Споделена история от Секс и интимност

Наистина ли има толкова много девствени мъже в България?
От няколко теми напоследък и от коментарите под тях, чета за мъже, които са над 20 плюс години – девствени, и не само. Пишат хора на по 30-35 години без опит с жени, без сериозни връзки зад гърба си, девствени или такива, правили секс единствено с проститутки!

Не казвам, че не е нормално да си на 22 години мъж и да не си спал с никоя. Има много причини, поради които мъж може да започне по-късно своя полов живот. Примерно лоша социална или семейна среда в тийнеджърските години, наднормено тегло, ако е в по-малко населено място, липса на момичета, неувереност и тн. Тези, които са от бедни семейства, също е по-вероятно да имат по-големи трудности при хващане на гадже.

И ако в даден смисъл е нормално за млади мъже над 20 години да са още девствени, то се чудя как се стига до там 30-годишни мъже, чак на 34-35 г. да не са правили още секс? Като тука подчертавам, че никой не беше изтъкнал като причина някакво сериозно заболяване или хронично такова, което да го възпрепятства да работи и това да е една от причините!

В България всяка година се раждат малко повече жени, отколкото мъже.

Та в уравнението се пита:

1) Къде са жените?
2) Каква част от общия брой жени са забегнали в чужбина? И повече ли са от емигриралите мъже?
3) Каква част са станали проститутки?
4) Колко е често срещано няколко жени да си споделят един партньор – мачо, чичко-паричко, бабаит и сродните им?
5) Колко жени просто си седят на сухо, подбирайки до безкрай, или за да не се минат, или поради многобройните си капризи и изисквания?

Честно казано никак не ми се виждат нормални нещата! Нито мъжете са със знатно родословие и завиден капитал в банките, нито жените са такива, че да искат нещо повече от това, което самите те могат да предложат! В огромната си част българите сме сравнително на една и съща социална стълбица (като тук най-вече имам предвид парите и доходите).

Защо се получава тази голяма липса на внимание от страна на жените към мъжете?

Има и много мъже, които между две поредни връзки прекарват доста време сами.

Жени, колко време обикновено стоите без сексуален партньор? И как гледате на мъже, които са над 20-годишни, без опит в секса?

Мисля, че е добре дамите да се замислят, когато попаднат на някой девствен мъж, че причината за липсата на нормални сексуални взаимоотношения се дължи отчасти и на тях!

И още два въпроса към дамите:

-Ако мъж Ви каже, че не е имал гадже досега, но е ходил при проститутки как бихте реагирали?

-Хващате ли се с мъже, които са безработни или са с нисък доход - дори просто за секса?

Коментари

51-83 от 83

55.   31-съм. И да кажа за съжаление на хейта на автора - мъж съм. Това че си бил с три и в твойта глава си голям любовник ама те не ти пуснали не значи че наистина си такъв. А това как последната била психоложка - хаха. Чуеш ли психоложка - бягай с 200 хич ги няма.

Колкото до глупостите как жените само пари търсели - ми не е така. Аз никога не съм плащал на срещи. Познавам човек дето жена му го издържа понеже не му се работило като адвокат - нямало смисъл. Друг дето живееше в жилището на тогавашната му приятелка и и изневеряваше и тя го търпеше (не не е мутра и познай дали и е давал пари) и още доста такива примери знам.

И да може да се научип на 20да задоволяваш жена - чети не гледай само порно :) Повечето от вас не знаят къде е клитора и какво се прави с него иначе се мислите за голяма работа. Ама вместо да се научите да общувате и да правите качествен секс е по лесно на проститутка - ми давайте живота си е ваш. Само че не жените са ви виновни а вие самите. Ама е по лесно да хейтим другите отколкото да се приеме че трябва да се променим ;) Айде успех с мрънкането как жените са ви виновни че нямате приятелки/жени/секс или каквото там търсите. Същото важи и за жените които мрънкат как мъжете не стават ;)

56.   Автора е изкукуригал и му личи. Моя съвет е да не търси връзки, а психолог който ще го насочи към правилния подход за справяне, с не леките му ментални отклонения.

57.   Няма по голяма сган от това жената, сган поганска.
Това жената е животно от типаж, сметкаджийка и златотърсачка. На тях им дай мъже с пари, те не поглеждат нормалните мъже, защото те за тях са скъсаняци нямащи пари да им купуват силикони, на цици, задник, уста и т.н. Нямат пари да им купуват джипки, нямат пари да им дават да харчат по моловете и т.н. Ако мислеха, като вас предците ви, майки, баби, прабаби вас нямаше да ви има нещастия такива, ама от къде толкова мозък да го осъзнаете това. Явно не е случайно в близкия изток, мъжете доминират напълно и точно поради коментиращите жени тук и отвратителното им поведение, там по арабските държави думата на мъжа е закон, а жените никой не ги бръсне за слива, точно защото ако ги оставят да си развяват коня, ще станат същите поганци, като нашите гадини и други техни произволни.

Сметкаджийки сте и това е, за вас няма ценности, няма семейство, няма деца, нищо няма дай ви пари на вас, мъжът всичко да ви осигурява, а вие нищо да не правите. Не случайно и много българи се хващат с чужденки, които са много по човечни, и не са дебилни и нагли, като вас гадовете.

