Споделена история от Секс и интимност

Как си намирате секс партньори? Искам съвет
Ж,23. Прави ми се секс ужасно много, ама ужасно до степен на безумие. На работа имам колега на 28, който ми е повече от слабост, но е зает и няма как да ни се получи. Така ме възбужда и такива мръсни мисли поражда в главата ми, дори само с присъствието си, че едва се сдържам да не го награбя. Откачам по цял ден покрай него, супер секси е и красив. Постоянно си мисля за него, имам чувството, че наистина ще ме подлуди. Иде ми да го хвана и зверски да го "изнасиля". Знам, че и той ме харесва, флиртува открито, но е забранен... Цялата тази сексуална енергия, и не само сексуалната, трябва да изразходвам някъде. От много време искам да си намеря секс другарче, ама не знам как, колкото и смешно да звучи. Градът е малък, почти няма млади мъже, а тези, които са останали или са обвързани, или грозни, или глупави. Нужен ми е някой добре изглеждащ (поне 6-7 от 10), адекватен и с интелектуални ресурси на поне средно ниво. Не мисля, че искам много, но като за ситуацията май е. Не искам да си търся в други градове заради пътуването и редките срещи, ама явно ще ми се наложи. Вие къде намерихте своите секс дружки?

Коментари

1.   Ако модераторите "благосклонно" биха си затворили очите, мога да ти дам някакъв контакт. Не знам обаче ще имаш интерес, на 23 ще стана ноември месец.

2.   Мацка, и аз търся, ама няма!
Тези поне на които аз съм попадала са мъже на 40 или доста непривлекателни, пробвала съм хиляди приложения и все не мога да намеря моето, аз дори не съм и толкова капризна, не разбирам къде греша :(
Пожелавам ти късмет наистина, не си сама

4.   Напиши коментар под някой клип в ютюб, че си авторката на тази тема и ще осъществим връзка :)

6.   Стига с тия коментари под ютуб бе - едно и също циклиш. Подозирам, че си някой грозен психопат - маниак. Не му се връзвайте, жени.

7.   Ами не си намираме и затова вече не търсим. Просто разбери - няма. Има хора с късмет, ние сме от друите.

Ж45

8.   Авторката:

Номер 1, съжалявам, но съм стара за теб.

4, на колко години си, от кой град?

9.   Номер 8, аз съм на 29 и бивам долу/горе :-) Ама съм сигурен, че ако осъществим връзка от този сайт, след това ще се гледаме някво странно. И на мен ми се прави секс, направо не издържам вече.

11.   Мъж, 28. Хубави, прави черти на лицето, зелени очи, черна коса. 178 висок, 71-2кг, трениран, атлетичен, гърди, рамене, ръце, гръб оформени, без никакъв корем. Перфектна хигиена и подстригване на ключовите места. Общо взето, често са ми давали 7/10 (за което питаше), и аз толкова си давам.
Образован, европейски университети езикова гимназия.
Богата обща култура чувтсво за хумор, позитивизъм и духовитост. Няма да си мълчим или да скучаем.
Собствен апартамент 2 коли.
Пенис - над средния, но не огромен (ако е от значение).
В секса си падам по всичко, от-до.
Необвързан.
А, ако не си падаш по татуировки, кофти - имам и ръкав на цялата една ръка и друга татуировка на другата.

Ай сега да видим, коя от тези "некапризни" девойки ще ме вземе? xDDDD

Честно казано, като ти чета историята (или може би е обява?), не оставам с впечатлението реално да си търсиш някой, а по-скоро искаш точно тоя колега и се бъркаш, че понеже той те възбужда, то значи че ти се прави секс, с който и да е друг. Според мен не е така.

12.   То т'ва остава, да се намерят двама нефелни, дето секс са гледали само по картинки и сайтчета... :D

Свали си Тиндър, сложи го да търси на разстояние от някакви километри, като това ще хване някой по-голям град, ще има маса кандидати, които дори ще дойдат на крак, за да ти обърнат джигера и да си ходят поживо - поздраво.. .

Т'ва жена да се оплаква, че не може да си намер тъпчете е като акула да се оплаква, че не може да плува...

Братан.

13.   Темата е FAKE и според мен е писана от дърт чичак чикиджия.
Младо съвременно момиче никога не би употребило израз като " секс дружка ".
Та така другарЮ, разкрит си, приятно ти лупане на злобарки ако някоя се върже да ти разправя.

15.   Аз си намирах предимно чрез онлайн сайтове за запознанства. С момчетата с които се стигна до секс (2) бяха на ниво. Ама не беше в Бг. В Бг положението е плачевно. В сайтове от типа на Тиндър съм виждала само пропаднали типове и психари.
Заеми се с някакво хоби като танци или фитнес. Все ще намериш някой батко който да ти хареса. Ако градът е малък, в най-близкия по-голям.

16.   Честно казано никъде, даже и вкъщи щото мъж имам. Но не съм гледала сексуалността. Предпочитам мъжа да ме желае, доста пъти и аз съм му предлагала, но и откази съм получавала и спрях да предлагам, просто не искам. Взех си вибратор. Все ще има някой симпатичен и свободен наоколо. Помисли си.

17.   Неговото момиче ако е по-отворено, можете да се навиете да направите тройка, що да не.

18.   На 18 съм от града на лепите обичам големи каки! Ако искаш можем да завържим разговор някакъв? За мен твоята възраст не е проблем. Поздрави!

19.   Здравей,
Даже и да имаш приятел, пак не е сигурно, че ще правите редовно секс. С моя сме заедно от около година и се сеща за секс... По 2 пъти в месеца. Просто не е сексуален човека, а и работи нонстоп. И за да не стават постоянно спречквания, защото моите потребности са по-големи от 2 пъти на месец, накрая си купих вибратор и го оставих на мира

20.   Мъж на 27 години, добре поддържан, трениращ и нормален. Пиши, ако искаш може да осъществим някакъв контакт и да видим какво ще стане.

21.   Почни работа на нонстоп. Вечер се събират мъжагите на по бира и все ще забиеш някой. Аз забих двама, иначе бяха 6тима но с тях не исках да спя. :D Фасулска работа е

23.   Авторката:

Благодаря на всички за съветите, благодаря и на 1, 2, 11 и 20 за предложенията, но точно тук вече не искам да се запознавам с никого, имам лош опит.