Споделена история от Секс и интимност

Привличането при жените
При мен поне привличането става в самото начало. Т.е. или една жена ме привлича, или не. Ако не ме привлече в началото, както се казва, после и на челна стойка да ми застане, трудно ще ме впечатли. Предполагам, че при повечето мъже горе-долу също е така. Но ми е интересно как е при повечето жени. Според наблюденията ми това важи до голяма степен и при жените, макар че при тях все пак има момент на повече опознаване и понякога им трябва повече време да инциират привличане. Но дори и така да е, все пак трябва в началото поне някакво харесване да има, за да си дадат възможност изобщо да развият привличане към мъжа. Прав ли съм или не? Ясно е, че зависи от човека, но все пак би трябвало да има някаква тенденция.

Коментари

1.   Почти не виждам хубави мъже. По принцип от първи поглед не винаги ми харесват. Понякога харесвам мъже дето ме гледат и усещам интереса им. Явно ми харесва да съм желана. Трябва да опозная човека, има хора дето съм ги виждала много и чак след години са ми допадали външно, но съм женена вече.

2.   С готина кола и дебела кесия всяка хубавица ще му налети, но не заради самия него, а за това което има или това което евентуално ще й кихне!!!

3.   Още първия път в 90% от случаите съм решила дали ми харесва. Сега външният вид не е най-важното, но не ме ли нещо грабне обикновено нищо не става. Имала съм 2 случая, в които приемах мъжете като приятели и в последствие ги харесах, но ставаше дума за хубави мъже според моя тип. Под първия път визирах първата среща, дори визуално да не ме грабне чак, да го направи с чар, знания, общи интереси. Иначе е просто мъчение.

4.   Към номер 2 - ами не съм съгласна. Аз съм на 23 години, изглеждам доста добре и не мога да се оплача от внимание. Уча на 2 места и работя. И се чувствам прекрасно и пълноценно. За мен е много по-удовлетворяващо да развивам себе си и своите качества, както и да бъда финансово независима, отколкото да бъда с някого, само заради парите или колата му, както се изказа ти. И да му робувам едва ли не. Защо? Да не съм малоумна или саката и да не мога да се издържам сама, та трябва да съм на колене пред някого, че да ми дава пари?

Не отричам, че финансово стабилен човек е една идея по-привлекателен, но за мен това говори, че е кадърен и има някои доста добре развити качества и умения. Не го виждам като ходеща касичка. И никога не съм позволявала на някого да ме издържа или да имам каквито и да било финансови облаги.

Моля не слагайте ВСИЧКИ под общ знаменател.

5.   Почти винаги от пръв поглед няма привличане и мнение от моя страна към даден мъж. Привличането, харесването започва след повече прекарано време заедно.

6.   Всичко зависи от какъв тип жени се интересуваш, строго индивидуално е, защото има жени които гледат парите има и жени които първо трябва да ги завладееш интелектуално, също така има и обикновени продавачки в мола които са хора от масите.

7.   2, малеее като почнете с тия глупости! Била съм на среща с точно двама такива смешници и си измислих оправдание на 20тата минута. По-добре да си купя един вибратор и да си го бия в главата, отколкото да слушам за тъпия му часовник и тъпата му кола колко струват и колко пъти е бил в Дубай. Даже бентли да има, и какво????? ИСКАМ ДА ЗНАМ КАКВО ЗНАЧЕНИЕ ИМА като си тъп на подметка? Ако си гаден човек, скучен, снобар и тн ако ще и частен остров да имаш вземи си пет проститутки там да те греят. Ама много ме дразнят и тия с пачките как си мислят, че всичко е тяхно.

По темата иначе, всичко е до химия. С някои хора просто имаш химия, а с други не. Ако са от вторите просто няма смисъл. Харесвала съм доста ordinary мъже и аз не знам защо, ВСИЧКО е до привличане!

8.   Говориш за супер хубавите, които ти допадат от пръв поглед. Но има доста случаи на жени тип нищо особено, които в един момент се сещаш, че ще ти е интересно да чукаш. И започват да ти стават интересни. Така че стига фантазира от разстояние.

9.   при тях важи не на 100, а на 200 процента

10.   №4-имам предвид болшинството кифли,а не някои изключения,скъпа !?

