Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е това според вас?
Въпрос към мъжете. Според вас нормално ли е приятелката ви да е била с 4 преди вас или бихте я сметнали за лека жена?

Коментари

1.   Нормално е да е била максимум с ТРИМА преди теб и ти да си ѝ четвъртия!!!!

Ако ѝ се падаш от 5-ти нагоре - да к*чка е!

Но в наше време да си пети подред си е истинско щастие!

Няма какво да направиш, с колко е спала и ще спи само тя си преценява!

Жените са свободни да правят с телата си каквото си искат!

Не я отхвърляй само заради тази причина! Всъщност спада към категорията на девиците, така че не се оплаквай, а давай!

2.   Явно е,че си пълен аджамия-братчед,путка изтъркване няма,брояч също !

3.   Те сега много малко са били само с 4, ако са само толкова, добре е. Зависи и на колко е де, ако е на 15 е много.

4.   Зависи на колко е. Едно е да е била с 4 на 14, друго е с 4 на 40.

5.   Жена като каже бройка умножаваш по 3. Мъж като каже делиш на 3. Туй е положението. Ако е на 20 и нагоре няма шанс да е била с 4-ма.

6.   А ти с колко жени си бил?

7.   Тоя па. Тя ти е казала 4 - ти бил ли си там да видиш колко са? Аз приятелка с под 20 бройки не знам да имам. Прецени си сам.

8.   Брат да знаеш, че при жените се умножава. Така че брой от 20 нагоре не бъди наивник.

9.   Ехааа, чи темичка...
По принцип, тези ваденки се лепят за да е по-цветущо. Тя и само да е погледнала друг, вече в акъла ѝ е как ше го изчука.
Туй да си бременна и да одиш да се чукаш с тоя-оня, като алтава - нали се сещаш, че няма как да ти викат...
Просто ревнивите мъже са желани за любовници, но той я фаща, изчуква и хайде, докато тези, които "си знаят стоката" не са особено желани, освен ако ... са или чичко паричко или дават толкова много от себе си за съответната госпоица/госпуджа, че по-добре да си го държи и да си ойка, отколкото да се нахендри на някой, дето... нали... ;)

10.   А и още нещо забравих - жена и ръжда, като тръгнат, нямат спирачка...

11.   За мен над 3 вече е много. 5 и нагоре за нищо не сава курва-боклук и разнебитен парцал за семейство НЕ!!!Това е положнието. Разбира се има значение какви ги е вършила ползвала ли е презервативи, лапала ли е пишки. С какви мъже е била също.
Нима не виждате какво изродено поколение се пръква от тея долни жени.
Не може да си раздаваш путката наляво-надясно и да очакваш че живота ти ще върви по мед и масло. Говорят за дълги провалени връзки-нямам намерение да ставам кошче за душевни отпадъци.
Съветвам всички мъже,които са моето мнение добре да проучват този въпрос ако са решили да се задомяват. Че таралежа в гащите ще става по бодлив с времето!

12.   Нормално е за нея, но ненормално за него, но за чукане става.

13.   Най- добре да е девствена, ама в днешно време до 3- 4 бива. Вече ако са повече, ебеш и бягаш. Друга работа с такива курви нямаш. Но пък и никога не можеш да си сигурен с колко е била. Затова най- добре девствена, брояч си има- от 0 до 1, с всеки следващ жената все повече започна да се превръща просто в една дупка за задоволяване на мъжките потребности. Иначе съпруга и майка от такина не става.

14.   Мъже ,толкова ли не можете да разберете, че няма как да разберете какъв е бил сексуалния живот на жена ви ?! Може и девствена да е била , а 15 години да се е търкаляла по чуждите кревати -свирки ,анален секс ,че и химена си зашиват някои .
На всички им се иска да не чакат за секс , докато се оженят , ама да е девствена и само по тях да припада .Еми,нещо не излиза математиката
Аз бих избягвала някой без сексуален опит , защото това не говори само за секса .Но и не бих искала да имам нещо общо и с някой , който ми се фъчка той колко бил оправил .

15.   14, мъжа ако е умен, рано или късно се досеща. На една жена малко или много и личи дори по излъчването.

16.   15 Я кажи аз като съм била само с двама, какво ми е излъчването, как го разбираш?

17.   16, не знам, аз поне го усещам повечето пъти, като видя жената на живо. Не мога да опиша как точно усещам, но някак си личи по излъчването. И във времето се е потвърждавало.

