Споделена история от Секс и интимност

Странно защо това се води изнасилване за хората
Провокира ме това, че подобен мой коментар в една тема събра доста единички. Наистина не разбирам защо момиче се съгласява да откликне на покана на мъж в хотелска стая с ясното съзнание, че той там няма да и показва колекция от пеперуди, а ще правят секс, след секса тя решава да го обвини в изнасилване и това хората го приемат за изнасилване? Не е ли логично, като отиваш за секс да правите секс? Не е ли логично, ако знаеш, че ще правите секс там и не искаш, просто да не отидеш? Защо хем отиваш да правиш секс, хем като го направиш, обвиняваш другия в изнасилване? Айде то е ясно, че става въпрос за изнудване, за политически врагове и т.н., но въпросът ми е защо хората или поне повечето приемат това като изнасилване?

Коментари

1-50 от 52

1.   Пич, жените са манипулаторки!
Ако ги изследваш добре, ще установиш, че една не малка част от тях могат да го карат и без секс! НО СЕКСЪТ ЗА ТЯХ Е ОРЪЖИЕ, чрез което могат да си уредят живота и да се издигнат нагоре по социалната стълбица!
В Америка да те обвини някоя в изнасилване съвсем умишлено, го има отдавна. Тука просто набира скорост...

Жените са БЕЗСКРУПУЛНИ - ЗАПОМНИ ГО ТОВА! Красотата и празната дупка на чатала им е тяхната мощ!

Жените са съсипали не един или два човешки живота ей така, за кеф, удоволствие и пари...

2.   Хубав филм, но освен ако неми покажеш знаичм брой дела, завършили с осъдителни присъди за изнасилвачи, които не изглежда, да са изнасилвали никого, ще ти повярвам.

3.   Така ще обясня точно и ясно - Когато една жена отиде в стаята на мъж и го желае, но в последствие промени решението си поради нейни лични причини, а мъжа въпреки това не се съобрази с нея да това със сигурност е изнасилване. Не знам ти точно по какъв начин си по представяш виждам, че говориш за измами и тн и ако случая е такъв, имащ за цел да опетни името на някой, да не е правилно, но това е работа на съда, ти колкото и да мислиш по този въпрос няма да има значение.

4.   Защото повечето са непрекъснато манипулирани от медиите и са загубили способността за самостоятелно мислене и анализ.

5.   Значи ли това , че във всяка стая в която ти влезеш , си длъжен да правиш секс ?

6.   Авторе, и аз се сещам за коментара ти и как ти набиха единичките, не се впечатлявай, масово хората нямат представа от законите, първо от това изхождам, затова не правят разлика между изнасилване и блудство, както и масово не правят разлика между кражба и грабеж.
Блудство и педофилия се водят като няма 14 години. Навърши ли 14 - с нейното съгласие можете да правите секс колкото искате. Друг е въпросът, че има хитруши, които веднъж запознали се с някой по-заможен, си казват “Ей сега ще изкарам бързи пари”, правят секс, а после тя отива и се блъска в някоя врата да и потече кръв и си намазва сперма във влагалището от въпросния човек (съвсем сериозно!) и отива в полицията да се оплаче от изнасилване. Познавам и такива случаи...
Ж26

7.   Заради пари и недостатъчно заплащане. Сещам се за кой случай говориш, и там нещата очевадно опираха до пари.

8.   Така е във феминисткото общество.Спокойно,ще става и по-лошо,ще трябва писмен документ заверен нотариално за всеки акт.

9.   Това е тъпа мъжка логика . Жените не разсъждават така , а по-скоро те очакват емоционално сближаване първо и след това секс . При мъжете е обратното.

10.   Абсолютно подкрепям мнението ти! Много им е удобно, особено на жените все някой друг да им е виновен. “We aren’t asking for it” хммм, дали?

11.   Съжалявам ако си преживял нещо такова! Аз съм жена, но мразя такива жени които дават фалшиви и грешни сигнали. На всяка жена и е ясно, или поне трябва да и е ясно, какво се иска от нея, ако МЪЖ я покани на кафе а за хотел няма да говоря, прозрачно ясно е....А пък ако жената няма желания/ чувства към дадения човек, по-добре да го отреже на време. Не мъжете са виновни за всичко и ние понякога имаме малко вина.

12.   Ще ти обясня като на петгодишно: защото хората могат да променят решението си. Странно, а? Може би е отишла с това намерение (а може и да не е, освен ако нямаш телекинетични способности и не си ѝ прочел мислите), но да се е отказала. Нямаш право да я изнасилваш. Защо такива елементарни неща трябва да ви се обясняват??

13.   Ситуация... Съвсем истинска...
Жена ме кани на гости... С преспивсне... Нещата се сгорещяват, с много дейно участие от нейна страна...
След седмица заявява "Ами аз това, дето стана, не го исках. "
Аз останах като изтрещян "Чакай малко, защо не ме спря? "
"ЗАЩОТО ТИ СИ ГАДЕН! ЗНАЕШ КАК ДА МЕ ПИПНЕШ ТАКА, ЧЕ ДА ГО ПОИСКАМ! НО ПО ПРИНЦИП НЕ ГО ИСКАХ И НЕ ИСКАМ! "
Не е подавала оплакване или нещо такова, но случаят е показателен - със задна дата е решила че всъщност не е трябвало и айде вече си изнасилвач...

