Споделена история от Секс и интимност

Тя ме изостави заради това, че обичам да ми правят френска.
Запознах се наскоро с момиче, което ме впечатли от пръв поглед - супер нежна, красива, поддържана, възпитана и интелигентна като за няколко. Само за месец комуникация, доста се разшири светогледът ми, научи ме на много, а е само на 20, аз съм на 29. Просто жена мечта - освен че е красива, работи, учи, тренира, междувременно и чете много. Струи от нея някаква ангелска енергия, в очите ѝ се чете всяка нейна мисъл и това не е само мое мнение, казва го всеки, който я познава. Влюбих се в нея от пръв поглед, ама я изпуснах. От дума на дума се заговорихме вчера за секс и аз бях първият, който се похвали с вкуса си, казах, че много обичам да ми правят свирки, нямам против и аналния. В очите ѝ прочетох нещо от сорта на "Ти си ебаси гнусното копеле", но всъщност не каза нищо и никога не би казала такова нещо. За секунди се изпари от апартамента ми без да казва каквото и да било. Блокиран съм навсякъде -телефон, социални мрежи. Писах на една от приятелките ѝ да ѝ каже, че искам да поговорим поне, но само сийна. Умолявам ви, дайте ми съвет как да си я върна. Никога повече не бих ѝ споменал за това, искам само да е до мен. Дори да мълчи, да се сърди, само да е до мен.

Коментари

51-73 от 73

55.   Привет, авторът съм. Благодаря на всички хора с добронамерени коментари. Видяхме се случайно преди два дни. Казах "Здравей, защо ме остави, без да кажеш и дума? Заболя ме." Тя отговори, че с такъв като мен не иска да има нищо общо. Свирките и аналният били за гейове, а тя не е гей. Вече дори излиза с друг, видях ги вечерта, отново случайно. Бяха щастливи. А аз потъвам от яд и срам вкъщи сам. Изпуснах я и друга като нея знам, че никога няма да намеря. Липсва ми. Може би е права, като по-малък се заглеждах и по момчета, стигал съм до целувка с приятел, но това беше в 4 клас. Явно е останало гейското у мен и го търся в жените.

56.   Номер 54 твоя коментар относно Русия е изключително глупав. Не мога да те разбера какво знаеш за Русия, но да правиш такива исказвания е направо простотия. "Светът отдавна е разбрал, че руснаците са във всичко 100 г. след маймуните и никой не ги бръсне за нищо......" Ти от Кобилкина ли вадиш заключение за руските жени. А какво ще кажеш за българските момичета, които заляха западна Европа с тяхната проституция. Ти като говориш за Русия проявяваш техническа слепота. Няма да навлизам в големи подробности, но кажи ми кой изпрати първия спътник в космоса през 1957 г. Защо американците още изпращат свои космонавти до руската международна космическа станция-ISS. Сигурно си мислиш, че американци са кацали с хора на Луната. Ако вярваш на такава лъжа много си невеж. И аз в първите години вярвах, че Нийл Армстронг е стъпвал на Луната, но всичко това е една измислица за да заблудят света, че "вижте ни колко бързо напредваме технически". Мога да ти дам много примери за Руския технически гений, но какъв е смисъла, когато ти казваш, че Русия е 100 г. след маймуните. Прехапи си езика и повече такива глупости не говори. Голямо невежество те е обхванало и такъв ще си останеш завинаги.

57.   Авторе,

сигурно тази има връзка с 23-годишната мъжемразка, пишеща тука за гейовете и лесбийките.
Живей си живота, остави я!
Не я мисли, само след 2-3 годинки ще е отворена навсякъде! Ама ти ѝ се явяваш сега в очите като най-долно човешко същество, което даже не заслужава уважение.
Такива са жените....

от 34, 52

58.   55, щом е била вече с друг след толкова кратко време , е ясно колко е ангел. На бас, че е по-богат от теб и това е била причината да не иска. Искала е да ти внуши , че ти си виновен, че искаш нещо срамно, а се е заигравала и с други, явно по-заможни. Това е истинската причина да не те иска. Не съжалявай, поредната интересчийка, която не прави нещо, ако не са замесени пари.

