Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми намеква, че ми е малък...
Здравейте. Вчера с приятелката ми подхванахме темата за секса отново. Първо искам да уточня, че тя ми е първата и аз на нея също съм първият. И тя подхвана най-омразната за повечето (предполагам) мъже тема за РАЗМЕРА. И лееекичко ми намекна, че би било добре ако съм имал маалко по голям. Не знам дали ви се е случвало и ако да, не знам как сте се почувствали, но на мен ми е криво оттогава и не мога да си намеря място.

От друга страна нещо такова се е случвало и преди пак с нея. Беше ме попитала колко точно ми е голям и дали съм го мерил и аз казах, че съм си го мерил, но размера си е моя работа. Тогава тя каза едно число и след това попита "толкова ли е" ... беше много унизително, защото очевидно беше ПО-МАЛКО! Аз и отвърнах "не, по-малко ми е" и така тя свали още 2 пъти с 1 единица надолу.

Искам само да уточня: момичето е наистина свястно и мисля че, да чукна на дърво, до сега имаме една добра връзка, но определено тази тема за размера не ми е особено любима...

Дайте някакви съвети...Нямам предвид начини за уголемяване или т.н., а просто съвет как да избягвам подобни кофти ситуации, защото определено те не се отразяват добре на самочувствието ми и и на всичко като цяло...
Благодаря предварително!

Коментари

1-50 от 63

1.   Момичето явно не е толкова свестно, а ти си много влюбен. Какво я интересува размера? Важно е да я задоволяваш. Питай я дали я задоволяваш достатъчно. Ако каже, че не я задоваляваш не можеш да си правиш операция или да се тровиш с химия, за да го уголямаваш. Или те приема такъв, какъвто си или не.
А може и от любопитство да е питала само да се хвали пред приятелки после....

2.   Ядосай се, и и кажи, че ако има нещо, което не одобрява в теб като цяло, винаги може да си намери друг !!! Все пак не си я вързал насила да стои с теб нали.. Покажи и, че всичко това не ти влияе добре, все пак сте двойка, трябва с лекота да си говорите за вашите чувства и емоции.

3.   Е, кажи колко ти е, де. Не знам свястно ли е момичето, но е доста нетактична, като порасне ще разбере, че така не бива. Направо заслужава да не го вдигнеш повече с нея.

4.   Може да се е шегувала-размера няма значение ако има любов! Компенсирай сантиметрите с много нежност и ласки и внимание!

5.   Темата за размера ми е гадна, и ще обясня защо. Имах връзка с човек, на който му беше към 10-11 см и по-хубав секс в живота си не бях видяла. Беше със 17 год. по-голям от мен. Разделихме се. Имаме 4-годишна дъщеря.

На сегашния ми приятел му е поне 16-17 см, защото ми се вижда дълъг. Но не ми е така хубаво като преди...
За мен лично, размерът просто няма значение. Не мисля, че това момиче те заслужава, най-вече защото това е нещо независещо от теб. Или те приема, или не. Може да е свястна, но самият факт, че говори за размер, не е в нейна полза. Нима когато легнах с бащата на дъщеря ми, мислих за размер? ! Или като видях, че му е малък, взех да му говоря или да намеквам за размер? !

Не мога да кажа-направи това или онова. Мога да ти задам само 2 въпроса-на колко годинки си и на колко е тя? Ако сте около 40, ще си поговорим... Ако пък не, след 10-тина години поне ще си говорим другоячек...

Стреми се самочувствието ти да е в друга посока-живот, реализация, труд. За нещо във физиката ти, за което нямаш отговорност или вина, въобще не мисли. Ще се намери жена, която да те приеме и така. Рано или късно-при мен и бащата на малката стана късно, и размерът нямаше нищо общо!

6.   Девойката ти е доста простовата. Няма лошо, стига да си я търпиш.

7.   Има една поговорка. На жените им са достатъчни 5 сантимерта, другото е от лакомия.
Ми да ти кажа, ние мъжете сме подобна работа. Нали викат, че гърдите на жената трябва да са колкото шепата на човека. Ама аз не бих възразил на приятелката ми, гърдите й да са колкото две шепи. ;

Нали разбираш- те си мечтаят тайничко са по- големи пениси, пък ние мъжете тайничко си мечтаем жените ни да имат по- големи гърди.
Просто приемай нещата по философски.