11.   Аз лично нямам определен тип, който ме привлича. Привличали са ме най-различни мъже, които нямат нищо общо. Но съм забелязала, че ако от първия път не ме привлече визуално(а на мен ми се е случвало да ме привличат мъже, които обществото смята за грозни), ако не ме привлече визуално още от пъвия път, когато проведа разговор с него, виждам, че не ме привлича и интелектуално и винаги така се случва, не знам защо, когато някой ме привлича, винаги си пасваме на ментално, емоционално и духовно ниво, дори в повечето пъти сме с еднакви възгледи за живота.

12.   Номер 2.
Има такива, на които и сопола няма да си хвърля, независимо каква кола карат и с колко пари разполагат.
За мен лично външността е на първо място.
Виждала съм много красавци, с перфекни черти, но без никаво излъчване и чар. Аз такива не харесвам въобще.
Харесвам атрактивни, магнетични, чаровни мъже, със секси излъчване и поглед,с атрактивен глас, да настъхнеш и да ти омекнат краката като го чуеш.. И пак към номер 2, няма да е зле, ако по-горе описания, кара хубава кола, няма мацка, която да не се кефи на хубав мъж, който кара хубава кола. Няма как на такъв пичага да му отива на външността да кара няква смотана количка.. Sorry

13.   Хайде да си говорим истините.
Всяко момиче би се радвало да се вози до хубаво момче с хубава кола и всички да им завиждат. Хахах

14.   Външността не е съвсем определяща дали един човек ще ти хареса или не. За първите 5-10 минути важи, важно е какво се случва след тях.

15.   Ако не ми харесва визуално, няма да искам да го опознавам.
Трябва да има някакво привличане.

16.   Номер 2.
Готина кола, дебела кесия и хубава външност.

17.   4, ъхъ... Сигурно до 15 години сама си се издържала, та "никога не съм позволявала на някого да ме издържа"

18.   Кефи ме как жените викат не ни слагай под общ знаменател, обаче абсолютно всичките ръсят едно и също буквално. Едни и същи заучени реплики, все едно някой ги обучава. Смех

19.   За „ordinary“ си има българска дума.
A наричаш други „смешници“...

20.   До номер 1,
имам огромни съмнения, че изобщо имаш някакви намерения да се хванеш с хубав, тоест има достатъчно хубави. Само зяпате хубавите и нищо друго. И ако такъв човек дойде да ви сваля, бързо ще го заклеймите за женкар или надувка.

21.   19, много е удобно да ставаш голям патрЕот всеки път когато bilingual човек смеси два езика (чекни си какво означава, сигурно не знаеш)

22.   Коментарите само доказват моето твърдение- от БЪЛГАРКИ далеч. Едната иска да й омекнат краката, ама да бил и с хубава кола, пък чаровен, умен, а как ли изглежда на живо въпросната госпожа? Всички жени имат неоправдано високи критерии, ама като знам какви " красавици" са българките, да не говорим за нравствените качества, които също са много важни. Явно обаче повечето не откриват този перфектен мъж и масово се хващат с пропаднали Ганьовци, доста често са с най- неподходящия от всички, които биха се обвързали с Нейно Величество българската женица. Ама не мога да разбера и мъжете тук дето питат женските капацитети кви мъжете харесвали и т. н., напълно безсмислено е да се напъваш да впечатлиш с нещо българка, щото и да успееш после ти се връща с доста високи лихви при вашето " съжителство". Малкото останали свестни жени с приличен външен вид не ги търси в България.

