Споделена история от Секс и интимност

Сексът в семейството
Здравейте, има всякакви хора, това е ясно. Доста истории съм прочел тук и реших и аз да драсна нещо. На мен ми е ясно, че има хора, които са в перфектни взаимоотношения, правят и секс редовно и всичко им е точно. Е, при мен нещата не са точно така. С приятелката ми, която може и да ми се нарече жена, сме повече от 13 години, имаме и дете, което е над 6 години. Имаме си хубави периоди, както и кофти периоди, ясно ми е, че няма как да е като в началото, както и няма как да са същите чувства и т.н. Ясно ми е за рутината и т.н, но има едно но, което много ме тревожи. С всичко друго успях някак да се примиря, но това, че сексът почти го няма, все още няма как. В месеца веднъж-дваж. Имало е и месеци с по 2 пъти в седмица, но не повече. За мен това е крайно недостатъчно, при все, че и порно гледам, защото иначе просто няма как, полудявам. Не бих казал, че съм най-добрия в секса или пък обратното, нито че съм супер сексуален и всеки ден искам. Но да кажем, през 2-3 дни през повечето време от годината, бих правил. Интересно ми е хората, които са в подобна ситуация, как се справят. Не знам на жена ми какво ѝ стана, преди раждането сме имали проблеми, защото си бях вглъбил някакви неща, но те бяха за половин година сигурно и се оправих. Но след като роди, при нея тотално нещата станаха наобратно. Имаше период повече от година, в който не бяхме... С малко дете, окей, изчаках я, но не искам да има втори такъв период, искам да са в рамките на нормалното, та дори 1-2 пъти в седмица нещата. Отделно, скучен секс, който обаче, на мен ми харесва, нямам против да е еднообразен. Тя не си пада по нищо, със сто зора да ѝ целувам стъпала, дупе и т.н. Анален никога не сме правили. Аз съм наобратното, бих правил почти всичко и не ми пука. Ако каже, че много я възбужда и тя да ми го пъхне, ше го пробвам и това, хаха, ако не ме изкефи - спираме и толкова. Но тя просто не желае нищо да пробва. Окей, това съм го оставил на заден план. Искам ПОНЕ да правим секс и толкова. Не знам не ме ли харесва изобщо вече. Аз напълнях, не изглеждам много добре действително, но и тя беше пълна, направо към дебела и след раждане и т.н, винаги съм го правил и си ми е харесвала. Аз си я харесвам всякак. Та не знам, може и това да е, ама аз пък не искам заради някого да изглеждам еди как си. Примерно, тренирам, доколкото мога, не съм само дебел, а и си имам мускулатура. Плувам понякога. Искам да кажа, че не съм се изоставил само на бургери и пици, например, без да пипна нищо да върша и да не се движа. Отделно с детето се разхождаме, сам си се разхождам. Помагам с домакинството, пускам перални, простирам, готвя добре, но не много често в момента. С колата само аз се занимавам, сметките вкъщи плащам. Казвам го, че това са действия, не толкова да изтъквам, че видиш ли, аз го правя. Не, просто това отнема време както и да измие пода, примерно, затова споменавам. Откъм пари не сме много добре, но не сме и зле. Нямаме заеми за момента, имаме собствено жилище, заплати над 1000 лв., имаме си храна, уреди, кола, макар да е стара и т.