8.   Ами кажи й - "хубаво малък ми е, но го имам. а на теб кога ще ти порастнат гърди?"

9.   Еми ти що криеш и от нас размера, може пък верно да ти е много малак. Няма за какво да я обвиняваш.

10.   Аз няма да те успокоявам с неща от сорта, че размерът няма значение, макар че съм напълно съгласна с това твърдение. Ще ти дам практически съвет. Щом приятелката ти е така нетактична, ти, за да й покажеш, че темата е повече от глупава, ще трябва да се подготвиш за нетактичен отговор.

А той е следния - моят размер е перфектен за добре оформено тесничко момиче, за някоя дълбока и широка обаче може и да не пасвам така добре... Размери има не само при мъжете, но и при жените. Ако трябва, този път ти самия инициирай разговора като намекнеш, че си се замислил не само за твоя размер, а и за нейната ширина/дълбочина.

И имай предвид, че девойката може и изобщо да не е толкова простовата, колкото изглежда след твоя разказ, а просто да иска да те държи далече от други жени като те притесни в това отношение. :) Хайде, късмет и всичко добро от мен.

11.   То по принцип всяка жена иска май още малко отгоре. Ма пък де да знам, ако мислеше, че наистина ти е малък и ако е така свястна нямаше да те подпитва :)

12.   За да и го върнеш заглеждай се в гърдите на другите кифли и и кажи че и ащо нейните бяха по големи щеше да е супер!

13.   Сексът е много важен за връзката, размерът е важен за секса. Може да го казва защото не я задоволяваш. Можело да бъде задоволена по друг начин, за любовта нямало значение размерът, била проста- от глупости, по-големи глупости.

В друга тема съветват жените да изневеряват на мъжете си, но не и да говорят с тях затова, че свършвали бързо, за да не им накърнили самочувствието. Явно това е начинът да не бъдеш простовата. Чудя се колко ли от коментиращите тук са го правили и колко същевременно приказват колко маловажен бил сексът.
Авторе, защо просто не говориш с нея и не я питаш как се чувства?

14.   Глупачка. Дори да ? е било малко, тя би следвало да знае, че ти нищо не можеш да сториш. Би следвало да те помоли за повечко внимание с пръсти и език. Дори не смятам, че ти е малко, по-скоро и тя много порно е гледала. Все пак - за какъв размер става дума?

Ако ти е под 10 см. действително е малък, но ако си над 10-13 см си среден, лошо ли е?
Важно е да имаш ерекция, ама с такава мърморана ще е чудо, ако ти стане! Лакомо дупе, кръв сере - по-добре малък и твърд, отколкото голям и мек!

15.   От автора: добре де между 13 и 14 сантиметра ми е в зависимост от това колко съм възбуден. :)

16.   До номер 13. И аз мисля, че трябва да се говори на тези теми и да се търси решение на проблемите, ако има такива. Това, което прави впечатление тук обаче е грандиозната нетактичност и несъобразителност на момичето. Винаги има поне 2 начина да се свърши едно нещо и от това, което избереш личи колко ти е умствения багаж. А до автора: 13 см си е по БДС, нямаш никакъв проблем. А според мадамата и в нейните представи хуя трябва да е колкото комина на КЦМ най-вече, за да се фука пред приятелки най-вероятно. Абе личи си начина на мислене, елементарен е. Още повече тя е девствена била, как може да направи сравнение. Глупачка.

17.   Номер 10 Тя иска да му смачка самочувствието относно най-болезнената тема при мъжете, за да го държи далече от другите момичета? Съмнявам се...

18.   Авторе, аз съм 14 - какво да ти кажа, според мен си ОК.
Моят бивш имаше по-малък от твоя размер, но това не му пречеше да сваля мадамите - зарязах го, защото имаше паралелна връзка с моята най-добра приятелка!!! прави си сметката, дали е имал проблем.
Той имаше проблем с ерекцията обаче, май не е смогвал. Знам ли.
Действително с новият ми приятел, които има по-голям, доста по-голям, в началото дори имаше дори болка, после ми стана хубаво, но като му се напаснах, то си става все едно. Женската вагина е доста разтегливо понятие. Харесва ми при него не патката му, а той като личност, нещата, които прави с мен в леглото иначе, както и това, че винаги е в състояние да получи ерекция. Ако получаваш ерекция, какъв е проблемът? Медицински погледнато, всичко над 10 см. е ОК.
Мадамата е с размекнат мозък от много порно - пускай ? азиатско такова, нека види техните инструменти и все пак жените там свършват действително - мъжете ги обработват по всякакъв начин. Тя иска да те смачка и да ти отмъсти за нещо от живота. Зарежи я. Дори да има жена пререкания с някого, не е честно да го ръчне за такова нещо - ти не можеш и без това да промениш нещо. Жените с малки гърди поне могат да се оперират, при члена на мъжа няма метод, който е успешен. Освен това ти нямаш нужда!!!! Съвсем Ок си си!!!

