Споделена история от Секс и интимност

Скуирт ли? Как?
Ами въпроса ми е към тези които наистина са го изпитвали.
Какво да правя, че да изпитам този оргазъм не мисля, че се получава по естествения начин, иначе всички биха го получили .Не е достатъчно да стимулираш клитора си по време на секс, пробвах го. Трябва да има нещо друго. Моля пишете ми подробности и какво е чувството, когато го изпитваш?

Коментари

51-70 от 70

54.   Сега

56.   Милички, скуиртът си е съвсем истински и не е плод на някой порно продуцент. Защото аз определено не съм порно актриса, нито пък всеки път преди да използвам вибратора се пълня с течност за да пръска като по филмите. Единственото условие за да се получи е да познаваш тялото си максимално добре, да си възбудена много и да се оставиш на усещанията си, а не да мислиш за глупости от като "сега ще намокря и после трябва да сменян чаршафите". При мен се получи за първи път чак на 30 и то съвсем случайно, но от тогава редовно се наслаждавам на това удоволствие. И не, не се извинявам за това, че го обожавам. А колкото до това, че някои не вярват, че го има, ами то едно време и женският оргазъм бил легендарен и не вярвали, че съществува. Аз знам какво изпитвам и какво става, а дали вярвате или не си е ваш проблем, но да знаете усещането е уникално!

59.   Момче на 18 години съм и по темата искам само да кажа, че ми се е случвало до сега 2 пъти до сега момичето с което съм да свърши по този начин. Според мен всяко момиче може да го направи, защото първият път го правих с 16 годишна, тя беше отгоре и така да се каже сама си регулираше бързината и в един момент просто се изправи така, че пенисът ми да излезе и може да ви се стори преувеличено но все едно се изпика върху мен. Вторият път бях с 23 годишна
пак в същата поза и пак така по същия начин, но най=странното е че свършихме едновременно! Хора, възможно е и го пожелавам на всички жени, защото момичетата ми го описваха като нещо несравнимо!

60.   Женската еякулация е позната още като „женско изпразване“ или „скуирт“ (от английски „squirt“="пръскане"). Тя представлява силно или умерено изпразване на струя от течност от вагината на жените по време на оргазъм, подобно на уриниране. Не всички жени са способни да получават „скуирт“ по време на сексуален акт, но при голяма част от тях той бива получаван при всеки оргазъм. Според някои лабораторни тестове течността, която се отделя при женската еякулация е близка до мъжката сперма като състав и се отделя от парауретралните жлези (или както още се наричат жлезите на Skene). Те са разположени във физиологичната структура на т. нар. „Г-точка“ – място в предния дял на женската вагина, което е изключително сексуално чувствително при физически допир или стимулация. В по-голяма част от случаите скуирта е резултат от оргазма достигнат при стимулиране именно на Г-точката. Женската еякулация може да бъде получена както при сексуален акт така и при мастурбация.
Обикновено оргазмът описван от жените по време на „скуирт“ е изключително силен, разтърсващ и в повечето случаи докато той трае могат да се забележат умерени или силни конвулсии (подобни на гърчове) в следствие на голямото сексуално удоволствие по тялото на жената. Изпразването настъпва непредвидимо заедно с оргазма и в повечето случаи не може да бъде контролирано докато не престане. Получаването и силата на женска еякулация по време на оргазъм зависят от редица фактори, сред които- физиологични особености на влагалището, размер и форма на пениса на партньора, ниво на сексуална възбуда по време на оргазма, интензитет и начин на проникване на пениса и други. При настъпването на „женското изпразване“ по време на оргазма в повечето случаи в този момент пениса на партньора бива изваждан от влагалището на жената, което бива подтикнато от нуждата струята течност да бъде изхвърлена. Женската еякулация няма особено предназначение или отношение за физическите нужди и особености на жената. Тя е явление, което бива предизвиквано и инцидентно получавано единствено при прекомерна сексуална възбуда у жената.

61.   Ще гледам да съм кратък този път, щото по принцип се отпускам.

1. Приятелката ми беше на 18, когато за първи скуиртна. Аз й бях първия и тя скуиртна от 3-4ия път. И после редовно 4 години от връзката ни.