59.   Номер 50, пак съм 47. С теб говорим на един и същ език, така че не към теб се обръщам, а към заблудените души като автора. Продължавам си мисълта. Момчета, онова, което се случва в леглото е финалната фаза на секса, неговата развръзка. Тези конкретни желания за свирки са нещо като да седнеш в ресторант и първо да попиташ какъв е десертът. Сексът започва от това как поглеждаш в очите жената с желание и как тя отвръща на погледа ти. В тези погледи има повече секс, отколкото в цялата порноиндустрия. Добрият любовник още в този момент е разбрал какво може и какво не може да очаква. Той вече е победил, оттам насетне неговата игра е да получи повече. Жената пък започва своята игра - да заостри любопитството му, за да получи и тя повече. Затова са измислени ритуалите, те регламентират играта. В ритуала да се храните заедно например за мен има повече еротика, отколкото в спалнята, защото виждам удоволствието, което изпитва мъжът от вкусовете и ароматите и искам и аз да опитам от тези устни, искам и аз да съм толкова вкусна за тях. Затова винаги се грижа вечерята, която приготвям, да е на ниво - за да наблюдавам удоволствието на съпруга ми и да го споделям. За хората, които наистина обичат секса, това, което се случва преди леглото, е много по-възбуждащо от онова, което после чисто физически ще разтовари еротичното напрежение. По тази причина добрият любовник никога не оставя жената с усещането, че играта е свършила, че щом сте получили оргазъм и двамата, мачът е свирен. Не - той продължава с дразненето на апетита й. Това не значи да бърка по всичките й дупки, значи просто да показва, че я желае, пък било то и с едно игриво плясване по дупето, докато отива към банята. По този начин я поддържа винаги жадна за още.
Не е трудно. За начинаещите: купете чепка грозде и зрънце по зрънце, докато гледате телевизия например, мълчаливо го слагайте в устата на жената до вас. Резултатът ще ви изненада. Без изобщо да сте искали секс. Защото той вече се е случил! Останалото е финалът.
В резюме: за да получиш максимума от партньорката си, трябва да правиш любов с нея отвътре навън, ако ме разбирате. Не отвън да проникнеш в нея, а вече да си в нея, в сетивата й, много преди да се стигне до физически акт. Тогава вече тя самата ще иска да удовлетвори всичките ти желания, каквито и да са те. За нея твоето удоволствие ще е награда.
Номер 52, написаното не се отнася до теб. Ти вероятно никога няма да успееш да се насладиш на жена истински.

61.   Номер 55 (т. е. коментар, насочен към автора), това да ти е за урок! С момичета и жени, на които по-особено им личи от какво тесто са замесени, си има подход и адекватно поведение. Жена, която си осъществява целите, учи, работи, грижи се за себе си и т. н., най-вече се самоуважава и знае високата си стойност. До такава степен, че не би позволила на някого да я занимава със сексуалните си подбуди, понякога и извращения, на улицата. Тя е реагирала според своите разбирания и своята черга — не е именно уличница, че да ѝ се предлагаш по такъв начин, изглеждал си доста простовато, даже просташки; изложил си се. Сексуалните желания на партньорите се разкриват в интимна обстановка, в леглото и т. н., а не на по кафенце и в парка. Винаги тези предварителни разговори и обяснения за жена с достойнство са не само безсмислени, но и обидни.

Едно време и аз бях попаднала на един льольо — разправяше ми и той за анални преживявания и свирки, но бързо беше отрязан по подобен начин. Така си се разпростираше в даден момент и толкова индиректно манипулативно действаше, за да ме накара още малко и длъжна да се чувствам да правя, каквото и да е било с него само защото сме във връзка (и то в начален стадий на такава), че нямам думи. Аз така или иначе забелязах всичко и за разлика от 20-годишната от твоя разказ изразих обидата си, пожелах му някоя друга да го търпи, да се занимава с простотията му, блокирах го и се изпарих от живота му сякаш не съм и била там. Толкова. Една година след това си намерих човек, който е галантен, търпелив и с когото всичко се случва по естествен път, без излишни заповедни форми или обяснения; без да бъде простак — сега ти се ядосваш, че и девойката от твоята история вероятно е в такива взаимоотношения, а ти си си изпуснал възможността да бъдеш този мъж до нея, но вече е късно, либе, за китка. Просто, както казваше една моя преподавателка на времето: „О*кал си пейзажа сам, пък сега те е яд. “ — и ти така, авторе. Да не говорим, че на тази възраст все още има шанс и без абсолютно никакъв опит да е била девойката — ако в действителност е така, изгубил си, каквито и да е шансове с нея. От личен опит също ти го казвам. Както я описваш, такъв човек, с такова отношение към живота си, ще смята и нещо друго от себе си за значимо. Оттам нататък — сещай се сам, ако можеш.

