Споделена история от Секс и интимност

Сайтове за запознанства
Напоследък много навлизам в сайтовете за интимни запознанства. Странно ли е това?
Откривам го за интересно и вълнуващо донякъде - какъв ли човек ще срещна, какво ли ще се случи с него, какво ли ще си кажем?
Не намирам обаче такъв сайт, който да не изглежда фалшиво. Всеки или е натъпкан с вируси, или направо иска да ти смуче от картата...

Та има ли някой с опит?

Коментари

1.   Аз лично съм попадал само на некви откачалки,то било наркоманки,или криминално проявени.Общо взето нищо неси казвахме защото имаме различни виждания за живота.Веднъж попаднах на отчаяно младо момиче което се беше затворила в себеси,без приятели и познати,и само нея наебах,но пък беше млада и свежа на 17години а аз бях едва на 28г и беше яко,защото си задоволявах всяка една моя мечта.Такаче късмет

2.   OKcupid беше читав, ама го превърнаха в Тиндър – повърхностна тъпотия. :(

4.   Сайтовете у нас са пълни с обяви на пенсионирани руски проститутки, които се представят за Българки и са около 30г., ако е вярно, но примера ни с проститутката Кобилкина е пред очите ни и едва ли на някой нормален мъж ще му трябва таралеж в гащите или руска курва на главата му-и на горната и на долната, така че, ВНИМАВАЙТЕ!!!

5.   Не харесвам сайтовете за запознанства, защото огромна част от профилите там са или празни, или пълни с клишета. "Търся истинска любов, " "търся нещо мило и чаровно, " "обичам дълги разходки по плажа/гората/трамвайната линия. " Изрази едноредни, затова еднодневки - нищо ново под слънцето. Нищо което да ти подскаже, че пишеш на по-интересна личност. Не пишеш на човек, иначе казано, а пишеш на снимка.

Онлайн е най-лесно да се опишеш като най-милото момиче, най-големия мъжкар, най-ерудирания и ентелегентния (както аз се пъна тук - ама да не се напъвам прекалено, че... ), ама дали е така наистина, върви доказвай обратното или че нямаш сестра. И не казвам, че тези хора нарочно лъжат другите, не, по-скоро лъжат себе си.

Ако си жена, очаквай десетки/стотици съобщения на ден, огромната част от които са с едно и също послание. "ЗдрЪ ко прЪ, красавице, искаш ли да се опознаеме" - дори профилът ти да няма снимка. Ако си мъж, очаквай да пишеш и да не ти отговарят. Или да ти пишат... ама: "Здравей, аз казва се Наталия Bot-ева. Аз хареса твое профил, ти много хубав! Кликни тук за голи снимки. Kisses, Beatrice" :)

Мисля, че се получава порочен кръг с тия сайтове, и редовните им посетители се оказват с изкривени представи. Жените са засипвани със стотици съобщения и си мислят: баси колко са тъпи мъжете. Мъжете се пробват с нещо оригинално 5, 10, 20 пъти, след което им писва, почват с масовия копи-пейст на всеки розов профил и после: баси колко са тъпи жените.

И въпреки всичко, което написах горе, ВСЕ ПАК се намират и диаманти в калта. Последното го казвам от личен, макар и бегъл опит. Та, моят съвет за такива сайтове е... ако ти е толкова любопитно, влизай, но без очаквания за бързи резултати. Не виси там, отваряй го само от време на време.

Тук имам въпрос към жените, които са използвали такива сайтове: как не ви е страх? В крайна сметка сте общували, онлайн при това, с човек който е напълно непознат. Не е като да сте се запознали в компания, към която той се е присъединил като общ познат (та има кой да ви каже повече за него), или пък да сте се засичали в квартала, та знаете къде живее; или да се знаете от общи курсове/спортове/занятия и т. н. Някакъв дошъл от вакуума едва ли не, и дори да се е държал нормално/чаровно на първата среща (на публично място посред бял ден, очевидно)... откъде доверието?

А може би много филми съм гледал. :D

7.   Представям си колко се е "подобрил" живота на 17-годишната след късмета ти!

Не ги ползвам - твърде много отчаяние и разочарование на едно място. Поради същата причина отрязах Фейсбук.