Споделена история от Секс и интимност

Секс с непознат
Казвам се Милена и съм на 35г. От София съм
Малко ми е странно да пиша тук, но изпитах страхотен секс романс с непознат мъж. Съпруга ми доста пътува и все не остава време за интимности. Запознах се с един господин от Варна аз съм от София.. наистина километрите са доста, но се оказа че той доста често е в София.

Звучеше наистина много убедително, уравновесен и надежден... оказа се по малък от мен на 32г. Срещнахме се първия път на кафе, а после ходихме и на хотел.. беше много мил и страшно добре ме предразположи.. правихме секс около 2,5часа.. доста е надарен и това доста ме притесняваше в началото... но с него изпитах доста оргазми... които с мъжа ми не бях изпитвала с години.

Показами пози които досега не бях и сънувала... отскоро ме чука и без кондом... все още не се е празнил в мен, но усещам че много го искам..

Не ме обвинявайте че съм курва, но с този човек просто научих толкова много неща за секса че идея си нямате... като се сетя за срещите си с него и веднага се подмокрям... посъветвайте ме какво да правя... Да продължа ли да се срещам с него. Беше ме страх да правя анален секс, но това се превърна в най голямото удоволствие за мен... той е невероятен...

Коментари

51-96 от 96

58.   Не пиша заради авторката, тя е взела своето решение и просто споделя. Пиша заради младите момчета, които могат да видят това - аз съм на 35, омъжена. Не смятам никак за редно това да се мами съпруг. Не бих могла да седна до него и да го погледна в очите. Не ми хвалете секса, той е разрушителен. И нищо не си заслужава и няма да плати цената на загубения партньор. Говори се за разнообразие, но аз не разбирам партньора луканка ли е, че да имаме нужда от смяна. За мен освен съпруг, любовник, баща на децата ми, той е и най-добрия ми приятел и нищо не е по-хубаво от това да можем да се гледаме в очите и да си вярваме. Ако на някой това му звучи измислица, мога да кажа само, че ми е мъчно. Все ми се струва, че хората, които имат нужда от подобни приключения не са ги преживели когато му е било времето и когато е нямало да наранят никого. А тези неща нараняват неизлечимо. Просто няма как това да завърши добре за никой.

60.   Поккрепям 58.

Празни кухи лейки колкото щеш по света... Мъжа и пътува и се трепи да работи, а тя -"ами имам нужда от разнообразиееее". :)
Купи си вибратор и си го мушкай по всички дупки тогава като толкова те сърби оная работа, да не ти се налага да изневеряваш. Ти въобще уважаваш ли съпруга си, как му пазиш достойнството изобщо. Егати и долнопробния народ дето се е навъдил и после и децата стават същите. И после само реват по форумите, че тва онова.. Ами докато мъжа ти го няма намери си хоби бе жена, чети нещо, направи си една хубава градинка с цветя, рисувай, създай нещо красиво около себе си, в дома.... като искаш нещо по-така защо не вложиш усилията си като си дойде мъжа ти да му създадеш приятна атмосфера, да си хапнете и после да си легнете и да му кажеш какво и как искаш. Не вярвам да ти откаже. Може да вложиш усилия и фантазия ти и той, за да поосвежите сексуалния си живот. Вложи повече любов в брака си и няма да сбъркаш. Изпробвала съм го-работи.

жена на 44

61.   Мила, ако се изчукаш с някого докато мъжа ти го няма за да изпразниш сексуалният си товар, и после забравяш, това не е изневяра. Ако обаче лежиш с мъжа си а акъла ти е само в него, мислите ти са там, духът ти е изневерил. Това не е приключение, а може би истинска любов. Имаш два пътя. Тайна любов с него докато те залови един ден мъжа ти и се разипе семейството ти, или се вземете докато е време, ако наистина те обича, но проучи старателно произхода и характера му, като преди това ще си изясните условията- задълженията в брака с подробности.

62.   обвиняваш мъжа си за тази цялата работа, но той не е човека който ти е сложил чужд к*р в теб. така че сама си го правиш това си е чиста изневяра и незнам кой загубеняк би ти простил. това че го няма не означава че трябва да се чукаш когато те присърби.