Със сигурност съществуват жени, които съвсем спокойно ще ти се хванат на въдицата с тези ти изказвания, но те никога няма да бъдат като изпуснатата, тъй като сам осъзнаваш, че достойнството им би граничело с нула, а успехите в живота им биха могли да се окажат и отрицателни. Крайна съм, но искрена. Затова (за следващия път) — спести си разговорите на сексуална тематика освен ако вече не сте в леглото. За ЛГБТ признанието ти нямам особен коментар — всеки е свободен да бъде такъв, какъвто е. Ако в действителност имаш предпочитания и към мъже, не е фрапантно или пък пагубно, хубаво е, че го осъзнаваш и сам. Множество цял живот не си признават и се крият, обърквайки семейства и цели животи на околните.

Ж20

62.   Ето какво да знаеш за напред. Недей извисява хората чак до такава степен, едва ли не ти не си достоен за нея, а тя е Ангел. Красотата е до време, за какво ти е жената да е толкова начетена и да те обогатява със знания..? Ами тя какво ще научи от теб? Жените обичат мъжете им да са по-умни от тях. За какво ми е някакъв льольо да му отварям аз очите. Тя много добре е знаела за какво отивате у вас, че ти си я харесваш и искаш връзка. Просто е убивала време с теб, а ти за 29 години не разбра ли кога те харесват по онзи начин, кога за приятел?

63.   До 55, Здравей много кофти се е получило при теб. Но трябва да ти е за урок, че такива неща не се питат и не се искат от жена, с която не си правил нищо. Ти си поискал свирки, и дори анален директно ....твърде много си поискал. И ще ти издавам и една тайна дискретността не е печеливша карта. Ако тя е искала, тези неща дето си ги написал тука щяла е сама да ти ги направи, макар и след време. За всичко си трябва време, и подходящо време. Не се отчайвай но следващия път внимавай, и ПЪРВО питай жената какво обича и иска, след това ти казвай..

Сара

64.   Привет, пак съм авторът. Благодаря за отговорите.

Номер 58, явно теб са те зарязвали заради богати и съдиш за другите по себе си. Познах, нали? Не, онзи определено не е по-богат от мен, всички знаем, че на богатите и бедните им личат парите и липсите им. Относно момичето, бих си заложил главата, че не търси богаташи. Ако търсеше, вече щеше да е намерила и нямаше да работи, камо ли пък да се занимава с мен (аз работя за 600-700 лв, мия коли). Били сме двамата в центъра на града - аз с работните дрехи, а тя с рокля и прическа. Винаги когато сме излизали някъде или тя черпеше, или аз или си деляхме сметката. Веднъж даже ми даде пари да изкарам до заплата, после отказа да ѝ ги върна. Купувала ми е вкусотии и идваше у нас с пълни торби. Сещаш ли се, че интересчийките не правят така?

65.   Тази се е сваляла и с друг паралелно, уж била ангелче. Ако си мисли, че другия няма да иска тия неща от нея, ама явно ще и плаща и купува парцалки, че ще ги прави с кеф. Авторе, доста жени правят тези неща, ама за пари. Явно така им се премахва срама и морала. Искала е да те унизи, че си ненормален, а друг е бил на въдицата и. Ако беше сложил пачка на масата, други щяха да са нещата между вас.

