Споделена история от Секс и интимност

Странни сексуални предпочитания
Здравейте , от известно време много обичам да правя секс с циганки . Но тъй като трудно да върже някаква хубава циганка на българин , обикновенно прибягвам до платената любов .
Много обичам да ги клатя здраво , да свършвам и после пак и пак , а бе да ми мирише на циганка , побърквам се само от самата мисъл , че е еба .
Също така обичам секс и с женствени травестити.
Само аз да съм активен , помпя си ги здраво , а пък свирките са божествени , които правят .
Не знам какво да правя , сексуалните ми предпочитания са смахнати .
Но самата мисъл когато отивам да ги чукам , циганка или травестит ме побърква от възбуда . Чак треперам ...
Не знам, да се обърна ли към психиатър.

Коментари

1.   Психолог..

2.   Към психиатър - не, ама си прави по-често тестове, защото си избрал двете групи с най-висок процент на заболявания предавани по полов път. Дори ебането да е с презерватив, предполагам ти духат без. Такава гонорея или херпес могат да ти лепнат, че да ти остане за цял живот.

3.   За мен си напълно нормален. Ти не причиняваш насилие и фетиша ти е много нормален.
Ж 45г.

4.   Няма лошо, кво? Аз не виждам проблем, нямаш желания към деца или животни, така че кво ти пука

6.   Гнусно е, но всеки с предпочитанията си.

7.   То има много хубави ромки. Не виждам нищо лошо в това да има връзка между българин и ромка.

8.   Каква е тая мания с тия циганки... или това е един и същ сексуално незадоволен маняк, който пуска темички всекидневно? Тоя сайт се превърна в изповед на фантазиите на някакви откачени...

-

9.   Я се обърни към някой по-як циганин от махалата,да ти оправи предпочитанията !

10.   Предишното ми гадже харесваше да свършвам в гъза и. Умираше си от кеф спермата да остане дълбоко навътре.

11.   Да и аз обичам много да чукам циганки, но хубави красиви.
Настръхвам като се сетя за кожата им, аромата и вкуса им, топа.
Несравними са с българките.
Думкай ги смело нашите цигански момичета.
И аз ги праскам яко.

13.   След второто раждане, жена ми предпочита повече анален секс. Мислех, че е за кратко, но минаха 6 години, и вагиналния секс намаля още повече за сметка на аналния. Наскоро и обърнах внимание, тя каза само "хаде де, хубаво ми е".

15.   Да. Отиди на психолог. Моля те.

16.   Плюс 10 точки за номер 9! :))))

17.   Верно е, че са странни. Аз предполагам, че си просто гей, но те е срам да си го признаеш дори и пред себе си.

Докато е по взаимно съгласие - лошо няма

18.   И аз имам фетиш към циганките.
Даже имах едногодишна връзка с една, вярно беше си беличка, но циганка.
От тогава имам влечение към жените от ромски произход и си плащам от време на време да ги чукам.
Няма лошо еби си ги циганките, кеф си е.

19.   Нямаш нужда от психиатър, психолог и т. н. Щом ти харесва да ги чукаш, добре, веки е с предпочитанията си. Само не се обвързва с циганка! Задоволява си нагона колкото искаш и внимавай!

20.   Нищо смахното няма в предпочитанията ти и не ти трябва психиатър. Задоволява си нагома колкото искаш.

21.   10 Да не е била жена ми, звучи като нея?

22.   Смахнатото е, че не се замисляш за болестите, а някои са нелечими.
Като те кефи да си с нискообразовани, прости и първични твари или защото те са евтини и на най-ниска тарифа, не виждам проблем.
Единственият е, че са развъдник за полово предавани болести.

23.   21, влизам ти в положението, но така зададен този въпрос е невъзможен за отговаряне. Нито те знаят кой си ти, нито коя е жена ти.

Приемам, че е риторичен въпрос или някаква шега и дано не очакваш наистина номер 10 да ти каже дали е била жена ти! То и жена ти да влезе тук, няма да може да отговори /ако не ползва твоя компютър или телефон и изрично не успее да открие кое си писал ти и кое - не/.