Споделена история от Секс и интимност

Химичката направо ме побърква
Гимназист в десети клас съм и от известно време ходя на уроци по химия при една жена. Всеки път като отида при нея на урок тя е облечена в пола, блузка и обула обувки на нисък ток на бос крак. В апартамента е винаги топло и затова тя може да си позволи така да ходи в него. Аз обаче много се възбуждам от вида и. Тя е определено над 40 годишна но е много запазена и много секси. Страшно ме възбужда миризмата и на жена и хубав сапун (сигурно винаги взема баня сутрин преди да дойда) и като видя краката и откачам. Много е учтива и търпелива и обяснява страхотно. Знам че е омъжена и има 2 деца големи. Искам много да правя секс с такава жена, още повече че досега не съм правил, малък съм още. Едва се сдържам като сме заедно да не впия устни в нейните или да и пипна краката. През цялото време съм надървен а като се прибера знаете какво правя първо. Не знам какво да правя. Мога да си намеря и друга учителка, ама хем боли хем сърби.

Коментари

1.   Надали ще ти върже.

2.   Кажи ѝ че я харесваш.Няма да има последствия.

3.   Като се прибереш у вас първото нещо, което трябва да направиш е да си измиеш ръцете. Все пак е извънредна обстановката. След това прави, друго каквото си искаш.

4.   Не си проваляй уроците по химия. Кате те възбуди, кажи и че отиваш до тоалетната, изпразни се там и после се върни спокоен на урока.

5.   Тази жена е катализатор за млади бройлери,които нямат представа от секс !

7.   Когато сте насаме, ако си надървен се съблечи рязко и й кажи че искаш да правиш секс с нея.

Ако ти е добър размера ще те хване и ще започне да го смуче, ако не й хареса патлака - ще ти каже да се облечеш, но после може да размисли.

Важното е да не се притесняваш и ще имаш успех.

8.   От автора: Само като се приближи до мен и от миризмата и на зряла жена се надървям. По време на урок съм полунадървен винаги.

9.   Кажи и ,че трябва да приключвате с уроците,сподели как се чустваш.Може да продължите с други уроци.Да не се къпе заради мен,преди да дойдеш?

10.   Мечтателю, първо научи химията пък после може да се пробваш да получиш и бонус. Татко ти ли откри госпожата по химия?

11.   Сюжет за порноклип. Бой и неговата тийчър!

12.   Пиши дали има развитие. Според мен трябва да и кажеш. Можв би и на нея и се иска, но я е срам да ти каже, за да не остане без допълнителния си доход, ако не откликнеш на чувствата и.

13.   Събува ли си краката под масата? И сигурно ги кръстосва... Случвало ми се е. Преди години на уроци по английски ходих. Учителката си събуваше лакирания крак под масата. Идваше ми да си "изтърва" химикалката под масата. да клекна, да ги мириша и оближа... Оная ми работа беше стомана през целия урок!

14.   Химичката направо ме побърква
Не знам колко си малък, но щом ти става от близостта на жена, значи си биологично узрял.