64.   Мислиш ли че останал назад:По тези пътувания:Д

65.   Бракът за вас нищо не означава. Идеалът за семейство и топъл дом също. Вие не сте годни за грижовни домакини и майки. Вие сте безчувствени, жадуващи само да задоволявате животинския си нагон. Дори и животните се съвокупляват умерено. Надявам се, когато всички достигнете достолепна възраст и погледнете назад, да бъдете доволни от себе си и от това, което сте направили през живота си. Сексът е животинското и по - низше проявление на човешката същност. Той е продължение и затвърждаване на чистата и духовна любов между един мъж и една жена. И както целта на всяко ядене е да се нахраним, така целта на брака е създаване на семейство. А не пресищане и не развратничество. Бъдете щастливи.

66.   Много лошо. Примиряването с изневярата според мен е сигурна стъпка към бъдещ развод. Изпитал съм го. Може би вече сте разведени? ! Говоря от опит. Лошото е, когато ти хареса и вече не ти е съвестно. Намерила си друг. Съпругът е изместен. Връщане назад няма. Дано си щастлива и безпроблемен развод.

67.   Най-много смисъл намирам в думите на № 58.
Мисля, че най-точно ти казва какво следва оттук нататък № 66. Дано не се окажем прави със 66, но оттук нататък имаш само един избор. И той е да не стоиш на два стола. Ако бракът ти с мъжа ти не върви, по-добре спрете с приятеля ти да се криете като мишки и излезте на светло. Съберете се и нека се празни в теб колкото иска. както ти се изразяваш. и за което съм сигурен си мечтаеш. Можете да провбате и други неща. А пропо, проблала ли си squirt :))) Тъй като само телесните удоволствия май те вълнуват, трябва да пробваш и това. После що не пробвате, като се съберете официално, и суинг? а Четворка, петорка, а що не обиколите секс клубовете по европа. Много яко... а? :) Ще бъдете една яка разкрепостена двойка с новия си мъж, ще се чукаш като животинче и ще сте щастливи. А мъжът ти ще си намери друга. Защо му причиняваш това сега? Защо го мамиш? Заслужил ли го е? ...
Слушай, имаш и друг избор. Ако не ти харесва това което ти описах по-горе и ако искаш да си едно със себе си, прекрати тази връзка с твоя любовник. Признай всичко на мъжа си и вложи всичко от себе си за да се съберете отново и да се преоткриете. Ако успеете - явно сте един за друг. Ако не - тръгни напред по пътя и не мами повече никой. Бъди едно със себе си и не се крий като мишок из дупки.

68.   в допълнение към написаното в предния коментар.
Казах ти че трябва да избереш един от двамата и в случай че избереш мъжа си да му признаеш за изневярата. Ще попиташ дали така няма да влошиш още повече положението. Вярно е, ще боли силно и двама ви, но това е верният път. Ако скриеш, някой ден, без да очакваш, истината, Миленче, ще лъсне. И тогава ще бъде катастрофа. Съдбата обича да си прави такива шеги с нас. Ако пък признаеш, може да научиш, че и той може да е имал нещо. И така и двамата да се преоткриете.

69.   Не си курва, глупости. Остави ги тия примати, които се опитват да те наричат така и да ти вменяват вина. Сякаш само на мъжете е позволено да правят секс с която и когато им се прииска и да изпитват удоволствие. Сексът е много важно условие в една връзка, и когато единият вземе да се занемарява и да го мързи, и да забравя въображението си някъде, естествено е другият да потърси това, което му липсва, другаде. Изживей си щастието, само се пази от забременяване. А, и от болести. Все пак казваш, че е непознат за теб - докато се увериш, че е здрав, ползвай предпазни средства. И друго важно нещо - пази се да не хлътнеш с чувства, че тогава ще стане весело.

70.   Според изотеричната наука изневяра има когато душата изневери. Всички мъже имат кои малко, кои чести похождения. Но един мъж отива с чужда жена или си плаща само за да изхвърли напиращия отвътре секс защото е хванал мазоли от мастурбация, на кораба, в чужбина на гурбет и т. н. Неговият дух е различен от женската душа. Не забравя съпругата, семейството. След еякулацията вече той е загубил порива, желанието и му иде да изрита партньорката, която тепърва се разчувствува и започва да целува, да се лигави и досажда. Но жената има подвеждаща се лесно душа. Всеки може с нещо да и завърти акъла и тя се влюбва. Т. е. вече е изневерила. Тя е у дома, с мъжа си, люби се с него по задължение, спи до него, но акъла и е там- в любовника. Ето- това е изневярата! Когато Духът, душата ичневери. Връщане назад няма! Но и... 99% от разводите са резултат от некачествен секс! ОК. Затуй особено семейните двойки трябва да знаят че както за да приготвиш едно вкусно ястие трябва да знаеш рецептата, правилото важи със същото значения и за любовта и секса, т. е. честно да разкрият секс фантазията си, еоргенните си зони и пози, след това да се сподели изживяното и т. н. Защото това никъде не се преподава и всичко е строго субективно. Това съвсем не срамно- та нали целта е една- всеки да даде на партньира си възможно най много ласки и любов, да покаже на какво е способен за да предизвика вълшебен оргазъм. Отдавна се коментира G- Точката, чиято стимулация предизвиква върховен оргазъм в който жените изпадат в кома от екстаз, върхово удовелствие- нещо като нирвана, до която само единици йоги се докосват...