58.   Авторе, с този си злобен коментар стана ясно защо не те искат. Ако и такъв си във връзка, смятай. Някоя била длъжна да спи с него, друга да му търпи безпаричието. И какво значи пускане изобщо- ти като не можеш да предразположиш жената да те пожелае, кой е виновен-ти или тя? Ти като не можеш да я възбудиш, защо тя да е крива?

59.   Има такива дето изобщо не се познават, това си е универсалната истина.. Щом контактуваш нормално и си с добра външност, имаш въображение и усет, не, няма как да те мислят за девствен, ще те мислят за обвързан.. И девствеността е при жените, не при мъжете. Жената се разделя с ципата си, мъжете го вадят същия след секса, аре ограмотете се. Дава само самочувстяие на мъжа, но пък има и много надъхани без да са виждали жен. Аре кажи ми, че ако ина един атлетичен, хубав, висок и контактен ще го усетиш. Напротив, всички ще кажат, че такъв мъж е бройкаджия, а това много по-вероятна причина да не му връзват, но тайно да го желаят. Реално, не съществуват мъже, които са правили секс с десет жени в живота си, освен ако не са платени. И мен ме мислят за вървежен, а и поне две кифли не са ми пускали, защото ме мислеха за опитен в неопитните ми години. Даже едната ми беше казала, че с всички правя така и ги вкарвам в леглото, а дори не бях пипал и виждал вагина. После тая дето ми пусна се чудеше, как е могла да се клати с тъпаци, дето са й разправяли, че имали по няколко момичета в живот. Тоест, чрез мен разбра, че са лъжци. АЗ ОБАЧЕ СИ МИСЛЯ, ЧЕ СА БИЛИ С НЯКОЛКО МОМИЧЕТА, НО СА СМОТАНИ. В СЕКСА, НЕ СЕ ТРУПА ОПИТ С ПРАКТИКА, НИТО В СПОРТА. Или си талант, или си дърво и не ставаш. Никой не ви е виновен, че сте с дървета и си го изкарвате тук. Приключети си фарсовете наречени "връзка"

65.   Аз съм на 59 и съм детствен.Да ида ли на проститутка?

66.   Жени има и такива и такива, но искам да кажа нещо за мъжете.
Още от тийнейджърските си години мъжете или са "по-свестни" или са "угореляци", така да ги наречем за обяснението просто, да е ясно.
Аз съм мъж, автора пита, как момичетата още от малки намират угореляци или там каквато дума той използваше, пич аз бях ориентиран към някакви други интереси, не бяха момичета, да го наречем просефионални интереси или спорт или забавления(не алкохолни забавления). Кой ми виновен? Че и мацки да са флиртували с мен или да са ме сваляли, аз или не съм разбрал или съм избягал! Друго е, че има щастливци, които са притиснати от момичетата и са им отнели девствеността едвали не са ги пришпорили. Аз не съм от тези момчета, по-късно започнах да се интересувам от момичета.
Е, едно момиче ако няма намерения да ме притисне за да прави секс с мен(като деца говоря, знаете тогава как е) и да ми вземе девствеността, защото тя мисли за момчета, повече отколкото аз за момичета, кой ми е виновен като не обръщам внимание на мацката? Вероятно ако съм имал моменти ме е било страх, или не съм го преодолял тоя страх, или съм имал друг страх, какво ще си помисли еди кой си, че може и семейството да са ми действали подсъзнателно да са ме движили на някъде, всичко може.
Но ако мацката не е отворена да те забърше у тях да те изпразни дори и да казваш НЕ НЕ. Ти като не обърнеш внимяние на момичето тя си търси някой, който й обръща внимяние, може да е някой двойкар но му се ебе и флиртува яко. Момичето иска, няма много избор и го прави. Сигурен съм, че ще се намери какво да е криво у жената, но не може па за всичко жената да е крива сещате ли се. И ние сме криви и те са криви. Понякога се срещат: Крив и права, друг път прав и крива.

Не съм девствен, на 30 години съм, сега като се замисля, ако е имало момиче по-отворено от мен в средното ми училище, което ме иска и ме притисне да ме изпразни, да се чукаме, сега щеше да е друго и щеше да ми е по-лесно със сигурност. Но не мога да кажа, че момичетата са ми били виновни. Аз знам, че не им обръщах внимание, и повоче беше от страх не от тях, а от "оня кво ще си помисли", "ама това са как ще станат тея неща".. Премисяне..

67.   57 Сметкаджии сме, като гледаме как нищо не ви се дава, Сметкаджии сме. Не говорим за мъже с много пари, повечето гледат да не се минат с нещо, ей това вече Най- ни боде очите... Харесваме даващи мъже и не говоря за пари.

68.   Не знам защо мъжете си мислят, че жените са длъжни да им пускат.
Ми не, не са ви длъжни с нищо.
Това е все едно някой грей да пусне тема защо не му пускат другите мъже и да тропа с краче, че са длъжни да му дават, след като той ги харесва.