19.   18, не мислиш ли, че малко се изхвърляш? Искала да му отмъщава. Разтегливо понятия била вагината друг път. На бившия му му беше наистина голям, толкова "успях" да свикна, че не го правихме и толкова често.

Сегашният за мен е по-добре. Има значение разликата в размера. За някои жени може да е по-добре обратното. За твое сведение, вече и размерът при мъжа може да се променя и вземи та научи някои неща преди да бързаш да приказваш.

Медицински погледнато, било... Брей и как стана тоя номер? Медицински се разбра при какъв размер на всяка жена трябвало да и бъде ок. То и вагините на жените след раждане пак сигурно медицински погледнато са ок, но всеки мъж, който попиташ, ще ти каже, че е широко.

Ей, как не ви омръзна да приказвате как нямало значение размерът. Ами отидете при някои огромен и след това при 10-сантиметров да видим как ще го говорите. То пък голямото чудо, че му казала, че му е малко, дай да я изкараме най-голямата мръсница и простачка, че накърнила мъжкото егонце.

Нека възвишените дами да си мълчат, докато изневеряват. По-добре ли щеше да ти бъде, авторе, приятелката ти да ти изневерява, без да ти казва, когато има проблем? Зарежи я, както ти казват тук, нищо, че може да се обичате, намери си някоя, която ще те боготвори пред теб и ще ти изневерява зад гърба ти.

20.   Размерът на члена се променя чрез челик. Само че трябва да е в полу-отпуснато, полу-еректирало състояние. Как става това не знам, аз винаги получавам пълна ерекция като го докосна.

21.   № 20 какво е това "челик"? Какво докосваш?

22.   Има значение размера на мозъка!

23.   Една жена: Поздравления за № 22!!!
Размерът има значение - под и над 8 см. 8 см са напълно достатъчни...
А щом те притеснява за размера, явно не си й нито първия, нито последния, нито е толкова свястна и най-вероятно те коментира с всяка срещната пачавра.
Заслужава ли си да търпиш подобен човек до себе си? !

24.   "Размерът има значение - под и над 8 см. 8 см са напълно достатъчни... "

Осем санта? Моя е 14см и винаги ми се струва че ако беше по-малък от 13 щеше да има проблеми...

25.   Винаги са ми били жалки мъжете и момчетата, които постоянно си ги мерят. И 21 да ви е пак ще сте комплексари. Моя последно беше около 13-14, но не съм го мерил от нящколко години. И не смятам да го меря, защото не ми пука колко ми е.

26.   Щом намеква, че ти е малък... ти я питай дали има нужда от по-голям и намекни, че някои нейни органи не са твърде големи, за да й пречи чак толкова. (жокер: ключът и ключалката) Когато изкрещи "Какво ти става? ", тогава й кажи, че темата не ти е приятна и нека се примири с размера му или да върви и да проведе кастинг за най-голям. Последното няма да е голяма загуба за теб, защото тя рано или късно ще го направи и без твоето позволение, но тогава ще е по-болезнено за теб. Тя вече е показала, че отделя на тази част от анатомията ти повече внимание от необходимото. Тази връзка няма да я бъде...

27.   Пич, при следващия намек й кажи, че на теб ти е напълно достатъчен. Ако на нея не й стига, да си потърси друг. Или ще го нарави или ще потърси друг. И в двата случая ти печелиш! Ако пък продължи да прави подобни намеци, кажи й че си намерил мацка, която смята че ти е огромен и я разкарай! Айде късмет и горе главата. Лакомията също ходи по хората, а не по гората.