71.   Решила си се на изневяра. Преди да се хвърлиш от скалата на страстите разузнай семейното дередже на този мъж. Ето решила си уж за приключение, а ти хлътна по това момче и семейството стана като ударен домат в земята- разбито... Налице е тук класическа изневяра. Т. е. Душата ти е вече изневерила и връщане назад няма. да знаете. Да се измъчва духът за да се крепи семейството е измама. У дома си, спиш с мъжа си, ходиш на пазар, разходка, а акъла ти е все там- у него. Запазването на семейството е вече необратимо- то е като ударено автомобилно стъкло с камък. Стъклото си е все още на мястото, но разрушено, трябва му съвсем малко за да се изрони на земята.
Вие обичате този мъж, ако е той честен и наистина ви обича, първо вижте дали ви обича и желае да свърже бъдещето си с ВАс и тогав разкрийте истината на съпруга си тихо и кротко на една вечеря вън от дома, останете приятели с бащата на вашите деца и започнете нов живот с любимия партньор. Ако не- теглете му една черта- завинаги, ако имате воля и все едно млякото ненапито- ни лук ял ни лук мирисъл. И споделете натрупаният опит /уж от секс филми/ и заживейте нов живот и не забравяйте големия Урок на живота.

72.   Миленче, щом ти е гот знаеш как е.... но да не се влюбиш, по рядко че улиташ иииии...

73.   засега ми е гот и не се оплаквам.. човека си знае работата.

74.   Такава жена не се бие а се бяга далече. Ако има деца с опция да не ги вижда на всяка цена

75.   Авторката е мръсна *******. Не обвинявайте мъжете, кучката ако не си вдигне опашката, кучето нищо не може да и направи.

/Модератор7 - Моля, без обиди!

76.   Любов към него нямаш и това поне според мен е факт неуспорим. Приятел не ти е и това също мисля, че е факт неуспорим. Секаса ти е на първо място и явно нямаш намерение нито да се развеждаш, нито пък онзи ще те вземе. Ами това е живота. Прави си кефа и това е! Само по филмите има пълно щастие. Кой каквото и ще да ти приказва, това да имаш на едно място любов, приятелство и секс, да обичаш страшно много и да си обичана точно толкова страшно много, да имаш до себе си приятел и ти за него да си приятел, секса да ви е прекрасен и за двамата - това е утопия. Може и да го има едно на хиляда или едно на десет хиляди, кой знае.. Но ти семейство нямаш. Ти имаш театър всеки ден, а всеки ден на сцена не е лесно! Но така е болшинството от всички нас тук..

77.   Абе що толкова гневно към жената??? Няма да чака да стане на 100 години, за да разбере какво е удоволствието от секса.
Момиче прави си кефа и всичко с акъл, презервативи задължително.
Големи моралистки тук се извъдиха някои мадами тук. Като съм била вярна 26 г. голям келепир, медал ще ми дадат в рая.

Милена късмет! :)))

78.   Миленче как е нещо интересно да кажеш, всичко наред ли е в любовта

79.   Аз нямам нищо гневно към жената, освен това, че щом и е толкова приятно да прави редовно секс с чужд мъж, защо не остави нейния и той да си потърси нещо истинско? Явно семейният секс не върви, щом е тръгнала в други да търси нови пози. Защо влиза в нова връзка преди да прекъсне предишната. Най-малкото не е честно.
Със сигурност и самият съпруг има вина за иневярата на съпругата си, но все пак надали заслужава чак такова отношение.. лъжи, невярност, лицемерие.. и това ми било семейство? :(
А и авторке, помисли, този сексуален гений, който си намерила, се прибира и спи при друга, дали му пука за теб изобщо?

80.   Мислите ли че авторката продължава да чете напъните ви???

81.   Живота си е неин... Кой как си го направи, дали е виновна тя самата си знае най добре. Аз съм против изневярата но живота се обърна наопаки и хората станаха едни не само жените а и мъжете така че Миленчето си знае най добре какви ги върши тя си носи последствията след това... Да е мислила като се жени...

