Споделена история от Секс и интимност

Моля за съвет..
Здравейте, момче на 22 години съм, уча в университет и работя на престижна работа като ръководител на отдел. Досега съм нямал никаква връзка с момиче. Знам че повечето от вас ще кажат че за всеки влак си има пътници но мисълта за самотата ме измъчва. Не търся приятелка просто за секс (нямам никакъв сексуален опит) а за да изживеем заедно истинската любов. Някой от моите приятели вече имат деца и това ме депресира още повече. Не знам къде е проблема. Социална личност съм, с добро телосложение, обичам да общувам с нови хора и винаги се стига само до приятелство, нищо повече... С едно момиче от компанията излизахме заедно около месец и разговаряхме на доста сериозни теми за живота, но тя ми каза че нищо няма да се получи между нас защото нямам кола. Чудя се в днешно време момичетата само материалното ли ги влече? Къде греша и в мен ли е проблема?

Коментари

1.   Уча в университета и съм на престижна работа, но не знам кога се пише Й и кога И...

2.   Проблема е май, че си на 22, а си казваш, че си "момче"...

3.   Е, братле, ти откри америката. Разбира се, че само материалното ги влече, но това материалното трябва да е дългичко и дебело, за да запълва добре дупките

4.   1 и 2 гръмнете се!

Авторе истината ти е казала колежката - no money - no sex!

5.   Казвам ти го директно- има всякакви хора по света.
Някои жени ще държат да имаш висока заплата, лъскава кола и самочувствие. Други пък ще искат да им взимаш цветя без повод и да им отваряш вратите. Трети ще искат просто уважение и добро отношение.
Това е то, има всякакви жени и една с една не си приличат. Рано или късно ще придобиеш опит, важното е да не слагаш всички под общ знаменател, защото това ще те направи циничен и ще ти отнеме много положителни изживявания.
Важно е ти да си наясно, каква жена си търсиш. За да може другия път, когато някоя търси в теб само кола, сам да удариш чертата и да не се чувстваш зле след това.

6.   Тежко и горко на тази фирма, която наема "момчета" за ръководители на отдели...

7.   Донякъде я разбирам. Колата е важна на един по-късен етап - например решите да си направите екскурзия, да отскочите импровизирано до някъде, или просто да я посрещнеш примерно от гарата, ако имаш възможност. Много по-приятно е примерно, когато в някои от случаите мъжът ти кавалерства - взима те, оставя те. Самите мъже с коли са по-уверени като цяло. Колата на едно по-дълбоко ниво се свързва с мъжествеността и умението на мъжа да шофира си е показател за доста качества. Отделно ако се стигне до семейство и деца, дай боже, какво ще правите. Една от причините жена да отреже мъж е липсата на добри шофьорски умения, които в наши дни могат да ти струват и живота, на теб и децата ти. За самият теб е добре да си развиеш уменията, не е казано че трябва да управляваш скъп авотмобил, даже е желателно да е икономичен и не толкова мощен, но здрав и лесен за поддръжка. За много малко жени не е важно дали имаш шофьорски умения или не.

9.   Може би ти липсва мъжко излъчване, наглост, сексуална "агресия" и т. н., всичките тези неща дето пораждат възбуда в жените.
Брат, не става само с общи приказки. Може уменията ти за флиртуване да са несъществуващи. Поне на мен така ми звучи, защото никъде не си споменал за 22 години да си натиснал някоя по-така.

Ба, 1 месец ще си лафиш с някаква, само за да те резне, че си нямал кола - баси падението брат. За толкова време не ти ли дойде да я хванеш за задника поне веднъж??? Дръпни я в скута си, оближи й врата, дееба.
Не можеш да си дърво и да очакваш, че тя ще се възбуди от нищото.

Това са накратко предположенията ми - липсва ти мъжка/сексуална енергия и си пасивен.