Споделена история от Секс и интимност

Вкус на.....
Здравейте, нямам много опит в "любовта" или ако трябва да съм честен до сега имам две връзки в живота си едната с жена на 47 години другата (и до момента сме заедно) с момиче на моята възраст 25 г.

В първата ми връзка правихме доста "освободен" секс (освободен за моите представи и сравнения с втората ми връзка), но има нещо за което искам да ви попитам:

Бившата ми много обичаше да свършам в устата и...... и трвърдеше че вкуса бил неповторим, а сегашната явно се гнуси и неиска .... Харесват ли жените да "гълтат" или просто така ми се е случило първия път.

Коментари

1-50 от 51

1.   Ами чесно да ти кажа ако си пил много портокалов сок може и да е вкусна ха ха ха. Поне с моята приятелка това сме го пробвали успех.

2.   Вкусът на спермата е различен в зависимост с какво се храниш, гадния вкус е солен и блудкав и е наистина много гаден да повърнеш, така, че внимавай какво хапваш! Толкова ли е важно това за теб?

3.   Аз съм номер 2 пак само да кажа, че първата може да те е излъгала за вкуса за да намаже, че е с младо гадже :)

4.   Почити на никоя жена не и е приятно да гълта такаво гадост (бях пуснала една такава тема и 99% от жените бяха против) Според мен ако започнете със секс просто завършете така.

6.   Какво е значението дали ще го гълта или не. Проблем ли е за теб? Това е въпрос на избор на партньорката ти. И наистина има гаден вкус, но това за влиянието на храната и аз съм чувала :).

7.   Това, че жените харесват вкуса на спермата е абсолютен мит!

8.   Аз съм на 24г. Според мен всичко е до нагласа. Да, това с храната също е вярно. Аз знам специално, че спермата на мъжа става много сладка, когато пие сок ананас. Според мен няма нищо гнусно и лошо в това да гълташ сперма. Но всеки с разбиранията си. Хора всякакви.

Обаче и номер 7 не е изобщо прав/а. Някои харесват, други не. Не може всичко да е под общ знаменател. А мъжете как правят френска любов? Едва ли женските секрети са много приятни на вкус. Особено ако някоя жена има бяло течение.

9.   Жена на 45 години съм и на 20 като бях обожавах да "гълтам".

П.С. При младите мъже вкуса е доста по добре, но храната оказва влияние наистина....

10.   Виж има такива които обичат да гълтат има такива които не. Приеми решението на приятелката си. Лично мойто мнение че това да гълташ не е най върховното което можеш да опиташ в секса.

12.   Виж сега - няма птица, която да не може да лети, просто някой трябва да я бутне от гнездото и да разпери криле. Същото е с жените и гълтането :) Със здраве.

14.   Виж, номер 12 е много прост!!!

15.   Всичко е индивидуално - вкуса на спермата зависи от хранене, цигари, алкохол, от здравословното състояние на мъжа също. Жена съм и то на 40г и мога да кажа, че го правя, но си зависи от човека насреща, на някои мъже им е гадна наистина - кисела отврат. На други - не. Според мен е и въпрос на чувства, ако харесваш някой или го обичаш го правиш, ако не - си намираш причина да не го правиш.

16.   И наистина има гаден вкус, но това за влиянието на много портокалов сок оказва влияние наистина....

17.   Искам да ме ебат в устата - мъж съм - и да ме се изпразнят вътре без остатък и многократно!

18.   За вкуса как да е, ами какво ще кажете за консистенцията.
Това е много по-ужасяващо, защото е като супол!!!
Дори и цвета е същия.

19.   Аз съм жена и винаги съм мразила вкуса на спермата, дори когато съм обожавала партньора си-горчив и парещ като спирт вкус. След като съм гълтала ми е било зле на стомаха с часове :) Но това не ми е пречело да се наслаждавам на секса и да сбъдвам сексуални фантазии, както мои, така и на партньора ми. Гълтането е въпрос на личен избор.

20.   До номер 17: Хахахаха, ти ме разби, бе. И аз съм мъж но нито искам да ме ебат в устата нито искам да еба в устата мъже. Егати света щурав. Обичам у жените всичко, но ме е гнус да се докосна до мъж. Дори при мисълта потръпвам. Какво става с този свят - всеки готов всекиго да ебе, хаха

21.   Жените знаят че харесваме да галтат но никога не го искайте нека тя сама да реши

22.   Никога не бих го направила и никой не го е искал от мен!

23.   Бях слушал, че в спермата има витамини. Не знам дали е така, просто го чух от някъде. БИла също така и полезна за мазане.

24.   Ама че тъпа тема...Хората какви проблеми имат, той задръстенякът се оплаква , че не му гълтали спермата.Ти що не и гълташ соковете ?

