Не ви ли писна вече?
Тази статийка е за всички който я прочетат. Не ви ли омръзна да се правите на интересни? .... Не бе сериозно не ви ли писна... не ви ли писна постоянно да сте недостъпни, недоразбрали, да правите мръсно и така нататъка. Заради този факт че всичките сте такива изроди (да точно това е думата), та заради този факт стана толкова трудно човек да си намери и приятели и гадже. Запознах се с доста хора през миналия месец и само с едно момче си станахме приятели. Всичките хора който бяха така мили и добронамерени ми биха шута като им се обадих след няколко дни да се видим. Всичките момичета ми отказаха (заети) момчетата бяха по-малко но поне с един се сближих.

Искам нови приятели бе да му се не види защо сте такива? Защо никой не допускате до себе си. Слагам ви всичките под общ знаменател защото се обдеих че няма по-различни. Замислете се и ще се сетите за хора, които са ви се обаждали например и вие сте се направили на какви ли не само и само да не излезнете с него/нея. И само недейте да ми казвате че грешката била в мен. Грешката не е в мен тоя път. Държа си се нормално. приятелски..

Коментари

1.   Евала мацка да си жива и здрава! Дай номерче нещо.. може да излезнем на по бира хаха : ) Сериозно виждаш ми се свестен човек.

2.   автора: аз съм момче бе човеко.. това че казвам че се сближавам с друго момче не значи че съм гей или момиче ами че не търся само приятели жени!!!

3.   Ами ние повечето момичета сме недостъпни, аз например като харесвам или ако ходя с някое момче не обръщам никакво внимание на други момчета, нормално е момичетата които са заети и си имат гаджета да не ти обръщат внимание, защото имат човек до себе си, а другите незнам явно не те харесват чак толкова. Аз на моя сегашния ми приятел не му обръщах внимание цели 6 месеца защото ходех с друго момче, но после нещата се промениха, аз скъсах с бившия си приятел и сега съм с момчето което не му обръщах преди грам внимание, даже се чудя как ме е чакал толкова време, явно наистина доста ме е харесвал.

4.   Има промяна в много хора напоследък - и то не към добро.
Мечо Пух

5.   2, наистина те помислих за жена... Момичета не правят разлика между ревност, равносметка... жени не гледат какво са имали като се разочароват от най-малкото, а гледат какво ги очаква... Просто за тях може да не си лъжец, но да изглеждаш като мръсник... и това не се харесва. Успех!

6.   Мечок, напълно си прав, забелязвам, че е хит човек който мислиш за приятел, дори и по-близък от роднина, най-подло ти забива нож в гърба. Е, кажете ми как да имаш доверие към човечеството?
~ЛуДкАрКаТа~

7.   Чакай малко ве! Да не би някой да е длъжен да те харесва и да ти става приятел? Колкото и добре да се държиш с другите, изборът дали да се сближават с теб си е само техен. Уважавай свободата и личното порстрансто на другите! ;)

8.   Може пък да не си приятен на тези, които не искат да ти бъдат приятели. И аз отбягвам някои хора без видима за другите причина. просто преценявам за себе си човека и решавам дали да общувам с него или не.
Ж26

9.   станали сме ужасни.. нито нови приятелства можем да завързваме нито връзки.. ние сме едни позиори.. незнаем нито как да се забавляваме нито на какво да се радваме.. едно болно общество.. пренаситено от всичко.. нищо не ни радва вече!!!

10.   Мен пък ме радва всичко, щастлив човек съм, не ме радват само хора, които започват да проявяват някакви изисквания към мен: "харесвай ме" , "смей се на шегите ми", "влюби се в мен" ...Е извинявай, ама аз не мога да се накарам да ги правя тези неща, та твоите думи ли ще го направят?!?!?!?!?!??!А обществото е такова , каквото избереш да го виждаш, не разбирам защо, моето обкръжение не е изградено от хора, които са "позьори" и хора които "не знаят как да се забавляват"...каквото търсиш и както се държиш, такова намираш и така ти отвръщат...

11.   абе номер 10.. гледай себе си и недей да очакваш хоратa да живеят в твоя свят на чудесата... разбрах сърказма ти.. честно казано беше излишен.. комплекси!

12.   Аз съм номер 10... много ми е интересно, какви комплекси точно имам? Я дайте една психоанализа... хаххах

13.   заради това "хахаха" няма да ти дам нищо.. ако беше подходил/а по сериозно към темата може би но уви смешничко ти е.. в този случай дори коментара ти се обезсмисля..

14.   10, имаш комплекс за отхвърляне на натрапници. Трябва да го превъзмогнеш и да допускаш до себе си всички, които те искат в обкръжението си. :)
от 7

15.   Благодаря на номер 14, че все пак реши да общува с мене въпреки, че се смея, на абсурда да се сърдиш на някого че не те харесва... Колкото до психоанализата, не съм длъжен да допускам до себе си всички, които искат да бъда в обкръжението им... имало е такива желаещи, че е просто нелепо... общуването е нещо като симбиоза, единият дава едно, другият друго... важното е да им какво да си дадете, мъдрост, опит, сигурност, когато човека отсреща не е готов да дава а само да взема, естествено не желая да общувам с него... от номер 10

16.   На колко години си? Защото повечето хора над 25-30 години имат вече изградени контакти и е възможно, ако времето им е ограничено, да предпочитат да се виждат със "старите" си приятели. Освен това приятелство не се изгражда лесно и на 30 души сигурно 1 наистина може да ти бъде приятел. Също така, ако сте се запознали на купон и ти на следващия ден си прозвънил хората, които са ти дали телефоните си, е ясно защо не искат да излязат с теб. Не те познават. Дай им време да те поопознаят, както веднъж си попаднал в тяхната компания, иди пак, излизай с тях като компания, пък после се сприятелявай с всеки поотделно (с който искаш). Успех! Д.