н. Доста хора и за това се борят. Та, просто не знам какво да правя, защото сексът много ми липсва. В последно време ѝ казвах няколко пъти, че ще си намеря любовница, което нямам идея дали ще стане, но и това ми мина през главата. Исках да се постресне малко. Кофтито е, че твърди, че ме обича, че всичко е наред, че аз много искам, а на нея не ѝ се прави толкова секс, че има ангажименти. Обаче вече не знам дали да го вярвам, защото винаги има извинения. Цикъл до 10 дни, после овулацията корема я болял, после болни сме били, после детето много я изморило, друг път пък сме се скарали и то я остане време за един път, я не, баси... За мен това са оправдания.
И аз 2-3 пъти нарочно отказах, просто това отношение ме скапва не като мъж, ми не знам и аз как да се изразя. Вместо да се зарадва, че след 13+ години още я желая, поемам инициатива да го правим, тя като ме отблъсне няколко пъти и направо ме отвращава това. Следващият път като ми се доправи, просто не ѝ казвам напоследък, а и често си мисля за други. Някак успява, макар да не е за постоянно, да ме отврати от себе си с тия си действия. Стана много дълго, но се опитвам да пресъздам г/д нещата, за да стане ясно, ако някой го прочете до края, де. И така, вече не знам какво да правя, замислял съм се за проститутки, обаче не съм ходил до момента и това не ми харесва като идея. Просто да давам пари, а и на ден имат по 5 клиента, примерно, май не е моето. Не искам да гледам порно до края на живота си или докато ми става :/ Сега съм на 31, точно ми е време, не като стана на 45 те първа да си търся секс, знам ли. Тя е на 35, ако това изобщо има такова значение. Само да вметна, че понеже излизаше с оправдания, че много работа вкъщи, детето и т.н, детето вече е голямо и самостоятелно за доста неща, аз много повече помагам, да не кажа, че вземам наравно доста неща вкъщи като ангажименти, но сексът, "сексът" си остава същия. Относно други мъже, не мисля, че има, просто е много особен тип човек и не мисля, че е способна на това. Приятели сме от деца, от деца сме заедно. А и почти постоянно сме заедно или тя с детето, та няма как. Затова и аз не искам да я предавам, толкова малко нормални човешки отношения останаха, както и семейства, не искам да го правя. И същевременно искам секс. Чувствам се като 30+ годишните девственици от сайтовете, дето не са правили. И аз сякаш съм девствен, вече и не знам ако трябва след време да търся друга жена, как да общувам. Но това все тая, това си е мой проблем. Та така, казах ѝ, че ще намеря любовница, тя сякаш или не ми вярва или просто знае, че не е редно това, което е между нас и ми казва "намери си, какво ме заплашваш" или нещо подобно. И всичко хубаво, аз съм прежалил, че можем да се разделим, след толкова много години, макар че пак ще ми е кофти, приех го, че е възможно. Обаче това детенце? Тя е толкова привързана и към двамата, към мен също. Всеки ден съм в живота ѝ, не съм баща, който дава малко пари и не се занимава с детето. Уча я на много неща, много съм строг за някои работи, искам човек да стане от нея. Аз ако си разваля семейството по тоя начин, тя ще страда. Да, знам го това, че ако ние с майка ѝ не сме ок, тя пак ще страда. Само дето ние сме окей през повечето време, просто вече много съквартирантски го даваме. А аз искам секс... Ко прайм?!