23.   На 20 съм, нямам голям опит, но мога да кажа, че или го има от първия поглед привличането, или го няма. Не вярвам в това, че след време някой би ми допаднал. Аз съм първична и вярвам на инстинктите си. Още в първите 10 секунди знам привличаш ли ме или не. За мен е важно да има силна химия и сексуално напрежение. Разбира се след като поговорим и те опозная има 2 варианта. Привличаш ме, но не си пасваме като душевност, това е моментът, в който си тръгвам. Не си ли пасваме като характери и нямаме ли общи цели и интереси, защо си ми, само за единия път - ще пропусна. Вариант втори - впечатлена съм. Държанието ти, малките жестове и интересите ти ми допадат. В такъв случай няма какво да му мисля, взимам те без да питам. Попринцип не съм повърхностен човек, категорична съм, нямам и точен тип мъж, но съм емоционална и страстна и ако не те познавам, първото което ще забележа и ще ме привлече е енергията ти. Не говорим за красота, говорим за излъчване, магнетизъм, чар. Привлечеш ли ме, отиваме на по-дълбоко ниво. Аз искам връзка, не да си задоволявам нагона. Това е решаващият момент - поведението ти. Думи не слушам, разчитам езика на тялото и забелязвам действия. Мисля, че в моята глава всичко се свежда до това - Една връзка не може без секс, но не може и да е само секс. Затова привличането ми е фактор номер 1, но освен него са нужни и качества и отношение и точно вторите две неща са решаващият момент.
А да и за това с мъжете с пари - жена, която каже, че не обича скъпи подаръци и хубави неща е лицемерна. Всяка жена им се радва и не би възразила да е с мъж с възможности, но, има едно голямо но, парите не са всичко. Мъж с пари е чудесно нещо, но ако има само това - финансови възможности, е, тогава да си върви по живо, по здраво. Всеки е материалист и меркантилен в някаква степен, живеем в 21 век, без пари не можеш да си здрав, такава ни е здравната система, но малките неща са също толкова важни. Парите са като секса. Само с тях - не може, без тях - пак не може. А и аз специално като жена се радвам в пъти повече на това да ми донесеш шоколад като съм болна, отколкото на това да ме ми подариш скъпо бижу. Първото показва отношение, а второто - възможности.

24.   22, и от българските мъже трябва да те бяга като от чумави. Повечето искате подобие на топ модел с големи цици, малка талия, голямо седалище и намазана с грим, че да се фукате пред приятели с нея и накрая се лепвате за чалга самодива от някоя нощна септична дупка, а после ревете тук като теб. Иначе, повечето български мъжленца не могат да предложат нищо в замяна- ниски, грозни, с шкембета и нагли. А за морал да не говорим- повечето БГ мъжлета нямат нищо против да изневерят на жените си с някоя по- засукана. "Че какво лошо има, важно е да ге забавлявам." мисли си Ганьовеца.
Така, че стига плю българките, понеже и българите масово не струват. :)

25.   Номер 4, още от пеленачка сама се издържа, кво знайте вий, загорели чичаци мръсни!

26.   Ами защо да не изискват, няма да чотвят и чистят безплатно я? Мъж с по-високи доходи е по-добра партия. Също и красивия мъж, няма как да не го пожелаеш. Мъжете същи харесват красавици, ако имат и по-голям балкон, не е ли така? Хубавото всеки го харесва. Дори да не е красив някой, ако е приятна компания, може.

27.   То си е малко и от тъпотия, номер 18. Правилно са казали, че трябва да гледаш действията им, не да се връзваш на брътвежи. Щом мина по Витошка в София, от 18 до 50 годишни ме зяпат и пред приятелите си, жадно пият с поглед. По-забавното е, че въпреки огромното им желание да ги помпа подобен на мен типаж, не седят повече от месец или няколко, но изобщо не е заради лош секс или характер, по-скоро се подценяват и ни мислят за прекалено добро попадение. На мен от едно до десет са ми давали много често девет. И никога не съм демонстрирал надуто поведение или самохвалство, просто всеобщата оценка за мен винаги е била хвалебствена. Всички ме гаджосват, а някои мъже и жени на 30 те дори ме мислят за женен.. и това беше още като бях на 27. Сега съм на 34. Сега, известно ми е, че след този коментар ще ме наклепат отново с минуси, но аз описвам самата истина. От сигурно няколко години в този сайт само ми обясняват колко съм нещастен и обречен да бъда сам, не са спирали повече от пет години да ме зяпат и желаят. И сега очаквам да напишат заучена фразичка " КАТО СИ ТАКЪВ КРАСАВЕЦ, ЗАЩО ПИШЕШ ТУК И НЯМАШ ЖЕНА" вече казах защо. Да, такива като мен със сигурност могат да ти гарантират, че са от заглежданите с добро око от жените, но не е като разсъждения. Учих две години във вечерно училище през 2016-2018. Най-перверзните и яки момичета се налепиха край мен, но като разбраха, че само привидно съм лошо момче и не пафкам пред даскалото цигарки, се отдръпнаха от мен. Всичко е просто стереотипи и бариери от комплекси. Поставят те в разни категории, в които изобщо нямаш място. Рядко можеш да видиш адекватно действаща жена
До 18