82.   Смятам че това е АБСОЛЮТНО НЕМОРАЛНО, никога не бих постъпила така със съпруга си. Един ден ако се омъжа и с него нещата не вървят, ще му споделя какъв е проблема и няма да крия от него нищо. Винаги са ме отвращавали хора като теб, и мъже и жени, които изневеряват. Не бъди егоист, не мисли само за твоето удоволствие.. Не знам какво повече да кажа, потресена съм! Сериозно!

83.   Нещо не си ме разбрала мадам прочети внимателно.... На колко години си, никога не казвай никога защото не знаеш живота какво ще ти поднесе, права си за изневярата аз също съм против това е гнусно и гадно нещо... Със какви очи си лягат такива хора до половинките и се правят на влюбени и всеодайни.... За съжаление живота е такъв... Ние неможем да съдим... Има кой пред него всички сме равни... Бъди жива и здрава и дано намериш идеалния...

85.   Хммм големи моралисти се извъдихте повечето, а сигурно при удобен случай и вие ще скочите в нечие легло без да се замислите!
Не съдете жената, защото за да го прави, има причина, казвам го от личен опит. Аз съм изневерявала неведнъж, мъжът ми не обича редовно да прави секс и какво да правя? Да си купя вибратор ли? Щом й харесва, значи е намерила това, от което има нужда и проблема не е, че мъжът й пътува. Успех на авторката!

86.   Мила повечето мъже заслужават да им се изневерява не се притеснявай за съпруга си!

88.   Виж, ти си решаваш с кой да си. Мъжът ти го няма? ОК, но все пак внимавай. Щом твърдиш че чука по-добре няма проблеми, но пак ти казвам внимавай, защото понякога те усещат това

89.   Интересно, но как на никой не му минава през акъла, какво ли прави мъжът и дето постоянно е в командировки и се "трепе"? ! Седи си кротичко, сам в хотелската стая всяка вечер, душичката! Кръшкай си на воля, душо, то вашето е пародия на семейство, както са 80 процента от семействата в Бг. :)

90.   Гаранция не спинка сам в хотелската стая.

92.   Момчета и момичета един съвет от мен(жена на 57г), никога не се признава изневярата, защото много боли и след това няма да е същото! Вярно че в живота на човек има 2-евентуално 3 големи любови, които траят всичко на всичко 30 месеца(2г. и половина), но заслужава ли си да огорчаваш партньора, ако смяташ че той е истинския!

93.   Да ви кажа честно, чета и си мисля, дано на никой да не му идва до главата, да търси другаде това, което у дома не намира! Моя мъж също пътува, но като се прибере, сяда да пие, пуши и провежда денонощни разговори с майка си и татко си. Аз стоя и чакам в друга стая да му дойде на акъла, че съществувам. Детето и то взе да не го понася. Да го накараш да се измие, ами няма време, трябва да изпие всичко що има. Сам реши да си пътува, с подкрепа пак на мама и татко. Е, и ако реша да ходя по чужди мъже, какво? Та аз свой имам ли? Само че детето ми иска да сме заедно. Опитвахме разделени, а то страдаше. Така че, кой както намери за добре да живее, но да не става за посмешище и пред деца и т. н. Недейте да се обиждате кой какъв е. Явно и тази жена си има причини да хукне настрани. Всичко се търпи до време, а живота е един и твърде кратък. Но който не е усетил самотата и болката, когато изпращаш нехранимайко по чужбина, да иде за тоя дето духа, не може да го осъзнае!

94.   Много си права защото и ти страдаш по същия начин просто нямам коментар.... Аз съм мъж на 39години преди 3години преживях нещо което него пожелавам на никой. Хванах бившата ми жена в изневяра и се разделихме. Питам се защо беше задоволена от до нищо не и липсваше най малко секса правихме го 2, 3пъти на ден с нищо не я бях обидил държах на нея обичах я грижех се за семейството. Сега си скубе косите ама късно лута се като муха без глава казах и да беше го правила скришом и по рядко а ти се унесе шило в торба не седи. Ти спомена че мъжът ти пътува и не ти обръща внимание и ти търпиш заради детето права си и то много тука имаш право да хойкаш подкрепям те... Имам скайп

