Споделена история от Секс и интимност

Размерът има значение?
Ще бъда кратка! Винаги съм казвала, че размерът няма значение, че най-важно е отношението, че има начини за задоволяване на една жена... докато не се случи да се запозная с прекрасен човек, който обаче разбрах, че има малко достойнство!

Аз съм доста сексуална жена и знам, че има и други начини за задоволяване, но все пак това би ми липсвало... не толкова, че няма да има начин да ме задоволи, но даже психологически това би ми липсвало... Усещането е различно и психически, и физически...

И сега съм пред абсурдната дилема: да тръгна ли с него заради всичко, което той е , наистина сме един за друг... или ще рискувам в бъдеще нещо да ми липсва и да вложа себе си във връзка, в която няма да се чувствам цяла, а пък той ще е лъган, че съм доволна...?

Коментари

1.   Скъсайте!

Нито той заслужава цял живот да бъде лъган, нито ти да оставаш винаги незадоволена!

Но ако толкова много го обичаш, мисля че трябва да се правят и компромиси.

Все пак никой тук не е по-наясно от теб със ситуацията, обмисли добре всичко и вземи решението, което мислиш за по-правилно.

2.   E колко сантиметра му е точно, че да е толкова малък?

3.   По начина на изразяване.. мисля на 1000% че тази сия е писана от мъж... и има комплекси.... или от жена преди менопауза... все едно.. извратена история и гнусна... стани порноактриса и си решаваш проблема за вечни времена

4.   Не прави компромис със секса, няма смисъл

5.   Едва ли някой може да ти каже как ще се чувстваш в бъдеще и има ли шанс една такава връзка. И аз съм попадала на човек с малко достойнство, който много харесвах и може да се каже, че имах някакви чувства към него. Запитах се тогава мога ли да бъда с такъв човек цял живот и си отговорих, че не, не мога. Както казваш ти, усещането е различно и психически, и физически. След това, обаче, бях с мъж с доста приятен размер, към който не изпитвах нищо, правих секс с него само, защото имах нужда и не мога да кажа, че чувството от секса беше по-удовлетворяващо, напротив, ако трябва да избирам сега между двамата, дори само за единия секс, бих избрала първия. Но, пък за сериозна връзка... не знам, наистина е много сложно, помисли си добре и направи своя избор, но какъвто и да е той внимавай да не нараниш момчето, защото, както каза номер 1, той не го заслужава.

6.   Как би се чувствала, ако те зарежат само заради малките ти гърди, например? Настина, по-добре го остави този човек, намери си някоя голяма п@шка, щом това е най-важното за теб.

7.   И за двамата е по-добре да се разделите навреме. Щом си доста сексуална, със сигурност след време, ако не и още в началото, ще започнеш да се изнервяш, че не го чувстваш и че оставаш незадоволена, той ще го усеща и ще се комплексира още повече и другите ви отношения ще отидат по дяволите. А може и той след време да има късмета да попадне на не толкова сексуална жена, за която това няма да е от голямо значение и да бъдат щастливи заедно, особено ако е бивша съпруга на някой, който непрекъснато и е опявал, че правят малко секс и че е дърво в леглото :)

8.   Относно въпроса на автора, да има много начини и техники да си задоволена, но се замисли за друго. Дали докато остарееш с някой винаги ще ти е най-важното секса. Не казвам че не е важен освен това съм и мъж. И не не е това което си мислиш не ми е малък нито голям нормален си е, и това какво трябва да значи, че ако ти си примерно с малки гърди, а аз те обичам да те зарежа заради това ли? Намери си някой с голям да те зареже като му омръзнеш, и тогава ще съжаляваш че си оставила човек който е държал на теб.

9.   Според мен няма значение размера, а гънките в главата на всеки от нас.

10.   От Авторката:

За тези, които ме съветват да стана порноактриса, мога много да ги разочаровам. Спала съм с много малко хора и НЕ бих спала с всеки. Искам да имам един човек до себе си и имам ли го- мога да си върша всякакви сексуални експерименти САМО с него.

Не, не съм мъж, нито жена в или преди менопауза и нямам малки гърди :D

Не знам защо сте останали с впечатление, че аз ходя с този човек, аз се чудя ДАЛИ да ТРЪГНА с него.

Да, наистина сексът е до време, но не мисля, че съм аз тази, която решава дали двама човека ще са заедно цял живот. Мисля за човека с който съм като за такъв, който обичам и уважавам и че въпреки всичко, нищо не е сигурно.