14.   11 - те като отидат не пият само кафе. А се нафиркват здраво, губят самоконтрол, обаче после става “Олеле, изнасилиха ме".

15.   3,5,9,12 Гадните злобарки веднага нападнахте човека, кой ви еве бе гаднярки.
Сега се Сетих за за още една причина защо го правят, ами проста човешка простотия лиготия и комплексарщина и безока злоба.

16.   Авторе аз разбирам, защо се води изнасилване.
Имаш грешна представа, че можеш да ебеш всеки, който се е съгласил да ти дойде на гости или да те придружи до стаята ти да си вземеш нещо или да види нещо. Повечето жени ти идват на гости в стаята без идея да правят секс с теб, особенно ако си я излъгал защо отивате у вас. Идват да си поговорите на спокойно място без да има опасност да ви чуят други хора, да си споделите лични неща. Идват защото искат да те опознаят или да се сприятелят с теб. Доста от жените те мислят за приятел и идват в стаята ти заради лъжата за пеперудите, не заради фалуса ти. Нали все пак не каниш жена с думи, " хайде да се качим в стаята ми да правим секс" 1000% измисляш друга причина да посетите хотелската стая. Когато кажеш на младо момиче "ела с мен горе до стаята ми да си взема якето", тя се качва с тебе да си вземеш якето, а не за да прави секс с теб! Ако ти не лъжеш, защо се качвате в стаята ти, няма да имаш проблем с обвинение в изнасилване, с теб ще се качи само онази жена, която наистина иска да прави секс с теб. Ти с същия успех можеш да каниш и момчета да разглеждате колекцията с пеперуди и те ли ще дойдат за да ти врътнат свирчица?
По закон дори съпругата ти може да те обвини в изнасилване, когато си живеете заедно, в някой момент тя не желае да прави секс, или сте пред развод, а ти си я насилил, тя има право да те обвини в изнасилване и дори да спечели дело срещу теб.
Това че жените имат женски полов орган и живеят с теб, или са посетили стаята ти, това не ти дава право да се възползваш от тях всеки път, когато си на кеф.

17.   Не познавам някоя, която е изценирала изнасилване. За сметка на това, има милиони жени, които са изнасилвани, малтретирани сексуално, има и такива мъже, които са си мълчали от срам и страх.
Включително, от семейни приятели, родители, братя, дядовци, съседи, съученици и т. н. И на това да се каже, че жените са манипулаторки е, най- малкото елементарно. И профанизира страданията на милиони жертви. Дори педофили, които насилват 3-4 годишни деца , казват "ама тя ме съблазни ". Насилвани са и бебета дори. Дори майките им ги насилват и качват видеа в мрежата.
Ако твоята сестра отиде на среща в хотелска стая и е изнасилена , дали ще пееш същата песен тогава?

18.   ee, 11, чак пък покана на кафе да значи секс! Посмали малко :-) Жена съм и съм съгласна, че като отидеш в хотелска стая на мъж си е съгласие за секс, но чак на кафе... То никъде не трябва да ходиш, ако не правиш секс по тази логика :-)

19.   Абсолютно подкрепям номер 16! "Не" означава "не" - дори да не съм в стаята, а в леглото му.
Давам на автора няколко примера - и то все свързани с хотелски стаи - за да прецени сам става ли дума в случая за сексуално насилие или не.
Първата ми работа. Аз съм на 24 години, току-що завършила университета и много се старая. С шефа ми, който имаше дъщеря на моята възраст, сме в командировка. Вечерта хапваме в някакво заведение, прибираме се в хотела и във фоайето той ми казва: "Хайде, моля те, мини след половин час през моята стая да ти дам онези документи, които утре няма да ни трябват, защото в моя сак ще се измачкат, а пък ти си с куфар". Приемам това напълно нормално: наистина е по-добре папките да се наредят в куфар. Качвам се, чукам на вратата, чувам "Да" и влизам. Господинът се разположил чисто гол на спалнята, шкембето му сочи тавана, хили се мазно и ми прави жест с ръка да ида при него... Хлопнах вратата, през целия път обратно мълчах и веднага подадох молба за напускане. Той дори не се извини.
Друга ситуация. Правя рекламната кампания на голям хотел на морето. Хората поискаха да се сменят снимките в рекламните брошури. Звъня в отдел реклама и моля незабавно да ми изпратят фотограф, изказвам предпочитания това да е еди кой си, понеже наистина е най-добрият. На следващия ден той пристига, изясняваме задачата и той започва да се катери по покривите да търси по-добри ракурси, аз си пиша текстовете, въобще - работим. Настанени сме, естествено, в отделни стаи. На втората вечер той ми казва: "Не ми работи сушоара в стаята, може ли след душа да дойда да се изсуша при теб?" Защо пък да не може?! С този човек се виждаме всеки ден в работата, може да се каже дори, че сме приятели. Дойде той и от вратата ми се нахвърли! Решил, моля ви се, че след като съм настоявала точно той да поеме снимките, значи съм имала по-особени намерения към него. Нищо не се случи, фотографът дори ми се извини, но си развалихме отношенията завинаги.
И последен случай, за да не отегчавам аудиторията. На ваканция в чужбина съм. Чакам съпруга си във фоайето на хотела и от скука разглеждам офертите за разни екскурзии до местни забележителности. Действието се развива в Тунис. Вниманието ми привлича едно пътешествие до най-големия музей за римски мозайки в света и питам минаващия наблизо пиколо за подробности. Той беше изключително отзивчив, дори ме покани в офиса на шефа си, за да ми покаже повече снимки и да ме запише в списъка туристи за следващия ден. Този "офис" се оказа явно стаята на прислугата и в момента, в който прекрачих прага й, идиотът ме притисна към стената и ми бръкна под блузата. Разпищях се, той се уплаши и избяга. Този път обаче отидох директно при управителя на хотела и изложих проблема. Казах му, че може би и аз имам вина, понеже в Европа сме свикнали да разчитаме на любезността на персонала. Дори помолих да не уволняват момчето, защото това е бедна страна и то вероятно издържа цяло семейство. Тунизиецът обаче направо пребледня от гняв, обади се в стаята на мъжа ми и само дето не му целува краката за извинение, че жена му е преживяла такъв стрес. Пиколото естествено беше уволнен и повече не го видях. Но най-интересното е, че когато напускахме хотела и плащахме сметката, се оказа че почивката ни е излязла безплатна, защото недоразумението се случи на втория ден, а престоят ни още 10 дена беше вписан за сметка на хотела.
Кажи ми сега, авторе, къде виждаш моята вина в тези случаи? Къде сбърках? С това, че приех да сложа документите в куфара си, с това, че извиках най-добрия професионалист да работим по задачата или с това, че исках да разгледам римските мозайки?
Като положителен пример ще дам случая с друг мой колега, с когото поради объркване в резервациите се озовахме не в две хотелски стаи, а в двойна такава, при това със спалня, а не с две легла. И няма други стаи! А домакините са ни направили резервация точно в този хотел, т.е. ако потърсим друг, трябва сами да си платим нощувката. Първо се ядосахме, после се разсмяхме, после се обадихме на съпрузите си, които също умряха от смях и накрая си спахме като братче и сестриче един до друг по тениски и гащи. Според автора, обаче, ситуацията дава пълно право на този мъж да ме изнасили!