69.   В живота има печелещи и губещи. Например, някои хора се раждат с късмет и ум, потръгва им в работата, правят пари и си осигуряват финансова свобода. Други цял живот бачкат за една заплата. В секса е същото - някои от тийнейджъри се радват на женските тела, други стоят сами или си плащат, за да си осигурят малко нежност. Това е от както свят светува. Не е проблемът в България, че в живота има йерархия и някои успяват, а други не. Просто така е устроен светът.
Аз съм жена на 23, след като първата ми връзка приключи стоях повече от 2 години без секс. Подбирам, да. Всяка жена го прави. Никога няма да си легна с някой, който смята, че му дължа нещо, защото е свестен, или някой, на който светът му е крив заради собствените му неуспехи.
След една възраст липсата на сексуален опит (особено при мъжете) става притеснителна. Нормално е между 18 и 25 човек да има някакви контакти с противоположния пол, да излиза, да се среща, да се влюби, да му разбият сърцето и т. н. Това са нормални неща от живота. Ако на 25 никога не си бил в интимни отношения с жена, нормална жена, без да си плащаш, значи най-вероятно има проблем в теб. Разбира се има и изключения от правилото, но като чета повечето тук, не са изключения.
Всички жени искат мъж, който е по-добър от тях в някакъв смисъл, затова и се целят в горните 20 процента. Това е реалността. Ако си средностатистически мъж (външен вид, доходи, професия, интереси, умения), няма да имаш голям избор от жени. Затова трябва да се стремиш да си по-добър от останалите. Можеш да се оплакваш, че жените са меркантилни, тъпи, курви, все тая - това не променя реалността. Ако в твоята социална среда си над средното ниво, ще имаш жени и ще можеш да подбираш.
Ако си мислиш, че преди 100 години прабабите ни не са подбирали, се лъжеш. Просто тогава подборът е ставал в по-затворена среда, но не променя факта, че всички моми са искали най-богатия и хубав ерген в селото. Както и всички ергени са искали най-хубавата мома. Днес "селото" е по-голямо, заради социалните мрежи най-вече. Но принципът си е същият.

70.   Не съм девствен, но съм близо. Винаги съм бил някакъв корав и твърд, израстнал съм в ебати боклучарника от хора и сега на 30тина години разбирам, че трябва да се върна към това да съм мек като когато бях на 3-4г, едвам си спомням. Имам 1 снимка като толкова малък, отворената душа ми се вижда на лицето, какво се е случило с мен.... Все съм се чудел защо не ми върви така с момичета, ама то като не допускаш НИЩО до себе си как да стане? Абсолютно се бях научил да отхвърлям всякакво нещо, което се приближи към душата ми, и то не от страх от нараняване, а от навик за оцеляване, навик, който бях забравил, че имам. Сега дори само като допусна нещо от момиче, което съм срещнал поради някакви причина в всекидневието си, ми става едно такива меко, а и на нея й е приятно. Колко е трудно да се върнеш. Израстнал около мечки и вълци, а сега искам да си отовря душата ме кара да се чувствам не себе си. Крайно уязвим постоянно на адреналин и готов за бой. Както мозъка ти казва да се пазиш от топло да не се изгориш, така си държах душата и сърцето затворено. Майстор бях станал да мога да не приемам нищичко от който си поискам, добре, че още съм млад и се осъзнах. На комплименти не вярвах, представете си, наистина не вярвах, мислех си че ми го казват за да може да достигнат до мен и да ме наранят. Ебаси shift-а.

71.   Много сте смешни. Като оплюхте жените по-успешни ли станахте, оргазъм ли получихте, не сте ли сами, нещо променихте ли в живота си? Все сте си същите аутсайдери. Дано поне сте поуспокоили нервата.
Тука всичките сте много красноречиви, пък на живо като видите жена се спичате. "И смели ний бяхме на думи, но девствени на дела", както казал писателят.

72.   Колкото и да се плюем мъже и жени, остава тъжната реалност в модерния ни свят, че не осмисляме тези елементарни разлики и много от нас живеят сами без да го искат. Истина е, че един не малък процент от мъжете остават без внимание от жени и дълги периоди без приятелки като млади. Съвсем естествено заради това и не малък процент от жените се чувстват ужасно самотни в средна възраст и нагоре след една или множество раздели, когато носят последствията от собствения си избор на мъж до себе си. Хилядолетия наред хората са знаели, че зрял мъж не трябва да остава без жена за дълго време, а жената трябва да се омъжи млада (да е мирно селото). Ние отхърлихме мъдроста им и сега си теглим, а егоцентризма не ни позволява да осъзнаем негативите от това за обществото ни и дори малко да се опитаме да разберем положението в което е другия. Човек си споделя някой проблем, а насреща получава основно обиди, колко бил задръстен и др. За съжаление е много трудно да помогнем на самотните жени в средна възраст да си намерят мъж. Същото се отнася и за сегашните млади мъже. Просто много от тях ще си стоят девствени до 30, а и след това, защото жените харесват и спят с едни и същи мъже. Просто, колкото и да се опитват мъжете да се променят, винаги ще има такава разлика. Принципа е елементарен. Мъжът може да спи с жени, с които не иска да има нищо друго, и дори да ги възприема за "боклук", "тъпа", "курва".. изобщо без стойност за него. Докато жената не би го направила, освен ако няма някаква изгода. Както си личи от коментарите, жената не пуска на "загубеняци", докато достатъчно мъже пускат на всякакви жени, стига да му го вдигат. Няма да навлизам в подробности за чувството за удоволствие, което изпълва мъжът "играч", когато спи с чужда или поредната жена. Както и това, което изпитва жената, когато получи внимание от желан мъж. Решението на проблемът е съвсем елементарно за едно модерно свободно общесто. Без да се отнема правото на избор, а точно обратното. Но нямам как да се случи просто зашото сме страстни и ще си останем такива. Остава сложното, което е правилното възпитание и развитие на ценостна система на младите.

