Споделена история от Тинейджърски

Не мога да разбера защо си позволяват толкова много!
Привет, аз съм момиче на 15.
Едно нещо сериозно ме притеснява и угорчава. Значи аз съм съвсем обикновена, ако трябва ще се опиша. Нормално изглеждаща, средно слаба, с добри оценки. Винаги съм била много срамежлива, но отскоро време разбрах, а съм си говорила с майка ми, че няма нужда да се срамувам. Тя ме посъветва да се държа така, както вкъщи. А вкъщи съм си отпусната, случва се да се скарам с брат ми, когато ме подразни. На мен срамът бавно- бавно от самосебе си отихва.

В училище съм свикнала тези, които идват от селата (живея в Югоизточна България, вероятно се досещате, че има доста турци и цигани) да ме базикат, казвали са ми ''циганко'' без причина, ей така. А аз съм си чиста българка. На мен не ми пука кой знае колко от тях, но и другите в класа - момчетата, които са от града се смятат за много умни и красиви и те започнаха да ме обиждат. Днес един ми написа това съобщение: ''ей ку*во мръсна''. Не съм си позволявяла да мисля за секс и перверзии.
Случвало ми се е да ме опипват по задника, а аз поглеждам с извращение и метвам по някоя реплика ''махай се! ''. Това естесвено ги отблъсква и започват едва ли не да воюват и да се ''защитават'' срещу мен. Повечето момичета, така да се каже нямат нищо против това, но не и аз. Хем съм бойна, хем от време на време срамежлива. Абе, не, не мога да си представя, че си позволяват толкова много, ''минавай по-бързо, че ще те ритосам'' ще ми казват. То да бяха момичета по щях да приема, ама момчета!!!

Моля ви, кажете това нормално ли е? Не само се закачат, ами и ме обиждат. Това е твърде много.
Не мисля, че ме харесват - когато получа хубава оценка или съм похвалена за нещо те почват - тъпа е; тя не заслужава; да псуват... И пак ще кажа - не съм глупава (постоянно ме питат еди-кое си как се правело, да им помагам - на момичетата де), имам хубаво тяло, добре изглеждам (с изключение на това, че имам мустак, но и без това повечето момичета имат и го махат), старая се да спортувам редовно, чета книги, когато ми е скучно и изобщо винаги се старая да съм добронамерена и да постъпвам справедливо. Може да си мислите за мен каквото си искате, аз смятам, че що-годе постъпвам правилно.

Бях много искрена!
Сега очаквам вашите отзиви.

Коментари

1.   Депилирай мустака и да не ти пука. В какво училище си, че доста простовати тези момчета дето си позволяват да псуват. Явно си по-интелигентна и възптана се отличаваш от сивата маса, не си от т. нар. "джоски" /терминология на дъщерями, която е на 14/, което според мен е чудесно.

2.   мали каква си божакравичка.. сладурана.. какво да ти кажа явно се отцепваш с добротата си и те завиждат ли к'во ама всичките са такива не се притеснявай..

3.   Съгласна съм с номер 2. Според мен ти завиждат, защото си красива, умна и възмитана и че можеш д апостогнеш нещо в живота за разлика от тях ;)

5.   Авторке, може ли да знам от кой град си , защото и аз живея в Югоизточна България и да не би да се познаваме случайно? :) Момиче на 13 съм...