Споделена история от Секс и интимност

Имам ли основание за притеснение?
От скоро правим секс с приятеля ми. Правим го без презерватив, като той свършва извън мен. Последният път, вчера като свърши извън мен, без да иска ми уцели окото, сега ми е леко зачервено и леко ме понащипва, това е от вчера, въпреки че веднага след това отидох до банята и го измих само с вода без сапун. Имам ли основания за притеснение, на някой случвало ли им се е подобно нещо, колко време да чакам за да отшуми или да отида на очен лекар. И ще ме е срам да му кажа истинската причина, как да постъпя, съвети ?

Коментари

1.   Мило момиче,тя,спермата,не е сярна киселина иначе устата ти ще е разядена,ако свършва и там,а ако и му гълташ отиде ти стомаха,да знаеш!

2.   Очите не се мият със сапун! Остава само и сапун да вкараш в раздразнено око... не се прави така, запомни го.
Нормално е да имаш сърбеж и зачервяване в продължителност от няколко дни, в спермата има вещества, които дразнят очната лигавица, тъй като тя е много чувствителна. Не е истински опасно, но си е вид възпалителен процес и е логично, че е болезнено. Възможно е дори сега окото ти да е по-чувствително. Хубаво е, че веднага си се изплакнала с вода, колкото по-бързо си го направила, толкова по-добре.
Вероятно не е лошо да отидеш и на очен лекар, за да те прегледа, да не би пък щетите да са малко по-сериозни, отколкото се предполага, но в общия случай ще ти мине скоро.

4.   Ще мине до ден два, дишай, не ти трябва никакъв лекар

5.   Съветът ми е да ползвате презервативи -пазят от болести и бременност и няма нужда да го вади в хубавия момент.
За другото, предполагам, че няма да ти изгори окото. Ако искаш отиди на лекар -сигурно, ще си му първия такъв случай. Ще се превърнеш във виц.

7.   За лекаря си помисли, какво ще му обясниш? И мен ме болеше корема три дни и отидох при моята лекарка. Прегледа ме и изненадващо ме пита дали съм правила анален секс. Аз се изчервих, защото предната вечер бях правила. В края на краищата се оказа, че от левия бъбрек.

8.   При мен стана същото. Клепача ми висна толкова много, беше ми толкова червено, че едвам си отварях окото. Тръсихме в интернет какво ли не. Да се измие със студена вода, да намокриш кърпа и легнеш като като гледаш нагоре. Но нищо от това не помогна. Отидохме до бърза помощ, защото беше неделя и нямаше никакви лекари. Казах истината, защото това е лекар и трябва да знае. Беше ме срам, но това е нормално, защото се случва доста често. Проми ми окото с няколко неща, а след това ми изписа капки, които слагах с продължение на 3 дни. Ако те притеснява отиди на лекар. Аз лично бих отишла.