73.   """Всички жени искат мъж, който е по-добър от тях в някакъв смисъл, затова и се целят в горните 20 процента. Това е реалността. Ако си средностатистически мъж (външен вид, доходи, професия, интереси, умения), няма да имаш голям избор от жени. Затова трябва да се стремиш да си по-добър от останалите."""

Ще си киснете сами жените с котките така ми се струва. Придавате си прекалено голяма важност, също така не всеки мъж мисли първо с долната глава, та може и да не ви обърне особено внимание, че настрана от правенето на семейство и деца, с това се изчерпва нуждата от жени.

74.   И мъже, и жени - не можахте да разберете че сте манипулирани от ония отгоре с НЛП-та, с цел депопулация на света. България беше експериментална зона и опита беше успешен. Те ти демографски срив.
В такъв труден момент за оцеляването на страната, суверенитета и всичко българско, вие вместо да сте по задружни все повече се плюете. Жените били такива, мъжете били онакива.
Айде успокойте малко топката.
Повече прегръдки и целувки пожелавам на всички!

75.   69, джендър- и феминистката пропаганда съвсем ви е промила и без това не много силните мозъчета...
Бабите им били подбирали... Ти наясно ли си изобщо как са седели нещата преди 50, преди 100 години? И хабер си нямаш, личи от драсканиците ти... Не бабите ти, а БАЩИТЕ ИМ са избирали за кого да се омъжи момичето! И са се договаряли с бащата на момчето... И са ги женели на 16-18 години, и няма "Не искам!". Същевременно са им търсели момък "от тяхната черга", а не най-богатия или най-хубавия в селото.
Имам прадядо, който когато са го оженили е бил на 16, а избраницата на баща му и на сватя е била на 20 (вече "стара мома" по онези стандарти!). В резултат на което момчето (прадедата) избягал през първата брачна нощ да спи в плевнята, уплашен от тая напориста кака! Помня ги и двамата - много усмихнати и приветливи старци! Имаха 5 /ПЕТ/ деца - чичовци и лели на майка ми.

Та апелът ми е към всички такива като тебе е:
ПРЕСТАНЕТЕ ДА ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ! ЯВНО ИЗОБЩО НЕ ВИ Е ЯСНА ИСТОРИЯТА НИ, ПРИНЦИПИТЕ НА ПАТРИАРХАЛНОТО ОБЩЕСТВО, КАК ТОГАВА СА СЕ СЪБИРАЛИ МЛАДИТЕ И КОЙ, И КАК Е ОПРЕДЕЛЯЛ ТОВА! СЪЩО ТАКА КОЛКО ДЕЦА СА ИМАЛИ, КОЙ И КАК Е УЧАСТВАЛ В ОТГЛЕЖДАНЕТО ИМ, КАКТО И КОЙ С КАКВО СЕ Е ЗАНИМАВАЛ ПО ПРИНЦИП!

Ако наистина искате да разберете как са ставали ТОГАВА нещата, а не просто да плещите пълни глупости по форумите, започнете да правите родословните си дървета (поне до пра-прадядо и баба). Четете исторически и художествени книги от онова време: "Гераците", "Българи от старо време" и т.н. за времената, когато хората сами са си изкарвали хляба (вместо да ги хранят Метро и Кауфланд), гледали са животни, живеели са 1000 пъти по-задружно от сега и почти никой не е оставал без партньор (освен ако не е бил болен, чалнат или нещо.., но такива са били единици), макар че партньорът му не е бил "любовта на живота му" - създавали са много по-здрави и многодетни семейства!

Това в момента което се случва е толкова жалко, толкова пошло, неработещо и непродуктивно, толкова изкривено като идеология и токова далеч от истината, че направо ужас ме обзема като си го помисля...

76.   От Автора

69 - “Всички жени искат мъж, който е по-добър от тях в някакъв смисъл, затова и се целят в горните 20 процента. Това е реалността. Ако си средностатистически мъж (външен вид, доходи, професия, интереси, умения), няма да имаш голям избор от жени. Затова трябва да се стремиш да си по-добър от останалите. Можеш да се оплакваш, че жените са меркантилни, тъпи, курви, все тая - това не променя реалността. Ако в твоята социална среда си над средното ниво, ще имаш жени и ще можеш да подбираш.”

69 – Абсолютно същото е и при мъжете – погледите на всикчи нас са събрани от горните 20% топ жени! Но с тази разлика, че

на 1-во място подбираме според външния ѝ вид и красота,
на 2-ро (което според мен е и по-важно) – общителност, добродушие, чар, харизма, лъчезарност, мекота на характера, забавност, интелигентност и тн., и тн.!

