Споделена история от Секс и интимност

Сексът не ми харесва
Здравейте, момиче на 20години съм и имам приятел. В началото бях луда по секса с него и ми доставяше голямо удоволствие, но след няколко месеца вече не е така, а и мисля че нямам тръпка към него, просто не ме привлича по този начин. И с предишният ми партньор стана така. Дали просто ми омръзва и нямам тръпка с тях или проблемът е друг. Не съм преживявала подобно насилие, затова си мисля че и може би те не са много добри любовници и не могат да ми доставят оргазъм, защото и на двамата аз им бях първата партньорка.

Коментари

1.   Проблемът е в теб,не в тях!
В предишната си връзка аз му бях първата,но нямаше никакво значение,защото за годините прекани заедно правеше невероятен секс.

Можела си ги да ги научиш,вместо да чакаш сами да го направят.
Бройките нямат значение,защото един с 0 опит може да ти достави по-голямо удоволствие,отколкото онзи с Х жени,който мисли че всички жени са еднакви и прилага една и съща техника.

Насищаш се на секса с някой и искаш да опиташ с друг.
Нарича се: Непостоянство.

Поработи над себе си,ако не искаш да изкарваш само мъжете виновни,че не могат да ти доставят удоволствие.

~darkgirl~

4.   Правиш ли разлика между удоволствие и оргазъм. Казваш, че в началото ти е доставял голямо удоволствие. Обясни какво удоволствие ти е доставял, в какво се изразяваше това, караше те да се смееш ли. Оргазъмът е удоволствие, най-голямото сексуално удоволствие. Както казва Н. 1 проблемът е в теб, а не в него. Май си свикнала да ги сменяш много често и затова ти омръзват бързо.

5.   Млада си, още много ебане има пред теб. Всички хора са различни. От 2 случая, не може да се извади репрезентативен извод.
Като натрупаш повече бройки ще видиш, че с едни сексът се получава супер, с други е ни риба ни рак, с трети си е чисто говно и не повтаряш.
Ти в твоите два случая си изживяла тръпката от новото. За това в началото ти е било възбудено и си се изкефила, когато си го получила. После тръпката е преминала. Не е задължително обаче градацията в секса да е надолу с времето. При партньори, които си пасват, тенденцията е обратната - сексът с времето се подобрява.
Приеми, че с тези момчета просто не сте си паснали. Първоначалното харесване и възбуда не са критерий.
Карай смело напред! Когато намериш любимия си кур, той ще те кара да мислиш за него и всеки път да го очакваш с наслада.