Коментари

1.   Не четох всичко, при нас аз предлагам винаги, мъжа ми или се съгласява или не. Гадно е понякога. Но 2 пъти месечно е много малко. Говори с нея, може и да те разбере. Нормално е да сте си по омръзна ли и в краен случай се разберете поне за два пъти седмично, щото не трябва да има липси.

2.   Може да се понагласиш някоя вечер излез с някой приятел, да се постресне. Сложи парола на телефона. Абе то и аз понякога си мисля за любовник, ако не се изясни те по натам е вероятно да ти се случи с друга. Аз пък много харесвам когато мъжа ме желае, но съм в същата ситуация, но при нас е по-често. За мен минимума е веднъж седмично поне да бъде.

3.   Оф... някак мило ми стана като те четох. Стандартно, нормално семейство без модерните изневери, злобни подмятания, неуважение към половинката...
Може би да и липсва романтиката, да сте влезли в онова сиво еднообразно ежедневие когато всичко става сиво, включително човека до теб.
Осигури няколко дни свободни за двамата БЕЗ детето. Не и казвай предварително, изненадай я. Бъди и гадже за няколко дни... в никакъв случай не натискам за секс, тя ще очаква, но не го прави.
Заведи я на кино, ресторант, музей каквото и харесва. Разходка сред природа и пикник. Такива нещица, спомни си какво ви харесваше да правите като гаджета. Вечер приготви лека вечеря, запали някоя свещ, пусни хубав филм или музика и само я гушкай и си говорете.
Ще дойде моментът, ще я усетиш, пък и вероятно тя сама ще поиска. Ако каже нещо относно "търсенето ти на любовница" отговори и че, точно това правиш, опитваш да "сваляш" единствената жена която искаш за любовница.
Само сте се оставили на навика от ежедневието, нищо друго.
И лесно можете да възстановите тръпката.

5.   И при мен е същото колега. Направо полудявам. Как се справям ли? Ами няма оправяне стискаш зъби и това е. Аз се замислям да си намеря някоя само за секс.

6.   Или изневерява или не знае какво значи семейство. Най-вероятно първото, така че имай едно наум.

7.   Защо не поговориш с нея? Кажи ѝ в прав текст как стоят нещата за теб! Няма смисъл да се измъчваш. Ти си определено много свестен човек с качества и лоялност, не искаш да я оставяш, не искаш да изневеряваш, искаш да правиш секс с жената, която си избрал да бъде твоя спътница, а това е чудесно. В такъв случай има някои ... не искам да го наричам задължения, но да кажем отговорности. Не си хипер сексуаллен. Един път, два пъти в седмицата може да се напъне малко и да се жертва с цел да запази добрата атмосфера в семейството си. Иначе няма как да ѝ гарантираш моногамия. Цената на редовния секс с жена ти е моногамията във връзката ви, така че отивай директно при нея, може тя да има нещо, което я притеснява и заедно да намерите решение.

8.   Много мъчно ми стана. И аз бях така с първия ми мъж. Но за разлика от вас, той не беше привързан нито към мен, нито към детето и раздялата беше лесна. Като жена смятам, че е възможно жена ти да не иска секс по някаква физиологична причина, като например дисбаланс на хормоните. 10 дни цикъл не е нормално, както и болки при овулация. Бих ви посъветвала консултация с доктор, да каже за цикъла и липсата на желание за секс.
От друга страна напълняването може да я е комплексирало и да не се чувства секси. При мен например е така, това което виждам в огледалото се отразява на сексуалния ми живот. Като се харесвам, някакси имам и желание за флирт със съпруга ми и за секс.
Третия вариант е тотално зацикляне и битовизми. Ако не й остава време за себе си, то не й се и помисля за секс. Съдя по себе си, в дните в които имам стрес, натоварване, не ми остава нийкво време за почивка и не ми се и прави секс. Само лягам и заспивам. В дните в които си почивам, мързелувам, правя това което ме разпуска а именно да си лежа, да се пека на слънце, да ходя по магазините, да си направя прическа, да си купя нещо ново, което ми седи добре, особено ако направя и нещо за външния си вид, или да поспортувам, започвам доста да мисля за секс.
Съветвам те, детето ви е голямо, оставете го и отидете само двамата за уикенда на спа. Направете си масаж, хапнете вкусна храна, наеми приятен хотел. Нека се отпусне и отърси от грижите. Гаранция ще има резултат.
Но да знаеш със сплашване, че ще си намериш друга или по какъвто и друг начин да й създаваш още стрес в живота, секс няма да й се доправи.

9.   Време за вас двамата ви трябва и то най-добре не вкъщи. Ние сме с две деца, на 1 и на 3 и мога да ти кажа, че бракът ни се крепи на това време. 2 уикенда в месеца децата са на гости. Ходим някъде за една, две нощувки, или ако си останем в града излизаме сами, или с приятели, цяла събота си лежим и си играем. Но те съветвам да не сте вкъщи в началото. Аз като останех без децата вкъщи започвах да чистя и пак се уморявах и за излизане и за всичко. Отнема време да се научиш отново, че и ти си човек след децата.