66.   Номер 61 най-отдолу си писала че си на 20 г. но аз не ти вярвам. С абсолютна сигурност казвам, че ти си автора на историята макар, че се представяш като мъж на 29 г. Целта ти е да покажеш мъжете в най-лоша светлина, а жените едва ли не светици. Твоята цел, във всичките ти истории, винаги е била да показваш мъжете в най-неприемлива форма затова и в коментара си употребяваш думи като: простовато, просташки, простак, льольо. Но когато трябва да покажеш себе си с твоето образование и интелигентност хвалиш се до небесата какъв мъж си привлякла-галантен, търпелив, но си пропуснала да добавиш и интелигентен и изключително способен. Не ти е за пръв път авторке да се представяш на най-различна възраст, също и като мъж и като жена, както в тази история се представяш като мъж, а коментираш от името на жена на 20 години. И в последния абзац на коментара си казваш: "Крайна съм, но искрена". Точно ти никога не си искрена. Всичките ти истории и теми са фалшиви измислици писани със страхотна злоба към мъжете, защото на твоята възраст (този месец навършваш 64 г.) никой мъж не ти обръща никакво внимание и затова ти зеленееш от злоба по мъжете. Като се представяш за толкова интелигентна приеми си съдбата като всички други жени на твоята възраст, че за интимен живот за вас мъже вече няма. Поддържай връзка с дъщерите ти и с внучките ти и това да ти е утехата в живота на твоята възраст. Така е с много жени, но ти не искаш да си признаеш и да приемеш, че сексуалната възраст за теб отдавна е превършила. Пожелавам ти спокойни старини.
До модераторите и редактора моля коментара ми да бъде публикуван. Ако не бъде публикуван това ще е дело на авторката на историята и на коментар №61, които са едно и също лице, но се представят от два пола. Ще чакам публикацията му.

67.   Тъпанарско е , без да имаш връзка , а само уж свалка , да говориш за свирки и анален . Самият изказ показва един не особено ценен от жените манталитет . А , това , как си споделяте във офиса на кого му духат , нямам думи . Ако разбера , е мъжа ми ме разнася из останалите пръчове , ще му се стъжни . Истината е , че сте толкова елементарни , до степен , че никакво либидо не можете да запалите .
Фаленето с бройки и сексуално обсъждане на бивши също е мега идиотско .
Една жена , за да поиска свирки и анален , първо трябва да е привлечена от вас , до степен да си забрави ума . Но за по-лесно ,се обявава за каква ли не . Еми ,успокоявайте се . В крайна сметка ,ще си намерите също толкова елементарна за майка на децата ви .

69.   Номер 66, не знам как да коментирам подобни размисли и страсти... звучат меко казано налудно и нямат нищо общо с действителността! Между другото, по хашовете лесно се установява кой е авторът, кой не е, но вероятно си технически неграмотен. :D Аз съм си жена на 20, съжалявам, че те разочаровам, разбивайки цялата ти конспиративна теория и лъжата, в която си живял...

Ж20

70.   64 от 58
Жена съм, но повечето такива търсят мъже с пари. Тя може да работи, но задължително иска да е по-богат и да я издържа. Явно е искала човек с по-хубава професия и стандарт. Тук не става само въпрос за заплата, а за дрехи, визия, стил. Жените обичат да са глезени и обгрижвани на макс. Явно този е такъв.
Съжалявам, ако ти сривам представата за ангела, но просто е поредната, която е постъпила тъпо с някой, докато се е задявала с друг. Въртяла е двама. В това няма нищо похвално, такива с лопата да ги ринеш. Явно сте били и двамата на кантар и тя е избрала другия. Не че той няма да иска секс от нея, нито пък тези неща, ще ги иска, но по-заобиколно. Ти си бил директен. Иначе още дълго щеше да тъче на два стана този ангел.

71.   Напълно съгласен с 58. Представи си 6 по 600 на месец. Ти си страшно наивен. Мислиш си, че някой трябва да го зарежат за пари, че да обвинява жени с меркантилност. Била с него и той бил с работни дрехи. Френската ще се уреди при някой добър с финансите. Смучат на богаташчета само, много малко от любов към момчето. В България няма хиляда жени дето да лапат.