28.   Жените и мъжете са животни, тъй че не виждам какво се чудиш... Природата ако разчиташе животните да се опознават, да развиват чувства... Виждат се, миришат се под опашките, и се почват... Такава е реалността. Естествено, като приключат "работата" - всеки по пътя си. Нямат нищо друго общо естествено.

Навремето затова са измислили брака, и идеята за семейство, вричане във вярност до гроб... Двете неща - нагон и брак, са напълно различни. Модерна илюзия е, че са съвместими. Малко по-навремето когато хората бяха между двете системи - на цивилизацията и джунглата, имаше някакъв буферен период в който до някъде това можеше да проработи. Но днес според мен сме тотално в джунглата, и човек поне да не се залъгва, че привличане и секс може да доведе до нещо повече. Ползвайте предпазни средстава...

29.   28, не при всички жУвотни е така. Пингвините например остават с един партньор до края на живота си и дори ако той почине, не се събират с друг.

30.   До 6
Хора от масите:)
А, ти си от.....?

31.   Като изключим кифлите и курвите, които нищо освен секс не предлагат, според мен винаги един финансово стабилен мъж ще бъде по-привлекателен. И преди да започне хейта искам да обясня какво имам предвид. Първо, това не означава да бъде милионер, депутат или нещо такова, каращ кола за 100 бона, а чисто и просто да има образование, да има работа, от която печели добре. Всичко това показва, че човекът е амбициозен, трудолюбив, мозъкът му работи, лични качества нямащи общо с парите (те идват в последствие). Това е важно за една жена, не защото тя не може да си изкарва парите сама, а защото идва момент, когато нещата стават сериозни- сватби, деца и т.н. Много пъти жената не може да работи след като роди поради редица причини, тогава ако мъжът й изкарва достатъчно пари тя може да бъде спокойна, което е добре за всички в семейството. Ако не задълбаваме чак толкова, самият факт, че мъжът до теб не е мухльо, мрънкащ и чакащ да му падне от небето нещо не говори добре. При връзките преди брак и деца съм съгласна, че двама възрастни трябва да участват заедно в плащането на сметките и разходите. Не съм съгласна с позицията "паразит" лежащ върху гърба на другия (важи и за двата пола).
След това, аз не виждам нещо лошо в това, ако имаш свястна жена до себе си, подкрепяща и обичаща, която поддържа домакинството, грижи се за теб и за дома, да й правиш подаръци или нещо подобно.
Накратко към мъжете, това че жената иска да сте финансово стабилни не я прави непременно курва и златотърсачка, вие също изисквате тя да бъде поддържана, добре облечена, с хубава визия. Тук просто зависи кой какъв човек е, а курвите си личат от далеч.
Има и друго - на някои мъже просто им е по-лесно да кажат в такива случаи, че жената е лека и не става, само и само, защото не искат да имат отговорности и обичат да мрънкат. Не искат да се развиват по никакъв начин - това вече си е друг проблем.

32.   Не си ги избирам ама последния и бившия са красиви, всяка им се сваля и точи лиги по тях. Не съм си ги избрала, защото са ми били красиви, може би някакво излъчване и аз не знам. Даже бившия дълго бягах от него, ама после тръгнахме. Красивите мъже имат самочувствие до небето, както и красивите жени. Никога не съм била за красотата или за парите с някого и може би това ми е грешката. За какво ти е красив мъж, ако няма да е само твой, ще гали его, а ти ще се чувстваш като грозното пате.

33.   На мен не веднъж ми се е случвало жени да ми харесват в началото а после да се окаже, че въобще не е така, та дори и да ми подействат отблъскващо. За мен е изключително важно жената да се държи уважително с мен и да проявява видим интерес, иначе ако ще и манекенка да е няма ли нужното поведение бързо ми става безразлична.