Споделена история от Секс и интимност

Има ли жени, които да НЕ обичат секса?
Оф чета тук и в БГ мама как повечето българки са ненаситни за секс. А понеже на мен ми става лошо физически от него трябва да го избягвам (пост-оргазмен синдром). Иначе го обичам. Ама ми трябва асексуално гадже. Има ли такива жени изобщо, които да им стигат няколко пъти месечно само секс? След всяко свършване след удоволствието са ужасни болки в глава, стомах, черва, стави. И наколко дни съм в лошо настроение, само Авирон рапид помага донякъде, но не мога да го пия често, защото пък и от него ми става нервно ако прекаля. Дори гледам да правя секс само в петък, че до понеделник горе-долу да ми е разминало, иначе на работа ще се чудят защо се държа дръпнато.

Коментари

1.   Жена на 24 години съм и не обичам да правя секс. Ако днес ми кажат, че повече няма да правя секс през живота си, няма да се трогна особено. Повече обичам да правя свирки! Имам алвинофилия (фетиш към пъпа) и неща свързани със стимулацията на тази част от тялото (моето или чуждо тяло) ми е много по-интересна от единия секс. С това мога да се занимавам с часове и да не ми омръзне.

2.   Всички сте такива,не обичате секса освен ако няма изгода от него.

3.   Приятел, няма някакво задължение, което да те кара да стигаш до еякулация по време на секс. Ако изпитваш сериозни проблеми, когато стигаш до оргазъм, просто не стигай до него!

Аз лично не страдам от твоето заболяване, но въпреки това гледам да не хвърлям спермата си, защото след това се чувствам изтощен и сякаш загубил част от енергията си, което до няколко часа се оправя, но въпреки това предпочитам да не еякулирам.

Съветът ми е да разучиш за semen retention и за edging (orgasm control).

Не позволявай на този проблем да направи живота ти по-гаден, раздели оргазъма от секса!

5.   "Оф чета тук и в БГ мама как повечето българки са ненаситни за секс."

Пищат едни и същи 100 човека, кито се надпреварвата, да напишат нещо по-екстравагантно. Имаше тема, за някакъв дето чукал по 4 часа и питаше, какви стимуланти да взима, за да чукал поповече. Това е еквивалента на това, да кажа че бягам по 150 километра на ден, всеки ден и искам, да бяга по повече.

Не им се хващай.

Иначе да - има жени, които не обичат секса. Аз съм бил с така жена 2 месеца и беше ужас. Отначало си мислех, че нещо в мене е грешката, защото секса беше само първите 2 седмици. После стана веднъж на седмица, веднъж на 2 и като осъзнах, че от 25 дена не сме правили секс, а тя ми прави фасони, когато се събудя надървен, все едно не е живяла с мъж преди, беше време за сериозен разговор, който не искам да провеждам НИКОГА повече. Оказа се, че "не го усещала". Иксал да се гушкаме, нямала харесвало и, че на мен ми харесва, но се чувствала "омърсена" и само я боляло.
Ем ... Какво да кажа - това беше края на тази връзка. Няма време за подобни проблеми.

7.   Никоя българка не обича секса ако няма изгода. Ако някоя ти опява, че не обича секса, това е защото не вижда конкретна полза, не за друго. Разбира се, тук не слагаме разни дъртачки над 40.

8.   7 - споделям наблюдението ти! Изгодата се състои в пари, коли, апартаменти, нематериални придобивки тип повдигане на соц статус, мускули, екскурзии, посещения при козметички, масажисти/ки, естетически хирурзи, молчета и кафенца. Някои дами, за да изпитат по-силен "оргазъм", използват няколко донора и пак не са напълно задоволени....

9.   Има. Аз се интересувам от секс само по време на овулацията, по друго време на месеца не се занимавам с такива глупости, всъщност не се и сещам. Презирам даже само мисълта за секс,
, но когато тялото го иска, трябва да се удовлетвори тази нужда. Има много такива жени, така че ще си намериш, спокойно. Ако не си и извратен, просто си мъж мечта. Желая ти щастие.

