Споделена история от Секс и интимност

Да остана ли с него
Здравейте. Излизам от един месец с едно момче. По-голям е от мен с 3 години. Последните дни започна да иска да му правя свирки и да сме го правили отзад. Дори прави снимки с телефона си. Дайте съвет какво да направя

Коментари

2.   Голи снимки или клипчета - готов компромат, независимо в какъв мащаб, понеже същият този на другия ден е отишъл при аверчетата си и им е показал материалите да се похвали.

Ако те уважава никога няма да иска голи снимки, камо ли да те снима по време на секс. Естествено на някои не им пука, но като гледам не си от тях.

Спомни си случая с кандидат-кметицата на момин проход.

Това с дупето няма общо, може да пробваш, какъв ти е проблемът, снимането е простотия...

3.   Зависи ако ти се иска давай, аз лично бягам от такива защото те цял живот са такива и мислят само за такива неща.
Ж30

4.   Ооо, този така ще ти съсипе живота, че направо ти е бедна фантазията, ти само се скарай с него и ще видиш какво те чака.
Стой далеч от анално пристрастени , а свирки ги прави на специални, а не на всяко гадже ..
Дано да имаш поне 15 години.. звучиш ми мамъничка.

5.   Да, много ясно, оставай с него. Другите са много скучни, не изневеряват, не те снимат, не се държат примитивно и т.н. Трябва си ти истински мъжкар.

6.   Порното му е промило мозъка. Бягай.

7.   Питай го къде ще ги качва, ако още не е и на колко приятели ги е показал. После пусни тема защо не ми предлагат сериозни връзки, а само секс?

8.   Не е трябвало да се съгласяваш да те снима, ако имаш достъп до телефона му изтрий снимките.
Не е нормално на 1 месец връзка да иска да прави секс снимки и клипчета.
Аз не бих останала, може да ти обещава че няма да ги качва/праща никъде, но като се разделите ще станеш "звезда", я сред приятелите му, я сред интернет средите.

Няма да споменавам кое приложение, но има много момченца/"мъже" качващи порно снимки и клипчета на бившите си приятелки.
Мъжете не се страхуват да си покажат "онази" работа, даже са горди, че те затова и снимат. :D
Внимавай и не позволявай да си играят с теб! :)

~darkgirl~