Бях в пети когато класната ми, млада жена на около 22-23, беше преподавател по физическо възпитание. Не я забелязвах, но веднъж ме извика при себе си, нещо не бе доволна от мен. Говори ми доста време, аз слушах, но нищо не чувах. Тя седеше пред мен на табуретката, а аз на стола. Беше облечена с поличка и блузка. Дали се усещаше, не знам. Но както беше седнала и ми говореше, аз виждах голата и путка. Нямаше бельо, полата и се бе повдигнала в скута и долу всичко се виждаше. По едно време я чух да казва:
- Димо, чу ли, разбра ли какво ти казах? В мен гледай, не там!
Дали знаеше къде гледам. Повдигнах поглед, нещо в него и направи впечатление, сложи ръка на рамото ми и продължи:
- Ти си и най- едър в класът. Всички ти имат респект, за това разчитам на теб.
- Ясно, другарко!
По него време бяхме на другарко и другарю. Комунистически период. Наближаваше лятната ваканция. Един ден взех кучето и тръгнах в посока между Бояна и Драгалевци. Имаше тогава само ливади. Пътят стигаше до мото пистата. Стигнах Крива река и седнах там. Беше много горещо. В далечината имаше няколко крави, пасяха. Нямаше пастир. Нямаше жив човек на около поне 3 км. Бях се инсталирал под едно дръвче, на сянка. Сетих се за класната и онова което видях тогава. Курягин скочи като пружина, точно мислех да го лъсна и гледам, мамка му, някой идва право в моята посока. Затаих се с надеждата, че ще се разкара. Не виждах кой е, беше все още доста далеч. Затворих очи и зачаках. Много тъпо, без да се осъзная съм се хванал за хуя. Нищо не правех, но чух шум и отворих очи. По дяволите! Пред мен стоеше права класната и се хилеше. Дори не се усещах как съм, а тя:
- Това за кого си го приготвил?
- Кое? – попитах тъпо.
- Ами това (сочейки с ръка курът ми) в ръката ти.
Осъзнах ситуацията и скочих с интимната мисъл да избягам. Но тя непринудено седна до мен и любезно ме попита:
- Може ли?
- Да, може!
Явно не бях разбрал въпросът и, защото в този момент усетих ръката й върху него. Направи някакво движение и каза:
- Добре си развит!
Бях като истукан, мумия, не реагирах. Сърцето ми щеше да се пръсне, пулсът ми сигурно е бил над 500, адреналина ми спираше дишането, тогава я чух:
- Успокой се! Тук сме като приятели. Можем всичко да си споделим. Достатъчно си порасъл и разбираш всичко.
Докато ми говореше ме стимулираше и попита:
- Искаш ли да ти помогна?
Успях да промълвя едно:
- Да!
Тогава стана чудото. Наведе се и го лапна. Само след секунди се отпуших, исках да се дръпна, но тя ме задържа и се освободих в устата и. След малко игра, все едно нищо не е станало, ме попита:
- Правил ли си любов?
- Да.
Вече имах известен опит с две- три момичета и то от нашият клас. Плюс каката на едната. Последва въпрос:
- Ще ми споделиш ли с кого?
Двоумях се доста, а тя:
- Така ще си имаме тайна, наша си.
Като че ли вече си нямахме такава. Реших, че ще ме ползва за шпионин, но тя каза:
- Така поне ще съм в течение и бих могла да съм Ви в помощ.
Имаше право. Докато умувах, тя си свали роклята и каза:
- Така е по- добре. Пък и е страшна горещина.
Стоеше гола до мен. Продължаваше да ми го стимулира. Позволих си въпрос:
- Другарко, вие семейна ли сте?
- Стига с това другарко! Тук съм за теб Любомира или Любов, както искаш. Да семейна съм, но това не ми пречи да сме приятели с теб.
- Ами... , ако пожелая с вас...
- Само ако можеш да го пазиш в тайна, да!
Както ми го държеше, полегна и ме привлече. Не след дълго се оказах в нея. Беше чудесно! Харесваше ми да я гледам какви жестове, физиономии мостове правеше при всеки оргазъм. Беше и гласовита. Напичаше жестоко и се наложи да се преместим под сянката, която се бе изместила. Беше на колене и оправяше постелката, един стар чаршаф, който мъкнех навсякъде с мен. Кучето беше се оплезило и едвам дишаше. Ще каже човек, че не ние се ебем, а то е ебало. Както беше така се настаних зад нея и я прегърнах, усетих как си намества дупето пред мен. Не чаках покана, директно и го забих в путката. Някое време я карахме така, но след няколко оргазми не издържа и се пльосна. Предложих и да си починем, но тя се завъртя по гръб, вдигна си хубавите крака до раменете и каза:
- Обичам много и така.
В късният след обед, вече наистина скапани, гладни и жадни си тръгнахме. Пред нас се показа мама. Изтръпнах. Макар че нямах основание, тя нищо не знаеше. Когато видя класната се засмя. Здрависаха се двете, размениха някакви любезности и мама я покани в нас. Тогава класната каза:
- Страхотен син имате! Ходихме с него да трасираме пътя за другата седмица, ще има състезание на децата по ориентиране. През ваканцията им правим нещо като дневни сборове. Да не скучаят.
- Доста сте поскитали. Като Ви гледам май не сте яли.
- Не, мамо и вода не сме пили. Не мислехме, че ще е такава горещина.
Майка ми се обърна към класната и попита:
- Ще останете ли да вечеряте с нас? Баща му всеки момент, ще се прибере.
Да, баща ми се прибра и от врата взе да ги говори едни. Не знаеше, че имаме гостенка, мислел, че и аз съм по улиците още. И се чу:
