Споделена история от Секс и интимност

Искам да опитам с жена
Здравейте, реших да напиша своята история тук, защото едва ли бих я разказала на някоко. На първо място да кажа, че съм момиче на 20 години, винаги съм харесвала жени, но никога не посмях да разкрия ориентацията си.

Имам приятел в момента, от 7 месеца, имала съм и преди, но винаги ме измъчва мисълта, че искам да опитам с жена-поне веднъж да изпитам удоволствието. Никой не знае за желанието и страстта ми, дори никой не предполага, искам да придобия смелостта и да се разкрия, защото наистина това доста ме напряга, живея доста двуличен живот, но не е честно, защото на първо място залъгвам самата себе си...

Наистина е доста тежко, а всъщност не е хвалба, но изглеждам доста добре, много често ми правят комплименти, и където и да отида ме заговарят... заглеждат, но предимно мъжете.

Не знам как да разбера, ако някоя жена ме харесва, за да се разкрия, защото ако не съм сигурна никога не бих показала или казала на която и да е. Прекалено много време мина за да подтискам всичко това дълбоко в себе си, ако някой има подобен проблем или е имал, моля споделете как сте постъпили!
Предварително ви благодаря!

Коментари

1.   Здравей. Най- лошото е, че залъгваш приятеля си. Аз съм момче и ако разбера, че приятелката ми има такива наклонности, я зарязвам веднага. Това не значи, че твоят приятел ще го направи, има хора, които приемат половинките им да са би-сексуални. Съветвам те да се отдадеш на изкушението, щом имаш такива пориви! Това дали спиш с мъже или с жени си засяга само и единствено ТЕБ самата, не мисли за хорското мнение. Щом си хубава, лесно ще намериш някоя като теб, дори ще имаш възможността да отбираш. Не съм педал и не мога да ти дам съвети за евентуална бъдеща хомо-връзка, но ти пожелавам успех! :)

Lady GaGa Fan

2.   А в интернет ровила ли си се примерно в някой сайт за запознанства много момичета са навити за такива изпълнения. Аз лично не съм лесбийка, но имам и аз желание да се пробвам с момиче. Споделих с най-добрата ми приятелка и тя дори се въодушеви (не че бих го направила с нея, НЕ). Сподели с някоя приятелка, но недей да й казваш, че си лесбийка, защото само ще я стреснеш. Пак ти казвам - намери време да се поровиш в нета който търси намира :)

3.   Ами ако е просто желание да опиташ и после да се окаже, че жените не те влечат? Аз навремето имах подобни мисли в главата си, но те останаха там. С времето ми избледняха и дори вече не ми и хрумват.

4.   Ако може да напишеш на колко години си? Защото аз съм се чувствала по подобен начин някъде до 22-23 годишна възраст. Сега съм на 30. Значи всеки човек дълбоко в природата си е би-сексуален. Ориентацията се оформя до към 25 години. Аз също съм имала силно желание да пробвам със жена, мастурбирах само на порно със лесбийки. Но така и не пробвах секс с друга жена. Изведнъж нещата за мен се промениха. Сега в момента дори ме отвращава мисълта да бъда с друга жена. Помисли добре дали и при теб не е просто любопитство, желание за експеримент или наистина харесваш и жени. Мисля, че самата ти от вътре ще си го усетиш най-добре. А иначе като толкова искаш пробвай с някоя приятелка. Виж някоя по-разкрепостена, склонна да пробва нещо такова. Пийнете по нещо, приказки, това онова и то ще си се получи... ;)

5.   Здравей!
Ами според мен просто опитай. За да може след това да разбереш какво те влече повече. И на мен са ми минавали такива мисли през главата, но ще видя по-нататък ако случайно не изчезнат, ще опитам и аз. Не мисля, че има нещо лошо в това.
Успех!

6.   Авторката:Първо до номер 2-опитах в интернет, но страшно много се разочаровах... всичките се оказваха мъже, които просто са се забавлявали! Вече не вярвам на подобни хора от интернет, или сайтове за запознанства.
До номер 4- на 20 години съм, много силно се надявам и при мен да се получи същото, и тези мисли да изчезнат.

7.   Нормално е на 20 години да ти минават такива мисли. Не се притеснявай. Дори има доста статии за неориентираната сексуалност, разрови се из интернет и ще намериш. Иначе има и форуми за лесбийки. Там може би ще намериш каквото търсиш. Но според мен е някакво временно влечение, иначе щеше да усетиш в много по-ранна възраст, че те привличат жени, не само сексуално, а и емоционално.

