Споделена история от Секс и интимност

Мъжът ми свършва много бързо
Здравейте!
От няколко месеца мъжът ми свършва много бързо за няма и 3 минути. Хващала съм го да гледа порно. Възможно ли е да е от това, че всеки ден действа с ръката? Признавам си, че и аз съм го правила. Почти винаги след полов акт той се обръща на другата старана и заспива. Аз никога не съм му отказвала и не мога да си обясня, защо всеки ден го прави това и свършва толкова бързо. Случвало се е дори и по време на любовната игра да го направи. Много ми е гадно. Всичко съм опитвала, дори с еротично бельо, но нищо. Според вас защо е така? Само се самообвинявам и търся вината в себе си. Къде бъркам?

Коментари

1.   Мъжа ти е чикиджия и от там идва проблема .
Мъжката психика е следната по време на чикия -трябва да свърша по-бързо за да изпитам удоволствието по-скоро или пък за да не дойде някой да ме секне и от там на психо ниво ерекцията идва по-бързо ,та това се пренася и при полов акт и за това мъжа ти е като катерица:)

2.   Да, вероятно е от това

3.   " Хващала съм го да гледа порно. Възможно ли е да е от това, че всеки ден действа с ръката? "

По-скоро ще е обратното. Накарай го да свършва няколко часа преди "любовната игра" и няма да е проблем. Е няма да хвърля толкова сперма, ама това ще ти е само проблема.

4.   Ако гледа много порно е съвсем нормално да свършва бързо.

5.   Научи се и ти да свършваш за 3 минути, тогава няма да ти е проблем.

6.   Причините могат да бъдат различни,аз съм мъж на 38 и имам по някога същия проблем,буквално свършвам за по 4-5мин особенно ако котето ме е възбудила достатъчно или ми е направила един мой фетиш,друг път се е случвало да я оправям докато изсъхне чак,имало е и няколко пъти когато ми е спадал и нищо не стане,мисля си че проблема е в порното но незнам как да се откажа от него

7.   За стотен път една и съща тема. Не се научихте, първо пишете за колко годишни става въпрос. Ако е млад и свършва бързо е едно, а ако е по възрастен е по друго. Не е възможно, преди да го е правил продължително и после изведнъж да стане скорострелец. Щом и при любовната игра се празни лесно, значи има свръхчувствителност и лесно се възбужда, това е нормално в природата, хората също са животни и са подвластни на същите закони. Няма кой да му помогне да чука по половин час, такава му е натурата. Или се разделяйте, или си купете играчки и след като изстреля патроните, да започва с други методи. Не мога да разбера жените, с разни играчки и пръсти стигат до оргазъм, а искат от мъжете да ги клатят по час, що за логика. Не е ли по важно, дали мъжът стреля качествена сперма(каквото му е предназначението), или да може да чука, пък ако ще и ялов да е!?

8.   Порното няма нищо общо. Млад е и затова свършва бързо. Не казваш на колко години е?
Не се ритеснявай че и ти се пипаш. Намери удобен момент и му кажи че искаш и ти да свършиш. Да те попипа с ръка и език по клитора и вагината преди да ти влезе и точно преди кулминацията му казваш да ти го напъха. Успех.
А защо не те гушка след секс?

9.   На колко години сте и двамата?

12.   Ние не се пипаме.. само секс и той като свърши винаги ме почва с ръка или свършвам докато ме задоволява с уста. Според мен това, което прави мъжа ти е егоистично.

14.   Авторката: до номер 9 Не знам защо коментарът ми не е одобрен и пиша за 2ри път. Аз съм на 26, а мъжът ми на 29.

До номер 12. Егоистично е, да. Казва ми, че е изморен и заспива. Ще откача вече. Не знам какво да направя.

15.   Н 5, да бе :) не е ли по-добре логично да смени дефектния мъж?!
Да се учи той, проблемът е негов.

16.   Една се оплаква, че я ебът прекалено много, друга -много малко

17.   Имах едно гадже, което просто си свършваше много бързо.
Докато ми го сложи и трябваше да направи пауза, преди да направи следващия тласък .
За свирки дума да не ставаше, свършваше също толкова бързо...дето се вика аз още не съм клекнала, той е свършил вече!
Това е свръхчуствителност. Освен това колкото по-рядко правихме секс, толкова по-бързо свършваше той.
Колкото и търпение да проявявах, просто не се получаваше и се разделихме.
Ако мъжа ти няма против, купете си помощни играчки .
Отделно трябва да поговорите и да обсъдите проблема, защото такъв има.