20.   Авторе, след секса има плащане! Когато ебача се ослуша, следва -изнасилване! За всеки кеф се плаща.

21.   19 много хубави примери даваш, но автора имаше предвид не точно такива инциденти!

Жените си го търсят много с лекото си поведение.

Има и такива случаи, жената след секс с чичко паричко отива в тоалетната с презерватива и си набутва сперма във влагалището, и о, чудо, бременна е! Или инсценира изнасилване пак заради пари.

Друго, мъж да изнасили собствената си жена или гадже -това е много трудно! Ако има някакви здравословни проблеми и той я насили, да! НО иначе жената за това е жена, да бъде на разположение на мъжа си. И поради каква друга основателна причина може да му откаже? Единствено здравословни проблеми, крайна изтощеност, в процес на раздяла...

22.   19 първоначално реших, че си мъж и вече третия случай разбрах, че не пише мъж. Абе иска им се на мъжете, при наличие на много красиви жени им е трудно... Контрол трябва.

23.   1 Не мога да го карам без секс, ако може поне да съм с двама мъже (не едновременно де) че мъжа ми нещо не връзва ме устройва... За сега съм се задоволи Ла само с единия, че мъжа не ми дава друг..
А за хотелските работи, може да са си променили решението и да викат - спри, а мъжа да си мисли, че казва - давай още.

24.   Една приятелка имаше такъв случай. Често се срещаше с мъж от известно време, може би месец - два, нещата вървяха добре, опознаха се до известна степен, харесаха се и се стига до решение да правят секс. Никой от двамата нямаше подходящо място за целта и мъжът наел стая. Дотук добре. Отива тя с идеята, че ще правят секс, НО като се стигнало до по-бурно натискане, установява, че първо въпросният мъж мирише странно, второ въобще не чувства сексуална възбуда, защото той явно не се интересувал от тялото и и чакал да бъде "обслужен" и трето - не и допаднало нещо в тялото му. Приятелката ми се дръпнала и обяснила, че има проблем и не желае да продължат. Извинила се, разбира се не му е казала какво точно не и допаднало, за да не го комплексира. Мъжът дори не е бил добре възбуден, но избухнал и започнал да крещи обидни думи. Слава богу успяла да се измъкне само с един удар от негова страна. Не мисля, че това е нормална постъпка. Да, гадно е да те зарежат насред любовната игра, но все пак трябва ли човек да търпи да насилват тялото му, ако наистина не желае отсрешния човек. Няма как да се предвиди реакцията на тялото и на съзнанието.

25.   Стига глупости авторе. Това че се е съгласила да дойде някъде не значи че се е съгласила за секс предварително или че не може да размисли и да се откаже.
Единствения случай в който не е изнасилване е когато жената е участвала активно в секса с желание, но после пищи като ощипана. Има ги такива случаи но са много по-редки от крайните злоупотреби на определни типове, които обвиняват жените и се опитват чрез сплашване и срам да ги карат да мълчат.
Дори да говориш за случай когато жената инсценира нещо, цялостния ти манталитет показва че си тип за който изнасилването не е голяма работа. Така че е нормално да получиш съответните реакции, пък ти продължаваш да се чувстваш онеправдан.