8.   Здравей. Напълно те разбирам. И аз съм на 20, имам приятел, когото обичам, но... май си падам и по жени. Това е нещо, което дълго потискам. Просто ме е стах, ако се окаже истина... Лошото е, че напоследък все повече мисля за това и май човек няма как да избяга от себе си. Инъче досега не съм правила секс с жена. 2 пъти разгледах в сайт за запознанства, но там повечето са извратени чичковци...

10.   Здравей, на 25 години съм. Имам сериозен приятел от няколко години, но да искам да пробвам и с жена. Споделяла съм с приятеля ми. Той ме подкрепя. Знам че повечето ще си кажат е каква връзка е това, но ние много се обичаме и не мислиме, че нещо такова би ни разделило. Обмисляхме и вариант за 3ка, но ми е казвал, че ако пожелая да пробвам няма да е проблем за него. Според мен най-важното в една връзка е да сте честни един към друг. Да сайтовете за запознанство са капани в повечето случай, но лично мнение ако искаш да опиташ по добре с непознат и за 3ка и за жена. По лесно ще е. Все още не съм намерила момиче да пробвам, но мисля да го направя. Не се притеснявам да го споделям и приятелите ми дори го знаят. Ако сам се приемаш какъвто си и другите ще те приемат. Моя съвет помисли си добре, найстина ли го искаш и ако отговорът е да, то по добре поговори и с твоето момче. Няма да е честно да го лъжеш.

11.   Здравей аз съм момиче на 17 години и имам приятел от 1 година но тук от около месец започнах да мисля за момичета искам просто да опитам говорих с приятеля ми но той е съгласен само на 3 ка.. "а някак не ми се иска да го деля с друга! " искам да опитам с момиче но нее искам да е моя приятелка защото после не се знае какво ще стане ако искаш ще ти дам скайпа си и ако си заинтригувана пиши "********** това е скайпа ми ако се окаже и че сме от един град може да измислим нещо! :)

/Модератор7 - Не публикуваме контактна информация.

12.   Пиши в Изповед, там побликуват лични дани.

13.   Аз бих се радвал моята приятелка да има твоите наклонности и бих я подкрепил, така че различни мъже има.

14.   Историята ми е подобна.. няма да ти развивам истории от 1001 нощи. Мога да те посъветвам да дойдеш в един сайт и да откриеш себе си (както аз го направих). Надявам се администраторите да не ми изтрият коментара поради реклама, просто искам да помогна на момичето.. сайтът е bgles. com. Регистрирай се във форума и си излей душата. Ще те разберат и подкрепят. Бих се радвала да се засечем там. Успех!

15.   Бих се радвала да се запознаем, но няма как да оставя кординати за връзка тук..

16.   Аз съм на 35 и също имам желание да опитам с жена. Мисля, че то е заложено в някой хора, а не е до възрастта. Ако намеря някоя която също иска да опита бих се възползвала.... чела съм че е мн по-хубаво отколкото с мъж.

19.   В izpoved имаше подобна тема наскоро, погледни там и си размени координати с момичетата и давай смело ;)

20.   здравей,
съветвам те да си харесаш момиче или жена и да й кажеш, че с приятелят ти искате тройка. Така ще разбереш дали е влечение или любопитство и няма да загубиш приятеля си ще му кажеш че си разкрепостена или нещо друго. Ако не проявиш интерес към жени му кажи че не ти е било интересно . втори вариант правите суинг с друга двойка ,но в едно легло и непременно с презервативи ,че има големи мръсници.

21.   Имам съшия проблем.. на 19 съм и искам да опитам страшно много с жена но ме е срах да се разкрия

22.   Стига ги искарвахте тия стари теми!

23.   Стига ги искарвахте тия стари теми!

24.   аз съм мъж който си мислеше, че е бисексуален, не съм правил секс с мъж, опитах други неща, въобще самото докосване между мъж и мен няма никаква тръпка, а в мислите ми и дори съм сънувал, това беше много по-възбуждащо от фантазиите ми с жени, оказа се, че просто не бях опитал всичко с жени, не бях се влюбвал до такава степен, че да бъда максимално сексуален с някое момиче, не бях опознавал до такава степен женското тяло, всичко се получи с времето и вече съм на 100% уверен в своята сексуалност, нямам фантазии сексуални с жени, никога и не съм имал, но реално жените винаги са ми действали, като в приказка, реалната осанка, реално до мен да бъде момиче, което харесвам, както и на снимки, видео и прочие, просто слабо фантазирам и фантазиите ми с мъже ми доставяха много по-бърза възбуда, но те не бяха реални, даже и 1% реалност нямаше в тях, така че може и ти да се залуждаваш мило момиче, мозъкът понякога лъже.

25.   здравей и аз съм на 20 и много искам с жена харесва ми с мъж много но имам огромно желание да го направя с женя ...

26.   На мен ми харесва само с жени. Страхотно е!
М 31