А тези, които подценяват секса, предлагам им да си хванат най-добрия си приятел за съпруг и да спят гръбче в гръбче цял живот.
Да, прави сте- дружбата е по-важна, уважението, зачитането, това остава накрая... Но не е само то в началото... За един млад човек, било мъж или жена, привличането Е от значение...

11.   Е, хайде, хайде, да зарежели някоя заради малките цици.... 99 % от вас, мъжете, не тръгват с грозно момиче, защото е.... грозно. Това също е физиология, особеност на тялото, никой не гледа вътрешната и красота, гледа, че е грозна! Значи ние, жените, трябва да се съобразяваме с вас, когато ни отхвърляте като "грозни", а ние не, когато сте слаби в гащите? С вашите камъни по вашата глава!

12.   И още нещо, благодаря, номер 5 :))

13.   И аз ще те посъветвам да действаш както ти е на сърце... както почувстваш за добре..

14.   Размерът има огромно значение, да ти кажа. огромно!!!!

някои жени обаче предпочитат мъжете с по-малките, за да не ги боли.

зависи какво ти хареса на теб. но явно ти е проблем малкото му... достойнство. е, тогава остави момчето, не го наранявай, защото би било прекалено жестоко за него.

аз лично не мога да ходя с някой, на който му е малко достойнството.
на мен ми харесват мъже с Голямо достойнство! усещам го да ме изпълват, как да ти кажа, въпреки, че съм доста тясна... но повечето ми приятелки искат мъже с малки или средни (невероятно, но факт!), защото иначе ги боляло...

хора разни, разни идеали....

15.   Номер 11 е абсолютно войнствената мадама:)) По коя по-точно от двете глави ще ни биете с камъни? Ако имаш предвид долната, можем да водим войната с по-приятни и за двете страни средства:)
До авторката - ако смяташ, че "прекрасен човек" /по твоите думи/ = биг чеп: тогава зарязвай завалията.

16.   Аз ли не се изказвам правилно или някои хора просто не искат да разберат. Не приравнявам прекрасен човек с голям чеп. Казвам, че размерът има значение за сексуалната удовлетвореност, а тя е важна за една връзка. И евала за дамите, които, като номер 14 си го признават.

Не смятам да го наранявам, затова първо мисля над това, иначе нямаше да търся съвет, а досега да съм му разбила сърцето 100 пъти, а не съм такъв човек... Няма да го нараня, по-скоро бих пренебрегнала себе си, ако трябва да избирам!

Авторката

17.   Размерът има значение, когато няма чувства! Така че, фактът, че питаш, говори, че се възбуждаш от размера, а не от сексуалните способности на един мъж. Аз съм със скромните 13см и съм довел до оргазъм десетки жени... Имах само един случай на незадоволяване на жена, но тя беше толкова широка, че спокойно можех да си вкарам ръката във вагината и... М50+

18.   Да, 17! В момента МИСЛЯ! А мислите и чувствата са леко несъвместими... Затова и разсъждавам ДАЛИ да се впусна в чувствата...

19.   Може би 17 е прав, но ако искаш да си с него може да практикувате някой упражнения за уголемяване - челик. Само трябва внимателно да го навиеш без да се почуства непълноценен. Аз съм правил такива и искат постоянство. Освен това подобряват продължителността и желанието за секс. Може да намериш лесно информация по темата на английски. Нормално резултата е уголемяване с 1-3 см.

20.   Явно си младо момиче, обременено от модните течения и порнофилмите. Щом си наистина сексуална жена трябва да достигаш до оргазъм и само с език... Така че големия кур, не трябва да е самоцел за теб. Все пак те съветвам да пробваш човека с поне три секса и тогава реши, дали има смисъл да продължиш с него..

21.   Да размера определено има значение... и аз го усетих... бях с пич с около 19-20см и доста дебеличак член... определено си струва.

22.   От Авторката:

Хаха, обременена от порнофилми... Нито съм чак толкова младичка, нито съм обременена от индустрия, създадена за пари... Нито пък съм "кофа" ,за да съм толкова широка и дълбока, че да поемам членове колкото бухалки! Ето, смелите дами в сайта ви го казаха- усещането е различно. Въпрос на усещане е, мили господа, ако исках да свършвам само с фелацио, щях и жена да си хвана... А не да се чудя тук и да търся съвети...

23.   Не смели, а повърхностни. Като теб.