28.   Я кажи колко см е да ти кажа аз дали е малък

29.   Той е казал по-горе виж 15 пост :)

30.   И това ми било сериозна връзка! Тя ще ти говори за размера на пениса ти. И не ми е ясно как смяташ че такова момиче ще ти бъде вярно! цитат:
"Искам само да уточня: момичето е наистина свястно и мисля че, да чукна на дърво, до сега имаме една добра връзка"

Авторе какво и е свястното, че не разбрах.

31.   За повечето жени, размерът има значение. Но е и вярно, че по важни са чувствата. Не разбрах от разказа ти, "аз на нея също съм първият", "От друга страна нещо такова се е случвало и преди пак с нея", какво се е случвало с нея пък си и първия. И кое и е свястно, щом тя е подхванала темата, и ти е "намекнала" (тя направо го е казала), че "би било добре ако съм имал маалко по голям"? Ако си и първият, тя още от сега се интересува и желае по-голям, никак не говори добре за нея. Не знам какъв и е проблема, но ако не ти се извини подобаващо, значи не е толкова свястна. Имаш три варианта. 1- Обичаш я въпреки това. 2- Показваш и, че те е обидила, и я оставяш. 3- Оглеждаш я за всичките и дефекти, ако не, почти всички жени имат комплекси за, фигурата си, гърдите си, целулит, килограми, кожа и т. н., изреждаш и ги и си тръгваш. Ти решаваш кой ще избереш.

32.   Аз съм жена и за мен размера има значение, каквито и балалайки да си говорим 16 сантиметра са си къде къде пред 13. И все пак, ако на мъжа ми му беше 13 сантиметра не мисля, че бих го обичала по-малко.

33.   Абе не ми ги приказвайте тия, че 8 сантиметра стигали.

35.   Мисля че става въпрос за някоя 17 годишна лигла, която с приятелките си обсъжда на коя гаджето й има по-голям. Като цяло звучи много несериозно. Зарежи я, нека си намери по-надарен да я пръсне.

36.   Съвсем нормален ти е (около 14 см) хич не се притеснявай, ама изобщо. И на моя мъж му е толкова. Съвсем таман ми е и никога не съм искала да му е по-голям, защото при някои пози когато ми влиза дълбоко даже ме боли. Не мога да си представя ако е по-голям какво ще е и как въобще ще ми го вкара целия. Даже когато му го смуча ми се струва голям като ми е навътре в устата... Съвсем достатъчно си е така даже. Аз съм родила и деца и пак ми е добре... Тая да вземе да се гръмне дето само ти създава комплекси. Женското влагалище е 8-10 см, от там нататъка къде ще го побира... егати кифлата.. не я слушай изобщо.

37.   Изобщо не се засягай ами с ехидна усмивка я надупи все едно ще я чукаш на задна и в последния момент и го набий в анала, но до края. Като почне да пищи я чукай брутално и говори в ухото: Малък ли ти е сега, кучко. Изпразни се в анала и кажи с малки патки сме така.

38.   Коментар 37 как го одобриха, че ми стана интересно?

39.   Лелеее, не сте в ред като цяло, много сте агресивни бе хора! Дори не знаете какво му е казала и как го е подбъзиквала мадамата му, а се нахвърлихе срещу нея. Дължината си ти е ОК! Аха-аха да се окаже недостатъчно дълъг. 13см е една оптимална дължина, то добре, че за някои и 8 стига, ама той като вибратор ли ще я действа докато е в нея? При мен например последното ми гадже не харесваше, че малко дълъг й идвал 16, а и предпочиташе да е къс, за да може да си натърква клитора, докато е целия в нея. Е да, ама на мен това не ми харесваше, така ме натискаше, докато беше отгоре, че чак губех ерекция. То половината ми беше отвън, докато правехме това упражнение. Аз си предпочитам да усещам триенето и обичам да "блъскам", е те тогава 8 см до къде ще ми стигнат, като постоянно ще излиза? А ДА ТИ КАЖА СПОРЕД МЕН НАЙ-ВАЖНО Е ДА Е ВИНАГИ ТВЪРД НА КОКАЛЧЕ, щото ако дойде "Мекия" колко и ще да е дълъг и дебел за нищо не става.