72.   Ето го пак тоя лудия с неговата "баба на 64".... Олигофренче,върви се скрий и вземи приеми най после ти твойта старост,и се примири,че теб никоя жена те не ще и никога няма да те ще,и винаги ще си останеш самотен с чикиите ,щото ти е малък и не можеш да го вдигаш. Или върви се гръмни. Мен ако питаш второто още по-добре.
А до автора:авторе,това да ти е за урок. Не всичко,дето хвърчи се яде,и ти си го разбрал по трудния начин. Няма как да се върне при тебе,защото ти тотално и невъзвратимо си я отблъснал с тъпотията и простащината си. Никой не го засяга какви са личните ти сексуални предпочитания,защо не го запази това за някоя проститутка (на която това ѝ е РАБОТАТА),а трябваше да натоварваш горкото умно,успяло,интелигентно момиче с твоите перверзии и извратении?!? Нейните приоритети (учене,образование,работа, самоусъвършенстване) са съвсем различни от твоите (свирки,анален.... пту,повдига ми се само като го пиша) ,и са тотално несъвместими един с друг-как си представяш да живеете заедно?! Та тя е на цели 6 нива по-нагоре от теб бе,къде ще се сравняваш ТИ с НЕЯ? Тя гледа как да се развива,да се образова,да се обогатява интелектуално,а ти..... гледаш къде да си го навреш и къде да си начешеш крастата. Как мислиш,ще се сработите ли заедно,а? Първичен,животински нагон с духовно и интелектуално развита личност.. май не си отиват тези крайности? Да,и аз мисля така. И си е съвсем правилно. Като си гей,тогава къде си тръгнал да занимаваш нормални хетеро момичета с твоите хомо извратении?!? Жената ако си чувала си има един отвор ОТПРЕД а не ОТЗАД,който е даден от природата за влизане на пениса и правене на секс,ти защо зорлем търсиш дупката отзад,въпреки че си имаш отпред?! Ми значи наистина си гей,и подсъзнателно си търсиш мъжа в жените,ето ти самия си си го казал! И съвсем правилно ти е казала,че не ти е някакъв перверзен долен скапан извратен гей,тя е ЖЕНА,и си търси мъж а не някакъв лигав женчо и педал,със сексуални претенции и его,високи до небесата. Съвсем заслужил си си го,даже и малко ти е било. На нейно място аз не само че бих те блокирала и изключила отвсякъде,но бих те и изритала от моя дом като мокро куче,без да се замисля и за секунда, сменила ключалката и номера си,за да не ме търсиш да ме безокоиш повече никога в живота ми. Ти не си достоен за нея,никога и няма да я настигнеш,оттам нататък можеш само да си мечтаеш дори да те удостои с бегъл поглед всеки път,когато те среща на улицата с нейния нов приятел който със сигурност е повече мъж от тебе,и е галантен,нежен,културен,изискан джентълмен,който знае как да се държи с една красива,елегантна,интелигентна дама,да не я обижда и да не накърнява женското ѝ достойнство с такива болни,перверзни гнусотии. Нямаш шанс отново с нея,съжалявам. Хвани си или някой педал като тебе,или някоя свиркаджийка от магистралата,за да си угодиш на педерасткия мерак за свирка и анален,щото от такава истинска,високопоставена жена като твоята бивша,ценяща достойнството и авторитета си,никога няма да го получиш.
П.П.,евала на номер 61 за съдържателния,точен,смислен коментар! Адмирации ти давам просто ,закова го право в десятката!

73.   Към № 56-Много е зле,да се влиза в спор с хора,чиито мозък е промит от КГБ и Путкинско/Гьобелсовата пропаганда,като вярват във всичко това !
Я се огледай и виж,че великите руски,,открития"са просто кражба на техника,технологии и чужди разработки;
1/Атомната бомба
2/Първият москвич,всъщност Опел от 1937г.
3/Всички руски самолети са откраднати от Американски аналог
4/Не съм чул да има руски смартфон,лаптоп,сателитен телефон и т.н.
5/американци ходят на МКС по взаимен договорьа те спазват договорите
6/Къде е руската совалка,че не знам
7/А руснаците и в Мосфилм още не са стъпили на Луната,много тъпо !!!
8/Само у нас още виреят руски гъзоблизци-в другите страни са история
9/Само човек,който няма грам акъл и интелект може да вяпва на руските простотии,измишльотини и пропагандни трикове-евтиния
10/И ти ли си част от хибридната война която Путкин води срещу България от години,с руките си шпиони/русофили и псевдо дипломати

Моля модераторите да публикуват отговора ми,защото той е положителен пример срещу тези,които са против България,служат срещу хонорар на чужда държава и са откровенни национални предатели !!!

74.   Тия па и тия изписаха 1000 коментара философии за някакви свирки. Много морални били, как сме можели да искаме такава гадост, колко лошо било... Ми не правете бе... Ще ходим при тия дето правят. Това е женско его и гордост. Като сте такива няма кой да е с вас. Свирките са си свирки. Ако ги няма, махам мацката и толкова. С такива "морални" кози не ми се занимава.

Още въпроси има ли някой или да почвам наред да храня?!?!?!

75.   до 70

Еййй, най-после да прочета един смислен и правдив коментар от жена! Браво на теб!

Благородно завиждам на 72 - да можеше и ние мъжете да се изказваме така нецензурирано....