Вие:

1) Външен вид
2) Пари
3) Кола
4) Имоти
5) Готовност и желание да дава от всичко от горните!

Като точка номер 2 може да компенсира всичко останало!

При нас не е така! Макар и жената да не е свръх привлекателна и предизвикателна, ако има мек характер, лъчезарна, усмихната (а не с депресантски маниери и зъл нрав), добра, да НЕ е кОвра! – взимаме я и сме щастливи! КОЛКО СА ТАКИВА?

Можеш ли да си прочетеш горния цитат и да видиш какво малоумие лъха, и каква женска ехидност и меркантилност?

Първо – кои са топ мъжете за тебе? – Тези с парите и хубавите тела?

ВАС ВЪОБЩЕ ПО НИКАКЪВ НАЧИН НЕ ВИ ИНТЕРЕСУВА ПО КАКЪВ НАЧИН СА ИЗКАРАНИ ПАРИТЕ!???

Т.е. вас ви интересуват самите пари, а дали човекът насреща притежава добродетели, ви е толкова безразлично, че чак плашещо безразлично.

Хората с пари са: бизнесмени и техните наследници (знаем как се прави “бизнес” в България), мутри, политици, крадци, сводници, наркодилъри, контрабандисти и други.

Според вашата логика всички тези влизат в топ 20% желани мъже!

Другите са с хубавите тела: фитнесджии, бандити, биячи, спортисти!

Трети: нахаканата измет, която хем се друса, хем ръси простотии по цял ден и на вас тези са ви много привлекателни и влизат във вашия таргет!

А сега кажи според избора ви на мъже, НЕ СТЕ ЛИ ИЗМ*Т балканска?

Има една част издигнали се професионално, но и там има много лоши примери! Какви далавери правят някои доктори…? Ами тези юристите? Тези с бързите кредити? Ами тези ЧСИ-тата? Ами “някои” в банкерските среди – как си раздават пари? И тн., и тн....

Били богати! – Ха! На крадене и далавери, на съсипване на чужди съдби и животи (банки, ЧСИ, доктори).... да!

Дребни и средни „бизнесмени“ – аз събирам печалбата от магазина, а на работниците давам между 600 и 1000 лв. Всички осигуряваме на минимална...

Та, НЕ СТЕ ЛИ ИЗМ*Т?

Но повече искате на г*за си Calvin Klein и екскурзийка на Майорка или на някое друго екзотично островче, и сте готови на всичко, за да си ги осигурите. Дори ако трябва да си лягате с 50-60 годишни чичковци – И ПОСЛЕ ЗАЩО НЯМАЛО МЛАДИ МОМИЧЕТА ЗА МЛАДИТЕ МЪЖЕ????????? На всички ни е ясно защо!!!

И сега “мацка”, да ти обясним, че твоята схема за разиграване на връзките е пълен „боклук“!

Малоум*то ти изказване, че трябва да се стремим да бъдем по-добри, отколкото сега, за да имаме възможност за избор на жени, само показва и доказва, че жените сте ЛЕКИ! Ако едни 20-30% от средностатистическите мъже си вдигнат левъла и се уподобят на „горните“ 20% топ мъже (което не знам какво ще рече? – Сигурно трябва и те да станат мутри, биячи, престъпници, според вашите критерии за „топ мъж“!), по всяка вероятност ще хващат повече окото на кифлите, но не с възпитание, култура и знания, интелигентност (неща, които се постигат много бавно), а с онези 5 неща от по-горе, които оформят вашият „ПРАВИЛЕН“ избор! Т.е. вие това си искате, бе! Не да е някой със знания, можещ, културен, щото той няма да може да ви защити на улицата от гаменчетата и съвременните дегенерати от всякакви възрастови групи (които ВИЕ ЖЕНИТЕ сте РАЗМНОЖИЛИ и ОТГЛЕДАЛИ), нито да ви лашка по морета и скъпи курорти, защото е на заплата!

Реалността, миличка, е такава, че вие се ПРОДАВАТЕ! ТИ не си изключение, което си личи по написаното от теб!!!

А това, че : ” Всички жени искат мъж, който е по-добър от тях в някакъв смисъл”, вземи отговори в какъв по-точно смисъл трябва да е по-добър мъжът, че звучи СТАШНО КОМПЛЕКСАРСКИ това изказване?

Мъже, разбрахте ли сега? Вие, ако сте СРЕДНОСТАТИСТИЧЕСКИ бг мъж “(външен вид, доходи, професия, интереси, умения), няма да имаш голям избор от жени”!!!!!!!

БЪЛГАРКИТЕ не се кефят на СРЕДНОСТАТИСТИЧЕСКИТЕ мъжленца!!!

- По хард им дай – мутричка, фитнесджийче, наркоманче, бандитче…

78.   До 31
И как тя ще разбере, че мога да чукам като дори не иска да общува с мен?

79.   До 34
Тук става въпрос, че в България жените масово предпочитат точно простите злобни, комплексирани ганьовци пред нормалните бг мъже.Нищо не сгряваш.Ръсиш само злоба.Я ми обясни как бг жените предпочитали широкоскроените чужденци като аз масово аблюдавам как родните склюфи се прехласват точно по бесни прости селяндури?

