Споделена история от Секс и интимност

На 17 съм, а се чукам с 44 годишен мъж
Изтеглих си тиндър и сложих годините от 30 до 50. Мачнахме се и ми писа. Попита ме дали си падам по големи и аз му казах, че ме кефят повече и си търся шугър дади. Таа, той ми предложи да е той като написа следното “Искаш ли да си моята малка курвичка...да обикаляме навсякъде и да те чукам зверси”, при което аз се съгласих и си уговорихме среща. Покани ме в апартамента си, пихме малко алкохол и си говорихме. След това направих аз първата крачка като му се качих отгоре и усетих колко му е твърд. Започнах да му го барам през дънките, разкопчах му колана, извадих го и започнах да му го лапам. Той ми свали дънките и гащичките и започна да ми бърка (има уникално дълги пръсти, даже няколко пъти ме накараха да свърша). След това ме взе, хвърли ме на леглото и започна да ме чука адски здраво. Като приключихме не спряха да ми треперят краката, едвам ходих...и така вече от 2 месеца се чукам само с него. Всеки уикенд се виждаме. Мисля че се влюбвам в него, защото започнах да го ревнувам. Беше ми казал, че не чука само мен, ами има и друга мацка. Изключително много му се изнервих, защото искам да е само мой, а не на някого друг. Постоянно ме кара да му пращам nudes, а той почти никога не праща нищо, освен ръцете си. Най-добрата ми приятелка ми казва да спра да се занимавам с него, защото е твърде стар и ме използва заради тялото ми. Какво да правя?

Коментари

1.   Скоро и сама ще осъзнаеш колко си глупава, но щом най-добрата си приятелка не слушаш, анонимните във форума ли ще ти отворят очите? Едва ли. Така, че просто се остави на течението и виж какво ще стане. Само не прави глупостта да забременяваш с идеята да го хванеш, защото мъже като него не стават за родители и бягат от отгорност. Обаче щом не ти е проблем да те използват като играчка и да те за хвърлят когато му омръзнеш, ами давай. Обаче гледай да не се влюбваш. И разбира се, не очаквай никакво развитие. Той си ти го е казал, ти си личната му курвичка и с подаръци той си плаща за секса с теб. Поне не те е лъгал, че е влюбен.

2.   Продължавай да пишеш истории. Пиша ти 4

3.   До авторката. Българка ли си?

4.   Това истинска история ли е? Питам защото ми изглежда невероятно да прочета за девойка с такова свободно поведение, но пък защо не.

6.   № 2, авторката се бори за тройка май (с другата мацка на лирическия герой), а ти й пишеш направо 4 :-D

9.   Явно те кефи човека,ако ти пълни и трите дупки сигурно е номер 1 !!!
Дай повече подробности,но ако ти е хубаво,давай смело,секса е здраве !

11.   Спокойно, мила. Сега ти е добре, защото горе долу става, но много ще ми е интересно да те видя след 5-6 годинки като още сте заедно за да те издържа, а той се състари, посивее и му се надуе търбуха. Ще сте като красавицата и звяра и всички с право ще те одумват. Прави грешката на хиляди момичета в днешно време и се вържи около него да не го изпуснеш. Не съм злобен, а това е реалността. Сори, но е кофти, нали?

15.   Пича буквално ви сменя като носни кърпички. А и не мисля, че сте само вие двете с мацката. Тва е гадното на “шугър татковците” - че само си задоволяват нуждите. Хич не им трябва да се влюбват в малки момиченца, които искат да създават семейства.

16.   Агенция за закрила на детето да се самосезира!

17.   И какво му е странното на твоя случай, това са нормални неща днес. Аз съм на 45г. и чукам 14 годишно момиче. Просто я чаках да навърши 14г. и малко отгоре с няколко седмици. И не само това, аз я отворих, аз й бях първия. Научих я на много неща. До кога ще караме заедно не знам, защото ще дойде време когато тя ще се усети и ще прояви интерес към млади момчета. Засега още не осещам промени в поведението й и се възползвам от факта, че е още напълно отдадена на мен. Не я заблуждавам в нищо, напълно съм откровен с нея и тя това го оценява. Доста е разумна за възрастта си. В септември ще навърши 15 години и дано продължим и през 16-тата й година. Много съм късметлия, че ме желае толкова много едно младо красиво момиче.

22.   До номер 17, от къде си? Аз съм на 24г и си търся по-голям мъж да ме чука.

23.   17 - дърт, перверзен мечтател, комплексар, чекиджия, мечтай си !!!

Мод: със сигурност лъже, защото живее в САЩ и там секс с 14 годишна е подсъдим. Този е онзи с явните психични отклонения, който от години още не можа да разбере, че авторите не са модератори, привиждат му се 64-годишни баби модераторки, май бяха румънски циганки и постоянно псува някакъв си Ралев из всички теми. Така и не разбрах кой е този Ралчев.

24.   С такива само си правиш кефа, вземаш каквото можеш като опит и когато добиеш представа какво ти харесва, си търсиш млад жребец. Този е на доизживяване вече. Дано поне има някакви кинти. Гледай да скубеш колкото можеш повече - парцалки, гримове, почивки, заведения, да чука младо пиче си има цена, трябва да е готов да я плаща. Издояваш хубаво го и му биеш шута.

25.   Автора е мъж според мен, който си пада по тийнейджърки.

26.   "Госпожо, пазете си детето, аз съм от агенция Закрила на дупето!" Докъде ще стигне така лирическата героиня е пределно ясно. Като види още малко от живота горчиво ще съжалява за избора си, но ще е късно на либето за китка. Да си ходи с дядото, таткото или както си го нарича. Ще става още съвсем малко за нещо, а после и за онова няма да може и тя само ще смуче увисналите инструменти и чаркове. Обаче ще си носи чантата на Гучи, така че кво й дреме за тъпаците тук, които после ще й се смеят последни