нея, но аз винаги ще си мечтая за още 2-3 см дължина и 1-2 см обиколка. Просто много ме кефи да викат от кеф и опита, който имам към момента ме кара да мисля, че дължина 20-21 см и дебелина на китката на момиче 15- см да са си направо тоооп за мацките където и да са по света.
Сигурно някой ще каже че си измислям или си избивам комплекси, но просто реших да се разпиша по темата,споделяйки скромния си опит.( в крайна сметка всичко е анонимно и щом сте тук значи поне малко ви е интересна темата)

62.   До 55 Пич остави ги тея гаранция, че -2см никой никога без мерене не може да различи, нали знаеш че на жена не може да угодиш едната говори смешки какво пък като му е 16? ! Що 16см малък ли ти е да питам? Защото ако се осведомиш това над среден размер даже.
14, 15, 16, 17см това е златната среда никоя няма да те върне, никоя няма да я заболи и никоя няма да се оплаква, че е незадоволена! И никоя няма да ти говори за размери даже! Евентуално само г-ци аз съм широка и с високи изисквания, но съм с плоски цици и задник или с евтин силикон и криви джуки! И с 12-13 има много мъже и пак си правят секс, сменят ги, женени и всичко. Само в интернет изкачат жени, за които виждаш ли всичко под 15 било малко хаха.

63.   До сега не съм правила секс, но съм излизаа с много мъже, като аз обичам да се целуваме голи и съм виждала много. За мен малък член е 13 см и веднъж се натисках с един с 9 см и по принцип ми е по-яко да му е по-голям, за да го усещам.

66.   Чета коментарите тук и ми става смешно колко сексуално неграмотни са някои хора и най-вече авторът на статията.
Размерът на пениса има значение, но не става въпрос просто за една дължина.
Пенисът освен дължина има и обем (дебелина и обиколка) както и вид, и форма. 15 сантиметра член, който е с обиколка 3. 5 - 4 см. е едно, 15 см член с обиколка 5 - 5. 5 см, е съвсем друго!
По отношение на формата, може да е прав, а може и да е изкривен във всякаква посока, малко или пък много. Главичката също има отношение като форма и пропорции спрямо ствола. При някои има изпъкнали вени, при други не. Размерът и отпуснатостта на тестисите също имат отношение към цялостния вид. Съответно всичко е въпрос на вкус и женска анатомия, и човек не бива да се подценява. Но от опит ще кажа, че обикновено жените харесват пениси които са по-обемисти и ги уплътняват добре. Някои достигат до оргазъм още при вкарването на такъв член. Така че, като си го мерите, първо не мерете от ануса, че да си добавите сантиметри и второ - мерете и обиколката.

68.   Не знам какво толкова се прехласват по тъй наречената Г-точка, явно измислена за успокоение на късопишковците. Е, няма по-голям кеф от това да усетиш пулсиращия пенис на партньора, до шийката на матката. Успокоявайте се, но женският оргазъм е свързан иненно с дълбоко проникване и здраво изтрисане.
Жена

69.   Моя е към 13 см. Не е много, но нямам оплаквания от жените, щом ме търсят за още и още...

Не е за хвалене, но съм бил с над 40 жени. На повечето им си е точно по размер, като е имало и няколко с доста широки и дълбоки вагини след като се възбудят, но пък от друга страна съм бил и с такива с много плитки, които ги боли... Еми много по кофти е, като ги боли - то удоволствието някак изчезва и за мъжа...

Най-добре да си намериш точната за твоя размер! :D

70.   номер 7 мн тъпа постъпка. Такива материални жени никога. Само жените го можете тва да захвърлите мъжа щото бил с 12. Пък плачете че понякога се отнасяли като с предмет с вас. Какво очавкате мъжа да ходи да се гръмне ли или веднага да отиде на хирург? Такава бих и зашлевил плесница нарекал К**ва о да си ходи? какво ще кажете? Хайде да видим дали ще пуснете тоя коментар

71.   Много тъп коментар и от 68. Ми ако някоя няма цици да я захвърлим на боклука ако не са й големи? Що за тъпотии. Думата късопишковци а може ли да те наречем слабоумна? Кое е по-зле?