82.   След като прочетох втората част на коментара на #74

А именно:
"В такъв труден момент за оцеляването на страната, суверенитета и всичко българско, вие вместо да сте по задружни все повече се плюете. Жените били такива, мъжете били онакива.
Айде успокойте малко топката.
Повече прегръдки и целувки пожелавам на всички! "

се запитах, защо руснаците и рускините са така масово спокойни и масово си се ебат и си правят деца, спокойствие широко скроеност, а в България изглежда това е някакъв тежък зор да си намериш партьор/ка. Да, наричат рускините курви много по-често от българките, но са в пъти по-спокойни, по-отворени, и много по-малко изплашени от каквото и да е. Българите и българките като че ли имат някакъв наложен модел от някъде, не стига, че сами си го правят трудно, от малки ги е страх да си отворят душите, гледат от малки по мъжете със съмнителни приходи за BMW. Всякаш все още сме в някакво робство и хората ги е страх да правят това, което искат, и затова правят, това, което се приема за НАЙ-ДОБРОТО. А има някой, който е решил, че ще диктува "НАЙ-ДОБРОТО" са парите си, за да има лична изгода.
Както се усеща в българи, които си мислят, че Русия трябва да ни води, а не ние нас си, и се кланят и се мислят за второстепенно човече като застанат до руснак. В младото поколение е същото като ученици застанат до мутра! Както руснак влияе на онея българи, така мутрите и тея с парите влияят на подрастващите ученицки! Това не е случайно казвам ви, "освободени" ама ни взимат страха като се възползват от това, че им вярваме. Някой си е написал домашното и по същия модел движи българите още от малки, щото нямат много в главата да помислят за държавата и хората в нея. Мислят за лична изгода. Тук, българина, българката, трябва да научи някакъв урок, който не малко години са отделени за ученето му.
Ученички заглеждащи е тоя с BMW-то модел 2020 вместо да си хванат момчето от техния клас. Защо? Защото ВСИЧКИ го загелждат, а децата не искат да са отцепници, трябава да се движат с групата или ще бъдат нарочени за изгнаници! "момчето от нейния клас" отива на проститутка, а момичето още от училищните си години прави неща, които не е пораснала достатъчно за да разбере, че не иска да прави, че дори също тези неща й пречат да порасне и се върти върти ако има късмет излиза, ако не, късно. Все едно в България си имаме някакви чичковци паричковци, които едни и същи, за поколения наред, постоянно учат и придърпват малките момиченца отначало само с интерес, после го превръщат в мечта и накрая са в колата им. Все едно наистина робство, отделно общество, което излиза на улицата, когато си поиска и отива да си избира подрастващи момичета, като ги съблазнява с лъскава количка още от тийнейджъри и разваля живота на подрастващите, момичетата изгубват себе си гонейки лъскавото, къде ще ти се бори тя за добродетели, а момчетата без мотивация, защото няма за коя да се чупят да си наливат опит и себе осъвършенстване, то си е вградено в момчетата, женска ласка да ги мотивира, но някои не го усещат до 30 и се чудят какво им виси празно цял живот.

Българите имаме да си научиме урок, и дразнителя няма да се махне с действия, само ако се спре да му се обръща внимание. Пожелавам на всички да са по-смели когато правят избор, който би бил в анти-конформистка посока.

87.   Е аз съм на 31 и съм девствен, опитах с проститутка преди много години не стана, да съм гей не, поне в това съм сигурен в гадния ми живот. Много фактори пречат на всичко, но като цяло и жените не ме харесват, не знам дали съм хубав, според нашите съм, но жените които съм искал 15 години или имат приятел или харесват друг, все тая поражда се омраза в мен, никне като растение. С една дума възможности много, шанс никакъв, те това е. Вече е късно ще живея до тая съдба до гроб, ама нищо, в следващия живот ако съм мъж пак може да стане, в тоя нищо, само отблъскване. Ако не се мре скоро, най добре само на работа да се отдам

88.   И отново като стане въпрос за проблемите на мъжете женските пръсти почват да бият по клавиатурата със злоба. Колкото по-рано разберете че жените са зли същества които мразят нисшият мъж, толкова по-добре за вас

89.   88,то е ясно, че жените са злобни и гадни същества, и умират от злоба заради мъжкото съвършенство. Проблемът е не, че жените бълват помия срещу мъжете и търсят начин да им тровят живота. Въпросът е, защо мъжете им го позволяват, след като всеки средно статистически мъж може да пребие от бой всяка злобна и гадна жена? Това се чудя и не мога да разбера? Жените са с еднаква физиология, като жени по света. Крачещи инкубатори с вагини! Как така мъжете по целия свят (с изключение на "цивилизованите" простаци-либерали, наложили женския произвол и женска власт над мъжете), са разрешили женския прпоблем с женската извратения? Проблемът с женските права ще продължи да го има, докато не се случи нещо неочаквано, след което мъжете да лишат жените от правото им на глас, употребявайки физическата си сила. Както са им дали това право, така и трябва да им го отнемат, ако искат Хр. свят да оцелее.