- Гола ли си? Само ще взема душ и идвам да ти го начукам.
Викаше от спалнята им. Докато го предупреди, че не сме сами и онзи
цъфна гол пред нас. Облещи се и дим да го няма. Голям конфуз. Мама се опита да оправи положението. Класната и каза:
- Не се притеснявайте! В нас е същото. Но децата ни са малки. Вашият е голям и разбира.
Мама отиде да се справи с татко, а класната ми подшушна:
- Сега те познавам добре. Виждам на кого си се метнал.
После всичко протече нормално. Вечеряхме и класната ни разказа разни неща за себе си, за семейството си. Даде да се разбере, че е либерална и разбира хората като нея. Съпругът и я подкрепял. Това я сближи доста с нашите. После идваше доста често в нас, доведе и мъж си. Онзи пък онемя пред мама. Татко спаси положението, накара мама да го целуне. Имах усещането, че ще се изпразни. По този повод казах на класната:
- Мама го харесва, щом го целуна. Видя ли татко, подтикна я? Води го по- често, но когато ме няма.
- Защо, когато те няма. Ревнуваш майка си ли. Не бива така, те са доста освободени с баща ти и са добра компания. Това не би ме дистанцирало от теб.
- Да, знам. Но когато той е тук с теб, аз не мога да бъда.
- Можеш, той не ми пречи. По- важно е вашите как биха реагирали. Мен повече ме притеснява баща ти. Много е отворен, но ако съпругът ми посегне към майка ти? Как ли ще реагира? Излъчва много сила, но вдъхва страх.
Нямах много понятие нашите как се оправят с тези неща, но едно бях сигурен, баща ми или мама, не биха реагирали грубо на флирт. Един ден останаха доста до късно, аз вече беснеех и тогава мама дойде и каза:
- Не се ядосвай, върви си легни, тя ще дойде.
Изненадах се, явно говореше за класната. Не проумявах и тогава чух мама да казва:
- Аз ще се оправя с тях, двамата. Върви спокойно!
Тя наистина дойде след минути, беше гола. Това ме изненада, но не попитах. Награби ме и каза:
- Майка ти е страхотна и е късметлиика тази нощ. Ще се разправя с тях.
Едва след седмица асимилирах смисълът на думите и. Майка ми беше опъвала татко и мъжът и. Това ме накара да прегърна мама и задам идиотският въпрос:
- Мамо, ще те питам нещо, но не се сърди. Кажи ми истината. Когато аз съм с класната, ти с татко и мъжът и...?
- Да! – отговорът бе кратък, ясен и светкавичен.
- Хубаво ли ти е с тях?
- Много! Иначе не бих го правила.
И тогава глупостта ми мина границата:
- Ами ако аз си поискам?
- Какво да си поискаш?
- Ами... да те...
- Да ме ебеш ли?
- Да!
- Много ли ти се иска?
- Добре, ще го уредим. Баща ти заминава за две седмици. Ще са в Израел. Ще сме само аз и ти.
- Ами ако тя дойде?
- Тогава, ще се наложи да се справиш и с двете ни.
Баща ми наистина замина. Класната се появи около 11 часа, докато мама се прибере направихме една четворка, т. е. тя успя да направи четири оргазми. Мама се прибра, хапнахме и класната ми пошушна:
- Довечера ще си сам с майка си... Ще остана със съпругът ми, поканили сме и брат ми.
Ясно! Тя знаеше какво ще става и поради това нямаше да дойде. Помисли го и казах:
- Ако си тук, ще се радвам! Ти не ми пречиш, мога и пред теб!
- Не, по- добре е първият път да сте сами!
Първият път бе много емоционален. Аз май вече бях доста еманципиран и това ми помогна, справих се блестящо, според мама.
Днес съм на 38, мама на 57, не сме спрели. Жена ми научи случайно. Очаквах скандал, но тя плака два дни и накрая ми каза:
- Нямаш ми доверие и се криете от мен. Обидно ми е!
Подарих й „mini cooper countryman”, но това не я успокои. Един ден ми каза:
- Трябва и аз да направя като теб. Тогава ще ми мине.
Не знаех дали говори за баща си, но отвърнах:
- Баща ти ще бъде най- щастливият.
- От къде знаеш?
- Покани го и ще видиш.
Нищо не знаех и много се съмнявах. Но както винаги за тези неща сгреших. Паднало голямо ебане. Когато ми каза не повярвах. Но си позволих да ги събера с майка ми един ден, уж случайно, но имах цел. Беше към 14 часа, жена ми направи кафе. По средата някъде се обърнах към майка ми:
- Би ли дошла с мен, имам нещо за теб?
Извиних се на жена ми и тъста, намигнах й и е понесох с мама към спалнята. Не си губихме времето. Казах и целта ми. По едно време ми каза:
- Дали го правят?
- Ще отида да разузная.
Тихомълком се понесох. Бяха в другата стая в разгара на ездата. Беше го наседнала и с ритъма на алюра го яздеше. Видя ме, не се смути. Приближих ги, подаде си устните за целувка и после каза:
- Ако искаш после съм твоя.
- Ще видя, ако е навита и той?
Но не стана групов, до шест следобед се забавлявахме по двойки. Едва месеци след това се осъществи нещо като групов, между нас и родителите ни. Това ни избави и от настъпващата рутинност.
С'est la vie!

Mich

15.   Пий хапчетата редовно и на сянка Мич.

18.   Това, ако не беше лъжа щеше да е страхотно! Направо се възбудих докато четох това с учителката (момиче съм), но реалността си е реалност, това няма как да е истина, какви са тия измислици и обърквания, аз даже се обърках кой с кого е спал и кой кого целувал. Измислица пълна!

19.   Оп, аз съм момичето с коментара и коментара ми е до 14 :)