Ж,20

10.   Н 7 и н 8, това че, не харесват секса с никой от вас не значи че, не харесват секса хахаххаха

11.   7, а скандинавките обичат ли го? Ами, азиатките? Ако някоя 'българка' не обича секса, то вероятно е защото ти не ставаш в леглото. Аз правя секс с моят приятел и не е от лична изгода, тъй като той няма кола, живее на квартира и изкарва под 1000 лева заплата. И на нас жените ни се е*е, но на нормалните, а не на кифлите, които използват секса за лична изгода и по които вие така изгаряте, а после се оплаквате тук.

12.   Привет. Добър съвет са ти дали за танъричния секс. Пробвай ги има жени, които избягват да правят секс, защото изпитват болки по време на акта. Все пак кой би могъл да се отпусне и наслади ако го режат с нож в слабините (така се усеща). Успех

13.   Тия дето НЕ обичат да правят секс, трябва да седият SINGLE.
Или са гига задръстени в леглото и real life-а, че просто няма на къде или имат някакво психично растройство и трябва да ходите навън с табела на врата - не обичам секс.

Много хубаво са го казали, че "не обичате секса, освен ако нямате изгода от него". Ужас.

14.   Някой обича ли да работи без заплата?
Ако някоя кифла прави секс заради придобивки, това не значи автоматично, че обича секса само когато има изгода.
Не ни слагайте под общ знаменател, за да не ви сложим и ние, веднага ще скочите като ощипани.

По темата - не обичам секса, не изпитвам потребност от него, спокойно мога да живея сама до края на живота си.

15.   13 ти като спиш само с коври/курвари и си мислиш че всички са така. Има и асексуални или хипосексуални. Да, често е от хормонални причини. Съдиш, но не обичаш да бъдеш съден, а, магаренко?

16.   7, 8, 10, 11 стига спам! Всяка тема я обръщате на приказки за кифли и златотърсачки! Темата е лесен въпрос - има ли по-слабо настървени жени, щото ако ми е зле не вярвам да ми позволи да си взимам отпуск постоянно. Обичам секса но за 1 час секс после 2-3 дни ми иде да се скрия някъде или да пребия някой (както жените са при мензис).

18.   До 11

Мога да потвърдя за скандинавките, че много го обичат. Приемай го както си искаш, базикай, подигравай се, нападай ме, но това е моето мнение. При българиките е малко по-трудно. Повечето се притесняват от собствената си сексуалност, поради някаква причина. Което е грешно.

19.   Не, по-скоро има мъже, които претупват любовната игра, не умеят да предразполагат жената, мислят предимно за собственото си удоволствие.. И така се появяват жените, които мислят,че не обичат секса, гледат на него като задължение, което трябва да свършат просто защото никога не са изпитвали истинско удоволствие от него. То не е само да говорим за свирки и за задна и да се мислим за големите любовници. Трябва да накарате жената да ви желае. Да възбудите ума ѝ.

20.   Аз лично съм девствена и понякога хормоните ми бушуват, но веднага щом се сетя че трябва да съм гола(мразя си тялото) предпочитам да си умра девствена.

21.   Да, има - аз.

22.   Аз пък се чудя дали не се прецаках с моя брак, материални стимули нямам, нищо не съм му искала на мъжа ми, секс ми се прави, на него по-малко, по екскурзии не ме води, ама нали да съм гледала навреме. И да готви не може...

23.   В периода на овулацията зверски ми се прави секс - як, здрав, див, страстен секс, да не излиза от мен, да получа десетки оргазми и пак не ми стига, искам още. Ставам нимфоманка, само пениси са ми в главата и за друго не мога да мисля. По другото време на месеца въобще не ми се иска.

Ж, 23

24.   Има да. Бившата. И за това е бивша!