95.   Не те обвинявам - напротив монотонността и еднаквостта в ежедневието/брака ти, понякога довеждат след себе си точно такива желания - да се разнообразиш, да усетиш нещата по съвсем различен начин... тогава просто дерзай и се радвай, че има мъж, с който си открила ''другата'' страна на секса... Просто един съвет приеми: ако усетиш, че се влюбваш и искаш да създаваш семейство с момчето, бъди откровена с мъжа си, няма по лошо нещо от разводите със скандали, тип на ''женския пазар''. Ако пък го оставиш да е ''втора цигулка'' използвайте предпазни мерки (кондоми, противозачатъчни или си сложи спирала), защото ще е кофти да тръснеш на мъжа си чуждо дете! Be happy...
p. s Между другото е минало повече от година, откакто си писала историята, така че я разкажи какво се е случило?
Анн-Марри

97.   абее ей ама тука си говорите страхотни неща! честно да ви кажа кат ви чета писанките направо ми се скъсаха гащите от зор!!!! хуя яко пощръклял и...!! а на тези дето имат желание да сложат рога на мъжете си : ми нека го направят- аз съм насреща. има ли желаещи? :)

98.   Научила си.. Научила си, че секса може и да е платен.

99.   Стига сте упреквали жената! Тези които говорят, че са верни до гроб са или грозни, или не са срещнали подходящия партньор ВСЕ ОЩЕ. Нима спед 15-20 години брак сексът е като първите пъти? А още повече, ако по една или друга причина един от партньорите е ощетен в секса. Къде може човек да изпита отново онази тръпка, дето те издига на небето? И ако случиш на добър партньор и не те усети половинката от това по-хубаво няма. Чукай си се скъпа, изживявай си миговете, докато ти е кеф. Не им обръщай внимание на тъпите и грозни пуритани и псевдоморалисти. Аз съм мъж, с жена, деца, внуци и с любовница от 15 години. Лошото е че всички ме разбраха и жената е децата. Гледай само умната, не като мен.

100.   Браво мацко! Презервативи и без влюбване! Дерзай!!!
До № 77: Врая не чакай медал. Поскоро ще получиш крила, но не ангелски. Ще бъдат патешки!!!

101.   Лесно е да съдиш, но никой не знае как живееш и защо се стигнало до тази ситуация!
Бъди жива и здрава! Желая ти много ЩАСТИЕ!

110.   Вдигам темата, за да се прочете от повече хора. Вижте, вижте нагледно коментарите под тази тема и как за жените е съвсем нормално да изневеряват, да го правят с чужд мъж без кондом, да правят тройки, докато са омъжени с деца и тн. Отвратих се, но нарочно повдигам темата, за да се види реално какви са повечето жени и кой инзеверява най-много. Темата и коментарите са от преди 10 години. Не искам да си представя какво е днес....

111.   Жената го е разбрала;путка изтъркване и начесване НЯМА и го дава смело!!!

112.   Да. Продължавай.

113.   Познавам авторката и мъжа й. Той е гадина и постоянно й кръшка. Беше й първия мъж в живота и досега тя винаги му е била вярна.
Мъжът й не заслужава вярност, защото не й е верен.
С едно не съм съгласна, че след 30г жената преоткривам секса. Всичко, което описва сме го преживявали, защото сме имали повече връзки или мъжът ни е по-разкрепостен.
Всяка жена заслужава да бъде щастлива и задоволена.
Щом М. е имала смелостта да потърси щастие и го е намерила, да продължава. Няма нищо по-хубаво от това да си щастлива. Мъже у нас има много, но добрите любовници са рядкост.
Тези, които не изневеряват, не са светци, а са хора с морални задръжки или страхове, че ще бъдат хванати.
Пожелавам дълга и щастлива връзка!

114.   До 110. Познавам М. Сега е на 45 г. Мъжът й постоянно й изневерява. Години наред с колежка. Имаше й други забежки Командировките му са всъщност пътешествия с любовницата. От миналата година смени старата с нова. Събота и неделя лъже, че отива да играе футбол, а ходи при любовницата си. Заради любовницата отказа да имат още деца.
Изневеряващият не заслужава вярност. Мъжът й е боклук. Пълен боклук.

115.   Ситуацията е често срещана, много индивидуална и няма правилен съвет към нея. Но тук в описаното наистина се касае за авторството на текста.... поддържам мнение, че авторът е малко момче мечтателче и не е жена на 35.

118.   Курва си и така ще и продължиш свикваш скоро на тоя като му омръзнеш е трябва да се чукаш с друг и т.н и ставаш професионална курва. После нямало курви и как не е била тя такава алооо

119.   Чуждия чука качествено до като не му омръзнеш така е с всяка следваща. Тръпката и желанието се губи след време когато има голям избор от жени в твоето положение. Предлагане и търсене на пазара за секс си е това.

51-96 от 96