27.   "....иначе жената за това е жена, да бъде на разположение на мъжа си". Цитирам номер 21. Браво, бре, господине! Ами мъжът не е ли за това мъж, за да бъде на разположение на жена си? Ако не е болен, а само е уморен, има си грижи, не му е до това или просто иска да си гледа мача по телевизията, значи, според теб, няма "основателна" причина да ми откаже? А как обаче да се насили човекът да му стане пишлето, като няма желание, м? Е, ако не си разбрал досега, и ние, жените, си имаме "пишлета", които могат да ни станат, могат да не ни станат. Вие не ги виждате, защото са скрити в мозъците ни, но ги имаме. Секс не се прави с някой, който е длъжен да е "на разположение". А и, честно казано, не мога да разбера що за примат би получил удоволствие от механичното проникване в жена, която явно показва, че не го желае, или поне не в този момент.
Естествено, че имам пълното право да откажа секс на съпруга си, ако на мен самата не ми се прави по някаква причина! Друг е въпросът, че никога не съм му отказвала, просто защото той самият, ако усети, че съм на друга вълна, не настоява. Или пък прави всичко възможно да ме разведри, да ме развесели, да ме успокои, т.е. да ме пренастрои емоционално и физически. Тогава желанието само си идва.

30.   Хмм ситуацията ти според мен няма общо с изнасилване това момиче просто разиграва цирк иди ми дойди ми.. Може да не е имала намерение да ти пуска толкова бързо, но при положение, че се съгласява на такава среща е ясно, че й е минало през ума накъде може да се стече вечерта, а щом си признава, че ти с действията си, си я възбудил и тя разбираш ли се подхлъзнала и е отишла по-далеч от колкото е искала.. това не е насилване :D Тя си признава, че го е пожелала, но не е било включено в плановете й, и в последствие явно е и съжалила, че е постъпила като курва и се е почувствала зле.. Така поне ми изглежда на мен положението.

Вещица

31.   Всичко, което се прави без да е по взаимно съгласие е изнасилване!
Да, може и да не ти изглежда честно жената да ти дава положителни сигнали и в последствие да каже не, но това е положението. Принудиш ли я да прави нещо, което не иска вече е изнасилване. Така, че по-добре приеми отговорът не и не си създавай проблеми.

33.   Тук чета някакви безмозъчни, говорещи за феминстки и тн. Вие нормални ли сте, имате ли поне лека мисловна дейност? Когато жена каже НЕ значи НЕ и не е нужно нищо повече да се обяснява. За автора нямам думи с такова мислене може скоро да се срещне с органите на реда.

34.   Насилване в хотел ... Достатъчно е само да се разкрещи ... А тя правила секс и никой в съседна стая не дочул, че се случва насилие.
Не одобрявам изнасилването, но несъвършенството на законите често води до злоупотреби.
С измама се случват не по-малко лоши неща от изнасилването.
Пък после "днес вече нямало мъже" ... Ми няма да има.

35.   Естествено в някои от коментарите се преувеличава, че живеем в някаква антиутопия, където жените унищожават мъжете. Най-често идва от мъже, които сами се усещат, че начинът, по който подхождат с жените е... странен (не говоря за изнасилване, говоря за нагласа и отношение "тази курва"). Човек сам се издава понякога

36.   Мръсен женски номер с цел облагодетелстване, хем си и начесал путката, хем ще и платиш за това.

37.   Всички трябва да признаем, че 19 има желязна логика, подчинена на едно стабилно, морално, но уви... наивно мислене.
За съжаление нито болшинството от жените биха влезли в хотелска стая, а малко са читавите мъже които да не мислят с чатала си и да спят като братче и сестриче.
Мъж съм и съжалявам, че го казвам. Но е факт. Тези "братчета ", мила 19, са обикновено обвързани. Необвързан мъж едва ли би само спал с теб... няма такъв филм. Аз съм го правил, но и на мен ми се е искало.

Мисля че болшинството от мъжете обаче биха направили като мен. Ако бях на мястото на шефа ти или който и да е там бих подходил нежно, първо с докосване на ръката или приближаване за целувка, или някакъв друг жест. При което се надявам да не бъда обвинен в изнасилване. Мисля че е нормално една жена в дъното на съзнанието си да очаква това от ВСЕКИ мъж, който я е поканил в спалнята си, та било то и хотелска спалня. Т. е да е нащрек.

В никакъв случай не оправдавам малоумниците, които се нахвърлят от вратата, но и жената не бива да бъде толкова наивна..

И да, вярвам че статистически жените които обвиняват мъжете в изнасилване в тази ситуация по-скоро инсценират с някаква цел или облага.

38.   "а малко са читавите мъже които да не мислят с чатала си и да спят като братче и сестриче. "

Какво по дяволите трбвя ТОВА да означава?

39.   №37 въпрки съществуването на редки случаи инсценировка, болшинството не са. Проблема е че всъщност повечето не се оплакват от такива неща заради страх че ще загубят работата си и няма да ги наемат другаде понеже са изобличили някой преди това. За всяка която се преструва има 100 които не се. Но хора като теб не умеят да правят граница между редно и нередно щом е намесена оная им работа.