10.   Аз напълно подкрепям номер 3.Ако обичаш жена си и искаш нещата да се получат, послушай и опитай, каквото е предложил/а. Ако въпреки това, нещата не стават, най-вероятно просто интереса от нейна страна го няма. Аз съм жена на 28г и имам дете на 1.7м, след раждането на детето драстично отношението към приятеля ми се промени. Правим секс, ноо нямам никакво желание и всичко идва от това, че осъзнах, че не го обичам вече.Цялата си любов и отдаденост давам на сина ми, а баща му го уважавам като негов баща, но нищо повече. При нас е въпрос на време да взема решението и да се разделим, но в твоя коментар виждам, че ти наистина обичаш и държиш на жена си, така че направи всичко, за да ѝ го покажеш и вече ответната реакция ще ти покаже накъде отиват нещата. Успех!

11.   9 Точно, ние също сме с две малки, иди кажи на мъжа ми, че трябва време да сме само двамата, не искал да зъдължава майка му да ги погледа малко да останем двамата. Добре, че тръгнах на работа, иначе щях да се по бъркам. Много добре правите, бабите са затова, да ги погледнат малко.

12.   Приятел идея си нямаш колко много семейства са в твоето положение! Примерно АЗ. С 22год. брак зад гърба ми, аз съм на 47год. а жена ми на 48год. На мен все ми се прави секс, ми такъв съм си ноооо не и на жена ми! Докато бяхме гаджета, а това не беше кой знае колко дълго научих я на всичко което знаех в секса. Казвам научих защото аз съм откачения на тая тема и без да хваля се справям много добре, не съм дивак, уважавам си жената и правя това което на нея и харесва. Стигнах до там, че я научих да правим анален секс, тигрица братче, спуквах я от ебане! И така докато се роди първият ни син. После някой и смени мозъка и нещата се окъкаха. Тя понапълня и не си обърна никакво внимание да оправи нещата и ститнахме дотам, че да живеем като съквартиранти-много лошо. Искахме второ дете но аз се опасявах да не напълнее отново и и казвах, че не искам да живея с някоя лелка. Егоист съм признавам си но много ме беше яд на нея дето се изостави и така втория ни син се появи след 7год. После тя отслабна и изглеждаше много добре. Сега пак сме на никъде защото вече от няколко години влезе в критическата и аз живея с две жени човеко, пълен екшън! И мен ме тормози това, че рядко и се прави секс. Пример от съвсем скоро, от предната седмица- На два пъти през ноща се възбуждам яко и искам да и напраскам но я съжалявам, че е преуморена и я оставям да спи и на сутринта дето се вика нямам търпение да се събуди и и казвам какво ми се е въртяло в главата и и скам да се изчукаме но тя не ще! Снощи седя на дивана и тя дойде да ме гушне и аз си наврях главата между циците и а те са големи и за нула време я настисках и нагушках и пак няма секс. Голям майтап как може да се чувстваш желан от половинката си и да ти е все тая. Помагам в къщи, цветя съм и подарявал. Искам да се чувства желана и сигурна. Никога не съм я нагрубявал първи за разлика от нея! И така живота си тече. Та да се върнем към твоя проблем, ами на всяка цена се опитай да поговориш с нея за проблемите ви. Каза, че от деца сте заедно-може да сте се уморили от това и сте си омръзнали. Вървете някъде само двамата на почивка примерно, излизайте само двамата на разходка и така. Не е решение да си търсиш друга само за секс или да хукнеш по проститутки. Направи и вечеря само за вас двамата просто я изненадвай с разни неща, току се е събудила за нов живот. Ами успех ти пожелавам и гледай да не си развалите семейството. Но и да живеете като съквартиранти не е решение живота е пред вас все пак.

