Споделена история от Секс и интимност

Червен пенис
Здравейте, възможно ли е да ти е червен ку.... а, сякаш някой го е смукал силно от протъркване в дънките или от пипане с мръсни ръце? Забелязала съм, че на гаджето ми му става червен след силно смукане, обаче от време на време без да сме правили нищо пак му е така червен. Той ми казва, че понеже работата не му е чиста и като се пипа с мръсни ръце се получавало или от прах и т. н. Възможно ли е или просто ми изневерява?

Коментари

1.   ами да НЕ се пипа на най-интимното място с мръсни ръце, егати инфекциите може да си докара!

2.   Нормално е да е червен, тоест главичката при ерекция.

3.   Не знам за случай да ти се зачервява от мръсни ръце. Зависи каква е мръсотията. Ако е някакъв химик и го бара с мръсни ръце, покрити с някакви химични елементи, тогава - да. Иначе, остава варианта някоя друга прахосмукачка като теб да го засмуква яката през обедните почивки. Next➜

4.   Еми може кожата му да е чувствителна и да се зачервява повече

5.   Да, възможно е да изглежда червен, възпален, ако го е пипал с мръсни ръце. Напр. ако използват химикали на работа, прах, дори дезинфектанта може да раздразни главичката. Също така, зависи с какво се къпе, някои по-груби продукти като сапун могат да причинят такова зачервяване.
Другата опция е да е претъркана от мастурбация или евентуално от дрехите му.
Иначе при ерекция е нормално да е зачервена главичката му, при ерекция, в пениса нахлува голямо количество кръв, логично е да е червен.

6.   От секс ще да е. Било то с друг/а или сам с нето си :)

8.   За първи път чувам, че след изневяра пенисът става червен!? Вероятно е смукан от някоя червисана.

11.   Червена главичка или червена кожа? Защото ако е кожата е възможно понякога да се зачерви за няколко дни ако е пипан много с мръсни ръце или от прах и т. Н. Но ако е главичка лошо.