40.   37, пак съм 19. Искам да ти кажа, че и мъжете не сте застраховани. Съпругът ми се прибира веднъж и се скъсва от смях, вика: ей такова нещо не съм вярвал, че ще ми се случи. Какво станало? Тръгнал си от работа и с някакъв колега седнали в заведение за по едно бързо малко коняче. Обслужвал ги много любезен сервитьор. На мъж ми му се допишкало и попитал момчето къде е тоалетната. То казало: аз ще ви заведа. И го завел. Ох, като се сетя за тази история, пак започвам да се хиля.... Та, значи, влязъл мъжът ми в кабинката и започнал да си пишка. След секунди вътре се намърдва и сервитьорът и тръгва да му прави свирка. Той му рекъл: абе, момко, спри се, бе, не съм гей. Онзи пък отвърнал: ах, сега ако ме изнасилиш, сигурно много ще ме боли, понеже ти е такъв голям. И това се случва в тоалетната на прилично заведение, като единият е със смъкнати гащи, а другият е с кухненска престилка. Добре, че мъжът ми е с чувство за хумор, да беше някой друг, щеше да го спука сервитьорчето от бой. После сме ходили двамата в същия бар, понеже ми беше любопитно да го видя този негов обожател. Видях го. Завалията се изчерви само като влязохме, а после докато ни сервираше му трепереха ръцете. Та викате: хотелски стаи. То и мъж да си, да не смееш да влезеш в тоалетната да пуснеш една вода.

41.   Абсолютно се съгласявам с 39! Разберете, че ние първо сме хора, после полови органи! В качеството си на хора имаме право на избор - дали да допуснем интимен контакт с някого или не. Това важи и за двата пола. Скоро се виждахме с моя приятелка и се сетихме за една история от преди много години. Навремето някакъв тъпак й беше предложил работа във фирмата си и то като негов представител за Русия. Девойката (тогава девойка, сега сме на 40 и двете) изтегли кредит, за да си купи топло облекло, шапки, палта, всичко, което ще й е нужно, там зимите са много студени. И ден преди да отпътува - самолетни билети купени, квартира наета, всичко уредено - онзи пръч я притиска в колата си, бърка й под полата и й казва: "Ами, мацко, то, ако ще сме партньори, трябва да си имаме доверие...." Тя обаче го ошамарила добре, хвърлила си куфара на улицата и дойде разплакана у дома. Баща ми откачи, като разбра какво е станало! Звънна на нейния баща и вика: "Данчо, лично аз ли да го скопя онзи или и ти идваш, че не искам да ти отнемам от удоволствието". Той му казва: "Чакай ме, Ваньо, ей сега пристигам! Бръснач някой по-тъп имаш ли или да си нося?" Но на онзи негодник в крайна сметка му се размина! Просто нищо не можеше да се докаже... Това беше в зората на живота ни като работещи жени с нея. Днес картинката е съвсем различна. Но аз не мога да си представя дори хипотетично сексуален натиск над колега, ако ще и мистър свят да е. Отношенията са напълно коректни: да обсъдим, да решим, да го свършим, в какъв срок, как ще ти е удобно, ще успееш ли, кажи, ако имаш нужда от помощ... това е комуникацията. И наистина няма никаква "наивност" в това да си вършиш работата с човек от отсрещния пол. Дълги години съм се занимавала с журналистика. Къде ли не сме спали и какви ли не приключения не са ни се случвали с колегите... Ами като ти се счупи колата някъде насред Родопите, просто търсите подслон и преспивате където сварите. Веднъж нощувах с колега в един обор при добитъка на някакви цигани. И какво? И нищо! Зарихме се в сеното и така...Какъв секс, какви пет лева, бяхме се овоняли на кози.... На следващия ден на всичкото отгоре оборът се запали, той обаче използва момента да направи убийствени снимки, едната беше номинирана за "Пулицър". Беше страшен кадър: обезумели хора, които бранят единствения си дом някъде на Балканите на фона на пламъците... Но идиотите продължават да дерзаят. Отиваме миналата зима с мъжа ми на една литературна премиера. Там се засичам, измежду многото познати, с един известен български поет, който отдавна ме ухажва, без да съм му давала каквито и да било поводи. Подчертавам: аз съм на събитието със съпруга си! И излизам извън салона, за да разговарям по телефона. Минавайки покрай "класика" и кимвайки за добър вечер, той ми взема ръката и си я слага на чатала си, намигайки ми. Е, този път вече мъжът ми не издържа. Привика го навън под предтекст, че му е голям почитател и после ми каза да не го питам за случилото се. Не съм го и питала, но оттогава проблеми с въпросния "класик" нямам. И номер 37 сега ми казва, че съм наивна! Пич, не е наивно да работиш, да поздравяваш учтиво, да се държиш приветливо и дори и да се отпуснеш на обществено място в приемлива за теб среда. Няма нищо наивно в това! Да сложим фереджета ли? Добре! Хранете ни тогава, обаче! Ама не можете. Като не можете, поне не ни изнасилвайте.