2. Течноста при нея беше около 200-300гр винаги. МИНИМУМ. Неприятното е че винаги трябваше да поставяме поне одеало всеки път на леглото(понякога и найлонови торбички) защото целия матрак подгизваше.
Затова често си го правехме на кух. маса и после само бършехме пода.

3. Пръскане като при порнофилмите с единични изключения винаги е имало. Особено при първия оргазъм в поредицата. При следващите 3-4и оргазми разбира се течноста е по малко и няма такова налягане.

4. След оргазъм вагината се протрива и става наистина неприятно дори и за мъжа. Защото водата(течноста) измива естествената смазка. Така че мулти-оргазмите са били рядкост., но са напълно възможни при хипер силна възбуда.

5. НЯМА АБСОЛЮТНО НИЩО ОБЩО С УРИНАТА НА ЖЕНАТА. Това няма да го обяснявам, няма и да го коментирам. Много добре знам какво представлява урината. Тук течноста е глюкоза вода някаква кисела съставка, защото има леко кисел вкус. Миризмата е строго специфична и е невъзможно да се обърка с друга телесна течност.

6. УБЕДЕН съм че всяка жена го може. Не се примирявайте, наистина не знаете какво изпускате. Мъжа също носи голяма роля в това, но 60-70% зависи от това колко жената е възбудена, отпусната, дишането ритмично, кръвообращението нормално и доверието към партньора ГОЛЯМО!

7. Пряко свързано е и с чувството за хумор на жената(ИЗОБЩО НЕ СЕ ШЕГУВАМ) Сухите жени които вземат живота на сериозно са обречени!

М. В.

62.   Аз съм мъж и с жената с която сме интимни получава няколкократно този оргазъм-празни се в устата ми -върховно е.

65.   Много яка статия! Евала на всички, които са изпитвали и докарвали партньорите си до squirt! Аз съм на 21 години, мъж, и смело твърдя, че имам доста опит зад гърба си. Докарвал съм 5 момичета до изпразване върху мен и то не по един начин. Първо да се изясни – това не е урина! Нито има миризмата на урина, нито цвета, нито вкуса! Тези от вас, които са.. как да кажа – по-извратени, и са пробвали повече неща би трябвало да правят разлика, а другите – доверете се на по-опитните.
Така, техниката спомената по-горе е доста вярна. Най лесно можеш да докараш жена до експлозия с пръсти. Трябва тя да се чувства доста комфортно и отпуснато, може да я предразположите чрез масаж и т. н. От огромна важност е и това, колко е влажно самото момиче – лубриканта помага много тук. Отностно техниката – няма нищо сложно. Почва се с 1 пръст, после 2, може и 3, стига вагината вече да „шляка“. Точката се намира на около 5 см навътре във влагалището (притиснете пръста максимално в горната част на вагината) и нагоре. За сметка от останалите стени на влагалището (които приемаме за гладки), тази точка е леко по-изпъкнала и дори леко грапава. Необходимо е само да я стимулирате с леки движения напред-назад, все едно правите жеста „ела ми тук! “ или викате някого при вас. Другия начин е като вкарате вече повече пръсти (2-3) да започнете да ги движите рязко нагоре-надолу, като пръстите ви трябва да остават извити нагоре на ниво второто кокалче. Вариант е да използвате и вибратор за скуирт http://www. sex-erotika. com/vibrator-squirt-jenski-orgazam, който ще ви улесни, ако нямате достатъчно издръжливост в ръцете. От тук нататък, всичко е по ваше желание. Може да я лижете като усещате стягането на мускулите или да стимулирате клитора с пръст, или, както бе споменато по-горе да притискате на г-точката и клитора едно към друго. Не отнема обикновено повече от 20 минути. Темпото, с което го правите е хубаво да бъде запазено почти до края, когато е хубаво да го забързате. Даже не е необходимо да вадите рязко ръката, както го правят на порно филмите. Вагината се стяга адски много, което кара жените да стиснат допълнително мускулите си, което води и до еякулацията! Много често този ефект се получава и при секс – но за това е много важна и позата! Тя трябва да е отгоре и буквално да се търка върху вас. Поела целия пенис, жената почва да се движи напред-назад, държейки се в повечето случаи за гърдите ви или облегнала се назад, с ръце върху кревата. Това търкане всъщност не е много по-различно по технология от това с ръцете, само дето в случая пениса стимулира не само г-точката, а всички вагинални нервни окончания (а-точки, у-точки, г-точки…) Използвам тази поза към средата на секса, когато вече е свършила веднъж, или поне когато вагината е достатъчно мокра и отворена. Търкането може да стане по много начини – дали краката и ще са назад, докато е върху вас, или ще е клекнала, все едно пишка в ученически кенеф – няма значение. Ако се умори – можете да я хванете за кръста и да почнете да и помагате (напред-назад, напред-назад) Рано или късно тя обилно ще ви залее и дори ще ве напълни пъпчето (това най го обичам! ) Важно е просто да има страст!
Този вид оргазъм е по-различен от останалите. Имам предвид, че не трябва да се бърка с обикновения вагинален оргазъм. Тук вече, колкото и да съм опитен, дори и аз се обърквам понякога – вагинално свършване, вагинален оргазъм, не намирам разлика и не знам дали има такава, но знам, че squirt-ването също е вагинален оргазъм, но много по-силен. Първото момиче, което докарах до еякулация беше много по-опитно от мен и не се притесни да ми обясни и даже ми направи скала – 1. клиторен оргазъм/свършване, 2. вагинален оргазъм/свършване, 3. едновременно клиторен и вагинален, и накрая – 4. squirt-ване.
Е, това е от мен. Удоволствието е най-голямата добродетел ;]]