18.   Втори и трети тур няма ли? Или ти се възмущаваш, той се притеснява и заспивате?

19.   Номер 18, той се обръща на другата страна, доволен че е свършил и заспива. Не е честно. Ще се побъркам. Винаги казва, че е уморен, а аз му казвам, че жените са тези дето се изморяват.

20.   Като чета в тоя сайт постоянно подобни истории си давам сметка, че освен ковид-19, днес има и епидемия от сексуална несъвместимост. Ако жената обича секса, мъжът е ленив и/или не го бива, ако е мъжът е нормален, жената е дърво и асексуална. Просто в тоя сайт е пълно с подобни истории.

Аз съм мъж и подобно на авторката съм неудовлетворен от сексуални си живот. Просто жена ми е слабострастна. За нея не е проблем, че го правим веднъж дваж в месеца. А когато го правим, за нея е досадно задължение, няма стонове, няма пъшкане, няма го онова: "ох, не спирай, давай" при което и потичат сълзи от кеф. Тва е положението авторке, да сме мислили, когато сме се женели. Аз лично за себе си зная, че едва ли нещата ще се променят някога и, че ме чака такъв живот до края. Но и няма какво да направя, имам дете от нея, просто не става да стана и да си замина. Има моменти, в които съм отчаян и толкова ми се прави един здрав и страстен секс с някоя жена, че се побърквам. Имам колежки, които като ги гледам се надървям, изпивам ги с поглед, едвам се удържам, направо ще се изпразня докато гледам едната, толкова ми е мерак. Сега съм на работа, едната колежка (тази дето я сънувам понякога и само като се сетя за нея или я видя, ми щръква в гащите) и тя на работа сама в стаята си, разминаваме се в коридора, тя си изпусна няква папка и като се наведе да си ги вземе, щях да получа удар като ми се надупи. Такъв мерак ме обзе, че ми идеше да я награбя и да и разкъсам дрехите. Тя ме усеща и съм сигурен, че не съм и безразличен. Понякога си говорим като се засечем и ни е доста приятно, но просто не мога да направя крачка. Прекалено много обичам детето си, че съм готов да жертвам себе си. Дано издържа. Вероятно с времето ще свикна.

25.   Моят мъж е така. Заедно сме от 8 години, имаме дете на 6. Аз съм много сексуална, купих си разни играчки, защото вече не се трае. Обаче не ми е приятно да ги ползвам сама. Той свършва още "на входа", два-три тласъка и го вади да свършва. Направо ще се гръмна. От това лято реших да не се давам толкова лесно и му връчих едно голямо реалистично дилдо. Само че той и с него не е много умел, ръга, бута, ама си личи че не му е кеф. Вече започвам и аз да свиквам. Вечер заспива само докато легне. Сутрин се събуждам и той вече е в тоалетната, уж е по голяма нужда, стои доста, с телефона. Сигурно и порно гледа, но такава несъвместимост не бях очаквала. На мен ми се иска всеки ден. Възбуждам се, дори чувството ми за хумор е все на еротична вълна, а той е като малкото ми братче...

26.   Номер 20, в началото се счупвахме от секс. Но преди година родих и от тогава е така. Върнах си старата форма, даже изглеждам по-добре, само че гърдите ми станаха по-малки и увиснали от кърменето. Мъжът ми казва, че не му пречи това. Хиляди пъти съм го питала. Мислех, че там е проблемът. Аз нито веднъж не съм му отказвала секс. Винаги съм готова. Изключително кофти се чувствам.

27.   Аз съм от бързосвършващите. Понякога, не винаги. Струва ми се, че опира и до възпитание... свършването на другия. Признавам си - става невъзможно да направя много, след като съм свършил. Затова полагам максимално "старание" тя да свърши преди "същинския" акт.
"Играчките" са полезни, но и за употребата им е нужен ентусиазъм... и усилие ;) Имаме машинка, на която тя сама си променя скоростта... и "дълбочината". Така не може да ме обвини за ръгането :) А аз всеотдайно участвам... като трети. След свършването й и миг почивка, няма проблем да ме изтърпи да свърша и аз. Е, по някога, за беля, не става толкова бързо, но това не ни е проблем :)