13.   И аз бях като съпругата ти до 35 г. възраст - все откази и дърпане от моя страна и постоянни молби и кандърми от страна на съпруга ми. Също и заплахи, че ще си намери любовница, което не оказа ефект върху повишаването на либидото ми. Даже си мислех, че ще е по-добре и най-накрая ще ме остави на мира. Работех доста често и извънредно по това време, което може би също е оказвало влияние. Открих удоволствието от секса някъде към 35. Започнахме да експериментираме неща, които преди това смятах за перверзни и извратени и сексуалният ни живот стана повече от прекрасен и май аз по-често съм инициаторът за секс.
Явно някои жени стават по-сексуални на по-късна възраст.
Съжалявам изключително много за това, което съм причинила на съпруга ми през тези години и се чудя как ме е търпял.
Ж 45

15.   При нас е същото.. В повечето случаи все има нещо и не можем, вси има оправдания.. Първо единият от нас иска, после другият не иска и така. Все не правим редовно и като знам, изобщо нямам желание.
Преди се оправдаваше, че е изморен. Сега, че детето е пораснало и ще ни чуе. А ние си имаме още 2 стаи, освен спалнята.. Оправдания..
И аз съм на 31, мисля, че точно като минеш 30 и ти се иска повече, не говоря с други или да изневеряваш.
Просто да го правиш редовно, че и много повече от преди.
Нямам думи..
И аз много пъти съм си мислила да си имам някой само за това, сърце не ми дава.
Говорила съм много пъти по темата с него, но все или се разбираме, добре, по-често ще намираме време, или си мисли, че го заплашвам с раздяла.

16.   №15 звучи все едно сте си омръзнали. Заплахи и уговорки не работят по принцип. По-скоро измислете нещо да разнообразите, било то на необичайно място или нещо такова.

17.   Предполага се че пикът на женската сексуалност А еазлика от този при мъжете идва ок. 40години.

18.   Браво за темата.Много актуална за всички ни с по-дълги връзки. Във времето отношението на партньорите към секса се променя. Пикът на женската сексуалност наспътпва по-късно, спрямо тази при мъжете. При жениете според мен ок.40-та година ,тогава стават по-склони да експреимнтират нови неща в секса с партньора,отдаването им и насладата от правенето на любов стават по-големи. Ако в тази възраст обаче децата им са все още малки, до 3 години, нещата не стоят по този начин. За спокойната жена, нормално е сношение ок 1-2 пъти седмично,ако не е натоварена с много ангажименти. Осезателно разминаване при нас, с човека до мен имаше,ок.моята 38 година, някакъв хормунален дисбаланс и близо година, не правихме почти никакъв секс. Сега нещата са наред. Друга важна и болезнена тема е,че с времето сексът става с дългогодишен партньор на моменти става еднообразен,механичен, човекът до нас на моменти се възприема, като даденост и считаме,че няма с какво да се изнендаваме.Решението тук незная точно какво е ,но всички минаваме през тази криза( без разлика от пола).Започваме да мислим,за нещо различно, дали го реализираме е отделна тема.Трябва да има възможнсот хората в такива периоди да обсъждат и комунукират повече.

19.   15, не казваш, че не може, а че не иска? Т.е., когато все пак го правите, му се получава? Ако е така, ми намирисва на съперница. А може би не, но ти трябва да предприемеш нещо. Търси начин да го съблазняваш. Домашните дрехи имат много голямо значение, вие жените май доста често го пренебрегвате. Спокойната обстановка, гласа, разговорите, темите ... може би някоя "мръсотийка" ... Да му разтриеш раменете ... да го помолиш той да те разтрие ... да се набуташ с него в банята ... Да се постараеш повече при самия секс ... Смяташ ли, че си достатъчно "мръсница"? Дали да не опиташ и още нещо ... И запомни: никога не отказвай на инат! Това има пагубни последици. Всъщност старай се изобщо да не отказваш. Тъпо е това, че вие жените "давате" (когато си решите). От другата страна изобщо не е така - нахлуването на кръв в органа не зависи от едното решение на мъжа! След намерението, желанието, мерака ... се ослушва за "гласа на на долния". Ако той не надигне своевременно глава, има голяма опасност изобщо да не я вдигне. И следва едно скоропостижно отказване с намирането на претекст ...

