Споделена история от Секс и интимност

Размисли върху отношенията и типовете момчета
Здрасти!
Момче съм на 24 г. и бих искал да споделя някои от моите разсъждения по тоя въпрос, а вие ми кажете какво мислите по въпроса.
Като цяло знаем митовете за доброто и лошото момче - едните нямат никакъв успех, въпреки това че са "добри" с жените, а лошите момчета имат, въпреки това, че са "гадни" с тях. Мисля, че нещата не стоят толкова семпло и клиширано. Според мен:

- Доброто момче - Всъщност не е кой знае колко добро, главно защото в основата си тази доброта идва от желанието му да преспи с момичето. Много добри момчета стават тегави гадове след като преспят с някоя т. е. всъщност не са добри. Поведението им е отблъскващо, защото постоянно показват жажда за внимание.
Истината е, че добрите момчета често са хора, които имат нужда от момичето не защото я харесват истински, а защото имат незадоволени психологически нужди (ниско самочувствие, например), които се опитват да запълнят. Момичетата не харесват това, защото трябва да играят ролята на бавачки.

- Лошото момче - Според мен еквивалента на лошото момче е красивата кучка. Не стават за връзки, но пък искаш да спиш с тях, затова по-несериозните момичета са привлечени към него. Става въпрос за авантюристичен човек, мистериозен и интересен, но никоя сериозна жена не би се задържала дълго време с него. Това са хора, които имат други филми и просто, за разлика от доброто момче, не се фокусират главно върху момичетата.

- Мъжа - Тва е пич, който според мен е наистина търсеният човек за нещо по-сериозно. Общо взето е човек, който е взел живота си в ръце, самоиздържа се и има някакъв план за бъдещето.

Какво ще кажете вие?

Коментари

1.   Значи... моля да ме извините, че ще си позволя да Ви говоря на ти, но... БРАТО, само с десет години съм по-малка от теб и да бъда честна... въобще през тиквата ми, тоест акъла ми не са ми минавали такива неща. И знаеш лш защо? ! Омръзна ми от такива като теб-момчета, които се мислят за големи мъже. ПИСНА МИ! Не ме интересува какви ще стават-добри, лоши... все тая, брат! Но ми омръзна постоянно да попадам на мъже и скапани подрастващи момчета да вършат простотии пред мен или да говорят точно такива глупости-лошото момче, красивата кучка.... Омръзна ми да ме гледат втренчено и да се празнят точно пред мен. Било то на училище, на улицата.... Така че... няма лошо или добро момче. А, ако има... то доброто момче просто никога не било хващано да върши злите си деяния. ИЗВРАТЕНА И ПРОКЛЕТА работа! Извинявам се, ако съм звучала груба, но пък... да кажа... не съжалявам за думите си.