42.   39, не казваш истината! Женската инсценировка на изнасилване съвсем не е рядко, а много често явление днес. Въобще не им пука и хич не се страхуват жените да загубят работата си, защото извратеният закон ги защитава и потърпевш може да се окаже работодателят. Дори след като си е направила кефа, жената може да каже, че е изнасилена (това в един друг свят се наказва моментално със смърт). И съдът винаги взема за вярно нейното изявление. Дори и когато с много усилия се докаже, че мъжът не е докосвал въобще жената, за нейната лъжа няма никакви последствия. Ако има наказания за истинските изнасилвачи (след като се докаже, че са такива), то тогава трябва да има най-малко пет пъти по-жестоки наказания за жените, излъгали съда, че са изнасилени. Само че няма абсолютно никакви. Дори извратените феминистки искат разноските по загубили делото жени да да плаща пак мъжа или държавата, защото жените все били онеправдани. Феминистката мръсотия застигна дори и велики личности като Пласидо Доминго. И той бил изнасилвач преди 40-тина години, и днес незаслужено бе наказан от гнусотиуята на МЕ Тоо! При тази несправедливост на мъжете не им остава нищо друго, освен да раздават своето си мъжко правосъдие за жените и медиите да квичат постоянно колко много жени предали Богу дух, от мъжете "насилници". Да се надяваме, че простаците-милиардери ще изпукат все някой ден и няма да има повече инвеститори на феминистична отрова, за да заживее светът спокойно без междуполови войни!

43.   №42 говориш глупости. Дори в щатите е адски трудно да се докаже изнасилване, камо ли в нашата смешна държавица. Тия статистики за инсценировки си ги смучеш от пръстите бая и останалите псевд-мъжкари ти се връзват. Не че нещо, но аз никога не съм имал притеснения че мога да бъда обвинен в изнасилване. Защо ли ?
Човек когато си прави сметка за действията си и си държи оная работа на мястото когато е редно, няма от какво да се притеснява. Който мисли с грешната глава обаче е на съвсем друго дередже, и въпреки това в 90% от случаите им се разминава.
Смешните ти твърдения за раздаване на правосъдие са направо жалки. Такива като теб си просят да им направят инсценировка, макар че вероятно вече си прибягнал до сексуална манипулация или дори насилие, съдейки по начина ти на мислене.

44.   Трите "случая" на № 19 -ще падна под масата от... смях!
Авторката им, явно се изживява като "Джорналиска", но омаята й е зашеметяващо наивна.
-случай I: Шефа? Шкембето, сочещо тавана? А защо премълчаваш, какво бутна на "шефа", преди да ти стане шеф, за да те вземе на работа при пълната ти липса на квалификационен ценз? Бива ли да отказваш нещо, което сама предлагаш? Най малкото е некоректно.
-случай 2: Колегата -фотограф? А на негово място поставяла ли си се? Представяш ли си, какъв срам щеше да бере горкият, ако се върнеш в службата си и на всеослушание го обвиниш в пренебрежително отношение към твоя персонален избор? Как да знае човекът, че няма да приемеш за обида, безстрастното му отношение към твоя "сексапил" и твоите намеци за "сближаване"? Освен това, от опит зная, че жените, които оценяват твърде високо половите си принадлежности, обикновено са онези, които ги продават. Надявам се, да не си от тях.
-случай 3 -Пиколото в ислямска държава. Само ниската ти култура може да е причина да очакваш различно поведение. Ясно е, че шефът ще ти се извини -това е негов бизнес. Но поведнието на конкретния пиколо с нищо не нарушава ислямсисткото достойно поведение на мъж. Дори ми е странно, че го е направил в "офис". За ислямския свят, разбулената жена е "гювендия". Би било унизително за него да не го направи. Та се учудвам, че не те е шляпнал още във фоаието. Не ме разбирай грешно -не одобрявам това, но е факт. Примерите ти са нелепи. И определено си ги предизвикала. Е, когато всички мъже станат гейове, ти ще си спасена от ухажвания по разни начини.

45.   44, наистина се надявам постът ти да е някакъв неумел опит за шега! А ако не е, то ти си опасен. С тезата, че за мъжа е унизително да не те изнасили.

46.   И още нещо 44, ако наистина говориш сериозно. Лятото живея на вилата и пътувам до София с маршрутка, защото мъжът ми излиза по-рано с колата. Вечно на спирката се засичахме с един момък, когото не познавах. Привлече ми вниманието, защото винаги беше с различни маратонки - т. е. една на единия крак и съвсем друга - на другия. Започнахме да си казваме "Добър ден". Веднъж, докато чакахме, се заговорихме. Оказа се спортен журналист, съвсем в началото на кариерата си. Момчето е сигурно с 15 години по-младо от мен, симпатяга, възпитано хлапе. Поканих го да опита като сътрудник в изданието, за което работя сега. И ето ти шестица от тотото! Човекът се оказа добър. Вече три години Мони си се справя чудесно и си работим без проблем. И какво сега? Да го накарам да ме чука ли? Понеже съм го ПОКАНИЛА да се присъедини към екипа... Да не дава Господ, 44, някога да станеш работодател! Представям си на какво ще са подложени служителите ти, особено младите момичета, които, защото изглеждат добре, значи си го търсят. То всички серийни убийци така мислят. Правила съм интервю в затвора с един осъден на доживотен затвор. Беше заклал цяло едно семейство - жена, мъж и двете им деца, докато им ограбвал дома. Този човек ме гледаше с най-честните сини очи на света (никога няма да забравя този кристално чист поглед! ) и казваше: "Ама, госпожа, аз какво да направя? ! Като влязох в апартамента, те спяха, но от шума се събудиха, децата писнаха и аз им казах да не викат! Но те продължиха да крещят, а мъжът налетя да ме бие! Така че си го заслужиха, бях ги предупредил! Какво по-нормално от това да ги убия да направя? " Това е логиката на 44, дами и господа!

