Споделена история от Секс и интимност

Какво е да спиш с много много секси жена
Има ли мъже, които са спали с жени с физиката на топ модели? Има ли разлика в усещането, в удоволствието? Или си зависи основно от уменията на жената, не толкова от физиката? И къде в България могат да се намерят наистина красиви жени без значение цената? Гледах из сайтовете за ескорт, ама те някакви урунгели само. Не знам на какво отгоре искат по 200 лв, като аз на снимка не мога да ги гледам. Аз съм съгласен да дам и 5000, ама да е като Меган Фокс.

Коментари

1.   В тази тема обаче никой няма да тръгне да обижда автора как бил грозен и на сухо и не му пускали, нали? После кажете, че няма двоен стандарт.

Авторе, щом си готов да дадеш хиляди левове, има елитен ескорт и жени, които наистина приличат на топ модели и плеймейтки. Аз те разбирам и подкрепям, защото и на мен ми е мечта и фетиш да бъда с истински красив мъж, дори за една нощ. Доколкото съм чувала от мъже, били и със супер яки мадами и с жени с всякакви форми, няма особена разлика, обаче, когато нещата стигнат до леглото (от гледна точка на мъжа).

От авторката на "Красиво жиголо"

2.   Има много жени красиви, но те са заети. Моделите по принцип са много слаби.

3.   Авторе една моя бивша беше така. С тялото на гимнастичка шампионка. Сега съжелявам, че я разкарах на времето. Поодъртяла е и е омачкала пижамата в лицето сега, обаче в тялото е същия цепеняк. Определено има разлика. Понеже съм евал жени почти от цял свят. Тая беше върха и е българка. Много пъти съм и го казвал до като бяхме заедно, тя все махаше с ръка и си мислиш, че пресилям нещата. Много е и разкрепостена и ненаситна. Направо ми взимаше тока. Най-перфектните гърди, а в тялото като сърничката Бамби. Определено има разлика от колко да клатиш парче сланина, или някоя с паласки или с къси като на мишка крайници несъразмерна някаква или с остри и големи зъби като ти прави свирки и да ти пада или прекалено слаба да бие на кокъл.Или с пилешка кожа.

Чингис Хан

4.   3, на вас резаците все секси българки са ви в главата, ама няма да те огрее де. Освен ако не е ултра-загубена.

5.   Ако искаш да спиш с жена, която изглежда като модел, може да посетиш Будапеща или Виена, там има качествени ескорти.
Цените варират от 100 евро до 300 евро на час.

Чувството, обаче не може да сравни с това да прелъстиш една истинска жена. Всичко е много механично. Все едно не спиш с жена, а с кукла.

Аз познавам момчета, които ч*** такива като Меган Фокс в реалният живот, но техният социален статус е много висок.

Бившият ми шеф беше на 50 и постоянно ч*** манекенки.

6.   Красотата е в очите на гледащия. Някоя ултра секси за един, няма да е толкова привлекателна за друг. Така че всичко е индивидуално.

7.   Всъщност по-невзрачните и по-възрастните са фуриите в леглото. Много красиви жени, тип перфектна, са дървета. Неслучайно я има тая приказка.

8.   Веднъж и на мен ми хрумна такава идея. Имах пари и платих 8 стотака на една супер красива хай-левел проститутка, за да излелзе с мен на вечеря и след това да я изчукам. Всичко беше тотален провал. Останах много разочарован. Вярно, че в ресторанта всички ни зяпаха и на мъжете им течаха лигите, но не намерихме никаква тема за разговор. Едва издържах, платих сметката, качихме се в стаята и започнахме да правим секс. Ами личеше си, че е изкуствена работа. Оная стенеше някакво изкуствено, все едно съм и набил 25 сантиметров и съм Брад Пит. Не може да я целувам, не може да я излижа, не може да я пипам отдолу, по-леко с гърдите, зашото са силиконови. Свърших два пъти, но само за да си избия парите. Не беше това което исках. А беше страшно красива и изглеждаше уникално по бельо. Никога не повторих.

9.   8< винаги съм се чудил защо не можеш да целуваш, пипаш, лижеш.

10.   4 Апсолютен християнин съм. Смени си дилъра, че ти пробутват райхрас ментак.

Чингис Хан

11.   За 5000 можеш да си поръчаш коя да е от известните инстаграмърки.

12.   8, случайно да имаш обява или снимка на жената?

13.   Не се базикам, аз съм двойничка на Меган Фокс, ако искаш ми пиши

14.   13, и аз не се бъзикам, че ако наистина си и двойничка, ще ти платя 5 бона да спиш с мен.