24.   23, и кое му е повърхностното да признаеш, че когато правиш секс с мъж с малко достойнство усещането е различно? Ако си жена, значи не си попадала на наистина малък член, а пък ако си мъж значи твоят е такъв и приемаш твърде лично темата. Нека попитаме мъжете еднакво ли е за тях усещането с много широка жена и тясна такава. И те ли ще са повърхностни ако признаят, че разлика има?

25.   до 24, моят не е малък, а среден размер за България - 14 см. Но някои жени и това смятат за малко. Само че в България най-срещани са 14 и 15 см размери. Чиста статистика.

26.   Размерът има значение. Съгласна съм с 24.

27.   Е, 14см си е добре, аз за малък смятам около 10см. Остава авторката да уточни колко точно малък е на нейния човек :) но колкото и да е, щом по нейните стандарти е малък, значи проблем има и това, че го признава не означава, че е повърхностна.

28.   А защо когато някой мъж каже, че харесва големи бюстове е смятан за простак и повърхностен? Какъв е този двоен стандарт? Ако историята беше написана от мъж, казващ че гърдите на приятелката му не са по неговия вкус щеше да бъде хулен и заплют, но щом жена пише й се дават съвети да го зареже.

29.   28, не е така! Мъжете навсякъде афишират гърдоманията си. Много, които имат жени с малки гърди на маса не харесвали гърди, когато жена им отиде на тоалетна, гледат като гладни бебета гърдите на жените.
Аз имам малко по-големи от средното гърди - чашка С, слаба съм иначе. Моят приятел много се радва на гърдите ми, аз се радвам, че той се радва и така. Какво, жените с по-големички гърди да се крием ли?
Истина е обаче, че се късат мъжете да ни гледат в деколтето. Човещинка!

30.   28, от едното зависи удоволствието на жената чисто физически, от другото-не.

31.   До 30, поредното доказателство какви егоистки са жените, мислят само за себе си.

32.   От 30, до 31- това е истината, не е задължително жена да те оставя за това, но няма да е задоволено толкоз. Ако ти е малък и се обиждаш- съжалявам, отмина времето, когато жените са правели секс само заради вас.

33.   Здравейте, бих желала и аз да се включа. На 50 год. съм, семейна от 27 год. и мам достатъчно и сексуален и семеен стаж.

Кой казва, че размерът няма значение - МЪЖЕТЕ! Грешите, уважаеми. Има и то голямо. Малкият член само те дразни, тънкия - гъделичка, а по-едрия... разбираш, че си жена и си струва само заради секса да живееш! На дамата ще препоръчам да не се захваща с този мъж, защото всяка нощ ще съжалява. По-добре е да си прелъстена и изоставена, отколкото започната и недовършена. При първото боли няколко месеца, а при второто - всеки път след секс усещаш болки в стомаха, незадоволяване и неудовлетвореност. А това си има и последствия.
Но... решението трябва да си вземете сама. Успех!!!

34.   До 33, ами същото може да бъде казано и за жените. Никой нормален мъж не харесва яйцата на очи. Аз от жени под C ми се повръща.

35.   До 32 ами ако теб те изоставя заради плоските ти гърди ще има рев така ли? Кой те знае каква си плоска като дъска за гладене. Като не можеш да предложиш нищо в замяна и си плоска има да си мечтаеш за голям чеп, но няма да те огрее миличка.

36.   Всички говорите за дължина, а никой за дебелина. Ако членът е къс, но достатъчно дебел, той би задоволил жената много по-добре от дългия член, поради простата причина, че жи-точката се намира в началото на вагината. При началния позив за оргазъм главичката на члена се издува, самият член се извива и притиска жи-точката. Така взаимният оргазъм е много по-лесно достижим, отколкото с дълъг член. Така че, достатъчни са и 7-8 см. При тънък и къс член може да се каже, че нещата стоят малко по-сложно. Но недай си боже да е мек. Тогава вече има проблем. Мъжът определено се комплексира. Но пък мъжете с по-малки достойнства са по-добри любовници, защото се стараят да компенсират с други похвати. И още нещо: много рядко можете да си паснете в леглото от първите няколко пъти. Понякога след всеки следващ път двойката преоткрива нови и нови неща, които допадат и на двамата, това естествено ги привлича един към друг и от незадоволени в началото, могат да станат много сексуални с течение на времето.

37.   Моят партньор е с доста голям и какво. Такъв пън е в общуването с мен, че аз ставам пън в леглото. Душа нЕ се отваря камо ли крака. Предпочитам душевния оргазъм тои ще ме доведе до телесния независимо от размера на вълшебната пръчица.