Испанските мъже
Виждам, че има тема за испанките жени, затова решх да обърнем внимание и на испанските мъже, според мен са доста по красиви "Бай Ганьо"?!
Споделяте ли мнението ми?

Коментари

1.   Определено. Аз съм Ганьо и съм бил в Испания много пъти. Казах го в другата тема, ще го кажа и тук. Испанките масово са грозни, но виж испанците наистина са доооста по-красиви от българите или Ганьовците, както ги нарече. Не съм гей или нещо, но ги виждам чисто естетически, че къде по-'убави от наш ганьовец. Което си е истина, си е истина. Предавам се, ще акам.

2.   Много са красиви, поддържани и секси! Дори и на възраст вече, тренират и са готини, а младоците приличат на модели до един. Нищо общо с плешивите шкембелии и грозни нискажи с гадна структура на тялото и една камара комплекси, които са масовката в милата ни родина. Галантни и знаят как да се държат с жените, пак, за разлика от ганьовците, които освен да избиват комплекси, да показват ниска култура и да те отегчават до смърт, друго не умеят!

3.   Не съм чела темата за испанските жени, но лично на мен изобщо не ми се струват красиви (живея в Испания от 15 г). Ни в тяло ни в лице може да се сравняват с българките. Но имат други положителни качества: поведението им е естествено. Не се превземат и не се държат надменно както доста комплексирани провинциалистки. Знаят как да се облекат: ако ги поканиш на разходка в парка няма да пристигнат на високи токове и с 15 кила грим. Грижат се за външността си, но общо взето са по-спортен тип. Знаят че не блестят с красота и залагат на други качества.
А колкото до испанските мъже, ако трябва да бъда честна, по-голямата част превъзхожда 80% от българите. Нека започнем от факта че са доста по-възпитани. Ако си харесат момиче ще и го кажат възпитано, може да направят закачлив комплимент, но в никакъв случай няма да се държат просташки и да почнат да те опипват и да те ти се натискат след първото "здравей". Ако им откажеш, не нахалстват и не ти досаждат повече. Нямат нищо общо с "възпитанието" на българските ганьовци. Държа да отбележа че познатите ми българи които са израснали в някоя европейска държава са много по-възпитани в сравнение с връстниците си израснали в Бг. Колко тъжно наистина! После мъжете в България се оплакват че жените предпочитали чужденци. Ами да, много жени предпочитаме чужденци не заради финансови интереси, а заради отношението. Искаме кавалер, не Бай Ганьо.
От друга страна, испанците печелят точки защото се поддържат. Повечето млади хора спортуват редовно. Пак си пият биричка и си хапват, но нямат шкембе на 25. Да не говорим че се носят стилно за разлика от българите. Не ходят всички еднакво подстригани като излезли от фабрика. В Бг всички млади мъже ходят еднакво, стригани първи номер. Не можеш да ги различиш. Ако в Бг мъж се грижи за външността си, го сочат че бил педал. Педал, ама после той сваля българските мацки докато големите "мачовци" с бирени шкембета гледат с пръст в уста.
На моите познати казвам че на Балканите ще видят много красиви жени и много непривлекателни мъже.
Аз испанците за много неща си ги критикувам по принцип, но което е истина, истина е! Общо взето мога да кажа че като цяло са възпитани, поддържат се и са значително по-привлекателни от българите. А ганьовците в Бг да си вземат бележка и да погледнат възпитанието на сънародниците си в Европа. Българите израснали в Европа се открояват. Това е тъжната истина. В Бг има много хубави работи, но това което е лошо трябва да се казва за да бъде поправено.

4.   На мен не ми харесват, твърде черни са ми, а и да не бяха, пак нямаше да ми харесат. Имам конкретен вкус.

Ж, 23

5.   И аз живея в Испания, над 16 г вече и съм съгласна с повечето от коментираното горе.
Все пак обаче, жените им също са красиви.
Ако се сприятелиш с испанци, сама ще се убедиш в разликите, прилики с мъжете в България ( тип Ганьо, не искам да генерализирам)- няма никакви!

6.   Не знам за испанците, но съм чувал, че българите били най-красивите... Попринцип, винаги има изключения, но сред нашенците също често съм срещал красавци и красавици. При всеки си е индивидуално. Не е до националността.

7.   Тук гледам, че коментират доста комплексирани дебели жени, които са си търкали пържолите на някой испански киноактьор.