91.   "Надявам се никога да не доживееш до този момент, говедо мръсно и да се задавиш във собствената си злоба и помия, която бълваш срещу жените и да умреш и така и да не можеш да видиш най-съкровената ти мечта сбъдната. Комплексар жалък, жените винаги ще са над теб и ще те мачкат, мачкат докато най накрая не те смачкат до смърт. "
------------------------------------------
Ама че пожелание, бря! 90, 89 съм. Направо ме смрази постът ти и как само злобно ме прокълна. Признавам си, че много ме е страх от женски клетви. Като малък съм слушал как се кълнат две жени. Нещо ужасно е. Едната казва: - "чумата да те тръшне, земята да те изяде, синя пъпка да те хване и да пукнеш данооооо." Другата вика: - "Ръката ти да изсъхне, гарга окото ти да клъвне, Господ да те убие данооооо!" Грозна работа, но това е присъщо за жените в миналото, а както гледам по писанието ти и днес е пак същото. Мъжете им теглят по една каруцарска и толкоз, а и действа позитивно от към репродукция на населението. Е, щом няма да доживея до този момент, както се надяваш, значи че този момент все някога ще дойде. Не знаеш страх, а? ПОЖИВЁМ - УВИДИМ! А, ти забрави това, дето жените ще са отгоре ми и да ми мачкат, мачкат оная работа до смърт, докато я смачкат. Напоследък все мазни грозотии и нищо няма да им дам да мачкат, че току виж наистина го смачкали и после край с мен!

93.   Понякога причината е, че просто сте неприятни загубеняци със заблудени мнения за жените и нормално те странят от вас. Седнали да анализират нещо, с което нямат досег

94.   Мъжката девственост е лъжата, която етикира определени индивиди. Вие си мислите, че като се сравнявате с мъжете, трябва да сте еднакви. Не, мъжете не са девствени, не се колебаят как и какво да правят с първата, не се разделят с ципа и малко кръв :- и не са задължени да се епилират:-*
По-скоро се пита, дали има толкова много необвързани мъже, отговорът е - ДА. Има, има и то много сериозна цифра! Но не е плашеща цифрата, а това, че те са много интелигентни, забавни, готини и привлекателни, това иде чеч за кривня в светогледа на природно изкривените и без това жени. Споко, тази кривня скоро ще изчезне, тъй като жената от дедов бяга и за дедов тича, а сега сме във период на липсваща причина за бягане и търсене. Сегашните им гаджета са неспособни, меки и без тестостерон. Тестостеронът е важно нещо, повярвайте. Вашите идеи и разбирания, няма да оборят природата.

97.   Аз също съм в отбора на мъжете които са нямали връзка. На 26 съм, имам сериозма професия, добре съм материално. Имал съм ухажорки, имал съм шансове да имам връзки, но при мен никога връзката не е била на всяка цена, разбира се и малко лош късмет в жените, които са ме отрязвали. Не мисля, че човек който е нямал връзка трябва да му слагаме етикети, а при мъжете, че е по-малко мъж от тези, които са имали. Да, до голяма степн и самият човек има вина за това, но при мен лично е и до приоритети.

98.   Не са виновни жените, те просто търсят по-доброто, а повечето мъже са в някакви си собствени филми и са на километри от реалността. Аз като мъж забелязвам в много от моите приятели едно носнователно женомразство. Същите тези ми изтъкват, че жените трябва да ги харесат такива, каквито са. Значи една жена ще хвърли страшно много пари, ще си загуби много време, ще изпита много болка за да изглежда перфектно и накрая трябвало да излезе с някой стиснат скъсаняк, който не иска грам да се постарае нито за партньорката, нито за себе си. Вие виждали ли сте какво представялва една жена ако не се поддържа. Знаете ли какво им коства на 99 процента от красивите жени за да са такива. Пък за вас трябвало и да са умни и ако може да са захласнати от хобитата ви, да ви дондуркат и да ви плащат сметките, за да ви доказват постоянно, че не са меркантилни. А вие да брадясате, да отпуснете тумбаци, да се занемарите, да навлечете едни къси гащи и джапанки и да стоите безработни и да люскате бира със себеподобните си. Ама вие сте добри момчета, пък жените били гадни, курви и меркантилни. Ами споко момчета, стойте си такива каквито сте, естествени и никоя няма да ви изхарчи драгоценните пари, никоя няма да ви отнеме от драгоценното време и никоя няма да ви откъсне от Мама или от глупавите ви хобита. До тогава някои ще се скъсват от секс с тези жени по които на вас ви текат лигите. А всъщност нещата са много прости - трябва да дадеш за да получиш. А към момчетата, които не са от типа мъже, които описах, но нямат успех ще ви дам един съвет. Говорете бе, говорете. Покажете на дамата с която сте какво искате. Ако една жена е излязала с вас, значи има някакъв интерес. Не се срамувайте, говорете, прегърнете я, погалете я, опитайте се да я целунете, покажете и че я харесвате за секс и чак тогава за приятелка. И се старайте, много се старяйте за партнорките си и ще забравите как се лъска на порно. Толкова секс ще получите, че няма да ви остане време за порно и чикии. Ебаси, мъж съм, но като гледам моите приятели започвам да разбирам жените.