72.   Обичам да прониква в мен като съм вече на ръба…, няколко тласъка са достатъчни и се разтърсвам в конвулсии, разтичам се и друго не ми трябва.
От един луд мерак за мъж, с когото се гонихме доста, направо щях да свърша при целувката само :-))
Награбихме се яко и буквално му се нанизах в движение без никаква подгрявка…Бях толкова мокра, а той толкова твърд, че нещата се случиха адски бързо!
Не ми трябваха никакви сантиметри тогава, имахме си такъв мерак, че той беше достатъчен!
Не отричам обаче, че е наистина върховно да съм плътно изпълнена и до дъно…, като е без особена тръпка…
Тогава си трябва яко триене и уплътняване, за да се получи!
Меракът разгорещява и е съвсем друго изживяване…

74.   Аз съм преспала с около 30 мъже, виждала съм малки пенеси. Не ми е било проблем, ако мъжа е пич. Правя анален секс в такива случаи и пак ми е хубаво. Само веднъж попаднах на наистина малък член. Тогава дори и отзад... не беше добре, ако ме разбирате. (Ж46)

75.   Аз съм бивша проститутка в чужбина. Размера има значение. Правела съм секс с мъже от всякаква националност. На тези от Азия са най - малки- около 7 см.. Въобще не ги усещам
На тези от Африка са най - големи. На повечето им са над 18 см. Имала съм клиенти от Сенегал с 23 см, 24 см.. От Конго имах няколко с по 25 см. От Мароко мъжете също имат доста големи пениси. За моя изненада на французите също им бяха много големи- под 18 см. французин не видях.
На сърбите и румънците им са малки, не ги усещам.
Имала съм и африканци с малки около 14 - 15 см, но това при тях е рядкост. Почти на всички им са големи.
Най - хубаво ме чукаха тези които бяха с над 20см.
Най - малки бяха на китайците, индийците, пакистанци, бангладешци, виетнамци, абее всички азиатци си са гола вода в леглото. Не стават за секс.
Само африканците ме задоволяваха.

Бившата проститутка

76.   до 75

Ние пък ти повервахме! То даже няма и значение, след като/ако си проститутка. За какво задоволяване говориш при проститутките? Хората не отиват при проститутките, за да ги задоволяват, а да се ЗАДОВОЛЯТ!

77.   До н. 75-Не знам дали си наистина бивша проститутка, но да не би да са ти споделяли-точно колко са им големи или ти на око си ги преценявала? И по колко си има взимала? Сори, че те питам това, но честно казано-не бих се жертвала да правя това, колкото и пари да нямам, затова и се надявам онези жени, които спят с мъже за пари-да им вземат колкото се може повече пари, защото мъжете-като цяло са извратеняци и неблагодарници!

78.   Здравейте. Скъпи дами моят е 13 см. Последната жена с която бях каза, че ми е малък. Малко се комплексирах от тогава. Как да си намеря жена дето ще и е достатъчен този размер. Мил и точен човек съм не ми се ходи по проститутки. Ако има жена от района на Шумен да иска да се запознаем да пише. Иначе нямам проблем 2- 3 пъти свършвам. На 36 години съм малко съм отчаян. Ако има жена на ръце ще я нося и ще се опитам да я задоволя с моят размер. Нека пише ако има.

79.   То на повечето мисля, че им е към 13, 14 см така, че това е нормално, споко

80.   Физиологично вагината е дълбока 13 см. Останалото е лакомия, предразсъдъци, неумение от страна на мъжа и тн.

Виждал съм 25 см на черен. На живо, Бяхме в един суинг клуб. Впечатляващ. беше да. Всички жени в клуба искаха най малкото да му го пипнат и хванат в ръка. Цяла вечер горкия обаче не можа да му стане. 45градуса спаднал. То това как се пълни с кръв ми кажете? Тръгна си без да ебе реално, а се опита на 5 жени поне... Направо го съжалих честно.

Запомнете жените искат ТВЪРД. Искат някой който ги желае. Думата твърд възбужда повече от думата ГОЛЯМ.

81.   Така, жена съм на 32, омъжена.

Преди да се омъжа имах кратка връзка с мъж, който в началото ме попита дали според мен секса е важен за една връзка. Усетих, че нещо не е наред, след което ми обясни, че в момента е на хормонално лечение заради проблеми с ерекцията. Ушите ме заболяха да слушам за 19 сантиметровия му член, който така и никога не видях на живо, тъй като човека се оказа напълно импотентен. Отделно беше адски комплексирам и злобен, в което се уверих и го разкарах.
В мъжа ми се влюбих и омъжих по любов, размера му не е от големите, може би е около 12 см (не съм го мерила) Уверявам ви, че такива чудеса прави с него, че се убедих, че размера няма значение. Била съм във връзка с мъж с по-голям размер, нямам нито един оргазъм за 4 години.
Съпруга ми е споделял, че е имал период с много връзки, в най-ранна младост и вероятно оттам е опита му, не ме интересува защото сега сме си заедно и отдадени един на друг. Свършва ме по 1-2 пъти на секс, издържа достатъчно, внимателен е и отдаден и грам не ми пука колко см му е, като има ерекция винаги когато искам секс( а това е всяка вечер) и съм винаги максимално задоволена.
Така, че не отписвайте всеки под 16 см :)
Поздрави на всички и бъдете здрави :)

51-67 от 67