25.   Имах един любовник,чиято сперма имаше страхотен вкус,много обичах да я гълтам,но на всички след това,вклуса им е бил отвратителен...за това не съм и гълтала от тогава...

26.   Аз обичам да гълтам, но не заради вкуса на спермата, а заради самия акт. Всъщност, миризмата ми е по-неприятна от вкуса.

28.   Ами проблема ми е такъв, че сегашната ми приятелка преди да станем гаджета е гълтала... и като се замисля за това и ми става мн. неприятно :(
Зашто така?нормално ли е това да ме отблъсква от нея???

29.   Тя се е И целувала с други момчета. Неприятно ли ти е да я целуваш? Същото е.
Няма нормално и ненормално, когато става дума за усещания и чувства. Всеки за себе си.

31.   Аз съм точно като номер 26. Миризмата е много гадна, вкуса е по-поносим

32.   Ами от колко време сте заедно с тази твоя приятелка ???
Може би все още не е готова на тази стъпка...
Тя въобще гълтала ли ти е някога за да си мислиш, че не и е харесало ?
Може и хигиената да ти е лоша и за това да се гнуси...
По принцип жените са много по чувствителни от нас към миризмите !....
Ако досега не ти е гълтала, значи сигурно има някакво усештане, че качеството и мириса на спермата ти няма да са много добри...

33.   Към номер 28: Ами като се замисля, една жена, която е гълтала, малко или много може да ти падне в очите, защото не говори много добре за нея, все едно е актриса от порно индустрията. На някои мъже може и такива жени да им допадат, но далеч не на всички, особено ако връзката не е тип "за една нощ".

34.   Актрисите от порно-индустрията рядко гълтат, а просто плюят и се перчат. Не е рядко да са си напъхали в устата и с друга спермоподобна течност, за да се плюнчат и изобщо няма база за сравнение с една жена в дългогодишна връзка, която обича приятеля си.
Не е особено добър вкусът на спермата, но се свиква. Предпочитам да гълтам, отколкото да се размазва по чаршафите, на които ще спя.
Вкусът се променя ако се пие сок от ябълки.

35.   Аз съм мъж и съм гълтал спермата на 6-7мъже. От тях на двама беше превъзходна, на един безвкусна , а на останалите горчеше..Зависи си от човека, както не на на всяка коза млякото е приятно на аромат и вкус.

36.   На мен също като на автора, това винаги е било нещо като тайна мечта. Винаги много ми е харесвало, но в живота ми се е случвало малко пъти. Сегашната ми приятелка не обича да го прави и понякога гледам на жените, които го правят като един вид жени-мечта. Знам че звучи тъпо и повърхностно, но когато е твоя фантазия от години, понякога се питаш, какво ли ще е ако можеше да си доставяте взаимно наслада и да превъзмогвате такива неща в името на щастието на човека отсреща (говоря не еднопосочно). Приемам го като някакъв вид форма на привързаност и по-дълбока любов. Дано не ви звучи смахнато :)

37.   Когато за първи път приятелят ми ми свърши в устата бях много погнусена...мислех си "ужас, какво да го правя това сега" искаше ми се да го изплюя отгоре му..е не го направих, глътнах го, но не бях очарована.. Но с времето се свиква. Колкото до вкуса-всеки път е различен-може да е сладка, горчива, безвкусна...но все пак не е много приятно. На някои момичета просто им харесва.. :)

38.   Всички приятелки, които съм имал до този момент са ми гълтали спермата... Всички жени обичат, но някои не го признават.

39.   Аз обичам да гълтам, по някога ми се е случвало да гълтам на няколко мъже един след друг, въпрос на психическа нагласа.

40.   38, в голяма грешка си. Има жени, които се погнусяват само от мисълта за това, да не говорим за правене.

41.   След алкохол и цигари вкусът в действителност е неприятен. При хапване на по-кисели плодве като портокали, лимони, грейпфрути etc. вкусът също не е особено приятен, но ако хапне една-две сладки ябълки след това неприятният вкус изчезва и е доста по-приятно. Това го казвам от личен опит, но си зависи от жената. Абсолютна глупост е да се каже, че всяка жена го харесва, на някои им допада, някои го обожават, а пък трети се отвращават само от мисълта за гълтане. ;)

42.   защо си мислите, че жените не обичат да гълтат, някой обичат, други - не - естествено е. аз напримен я гълтам всеки път и не ми е гадно на всеки спермата е сразличен вкус, но като се изпразни достатъно дълбоко в гърлото ми не се и усеща вкуса, и само преглъщаш, това е. просто ми харесва да свършват в устата ми.