20.   Номер 12, остави ти още някоя годинка, като минеш петдесетака, ще ти омекне и патлака и всичко ще си дойде на мястото.

21.   Към автора, ами жена ти е асексуална, не обича секса, това е. Има и такива жени. Жена ми има няколко такива колежки, които са и споделяли че не могат да достигнат оргазъм и за тях секса е неприятно задължение.

23.   При много е така. Мастурбации или връзка...ако не търсиш раздяла. Трети вариант няма. Има много жени, които са така родени. Споко всичко е наред.

24.   И при мен ж.44 нещата са зле,мъжът на 50 не се сеща,поне не и за мен. Апартамента ни е малък,но това са извинения. Вече
се отчаях,по-добре да си бях асексуална. Много е неприятно,без секс нямам мотивация за нищо

25.   Ето моя съвет - помисли първо дали повече обичаш чепа си и удоволствието, което изпитваш от тези неща или семейството си, детето и жена си.
Ако е първото - ясно е какво да правиш, ако е второто - спри да гледаш порно, ако си помагаш го прави набързо и по възможност мисли за жена си, пази си очите и мислите, не всичко да е като разгрден двор.
Тези неща от сорта на това тя да те оправя, анален секс и френски си ги избий от главата - жена ти има вагина, с която може да ти доставя голямо удоволствие, оцени го и спри да гледаш другите какви извращения правят,
тези хора са блудници без срам и повечето дори нямат семейства или са ги развратили и опропастили!
Жената не е предмет да я хванеш и да й кажеш прави секс сега - уважавай я, гали, я прегръщай я, прави й подаръци, грижи се за нея, тя сама ще ти покаже кога те иска и й бъди благодарен когато го направи.
Може да правиш секс 1 път в месеца или 1 път в годината, ако я обичаш ще чакаш и ще се трудиш за този момент.
Също така не знам дали оценяваш факта, че жена ти ти е вярна, че майката на детето ти не е спала с множество мъже преди да роди и че не е някоя нимфоманка.
Това че тя проявява безразличност и че ти казва да си търсиш любовница означава, че най-вероятно си я разочаровал с това което вършиш.
Виж, тя не гледа порно като теб, не мастурбира и няма чеп като теб, не гледа в интенерт простотии и не изпада в разни мечтания- как може да очакваш да е на твоя акъл, пълен абсурд.
Слушай ако искаш да си щастлив и да имаш семейство, трябва да оставиш тези неща - фокусирай се изцяло върху жена си, покажи й отношение, обич, грижа, нежност, забрави за порното,
всичката простотия която се лее из улиците и интернет, помагай си с мастурбиране но мисли за жена си - всичко е въпрос на време тя да се настрои и да започне да те желае, ако ти ги вършиш тези неща,
но първо трябва самия ти да се успокоиш и промениш. За теб единствения предмет на желания и източник на сексуални преживявания трябва да е жена ти. Това важи за всеки един мъж, който иска да има семейство и да е щастлив.
Желая ти успех, братко! Не си сам, има много мъже, които водят подобна борба - всичко започва от избора в началото, останалото е воля и желание. Господ да ти дава сили!

М 32

26.   Жената, с която живея, също е консервативна в леглоро. С едно изключение. Няма против аналния секс. За нея е нещо нормално, и я кефи.

27.   Ясно е, че трябва да направиш нещо. Всички са те посъветвали да смените обстановката за малко и са прави. Но- според мен - освен това трябва да се мотивираш и да отслабнеш. Обърни внимание на себе си - ако изглеждаш добре - тя ще те желае повече.
А и това ще мотивира и нея.

За съжаление - такива неща се случват. Много често се стига и до изневери - все пак никой не издържа да си пропилее живота така.

28.   Ми то след толкова години охладняват нещата. Оставете детето си при някого, усамотете се. Направи й изненада вечеря, после секс. Нещо такова. Да запалиш страстта.