8.   Сектата на Зак Ефрон пак напада - втора тема за относително кратко време! Как искам да съм модератор тук и да въдворя ред - и тези тъпотии, и тъпотиите на калайджията в коша и няма да ми пука! Нищо не губим без такива същества, които явно не се чувстват пълноценни, ако не калят някого.

Чакаме темата за португалските мъже, за канадските, за алжирските и т. н. Давай, така или иначе модерацията явно е нулева!

10.   Моето мнение е, че нито испанките, нито испанците могат да се сравняват с българите. Естествено има изключения, аз обаче визирам масата. Мъжете масово >80% са под 175 см, а жените с ниска канализация. За повече от 30 ходения до Испания, веднъж не ми се е случило да се обърна след някоя испанка, защото ме е впечатлила с физиката си :)

11.   Всичко е по- добре от българина, с изключение на арабите и негрите като цяло, което трябва да ти говори, че от българския мъж трябва да бягаш така, все едно има проказа. :)

12.   Испанците и италианците са доста приятни. Изглеждат добре, поддържат се, обличат се стилно, кавалерстват, знаят как да се държат с жени, емоционални, интересни. Е, със сигурност не всички са такива - няма нужда излишно да се идеализират, но правят като цяло позитивно впечатление.

Това разбира се не значи, че българските мъже са лоши или за подценяване - напротив, има много читави и качествени български мъже, които и се поддържат и умеят да ценят и уважават жената до себе си. С тях си заслужава и връзка да имаш и семейство да създадеш.

Моите наблюдения са, че независимост от националността, една жена намира това, което си търси. Ако цени себе си и има нужното самочувствие, поведение и себеуважение, ще намери и точният мъж, които да и резонира. Ако пък има самата тя дефицити, то и целият свят да обиколи все на грешният тип мъже ще попада. Малко като приказката за тесния космос и кривата ракета :)

13.   Коментар 11 чупи тъпомера направо...

14.   11, а ти сигурно си същият, който плюе по българките, ама като напишеш злобен коментар за тях, е ок, нали? Не само, че не чупя тъпометъра, ами направо си казвам истината такава каквато е - от повечето български мъже нищо не става. Факт.

15.   11 - трябва да бягат, както уличните мастии бягат от добре охранен нахакан дворен котарак нали((хаха(:

16.   11/14,

Няма кахър, мляскай салама на някой циганин тогава. И по-добро от българин ще си имаш, и сифилис ще хванеш, Айшенце.

17.   От 6 към 11:
Аз пък не съм съгласен! При всеки е строго индивидуално. Ако е на въпрос-дори сред негрите и арабите, които спомена, има доста красиви хора. Сред всяка раса и националност има и красиви и не-красиви. Това е. И българите не са изключение в това число.
А относно характера и манталитета на повечето българи-това вече е отделен въпрос...

19.   17, всичко е строго индивидуално, но на мен просто ми писна разни индивиди с фетиш към леки жени да нападат българките, заради собствените си грешни избори. Гледай какво става, когато реших да се изкажа по начинът, по който те се изказват за българките - веднага нападат ощипани, хаха. С техните камъни по тяхната глава.
16, Али- Реза(к), имам си по- добро от български елемент и няма такова отношение (жокер: от северните страни е). Нито българи ми трябват, нито цигани, нито такъв като теб. Хайде, дъвкай сливата на някоя циганка или азиатка, че нали опяхте сайта колко по- добри били от "българката" и които ще те окичат с рога.

20.   Ако говорим за външен вид в БГ има високи, ниски, слаби, пълни, с различни структури, руси, черни, общо взето всякакви модели и от двата пола.

Както забелязвате, жените по-горе не говорят за външен вид, а за възпитание, което на много българи и от двата пола липсва.

21.   Иначе по моя скромен опит от комплексите, най-много ме кльопат рускините (класиката "тъй красунчик", няма по-хубаво от рускиня за 2-3 вечери да ти начеше егото и се влюбват ама ако я земеш за жена ще те умори за 1 година), англичанките и скандинавките. 1. 85 кафява коса, очи и бяла кожа, стриган първи номер и така ще е до гроб сори, мама ме роди хубав, няма да се гелосвам.

Мъжете от тези страни не изглеждат така и затова. И аз доста залитам по светлооки дами. Изобщо като че ли различното се привлича.

За испанките смело мога да кажа че са леш. Просто са грозни, сори. Момчетата им са хубави. Доста приличат на българи всъщност.

Все пак, външният вид е химера, както е казал философът.