43.   Ако имаше сладък вкус щяха да я включват в глазурата на някоя торта, аз лично съм си пробвал спермата и немога да опеделя вкусът и, ей така от любопитство.
Нали трябва да знам какво предлагам на любимата си.
Не съм педал, и не бих пробвал спермата на друг мъж, но съм пробвал многократно сока на жена ми и да ви кажа не е лош, допада ми.

44.   Обичам да се празня в устата или в п... и след това да я целувам или лижа. Вкуса е страхотен!

45.   Хм, приятелката ми каза последният път, че и горчи... и като чета тука постовете разбирам, че трйабва да наблегна на портокали и ябълки... то и без това портокалите увеличават подвижността на сперматозоидите, така че - повече портокали, по-малко цигари и други увреждащи матриала... нал' тъй ;-))))

47.   Ябълките наистина променят значително вкуса. Откактомъжът ми взе да набляга на тях (заради диета), спермата стана много... хм... ароматна да кажем. И вече нямам проблеми да гълтам. Номер 42 също правилно го е казала, когато мъжът се изпразни надълбоко, вкус и мирис не се усещат!!!

48.   На мене всяка вечер ми се изхвърля в устата и е супер даже и ми лиже питката опитаите сууупппперр ееееее

49.   Явно тук никой не е чувал термина феромон.
Ако ми е приятно да лижа една жена и миризмата и вкуса на соковете и ми допадат това означава че феромоните ни съвпадат.... обикновено с такива жени сексът е върховен.... обаче ако ми е неприятен вкуса на пусето и сексът е отврат.
момчета и момичета природата го е измислила далече преди да се родите.
Точно поради тази причина винаги облизвам пусето и ануса на партньорката си. Вярно е че постъпвам като животните, то честно казано ние хората сме си животни.
М 44
ZeroGravity

51.   < 30 г Мъж.
Виж какво ще ти кажа братле, имал съм доста връзки дали е хубаво ли лошо не знам, но това което разбрах от всичките си партньорки е, че на всички им се иска от време на време. Но постави се на нейно място ако не и е приатно. Сега съм женен от няколко години. Просто питах жена ми как е на вкус тя каза "че не е гадно" и го прави почти всеки път.
За "овкусяване" - ще спреш да ядеш, мазно, люто и чесън лук, праз и т. н. , а ще хапваш повече цитросови плодове и сокове както и рибни храни. Гарантирам ти от личен опит че действа.

52.   http://menbg.com/tonus/1913-kak-da-podobrish-vkusa-na-spermata-si

Тази статия касва всичко нужно за вкуса. Успех братле ;)

55.   Не знам какво да ви кажа, знам само че така както всеки човек е различен по външност, така е различен и вътрешно, всеки има различен вкус и мирис, както потта на хората така и сигурно спермата е различна, знам че моята приятелка, ми е гълтала няколко пъти и после ми е казвала че е била гадна на вкус, и сега вече не иска да ми гълта, а преди да тръгне с мен е обичала да гълта, гълтала е на всички с които е била и сега мен ме дразни това и постоянно се караме че на мен не иска да ми гълта, а там на някакви си е гълтала даже ми казва че и е било сладко, направо не мога да си намеря място от яд.

56.   Пич, бабата на 47 г. дето си клатил известно време е израстнала във времена, когато още се правеха компоти в буркани, вареше се домашна лютеница и се ядяха вкусни ла*на по ресторантите. Е, как няма да й е вкусна "сметаната" на млад жребец, който може да й е син!!!

А мадамата до теб не е длъжна да гълта - не разбирам теб какво те притеснява това? !? Можеш спокойно да й свършваш в устата (стига поне това да склони да прави), пък дали ще се "нахрани" - те това си е нейна работа!

Хайде успех!

Кумчо-вълчо

57.   Ако с даден човек не си пасвате в леглото няма и как да ви хареса и да гълтате и да лижете ако щете. Всичко е толкова относително, че повече няма накъде. Не виждам ако дадена жена е дърво и не ви допада секса с нея, откъде ще имате мерак за кунилингус? Същото е и с гълтането. За тая цел трябва и химия, не само ябълки.
Маги

58.   До №38!!! В пълна заблуда си! Голяма част от жените мразят да гълтат, защото вкуса на спермата е отврат и консистенцията у ужасна, лигава, лепкава. За да се убедиш, пробвай да си глътнеш твоята сперма и ще разбереш за какво ти говоря.

Аз мразя, правила съм го на човек, в когото съм била много влюбена и ми е било гадно, от тогава категорично не го правя. Отвратително е, на който не му харесва, прав му път. Никой не може да ме накара на сила да им правя нещо, както и аз не мога да накарам на сила да ми правят нещо.

59.   номер 58 - т'ва, че ти на такъв си попаднала, си е твой проблем, не говори в множествено число. Да, може мнозинството да не искат и в повечето случаи вкусът да не е приятен, но не е в 100% от случаите!

1-50 от 51