48.   Защото зависи какво й причинява. Ако една мадама те викне в тях да гледате филм и ти отидеш, очакваш секс. Нормално. Ако тя си сложи страпон и те изнасили брутално отзад, а после ти пъха шишета от кока кола, как мислиш? Търсил ли си си го? И дали е престъпление и нарушаване на личното ти пространство, ако неколкократно си я молил да спре? Кажи, нали си мъж - ето една ситуация, в която може да попадне мъж.

Сигурно в примерите ти става дума за такива "дребни" разминавания.

49.   Не изчетох подробно всички мнения, но:
Ок, като начало може да се приеме, че мацката съгласявайки се да отиде насаме с мъжа-в хотел, апартамент и т.н. се очаква нещо да се случва. Обаче, може да не се е случило така, както тя го очаква. Може да си е мислила, че мъжа е еди какъв си типаж, а той да се е оказал друг. Например цуни гуни, някакви ласкави думи, нежност, влюбен примерно го играе и мадамата е с очакване да има секс, но нещо да се случва в тоя дух, по-нежно, по-взаимно, с повече игра преди същината и т.н. и т.н. Обаче оня подхожда грубо, държейки се с нея като с курва-започва да я насилва да му го лапа до топките /примерно/, та така, та иначе и момичето или стресирано и/или разочаровано започва да се дърпа. Той вследствие на това употребява сила и/или заплашване и осъществява акта. Което при липса на съгласие у жената си е изнасилване. Ако пък само му е правила свирки без нейно съгласие, е блудство. Анален секс без нейно съгласие-пак блудство. Но това са подробности. В заключение-да, напълно възможно е да си има ачик ачик изнасилване на жена, която е останала по собствено желание на саме с мъж.

50.   ". Ако тя си сложи страпон и те изнасили брутално отзад, а после ти пъха шишета от кока кола, как мислиш? Търсил ли си си го? И дали е престъпление и нарушаване на личното ти пространство, ако неколкократно си я молил да спре? Кажи, нали си мъж - ето една ситуация, в която може да попадне мъж."

48, доста развинтена фантазия имаш! Ако жена си сложи пенис колан за страпон на мъж, то мъжът ще е педал, съгласил се на това. Те педалите са все едно жени, меки китки с тяло тип амфора и тънки лигави гласове. За това при гласуване са от женския електорат. Нормален хетеро мъж не може да бъде изнасилен от жена, която да му пъха разни шишета отзад. Как си го представяш, ще си стои мирно и жената ще се гаври с него? Как ще стане това? Ако да речем първо някак си го упои, после го върже за нещо за да не мърда и чак след това започне да го изнасилва с там каквото си изброила, то тогава после ще трябва да го убие, защото ако не го направи той със сигурност ще я убие! Такива неща са невъзможни. Възможното е мъжът да оноди жена в интимна обстановка, а тя да каже след нова, че са я изнасилили. Ето върху това трябва да се направи закон, и при доказване на лъжа от страна на жената, за нея да има най-строго наказание, примерно 10 000 лв. глоба и затвор 10 години. Само така ще има справедливост и женските злоупотреби и гавра с мъжете ще спрат. В противен случай пак ще се изтъква статистиката за жените предали Богу дух, или по-просто казано "намерили си майстора"!

51.   Номер 50, добре, че си ти, за да кажеш на света кое е възможно и кое не. Има толкова много хетеро мъже, които са по 70 килца или са до 180 см високи. Има много дами с едри габарити. Има и доста извратени жени, както и мъже. Тези неща из най-тъмните дебри на порното, не сме ги намерили на Марс, съществуват си в човешките съзнания от хилядолетия. И вероятно доста жени или дори твои приятели мъже ти мислят кофти неща, просто нямаш представа какво се върти в умовете на хората. Има мъже, които насилват мъже. Като цяло един мъж по-леко ще се оплаче. Но това не означава, че подобни случаи не съществуват.

А иначе това по-горе е просто пример, за да си представиш как може да има разминаване между очаквания и реалност. Мнението ми е, че си още незрял, наивен, виждаш света през някакви детски черно бели представи. Ще се сблъскаш с живота и ще видиш как "сам си е виновен" не винаги отговаря на ист3ната, но как на никой около теб не му пука, защото те възприема като клише, а не като човек. Ще видиш.

52.   51, 50 съм. По голяма простотия не можа ли да измислиш. Избий си го от главата, жена не може да изнасили мъж, винаги е обратно. Тази перверзия за която говориш става само със съгласието на мъжа, ако е мазохист. Ти как си го представяш мъжът вързан и жената с пенис колан го опъва отзад, а той се гърчи от гадното усещане? Явно си феминистка и бленуваш за такива извращения, заради мъжкото превъзходство и мъжка сила, доказваща се с насилието над хените, било то физическо или сексуално. Мъжът като пол винаги ще пребива и изнасилва жената, когато тя си го заслужава, защото е много по-силен от нея. Простотията с равенството м/у половете няма да трае дълго, а мъжете винаги ще доминират, без значение, че системата е извратена и облагодетелства и защитава жените, както и феминистичната мръсотия.

