Споделена история от Секс и интимност

Има ли смисъл от тези мисли?
Здравейте!

Момиче, 19г.

Да бъда честна, аз наистина харесвам да правя фелацио на момчетата. Мен лично това ме възбужда, самата мисъл как стоя между краката им и им доставям удоволствие, адски много ми харесва.

Като гледам порно, ми харесва когато мъжа е хванал за косата за жената и сам си го бута в устата й.

Разбирам напълно, че за някои мъже и жени, това е отблъскващо и сочи за неуважение и т.н.

Аз го приемам с факта, че фелациота е напълно нормално, както мъжа доставя удоволствие на жената. Тоест, няма нищо лошо в това соло да доставиш съответно удоволствие и да "подготвиш" от друга страна за самия секс.

В секса харесвам момчето да е по-грубо, да взима нещата в свои ръце. Извън леглото, никога не позволявам някой да е над мен, винаги аз решавам, аз взимам решението и аз правя каквото пожелая. Не се съобразявам с никого. Но стане ли дума за секс, просто мисълта за доминиращо момче ме възбужда и без скрупули се оставям, той да ме контролира.

Та, същността на въпроса ми, е че на моменти когато правя фелацио, се чувствам като леко момиче.

Нека дефинирам какво означава леко момиче, за мен : Момиче, което я използват единствена за секс и за това да им направи една свирка и да я оставят. Не е като да прекара една сексуална нощ, а само да направи кефа на момчето и да си тръгне.

В повечето пъти аз използвам момчетата за забавления. След като спа с някое, ставам и се махам и не продължавам втори или трети път, просто за да не развия чувства към някого.

Но, наистина на моменти се чувствам зле психически. След това се оправям и отново се забавлявам и ми е супер,но в следващия момент, тези мисли ме подлудяват.

И хем имам желание да се забавлявам с някое момче, хем тези мисли ме потискат много.

Имам такива моменти единствено спрямо фелациото, славо богу.

Някой бил ли е на моето място?
Знам, че щом ми харесва истински и не вредя на никого, то няма нужда да се обвинявам, но просто самите мисли ме скапват.

Все пак, бих искала да прочета вашето анонимно мнение.

Благодаря, на всеки който отдели време и прочете това.

Коментари

1.   Ами какво да ти кажа , то това си е като да си мааалко курва....да сменяш мъжете като носни кърпички.........поне вземай пари,та да станеш мааалко проститутка......

2.   Само една дума.КУРВА!

3.   Аз съм била само с двама, втория ми е мъж.
Трябва да имам чувства за да бъда с някого, за един път не бих си позволила. Всеки решава за себе си, но човек не трябва да прави секс с всеки срещнат.

4.   Фелациото - добре, иначе имаш страх от обвързване.

5.   Ти си си баш курва мойто момиче, жива и здрава бъди да радваш много мъже :)

6.   Лично аз не обичам да ми правят свирки, но обичам да правя френска на моята дама. Не знам какво толкова е хубавото на свирката, но определено знам че не е добре да курвееш и после да пишеш теми как се чувстваш лека - не го правят момчетата с които си, ти си го правиш, така че или го премаш или преставаш да я караш така.

7.   От авторката:

http://spodeli.net/7/story-46335.html - ще оставя този линк тук.
(линка е отново за сайта, друг е коментирал нещо, което хората на моя въпрос го пишат постоянно)

Иначе, понеже съм един вид в форум и нямам против да коментирам, ето моята позиция:

Да, вие ме наричате курва, която е общо понятие.
Но, аз няма да се обидя, нито да ме засегне. Не се засягам от етикети и разни обидни думи.
Не съм уточнявала дали е със всеки срещнат. Действително ми е нужно седмица и повече, за да пожелая едно момче. Не спа със всеки срещнат, с момчетата в дискотеките танцувам и се натискам, но за секс вече трябва да мине повече време.

Така ли иначе, не бива със всеки срещнат. Просто от гледна точка на хигиената не е окей.

Отделно до номер 1, нямам нуждата да взимам пари за това. Не го правя за това, а за самото удоволствие.

Аз нямам против със себе си, че се забавлявам. Не изневерявам, нито вредя на вас, нито вредя на човека до себе си, най-малко вредя на себе си. Тогава какъв е смисъла да лепнете етикета КУРВА на някое момиче? Никакъм.

Единствено номер 4, е прочел и дори успял да види, че всъщност наистина ме е страх от това да се обвържа с човек.

Евала, 4.

Изписах редовете по-нагоре на останалите безмислени коментари. Сега, вече ще отговарям единствено на коментари, които наистина са прочели текста и са го разбрали.

8.   Не е вярно, че не вредиш "забавлявайки" се с много момчета. Вредиш най-вече на себе си и най-вече на потенциала си за сериозно обвързвяне... От там идва и потискащото усещане след "забавленията". Решението е да допуснеш чувства и възможност за сериозно обвързване и да си хванеш приятел.

9.   Темата е писана от някого на базик или човекът е просто гей, което няма лошо, но просто няма жена, коята да обича да прави свирки без пари на когото и падне.

10.   До 9. А з съм жена и ми харесва да правя свирки разбира се на мъже с висока лична хигиена. Чак на когото ми падне не ги правя, но не ги правя и за пари. Просто си ми харесва, че доставям удоволствие.