Споделена история от Секс и интимност

Пространствено-времева сексуална представа
Драги съфорумници, ЧНГ! Пише Ви мъж на възраст, която се намира в числовия интервал от 20-30годишна възраст. Не казвам точната си възраст за да няма предпоставка за разпознаването ми, ако някой родител/близък/приятел или познат посети сайта в бъдеще. Можех да не давам и числовия интервал, но искам да имате някакъв ориентир горе-долу колко годишен съм. Някои подробности като местоположението, работата и образованието ми ще ги пропусна поради същата причина. Нещото, което ме призова да споделя с Вас и да искам съвет е моментното мислене за чукане с втората съпруга на баща ми. Не казвам секс, защото няма чувства, любовен мотив и идея за размножаване, а просто един физически елемент. Аз нямам приятелка и не съм правил секс т. е имам потиснат нагон, който попринцип е силен, в пубертета е още по-силен, а потиснат е по по-силен. И си мисля, че с този нагон със сила на трета степен и с тази единствена жена покрай мен, се е получило МАЙ така, че психиката ми е започнала да идентифицира нея като сексуален обект, защото тя е жената, която виждам през повечето време. Другият факт е, че аз до сега не съм живял с жена с която да нямам роднинска/родителска връзка. И може би от както живеем заедно, голямото сексуално желание е подтикнало психиката ми да мисли възможно за възможността. Виждал съм тате как прави серия от пляскания по дупето й. Има вероятност видяното след като съм го приел, като неморално, интимно за пред син и поведение без задръжки и то вече като е отишло в подсъзнанието, да е стояло там и след време да е излезнало като съзнателно искане за чукане с нея. Защото дори и да не е редно, неморално и т. н подсъзнанието това не го взима предвид, а образува само действие, което изпраща към съзнанието. Допускам, че видяното съзнанието може да го е оценило, като нередно и неморално, но впоследствие като е отишло в подсъзнанието там психиката да го е трансформирала за нещо позволено, защото съм видял как баща ми го прави пред мен без задръжки, може би всичко принадлежащо на бащата синът в подсъзнанието го приема и за свое. Тази пространствено-времева сексуална представа според мен възниква само, когато сме в едно определено пространство и това е домът. В друго пространство според мен не би възникнала. Eвентуално, ако е така е може би, защото съм я виждал само в рамките на дома и спомените ми от нея са само от там. Та така, Моля изкажете вашето мнение-какво мислите, защо ги има тези представи, нормални ли са според вас? Благодаря Ви!

Коментари

1.   Изчукай я и да ти мине. Все още не си правил секс. Но как би реагирал бащати?

2.   Еми няма лошо! Аз така навремето изчуках няколко десетки пъти леля ми (сестра на майка ми и доста по-млада от нея), хем ми е кръвна роднина. Тогава мъжът ѝ беше по корабите и много пътуваше.
Хубавото е, че тези периоди от живота преминават...
Още се имаме с лелчето и дяволито си намигаме по родови събирания. Не сме го правили от тогава, обаче. Първо аз си намерих сериозна приятелка, а след това и чичата престана да пътува. А сега вече сме хора на възраст.
Живи-здрави, и да пишеш пикантни подробности, ако стане заварката!

3.   Ей,какви перверзници сте!!!Ако можете,бихте изчукали и саксията на прозореца!

4.   Звучиш като Хайзенберг.Съвсем сериозно.

5.   Според мен е нормално, може да е хубава жена, а вие заедно ли живеете?
На мъжете им е по-трудно, сред толкова много изкушения..
На мен пък ми е странно, че моят мъж не е много сексуален, мислех че мъжете са по-сексуални и едва ли не само това им е в главата, но не...
Не, се притеснявай нормално е, тя все пак не ти е роднина и аз съм имала фантазии с по-големи мъже от мен...

6.   Мисля, че ти е време да спреш порното.

Ронин

7.   Най-накрая се разбра в кого се е преродил Айнщайн.

8.   По-добре смени времето с вечерно и пространството с бар (когато отворят) и там си търси нещо за чучкане.

10.   Авторе, в интервала 20-30 години би трябвало първо да се изнесеш от бащината къща, да заживееш самостоятелно,не да зяпаш какво правят те. Баща ти си е намерил жена, намери си и ти, вместо да точиш лиги по неговата. Ако не можеш - има достатъчно проститутки.
И наистина, спрете го малко това порно, бе, че съвсем ви се изпържиха мозъците!

11.   Ама тя би ли искала да се чукате? Ами ако баща ти разбере? Това е проблемът. Ама после ще ти се иска още.