Споделена история от Секс и интимност

Проклятието да имаш малки гърди
Ужасно е непрекъснато да гледаш как някакви жени около теб получават мъжко внимание и се чувстват обожавани и желани заради нещо, за което дори не са положили някакви усилия, а просто им е дадено от природата. Постоянно навсякъде да чуваш и гледаш дебелашки шеги и вицове за жените с малки гърди, все едно сами са виновни и са избрали да са такива. Грозни коментари и подигравки дори от жени, които не са били така жестоко изгаврени от съдбата. Да се чувстваш грозна и недостойна да се чувстваш обичана и желана от мъж и да чувстваш всеки мъж в живота си наказан да бъде с теб, или че заслужава нещо по-добро. Да усещаш как и той мислено те смята за грозна и жалка. И единственият начин да излезеш от депресията и да спреш да се самоненавиждаш, е да изтеглиш кредит, който ще изплащаш много след възрастта, в която на някой ще му пука какви са ти гърдите, за да те разрежат, и да ти направят изкуствено фалшиво копие на това, което на всички около теб им е дадено даром безплатно от съдбата. Затова трябва да се примириш и да продължиш да се самоненавиждаш и да потръпваш всеки път като видиш как едрогърди жена получава настървено внимание и обожание, при всяка чута жестока оскърбителна "шега" за това че си се родила изрод с чашка А, и най-вероятно никога няма да имаш нормална връзка. Какъв е смисълът тогава???

Коментари

51-59 от 59

53.   Винаги съм имала цици. И никога не ми е липсвало мъжко внимание. Колкото и поувиснали да са сега след две раждания, с подходящ сутиен и красиво деколте, все още събирам мъжките очи. Те затова са мъже, нека гледат, мечтаят…
Ние как си фантазираме за големите им пакети и за още по-грандиозната им издръжливост в леглото?!
В семейството на мъжа ми са с анорексични проблеми, без никакви бюстове…Неистово злобеят за гърдите ми и затова, че мъжките очи са в тях.
Кой каквото си няма.
Признавам обаче, че е възбуждащо да си с цицоман.
Но сексът може да е невероятно страстен и с жена с малки гърди.
Кой каквото си има, с това живее.
Не е необходимо да си вгорчаваме живота с ненужни сравнения и да търсим проблеми там, където ги няма.
Някой беше казал, че идеалният бюст се побира в чаша шампанско!

55.   Н 51, гледах видеотата, нямя място за сравнение. Едрогърдата е с излъчване на уморена евтина магистралка, докато другата е със сексапилно, закачливо излъчване и свежест.
Но, точно е излъчването е най-ярката разлика между двете.

56.   Ако размера на гърдите ти е проблема... значи не е размера на гърдите проблема. Дано ме разбереш.

57.   Ти да не си тази от темата, където се сравнява с бившите на гаджето и мисли да си слага силикон? !
Циците не са ти проблема, а начина на мислене. Като не се харесваш, винаги ще си намираш кусури. А и щом мислиш, че са жизненоважни за една връзка едни гърди, значи наистина си много зле.

58.   От номер 51 до номер 55:

Именно това целях да покажа с дадения пример. Радвам се, че си го разбрал(а) правилно.
Жените с малки гърди следва да наблегнат над своето приветливо излъчване, да са усмихнати и да знаят стойността си като личности. А не да се спичат и да си самовтълпяват, че гърдите им са спасителния им пояс за отношенията с мъжете, защото не са! Усмивката е най-добрият грим за една жена!

- Кифлоприземител

60.   Мъж съм, ма 49.
Ще споделя, че като младеж, 18 г и около тях и аз се впечатлявах от големи цици. Но когато едно лято в една яка жега се натискахме с една мацка с големи час-два и когато дойде време да се чукаме тя си свали сутиена под гърсите и се бяха образували локви които потекоха и ме втрещиха. Пот е, лято е, знам, ама да потече …. завъртяха ми се в главата едни филми за спарени цици и от тогава не ща големи. Жена ми е с малки, стегнати с навирени муцунки и дори на 47 още и са стегнати и им се вирят муцунките и яко ме кефят вече 20 години, казал съм и че няма да я докосна ако дори си помисли за силикони и други простотии.
Така че авторке, направо си за бой заради тея скапани филми в които си се вкарала.

61.   Да за съжеления гадни са жалко че си с малки цици. Копувай си силикона. Ако нямаш пари знаеш решението...

62.   A, да не е много хубаво да имаш големи и да се чудиш мъжа дали не е с теб заради гърди. Важно е да се цениш, за да те ценят. Да не имаш себе си з нещо по-малко.

63.   Такъв е животът. Това, което може да ти помогне, смятам, е просто малко перспектива. Ти си изтеглила от чувала с късмети малки гърди. Кофти. Ама някои са изтеглили левкемия, синдром на Даун, родители алкохолици, които ги пребиват и изнасилват.

51-59 от 59