Споделена история от Секс и интимност

Жени, защо не качвате снимки с гаджетата си във ФБ
Здравейте.
Мъж съм на 35г. Тъй като контактите ми с жени са силно ограничени реших да търси запознанства в социалните мрежи.

Критериите по които пиша не са много. Гледам да не е някоя кифла, да не е лапе и основния, и задължителен критерий е да няма снимки с мъж. Естествено не всички отговарят или ми приемат приятелството,но 90% от жените ми заявяват "ами имам си приятел".

Та от тук и моя въпрос е следния: Защо след като сте обвързани просто не качите 1-2 снимки с вашите гаджета и по този начин ясно да се разбере,че сте заети. След като всички снимки са ви сами или с приятелки, вие създавате една грешна представа за себе си.

П.С. нека хора,които смятам да ми излязат с отговор " ами просто не си им симпатичен и те лъжат" да не коментират. Ясно е че има и такива,но според мен са по малката част.

Коментари

51-56 от 56

55.   Но. 3 е абсолютно прав - щото са ку*ви е брат! 90% ходят с приятеля си, ама не го харесват. Държат си там една батерийка, щото иначе е резил да са без гадже ИЗВЪН фейса. През това време търсят новия клон да се закачат.
Ако беше вървежен, ще видиш как гаджето им ще се изпари яко дим.
Ето виж, обвиняват те че има държиш сметка.
Не бре милички, изобщо не ни дреме за вас, само ви коментираме!

Отвратен съм просто.... незнам.

56.   До 3, 17 и 55 И всички комплексарчета, които не могат да предложат абсолютно нищо на една жена - предложиха ви да си смените пола. Но има и по-лесен вариант. Просто обръщате резбата и се хващате с някой чичо / дядо с обратни наклонности. Ще сте неговата принцеса. Няма да плащате сметки, ще ви водят на екскурзии, ще ви купуват коли. Дерзайте!

57.   До автора: Аз ще ти кажа и другата крайност, братле. Тези жени, които парадират семейно щастие с ФБ снимки - нямаш идея колко от тях съм ебал. В обществото и пред приятелите идеалната двойка, а в леглото ми, докато ги калибрирам, си личи колко тъп секс правят със съпрузите им. Така че да не ти пука, всичко е статистика. Един ден като станеш снайперист и имаш успеваемост 1:1, ок, но сега ти трябва обем, за да излизат проектите. Успех.

м, 37г

58.   55, жените трябва да са к*рви, защото вие само тях приемате за жени. С всички останали се държите отвратително или в най- добрият случай не ги отразяване.

Иначе по темата - аз не слагах снимки, защото абсолютно всеки път, в който качвах обща снимка, след няколко часа зверски се карахме. Винаги. Не говоря за някакви единични случаи, а всеки път. Знам, че звучи налудничаво, но наистина се случваше. Затова с времето спрях да качвам общи снимки, но винаги пишеше, че съм обвързана, а бившият ми имаше достъп до телефона ми, даже ползваше единият ми мейл за някакви си негови неща. Но, понеже не бях интересна к*рва, ме замени за три дни, така че, жени, бъдете к*рви, защото когато сте лоялни, започвате да ставате даденост за мъжкия, ако връзка изобщо се случи.

Black Sabbath

59.   Ха, коя не качва? Като до 25-30 качват с всеки тъпкач. После, когато снимките с различни станат доста или се появи някой тъпак, който я взема насериозно мурвата почва да крие снимките. Да КРИЕ, не да трие. Но истината излиза наяве почти винаги.

60.   Много жени (сега естествено десетина ще кажат, че те и приятелките им не са така) обичат вниманието и ухажването от непознати. Дори да е омъжена и да си обича мъжа и децата, и се иска някой да и се сваля за кратко. Ако ухажорът е много настоятелен, веднага следва "обвързана съм". При една две снимки с гаджето пощата и ще е пуста като на скучен програмист без автомобил.

51-56 от 56