18.   Много интересно как мъжете искат да праскат колкото се може повече жени, обаче смятат,.че жените максимум с трима трябва да са били. И ако всички жени действително спят само с по трима мъже, вие с кой ще си лягате,бе,драги?
А ако за вас това е проблем, дали пък не е проблем и за жена ви да сте били с 30 преди нея примерно?
Айде стига с тия двойни стандарти, защото сте смешни. Да не говорим колко от вас се правят на палячовци, само и само да свалят една жена и да си легнат с нея, с после бягат. В случая тя ли е виновната? Аз лично имах един ентусиаст, който над шест месеца ме сваляше и убеждаваше,че е сериозен, накрая след като си получи секса духна. Сега,когато си имам сериозен приятел от години понякога пак се присеща за мен, но разбира се получава само един сериозен игнор. Друг пък, с който започнахме връзка, на третата седмица взе да ми говори за брак и деца, а ние бяхме на по 20. Разбира се, че и с него не се получиха нещата.
И сега по вашата логика аз съм виновната предполагам, че не съм останала с тези мъже?
На мен приятеля ми не ми е нито трети , нито четвърти, но никога не съм му изневерявала, правим редовно хубав секс, готвя му всичко което обича, работя, влагам пари в дома ни, грижа се за него и т.н. Това дали си спал с един или с десет нищо не означава. Разбира се, от някаква бройка нагоре И ЗА ЖЕНИ, И ЗА МЪЖЕ, за мен вече не говори добре, но няма как да очаквате партньора ви да е бил с двама - трима души преди вас, особено ако сте над 25. И това важи и за двата пола!

19.   18 Дежурното избиване на комплекси. Ясно им е че няма как да стане и не е ниемално. За това се пенявчат тук, за да се успокояват и да си избиват комплекса за малоценност. Те иначе няма как да изглеждат по-алфа от нас. Та си се залъгват тук горките.

20.   Най-добре е, мъжете да не пишат в темата , че съвсем ще им лъсне балканския манталитет .
А , младежът-автор , да направи услуга на приятелката си -може с друг да има по-голям късмет.

21.   18 Аз пък излизах с един дето ме водеше по тихии тъмни улички с колата. По едно време спря да ме търси. Една приятелка ми каза че вече сме били преспа ли и явно за това не ме търсеше вече, но ние дори не се бяхме целува ли...
Познавам и девствени и спали с един мъж късно, има всякакви. Аз имам само двама на 30г съм, вторият ми е мъж.

22.   14, 16 - много ниско ниво! На жената ѝ личи, когато е прекалила с мъжете. Излъчването ясно се променя след 4-тия партньор.

18,19,20 - никой не ви е виновен, че не можете да разпознаете дали даден мъж в обкръжението ви е за вас или не! От тази гледна точка работа на жената е да отблъсква опитите на мъжете да преспят с тях и да се насочат към тези, към които имат дълбоки чувства, които в живота са доста малко на брой!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ВСИЧКО ДРУГО Е РАЗВРАТ, КОЙТО ВИЕ ПОЗВОЛЯВАТЕ ДА СЕ СЛУЧВА И ТО ПОСТОЯННО!!!!!!!!!

По този начин масово мъжете и жените ще образуват двойки помежду си, които ще са дълготрайни!!! Ето как на никой мъж няма да му е "наложително" да ходи и да задиря чуждо, при положение че до себе си има човек, с когото се обичат!

Ето Ви мили дами правилното общуване между мъже и жени, при което развратът отсъства и в обществото няма хора без половинка до себе си за дълго време...

Ашколсун дами, машала!

От 1

23.   Заради комплексарщината на Бай Ганьо жените ще лъжат за бройките си.
За пред такива всяка е тясна и е била с 1 до 4-ма преди него, ами вервайте си бе.
Все някога желанието надделява над моралът, а Ганьовеца няма как да разбере с колко е била преди него, щото му е достатъчно да му се омилкват и да му говорят като девственица, и вече той си мисли, че ще е 2, 3-тия щастливец който е топнал чушлето. ха-ха-ха
Мечти, мечтиииии...

24.   До 15

Имам една позната, дето само аз знам за поне 30, дето е овършала. Просот на вска екскурзия, а понякога и на излизане, все си намира някой. И да, тя си ги намира. Бяхме колеги на работа и имаше едно ново момче, дето на третия ден я избягваше. Като я попитах защо, тя каза, че му е свършила върху лицето.
Сегашният и приятел, първо си мислеше, че е светица. После не толкова. Но се отнасяше добре с нея, за разлика от баща ѝ и първият и приятел, който системно я изнасилвал. Искам да кажа, че ако една жена спи с много мъже, това не е доказателство, че е лош човек. Някой просто имат нужда да бъда обичани, но не са срещали правилият човек и сексът е най-близкото нещо, а други просот боичат да правят секс, но им е писнало от хора, дето имат 1001 изисквания за всичко.