66.   Уникален оргазъм жена достигне веднъж продължава цял живот. Върха на сладоледа.

67.   Анален секс и скуирт две в едно едновремено двата оргазъма уникално мацката трепереши 5минути не може да се успокой изпадна в амнезия.

68.   Жена на 43 съм.

До скуирт достигам единствено и само при мастурбация и чрез стимулация на клитора – в началото се стисках и тичах до тоалетната уж по малка нужда, но един ден продължих, стана едно готино, отпуснах се и потекох...
Хубаво е, но не ми се получава с мъж? !

69.   С мъж можете да опитате с тези обяснения тук за скуирт оргазъм, има и техника обяснена http://erekciabg.com/kak-da-nakaram-momicheto-da-praska-squirt-orgazam/

70.   Получавала се е с мъж, само два пъти, докато правехме анален секс. С маструбация не ми се получава и на мен.
ж 43

73.   М. на 36г. с жена ми се получава само гогато я възбудя предварително с любовна игра с пръсти с вибратор и в последствие и с члена

74.   Може и с клиторна стимулация, но изисква много дълго стимулиране, тези които имат по чувствителни клитори могат да го стимулират през качулката му. Техниката е следната, започвате стимулиране и не спирате, идва момент когато настъпва първият оргазъм, тогава продължавате стимулацията през качулката защото в момента на оргазма клитора става много чувствителен, продължавате да стимулирате докато не свършите втори път и някъде към третият, четвъртият оргазъм се появява онова чувство сякаш ви се пишка, продължавате да стимулирате като усещането се засилва, правите лек напън и ще усетите как течността се излива навън, чувството е като експлозия след, като един път сте го постигнали много лесно настъпва втори, трети и. т. н. скуйрт, тоест зорът е докато пуснете първата течност. Всяка жена го може, просто се изисква техника и време!

75.   За първи път скуиртнах на 20г, тогава партньора ми реагира тъпо "що не каза че ти се пишка за да спра". Предполагам психологически съм се заключила и скуирт не получих 15г. С мъжа ми сме говорили по темата, подготвих го разказвайки му какво е и какво да очаква, въпреки това не успявах да се отпусна.
С предишния ми партньор, който си постави за цел да "види" това чудо и овладя фистинг с два пръста, скуиртвах безброй пъти. Почне ли се няма спиране. Не знам за каква умора говорите, отмаляване да, по-скоро омагьосване, но сякаш насита нямам. И възбудата расте и продължава. Не съм имала момент в който да кажа не искам, достаъчно ми е, не мога повече. По- скоро той се изморява.
Сегашния ми партньор е с голям пенис. Ужасно много го харесвам и го обичам силно. Не съм срещала друг такъв мъжкар. Относно степента на възбуда за която говорите, той не признава любовна игра или тя се изразява в 2мин целувки и докосване, направо си ме почва като див звяр. Винаги е доста буен. Скуртвам малко след началото и продължавам да пръскам и изливам периодично, зависи от темпото му. Магично е :)
П. П. Предстои ми вагинална пластика и (ако ще да ви е смешно) най-големият ми страх е да не изгубя лудите усещания които си имам.