53.   Добре, 52, разбра какво ти казвам, но се правиш на приятно разсеян.

Примерът по-горе е с цел да си представиш, че е възможно човек (жена, мъж, няма значение) да отиде някъде с една представа, може би романтична, а да се окаже, че се забърква в нещо съвсем друго.

Задал си въпрос и искаш отговори. Явно обаче не ти харесват, ако не потвърждават твоето мнение (което си е егоистично, независимо от пола).

Ти се хвана за ситуацията, за да се престориш, че не разбираш какво ти казвам. Манипулативно. Затова ще сменя примера с нещо, което да отговаря на стереотипите ти. Отиваш на мач. Очакваш да си изкараш добре и да погледаш любимия отбор. В полувремето отиваш да пикаеш и фенове на противниковата агитка те спукват от бой, крадат ти телефона. По твоята логика "Защо това да е хулиганство? Защо да е наказуемо насилие?", след като знаеш, че отиваш на мач, а не на балет? Сега отговаряш ли си на въпроса, или ще ми се измъкнеш с финт, че не обичаш мачове и че по ковид не бачкат стадионите.

А по офтопик темата ни, просто ще оставя това тук:

https://www.dnevnik.bg/analizi/2017/02/22/2915756_seksualnoto_nasilie_vurhu_muje_-_obshtestveno_i_pravno/

https://www.burgasinfo.com/news/view/5/77087

https://blitz.bg/svyat/tri-zheni-iznasilikha-mzh-zaradi-spermata-mu_news335303.html

https://www.monitor.bg/bg/a/view/56896-Рускиня-изнасили-мъжа-си-брат-му-и-свекъра

https://dcnews.bg/piana-zhena-iznasili-mazh-toy-se-samoubi-snimki/

54.   Жените са откровенни манипулаторки, и с нещо което мирише на риба и не е риба, могат да изкарат исус дявол и дявола исус.Реален случей.Харесах дама, с която се познавахме от два месеца.Реших да и покажа моите чуства директно и без заобикалки.Казах и, че много ме превлича и, че искам да я чукам във всички дупки дори и в ушите.Тя остана приятно изненаданана и разговора ни премина на интимно ниво.Тя започна да ми обеснява какво обича и не обича в секса.Направихме уговорка да ходим в тях да гледаме филм идните дни, и ясно беше и за двамата, че уговорката е за чукане, а гледамето на филма е само за начало на вечерта.На другата сутрин ми праща смс със следния текст ,,Не ме търси повече, изтрий ми номера,, Аз побеснях и отидох да поискам обяснение от нея за това ненормално поведение от нейна страна.Започна да реве и да ме прегръща и каза, че била много влюбчива и се страхува, че ще се влюби в мен и , аз като се наиграя с нея ще я изоставя.Аз и обясних, че не съм такъв човек.След това направихме уговорка точна и ясна за чукане в къщи на дивана в хола.Дойде в уговорения ден и час и каза, че не можела така, а имала нужда да ме опознае и дрън-дрън.И това е жена на 45г. с няколко серизони връзки зад гърба и майка на две деца.

55.   53, ясен си ми и се правиш на луд за пенсия. Примерите, които си дал нямат нищо общо с женското несъвършенство и мъжкото превъзходство. За това иде реч! Трудно ще ме пребият на футболен мач разни агитки, особено ако го очаквам. А и няма да ги предизвиквам, защото ще има значение численото превъзходство. Има и друг вариант, ако нещо много вземат да прекаляват, един ще пребия зверски, а другите ще избягат за да не го последват. Нямаш представа от физиката ми, а и не ме е страх от разни хулигани. В тоалетната ще имам предимство, защото няма голямо пространство, за да ме нападнат от много страни, а посмеят ли, тогава Господ да им е на помощ. Линковете, които си дал са смехотворни и нямат общо с описанието за изнасилване на мъж от жена с пенис колан и с разни бутилки. Я пак си помисли, тая рускиня дето са я онодили родата на мъжа и, които били в уж безпомощно състояние , а тя се е нанизала на пенисите им. И що за изнасилване ще е, до сега не съм си представял жена да изнасили мъжа си, че и брат му свекъра и! Когато са семейство термини като "изнасилване" м/у съпрузите не са правдоподобни. Онези бандитки ловци на сперма са попаднали на женчо, дето се връзва на такива номера. Такива случаи са изключително редки, а и за такива гадости би последвало мъжко отмъщение, ако мъжът е истински мъж. Ще ги открие и ще ги очисти. Банкерката пък попаднала на гей. Баси късмета дето го е имала. Ако беше уцелила здрав хетеро-мъж, късметът е щял да и се усмихне. 53, тук спорът м/у нас е, че полът има огромно значение, а ти твърдиш, че нямал значение! Мъжът (средно статистическият), като пол е много по-силен от жената и ДА! Мъж може да изнасили друг мъж или всяка жена, която си го проси, но жена не може да изнасили мъж, дори не може да го пребие, ако не и окаже някой помощ! Защо иначе ще се създават закони в защита на жената от мъжа заради изнасилване, сексуално насилие, и всякакво друго там насилие? Не че има полза от това. По скоро е обратното и засилва мъжкото отмъщение заради женската наглост и доста жени си намират "майстора".

1-50 от 52