16.   За тия пари много яки мадами има, но ти трябват връзки, едва ли в Интернет ще стане

17.   Кви 5 бона бе младеж, я си харчи парите разумно. Има ли дупка е злато кат не е толкоз ослепителна загаси лампата и готово. Ще плащаш на ескорти луд ли си, да ти стои с хронометъра. Инвестирай в една хубава почивка като искаш да си починеш.

Спал съм с много красиви жени (да знам че звучи тъпо) и с по-невзрачни, това дали ще я има химията и страстта няма нищо общо. Но от проститутка химия и страст ще видиш ама друг път. За какво ти е накълцана кукла. Нали всеки си има чар, дари криво зъбче, дали особен нос или белег, или нещо извън пропорцията...

18.   Съчувствам на 8 . Повечето скъпо платени ,че и не само "скъпо" са позьорки. Тия не могат да правят секс. Те дори изобщо не знаят как да се насладят от него. Причината е че са антисоциални. За да си широко скроен тряба да си се събирал с всякакви представители на обществото , докато те имат по 1-2ма за деня ,обикновено едни и същи типажи. Не се събират с хора , тъй като им е вирнат носа и като се срещнат с теб , гледат само да мине времето. За тях ти си портфейл..Замисли се само дали биха излязли с теб ако не им плащаш и сам ще си отговориш на въпроса.

Разбира се има и такива, които са минали от дъното, до върха, а и са надарени с визия , но това би бил доста индивидуален случай.

Бил съм с момичета с хубави тела , просто не толкова красиви , за по 80лв даже, които си свършват и се кефят като ги чукаш. С едната даже веднага счупихме леда още на 5тата минута и като се разприказвахме още малко щях да забравя за какво съм я извикал.

19.   Разликата, е че свършват почти веднага!
Колкото е по-красива, толкова по-голяма и силна възбуда причинява.

20.   Няма нищо по-приятно от това да правиш секс с жена която е луда по теб. Достатъчно е да изглежда нормално. А ако и ти си луд по нея оооо това е вечната любов. Невероятно е.

21.   повечето от тях са нарциси, което значи театралност, превзетост и пълна тъпня.... да не говорим, че някои са извратени до полуда
Послената ми такава, много държеше на стая с голямо огледало до леглото. По време на секс постоянно се гледаше и правеше стойки. Никаква взаиумност в секса. Кефеше се само а гледа колко е готина, като я чукат.

22.   Жена ми е такьв случай, много сексапилна и хубава в лице и тяло-168см, 55 кг., руса дьлга коса, страхотни гьрди (разбира се, коригирани перфектно след раждането). Усещането да си с такава жена е страхотно, желанието за секс-постоянно, а мотивацията да изглеждаш и ти добре е задьлжителна. Усещаш как другите мьже стават неспокойни, като са близо около нея, опитват се да я разглеждат уж случайно гледайки в нейната посока, тьрсят контакт с нея за щяло и нещяло. Получава постоянно неприлични предложения, дори от мьже, които знаят, че е омьжена. Когато се любим и я гледам, толкова ми действа, че трудно издьржам да не свьрша веднага, факт е, че не успявам да я задоволя, усещам, че не е жена за един мьж. На два пьти я насьрчих дискретно да опита допьлнителна врьзка, само за секс, но не се получава-мьжете се влюбват, почват да стават нахални, да пишат и звьнят по всяко време, да си правят разни планове и илюзии...
Изобщо, да си красива жена е малко сложно в някои отношения, но да си с такава, не е за изпускане и е фантастично.

24.   Абе бил съм с много яка мацка, която беше като дърво в леглото. Бил съм и с не толкова хубава, но беше като тигрица, трябва да е страстна и да се раздава.

25.   Невзрачните и недоебаните са най-опасни!

26.   Имам позната с топ физика, канили са я за модел няколко пъти Тя споедли, че има проблеми с овлажняването при секс и почти никога не е изпитвала удоволствие от секса. Така че тялото е едно, а реалното удоволствие е друго..

28.   Вероятно не му е тази тема мястото, но отдаввна се каня да ви питам вас мъжете, които плащате на проститутки, не се ли чувствате ощетени, ако забележите, че на платената мацка наистина й е приятно? Не предпочитате ли проститутката да се държи просто като "на работа? Не ви ли идва да я попитате: "Защо ти на мене не ми платиш, нали ти доставям удоволствие?"

29.   има разлика, красивите са супер дървета в леглото.
Ако искаш хем красива, хем еблива най-ненормалните са рускините - такива курви са, че няма да гледаш порно изобщо, имах таква за гадже - ебати бруталното беше, изкъртваше ме от ебане по няколко пъти на ден, то не беше анален, играчки, бельо, абе като филм, ама беше и на 19 само и и се ебеше нон стоп. Минуса беше, че се ебеше и с друг :D