Споделена история от Секс и интимност

Трябва ми помощ
Здравейте мили хора :), искам да ви споделя един проблем, които имам от доста време досега.Ще бъда напълно честна, разочарована съм от връзки и любов и "обичам те винаги ще бъда до теб''. От доста време се опитвам да си намеря секс приятелче от София, но всичко удря на камък...Аз не съм грозна, но все попадам на ужасно непривлекателни мъже или много големи за мен.Не знам аз ли греша или не съм на правилното място? Пробвах с какви ли не приложения, но нищо по моя вкус..Аз не харесвам мускулести тела или прекалено слаби момчета-нещо средно , а и не държа да е Брат Пит а някое съвсем обикновенно симпатично момче.Дайте ми съвет къде да се насоча или и аз не знам..
Ще се радвам да чуя и за хора с подобен проблем

Коментари

1.   Една адекватна мацка да чуя, която да има адекватни очаквания и вкус.
Аэ също не търся перфектната жена эа секс партия.
Чарът е много по - важен от иэкуствената красота.
Насочи се към мен . хаха
М 28Г

2.   А толкова ли не можеш да зажмиш и да изтърпиш едно ебане с младеж ?

3.   Повечето нормални и симпатични мъже вече са заети. Трябва или да се задоволиш с това, което е останало или ако не "смъкнеш летвата" да чакаш случайността да те срещне с някой, който да те хареса и пожелае без ангажимент. Което я стане, я не.

4.   Това попринцип си е трудна работа, може би зависи къде търсиш. Аз, също си търся мацка за friends with benefits. Ако искаш може да разменим контакт.

5.   Има много риби вморето.

6.   Здравейте, момчета!
Авторката съм, виждам, че с някой споделяме общ интерес и нямам против тези които имат желание да ми пишат по скайп TheGirl23
До номер 2, ами не, ходи ти спи с 15-16 момчета да те видим :)