76.   Получава ми се в почти всички пози ако стимулацията е добра, тоест пенис поне 15см. Най- бързо и силно свършвам, когато съм го възседнала и клатя напред назад или правя кръгове. Също и когато вдигне краката ми на раменете си и заклати яко. В изправена поза ако е зад мен. Идеята е да дразни G точката интензивно. При тласъците му пръска струята ми и често шията и лицето ми са в пръски. И двамата сме доста мокри след това, но и двамата се кефим. Той пощурява като види как се изливам заради него.
Усещането е много силно, уникално. Първо приближава някакво напрежение, усилва се, граничи с болка дори, подлудяващо е. Има и усещане като че ти се пишка, не бива да се стискаш в този момент а напротив, да се отпуснеш и отдадеш нацяло за да полетиш. Тук момента с пишкането е като при мъжете, когато си толкова възбудена и приближава оргазъм, няма начин да пишкаш, дори да идеш до тоалетната, блокирана си.
Това е. Фойерверки и се изстрелваш в друго измерение. И внимавай, може много яко да се влюбиш в мъжа който успява да те докара до скуирт без особени усилия. Рядко попадаме на точния партньор.

77.   Няма такова нещо, не лъжете хората, толкова е гадна и смръдлива тази течност, че в 90% от мъжете ги подгнусява, защото както и жените, така и межете са клюкари, а ония който и се празник в устата направо да си го събира в бутилка и да си го пие вместо бира! Отврат е, казвам ви го Няма такава смрат!

79.   Жена,31г.
Има такова "животно"! И мога да каже, че е уникален начин да свършиш. На мен ми се случи за първи път случайно на задна. Уплаших се, че съм се напишкала, но нямаше мирис изобщо. Сле дтова ми с дългогодишният ми партньор се случваше доста често. И той си умира да "пръскам". Казвал ми е че е страхотно е че е сигурен, че не е урина. Аз по принцип свършвам много трудно. Трябва първо клиторно, после яко блъскане за вагинално и накрая пръскам. Момичета, радвайте се на този оргазъм. Опознавайте тялото си и говорете с партньора си за това кое ви харесва и кое не. Попаднете ли на правилният партньор (защото има много такива, които не знаят къде е клитора) секса е супер. И изобщо скуирта не е гнусен, уникален е и вкуса не е гаден, не повече и от спермата, която може да е ужасна на вкус.

80.   До 79 жена на 31. Редовно го правим с партньорката ми, уникално е-най ми е готино когато я лижа и тя ме пръска...

82.   Скуирт не идва от клитора, от клитора идва повече треперещ оргазъм.
От вагината отвътре, от Г точката идва скуйрта, че дори май идва не от стимулиране на влагалището с търкане по вътрешността, а с движение на цялата вагина. Гледал съм как, за жалост не съм го правил на момиче, среден пръст и показалец се свиват към предмишницата, малък и показалец сочак на обратната страна, вкарваш средния и безименния пръст във вагината на жената и я хващаш така да се каже. Двата пръста среден безимен притискаш вагината нагоре, с дланта натискаш надолу върху долната част на корема, и започваш без да отлепяш или да плъзгаш изобщо пръстите си или дланта си от момичето, да дърпаш нагоре и надолу. Ако тя е легнала, е точно нагоре и надолу. И се прави не толкова нежно колкото пипаш клитора, много по НЕ нежно, не си мислете, че я боли! Така се пада горе долу упражнението. Тя започва да охка странно всякаш не знае какво става и накрая скуиртва.

Мъж на 30 с подобно желание да удовлетвори жени. :)

51-70 от 70