Споделена история от Секс и интимност

Какво да правя в тази ситуация?
Здравей те на всички, който ще прочетат моята история.

Ще бъда кратък пускам тази история, защото имам нужда от съвет. Благодаря предварително надявам се, че ще бъде одобрена и ще достигне до хората.

Запознах се с Жена, която е на 40 години, а аз съм на 22години. Заедно сме вече 6 месеца първите 5 месеца вървяха както трябва в началото тя ми сподели за нейните приятели, деца, мъж, живот и т. н..!
В последствие последния един месец до сега в мен се роди едно напрежение свързано със един от нейния най добър приятел с, който се познава от 3 години.
Със течение на времето започнах да наблюдавам активноста им в месиджър едновременно те са налия и по едно и също време излизат не е всеки път, но е почти всеки път. След това се появи друго, исках да разбера и да и кажа, че си пишат и, че това ме дразни и не ми е приятно.. А тя вместо да отговори като човек почна да ми заплита една мрежа че не си била писала с него от 2 дена.. И че са просто приятели, но не каза, да писах ме си..следващото нещо пускане на де активноста в месиджър, разбрах, че тя почва да се крие от някой и последното което е, че вижда как се чуствам, но не прави нищо по въпроса и го прави да се откажа и да я оставя това е според мен всичко. Благодаря отново!

Коментари

1.   Каката е оборотна,а ти си поредният бройлер,хванал се с мъжемелачка !!!

2.   За секс те ползва само! Плътско удоволствие и не й дреме! Докато ти си хлътнал...
Кофти!
Между другото си купи буквар, че е плашещо!

3.   Ревнуваш от приятеля и, но не от мъжа и? 40г. с най-добър приятел от 3 г. ? Мило момче, на твоите години и аз бях наивна и влюбчива, но имах принципи - никога с женени или с някой, който си има приятелка в момента. Имам много близки и верни приятели, но всички те са от гимназията и от студентските ми години.
Ако просто си си хванал кака да те отрака -разбирам, но да приемаш насериозно връзка с омъжена, която има и деца и си пише и с други и да и държиш сметка., не...Тя просто си е курва, приеми го и вместо да се измъчваш си намери необвързана жена и без деца.
Сериозните жени не кръшкат на мъжете си, въпреки че желаещи винаги има.
Жена, 42 г

4.   Е, какво като пишат, сигурен ли си, че има нещо повече между тях?

5.   Няма ли нормални жени за теб, ами лелки? Тази хем стара, хем женена, хем си има и още любовници. Извратено младо поколение.

6.   Свършиха ли се жените, че си тръгнал с жена на годините на майка си? Естествено, че те мотае. Реално, ти за какво ще развиваш тая връзка- ще се жениш, ще имате деца и ще ставаш татко на децата й? И ще я представиш на твоите родители?
В любовта човек трябва да е щастлив. Ти не си щастлив и се чувстваш като будала. Ако искаш кляфкай след нея.

8.   Не ме трогва историята ти. Сигурно майка ти е на 44 години. Губиш си времето като вибратор и храненик на дамата, която не ти дава и смислени отговори. Заблудил си се, а функцията ти е друта и там дълбоките чувства и трепети не са в менюто.

9.   Каката е метнала "ярршка кожа" на оградата :)
Дано разбереш какво искам да кажа.

Съвет: не се занимавай с 20 години по-възрастни жени от теб.
След 20 ти ще си на 40, а тя - на 60... просто разликата е огромна. До 10-12 години е ОК, но повече не е работа.