Споделена история от Секс и интимност

Сексуален план в бъдеще време
Добре дошли в моята история, посетители! Не знам от кога започнаха да се образуват мисли в ума ми за среща, взаимодействие и изживяване на това, което си мисля и което в същото време носи психическо удоволствие, а то е аз и хубаво платено момиче да сме заедно по повод продажба на услуга. Мъж в периода на 20-те съм. Погледът на мислите ми е положителен съобразен с това как потребността в мен иска да се получи мисловната ситуация. Тялото говори на съзнанието ми, показва му желанието си за физическа реалност м/у двамата. Съзнанието има нужда от общуване, създаване на добри отношения по време, а ако може и след услугата, както и от спомени, които щом си спомни да го правят щастлив, да му дават мотивация и облекчение с/у понякога непоклатимата действителност. Човек се връща въобръжаемо в тези спомени. Представям си, че срещата се състои в хотелска стая, мацката/мадамата/момичето, което в представите ми се занимава с такава дейност, защото е принудена/принудено от фактори различни от липса на морал, предразположеност към висока сексуална нужда, а иначе е мила и добра. Тя/то показва че я е/го е грижа за мен, докосва ме по гърдите, после преминава с пръстите си през косата ми, накрая и двамата ''притежаваме'' другия в добрия смисъл. Осъзнавайки, че има момичета, които не получават най-доброто и правят неправилни неща заради необмисляне в следствие на крехката им възраст и незрялост започва да ме е яд, че се случва така, а съм безпомощен към такива ситуации. Мнението Ви относно секса с такова момиче и намиране на перфектното момиче попаднало на неправилното място в неправилното време, което напълно нелогично е там какво е?

Коментари

1.   Ти да не си ученик на престъпника Андрей Луканов,руският шпионини !?
Само той можеше да каже НИЩО с толкова много празни думи !!!

2.   Филмът "Хубава жена" не се играе в живота, момче. За проститутката ти си клиент и нищо повече, след като днес са я минали три, пет или не знам си колко, лапала е и духала , знаеш ли колко ѝ е до нежности и ласки? Е , може да изимитира там нещо, ако реши да си направи този труд. А повечето от тях не са никакви жертви, ами жени без желание ни да учат, ни да работят. Има и елитни, но тях не можеш да си позволиш.
Може да те налъже и да хлътнеш, което е най-лошия вариант за теб.
И накрая идва сутеньора ѝ и става едно такова доста неприятно...

3.   Големи разсъждения, толкова много словесни алабалистики за едното желание да си легнеш с хубава проститутка? Човек, толкова ли няма какво да правиш и да свършиш нещо полезно за себе си или пък някой друг? Историята ти е жалка и консуматорска, издаваща канализираната ти в безсмислието енергия. Съжалявам.

4.   мъж на 20... нито мъж нито дете нито филм нито реалност.... едно голямо нищо... съжалявам

6.   Човече, имаш спешна нужда да смениш доставчика на весели субстанции и драстично да намалиш материалите с порнографско съдържание.
Даже ти препоръчвам да спреш и двете за известно време и да се концентрираш върху намирането на жена в реалния свят.
По-безмислен текст не бях чел много отдавна.

7.   Имаш нужда да бъдеш с жена, момиче. Да правите любов. За платената жена ще си клиент. Ако споделиш че ти е за първи път, отношението може да е друго/по-мила, внимателна. А защо не потърсиш приятелка? Или би искал да е жена с опит. Добре си написал нещата, мъж с отношение към изказа си! Жените харесват мъже, които се изразяват добре.