40.   Родила съм две деца. Демек поуширила съм се. Мъжа ми е надарен но... чак па толко нема нужда. Размера има значение. Размера на пениса и размера на вагината. На мен този, които имам ми е голям. И много мразя да ми го размахват под носа. А мъж, които друго няма, това размахва. Истинския мъж може да предразположи жената така, че да я доведе до оргазъм само докъто я гали. Тоест дори без проникване. Тоест размера в случая не играе. Е тогава, ако въпросния мъж макар да има по -малък размер знае как да пипне, как да целуне какъв е проблема. Освен това съществува такова нещо и като клиторен оргазъм. Та ако само се буха навътре навънка докъто не те изкормят с големия инструмент -това секс ли е питам аз? Иначе като се разхождам тук из сайта виждам колко недоебани жени има. Колко все им е малко. Установих някаква взаймовръзка -колкото по малко интелект има жената сякаш толкова по голям иска да и влиза.

41.   Ако момичето е с добре развито чувство за хумор, следващия път можеш да и кажеш нещо от рода: "Малък е, но много работлив", или: "Нито една от приятелките ти не се е оплакала досега".

42.   Приятелю, от лошото и по-лошо има! Такъв му бил члена, онакъв! Стига рева! Моя като е голям та какво - пак си стоя на сухо, защото моята я боли глава. Та от моята камбанария - скапан секс е по-добре от никакъв. Радвай се!

44.   Кажи и, че и нейните цици са ти малки и ще я закопаеш :) Ако не да ти плати пластична операция с помпичка като на Азис и готово - ега и стигне тогава лакомия ей...

45.   Размерът има значение, да-точно както ключът и ключалката-трябва да си паснете. Може много да се обичате, но там като не си пасвате -си е голям проблем. Най-вероятно връзката ви няма да продължи дълго- може просто да ти е малък размера за нея-така или иначе ако не си пасвате като размер, сексът рано или късно ще стане незадоволителен, дори си мисля че вече е станал такъв за нея-не е приятно да не усещаш въобще че правиш секс, дори си мисля че ти го е казала за да потърсиш други начини да я задоволиш, а не за да ти влияе на самочувствието. Както и да е, по-добре си намерете подходящите партнъори-и по размер включително.

46.   Порно култура е това брато. В порното показват някакви с 18см пишки, за да се комплексират нормалните мъже. Паралелно на порно клипчето отстрани има реклама "уголеми члена си сега! ". Това са АБСОЛЮТНИ ГЛУПОСТИ.

Сигурно 2/3 от жените не могат да постигнат вагинален оргазъм, и единственият оргазъм който могат да постигнат е клиторен. Просто я погъделичкай и стимулирай по клитора докато свърши, пък тогава изобщо няма да й пука колко ти е голям.

49.   37 , цинично но правилно, евала !

50.   45 и как точно един мъж да провери дали размера на женската вагина пасва на размера на неговият пенис?

51.   Поговори с нея за това (че така те комплексира и т. н. ) но спокойно и т. н. без караници. Но също така и поговорете с нея за това дали й стига и я задоволяваш и т. н. и просто както каза би й се искало. да ти е по-голям а не, че има нужда от по-голям.
И съответно вече заедно вижте как да разрешите проблема/проблемите.

55.   Не се коси, прати я при мен, моят е много голям ;-)

56.   На 26 съм. Била съм с четирима, като последния ми е съпруг. Имала съм щадтието всички да са добре сложени там и като се замисля, никога не съм била с мъж, който е имал комплекси относно достойнството си. От всичките, вторият с който бях ми взе акъла. Бяхме само 3 пъти заедно, но в сърцето си пазя прекрасни спомени. Не съм му го мерила, но на вид беше перфектен. Сега се замислих, дали бих обичала съпруга си по-малко, ако му беше малък. Ами не не бих, когато става дума за любов, има много по-важни неща от размера на члена.

57.   И мен моята приятелка наскоро ме нервира, като й казах че правя упражнения за уголемяване, как би било добре да ми стане 17-18-19-20 и ср скарахме, казах й да си търси друг с по-голям. А и знам, че е била с момчета с минимум 15 (колкото дъм и сз), твърдеше че и 8см стигали, но си е признавала за по-големите и искала да ми е по-голям. Аз доста се засегнах... Особено от факта, че е виждала много по-големи от моя (макари нормален), аз съм мъж и искам да съм винаги първи, да не е виждала по-големи. И на мен лично винаги ще ми тежи това и за това правя упражнения, пък дано порасне. Всички жени искаг големи, само се правят, моята само един път се изпусна, но беше достатъчно

1-50 от 63