99.   И аз смятам че причината са хипергамията и социалните мрежи, които още повече задълбочават проблема.
Освен това материалното положение на жените като цяло се подобрява (образование, високо платена работа и т. н. ), а те все така държат да имат портньор с по-добро таакова (пак част от хипергамията), а това на мъжете си ктои същото, или дори напротив - тия високоплатени постове които заемат жените, са за сметка на мъжете.
Има статистики че процента на мъжете девствени след 18 години рязко расте (като се замисли човек - какво може да очаква едно момиче от момче на 18? Пари ли, работа ли, апартамент ли? ... И все пак ги искат, заслепени от социалните мрежи). В същото време при жените е обратно.
Просто повечето жени имат сексуални контакти с малка група "идеализирани" мъже, а останалата част от жените се стреми да бъде като първите и също да има контакти със същата малка група мъже.
Жени, замислете се. Мъжете и жените сме 50/50 ( /- 1-2). Ако има толкова много девствени и сами мъже, това значи че има същия процент сами (но не и девствени) жени.! На къде отиват нещата? Не може всички да сте с богати високи и мускулести мъже. Просто няма толкова много! На края ще си умираме сами в апартаментите, и мъжете и жените, с тая разлика че жените ще умрат със високи изисквания (и все така сами)!

100.   "До тогава някои ще се скъсват от секс с тези жени по които на вас ви текат лигите. А всъщност нещата са много прости - трябва да дадеш за да получиш. "
-------------------------------
Брей че "убедителна" констатация, ама е женска! 98, вярваш ли си на казаното от теб? Това дето го казваш се отнася по-скоро за жените. На тях им текат лигите, че и нещо друго, когато видят красив силен-тестостеронов мъж и фантазиите им не стихват, но си остават само с фантазиите. Мъжете вече не искаж жените не само за съпруги, но и за секс. Над 40% от мъжете вече са асексуални и не се интересуват от женските генитали. И защо им е жена, след като всяка жена днес може да обвини мъж който си пожелае в изнасилване?
98, дали твоето мнение ще е меродавно при днешната феми-извратения?

" мъже, които описах, но нямат успех ще ви дам един съвет. Говорете бе, говорете. Покажете на дамата с която сте какво искате. Ако една жена е излязала с вас, значи има някакъв интерес. Не се срамувайте, говорете, прегърнете я, погалете я, опитайте се да я целунете, покажете и че я харесвате за секс и чак тогава за приятелка. И се старайте, много се старяйте за партнорките си"
---------------------------

Това твое предложение е капан за мъжете, помислили само с долната си глава! В САЩ има закон при който всяка жена може да си измисли изнасилване и да прати мъжа в затвора. Мъж не влиза в асансьор без друг мъж, при положение че в асансьора има и жена. При разминаване с жена мъжът гледа само в земята или извръща поглед от жената, за да не бъде обвинен в сексуално насилие. Стигнало се до там жена да съди мъж заради сексуално насилие с поглед от мъжа. В съда мъжът се защитил, защото бил сляп и имал очила в момента на разминаването. Така или иначе, за жената нямало никакви последствия след тази клевета. При нас положението не е абсолютно същото, но се движи в тази посока. Докато феминистичната извратения съществува в Хр. свят, голяма част от мъжете ще игнорират жените заради извратената политика на либерастите, а доста от тях ще низвергнат женския пол. Ето защо ергените непрекъснато ще се увеличават, и ще живеят без жени, за да доживеят спокойно до старините си!

101.   до 97

Така е в живота. Мъжете с приоритети като теб ги смятат за загубеняци. Като цяло те са по-затворени, не толкова контактни. Това, че имат изисквания към жените ги прави по-мнителни, по-взискателни. И от там - нямат голям успех с жените.
Мъжете, които искат да изчукат една жена И приятелките й с няколко сладки приказки и 1-2 излизания на Витошка се водят за готини сладури. Те са по-отворени, настоятелни и с времето си изграждат стил как да омаят една жена. По мои наблюдения вторите са около 20% от общата бройка мъже.

При жените е обратното - може би около 20 % от жените знаят какво искат преди 30 годишна възраст.
Другите 80%, съзнателно или не си търсят мачовци за секс.

Затова и при повечето от жените бройката на партньорите е 10-15 и нагоре. При повечето от мъжете е около 5-6.
Ако някой е на противното мнение може да погледне за справка темите за брой партньори тук във форума.

Съответно мнението на повечето от жените е, че от мъжете нищо не става. Но това е така, защото те са имали контакти досега предимно със свалячи, които са ги търсели предимно за секса. И като преминат 30-35 годишната граница изведнъж
им просветва, че им трябва семейство и стабилен мъж и почват да търсят партньори и сред "мъжете- загубеняци".

Но цялото това нещо е резултат от лошото общество и най-вече слаби семейства с недобра ценностна система.

102.   В моето обкръжение, обхващащо 4 населени места няма девствени мъже. Така че, отговорът на въпроса ти е - не, по-скоро са някакви изключения.

103.   Въпрос към жените тук:
"Изключвайки трите ти телесни отвора, които всяка жена има по рождение, с какво считаш, че би могла да допринесеш в живота на един мъж? "

- Кифлоприземител

51-83 от 83