от 57

76.   72, нормалното хетеро момиче, което веднага хванало друг. Все едно тоя друг няма да иска да спи с нея и няма да иска тия неща. Само внушавате на човека, че е извършил непростим грях, а момата е била девица, която за пръв път ще вижда гол мъж.
Предимствата на новия ще са чисто финансови, кога е успяла да го хване, докато се сваля с автора? Просто е въртяла двама. Авторът има ниска заплата, което също е наклонило везните към другия, който явно ще я пипне след година уж. Просто е въртяла двама тази непорочна.
Авторе, съвсем нормална ти е ориентацията. Ако имаш пари и се раздаваш за жената изцяло, ще ти правят тези неща. Иначе ще имитират непорочност и до пенсия.

82.   Здравейте, преди време присъствах в компания, в която имаше 2 момчета гейове. Едното момче си беше скромно, не говореше за ориентацията си, говореше си за съвсем нормални неща като работа, пътувания, техника, изкуство, музика и такива неща, но другото момче не млъкваше: как го чукали, как духал, как в квартирата му било бардак и хазяйте му го заварвали, къде как с кого го правел, правеше непрестанни коментари за други мъже и такива неща... и това, при положение, че съм го виждал 2 пъти точно, други хора потвърждават тези му непрестанни приказки. За всяко нещо си има време и място, а понякога си е просто неуместно да се говори за дадени неща. Никой от тази компания не поддържа вече контакт с този човек, обичаше и да плете интриги.

Авторе, това дали си направил грешка зависи от това как ти го възприемаш, защото познавам момичета, които съвсем свободно си говорят такива неща, представи си се беше влюбил в такава и всичко си е наред. Това не прави нито нея лоша, нито теб, просто с тази мацка сте имали несъответствие. Не забравяй, че проблеми се решават с говорене, и то много, а представи си, че не беше казал онези думи и започнете връзка - и след време при пробем тя отново реагира така или просто не иска да даде шанс на това да се оправите!

Иначе, смятам, че в действителност не е трябвало да го казваш това, макар че си бил честен. Моят опит е друг, но то си е то това как усещаш човека до себе си. Очевидно си останал изненадан, така че няма как да си я познавал добре. А и от написаното разбирам, че сте се познавали малко повече от месец.

Пожелавам ти успех и умната занапред!

83.   Номер 66, прав си! И аз още в предишния й пост заподозрях 20-годишната, че не е на 20, но си викам: хайде, пък може момичето да по-зряло от нормалното за вързастта му. Но сега, щом и ти направи това наблюдение, сравних двата й поста със самата история и ми светна. Историята много вероятно не е писана от мъж! Аз са себе си съм напълно сигурна, но казвам "вероятно", защото все пак има един процент да греша и не желая, ако е така, да обидя автора. Яд ме е само, че отделих толкова време да се занимавам с несъществуващи проблеми, но пък все някой ще прочете и може да му е полезно.

84.   Аз не съм извратен, нормален, обикновен млад мъж съм на 27 съм. Никога не съм искал свирки и анални, грозно е. Жената да си криви физиономията като болно извънземно... Бахти грозната гледка, само като си помисля членът ми се свива на 3. Никога не съм разбирал мъжете, които искате такива извращения. Знам, че се обиждате, но са си точно извращения. Аналният пък е опасен и вреден по много причини, мисля, че няма смисъл да изброявам, освен това е гнусен.

Иначе от женско внимание не мога да се отърва, честно. Понякога даже ми е досадно. Знаеш ли какъв е ключът към успеха ми с жените - разбирам ги, уважавам ги, разсмивам ги, помагам с каквото мога и ми харесва да съм полезен. Хубаво е да те харесват жените.

Имал съм 5 сексуални партньорки между 15 и 25 години. Всички са доволни от мен и уменията ми, също и това, че не съм извратен ми носи много точки. Обичали са ме, обичал съм ги, имал съм приказни връзки и даже се усмихвам като си спомня. Няма по-голямо щастие за една жена от това да бъде свободна да прави (или да НЕ прави това, което ѝ/не ѝ харесва). Това да я задължаваш да прави нещо, само защото ти си вярваш, че е ок, неминуемо ще я накара да ти изневери, или да те намрази, остави. Никой не обича да му налагат задължения, посегнеш ли на женското достойнство или свобода, губиш жената.

51-73 от 73