Споделена история от Секс и интимност

Колко често мислите за секс?
Предимно към мъжете, колко често мислите за секс.
Има някаква представа за мъжа като мислещ постоянно за секс, поне някои мъже се изкарват такива.
Ако до вас има жена, която е хубава и ви харесва, представяте ли си я гола или, че правите секс с нея?
По какво се заглеждате у една жена и мислите ли, за жената като по-нисш пол?
Какво ви дразни у жените, какво ви харесва?

Коментари

1.   Ако до мен има хубава жена първото което правя е, да я огледам хубаво и преценя дали всичко и е наред.. А именно красиво лице, достатъчно големи цици, че жена без цици не е приятно нещо, хубаво атлетично тяло, крака и т.н. И да сравня всяко едно нещо и дали жената отговаря на това, което аз имам, а именно атлетично тяло, хубаво лице, пишката ми също не е хич малка 18-19 сантиметра е (да толкова е, защото невъзбудена е 10-11, съответно жената трябва да има поне средно големи гърди), абе с две думи да отговаря на моя клас чисто визуално, за да я харесам, но рядко харесвам жени, защото все им липсва по нещо.. Случва се да мисля за секс с някоя, но най често ако е някоя колежка или съседка и т.н. такава, която виждам по често, но рядко се случва. Не съм от най сексуалните и честно казано ме дразнят дори мен как мъжете се заглеждат и завъртат след жените, като някакви разгонени животни, няма нищо възбуждащо за жените в такива просташки заглеждания.. Вместо това тези примати могат да имат повече себеуважение и да не се завъртат след жените най малкото. И да ги гледат вместо с зажаднял влажен за секс поглед с такъв доминантен и пренебрежителен поглед казващ "знам си цената, но ако попаднеш в леглото ми ще съжаляваш". Масово мъжете повечето се държат, като пещерни идиоти, не като казанови... Но това е нормално предполагам все пак повечето мъже хич не са в час, че при жените всичко е наопаки, но заедно с това има и игрички.. Но да заглеждането е дразнещо дори за мен, аз рядко се завъртам след жени, трябва да е била някоя много хубава мадама, такива рядко виждам..

Към жените специално не гледам, като на по нисши, гледам така по начало към доста хора независимо от пола, но най вече към грозните и дебелите, че ме отвращават...

3.   А жените не мислят ли за секс повече от мъжете,че като знам от опит,как им се ебе на поразия...

4.   Винаги когато видя красиво и сексапилно момиче си представям, че правя секс с нея. Толкова много неща си представям, че ще правя с нея, че ако й кажа тя вече ще е подмокрена. Жените усещат по погледа на мъжа какво той мисли за тях. Казвали са ми го някои от тях.
Дразнят ме жени, които много говорят, а нищо съществено не казват.

5.   Всеки ден мисля за секс. Когато видя хубав мъж, мога да кажа, че е хубав, разбира се. Виждам го. Мога да го оценя. Представяла съм си секс с конкретни мъже. Особено при самозадоволаване. От около година и половина съм с настоящия ми партньор. Откакто съм с него, правя секс само с него и се самозадоволявам, мислейки само за него. И двамата сме сексуални. Засега не живеем заедно, но когато сме заедно, почти винаги правим секс. Обикновено повече от веднъж. Сексът е една от основите на връзката ни и никой от двама ни не би се чувствал добре във връзка, в която сексът не върви. Разбира се, връзката ни има и други основи, но темата не е за тях, така че няма да навлизам в подробности, които не касаят разискваното. Идеята ми е, че сексът не е единственото важно условие, за да се получава между двама души, но е от основните условия. За да е връзката пълноценна, необходимо е двамата партньори да си пасват сексуално като честота и качество на искания секс.
Ж 33 г.

7.   У жените ме дразни само когато се заяждат без да има защо, но и мъжете са така. В една жена ми харесва да има дълга хубава коса, това от малък ме е впечатлявало, в лице да бъде симпатична и да не е висока (може да е до към 1.68). За мен, миньончетата са много сладки :)

8.   "Знам си цената , но ако попаднеш в леглото ми ще съжаляваш"

:-)))))))))))
Абе пич, ти си Джорджано на еротичната литература!
Фройд ще избяга с писъци:-)

9.   Въпросът трябваше да е: "Колко често НЕ мислите за това?" :) Много жени се ползват с предимства в живота, именно защото много мъже мислят с долната си глава по 25 часа в денонощието. Затова е и хубаво един мъж да знае в кои моменти с коя главата да мисли, да се владее и да не се поддава на прибързани действия.

Важно е да се спомене и основният причинител на мъжката възбуда - жената. Една жена може да те кара да се възбуждаш по много пъти на ден, дори и само с един бърз загадъчен поглед, докато друга и с напъни от нейна страна пак да не успее.

Като стана дума за размера на гърдите, за мен по-важна е тяхната форма и съхраненост. По-добре някакви почти незабележими, но стегнати, отколкото обратната крайност.
Има го и този момент, че много мъже нямат твърдо установен идеал за женска красота и обикновено за тях идеалът е жената, с която са в момента. Просто с времето свикват с нея и малко по-малко започват все повече да я харесват и повечето други типове жени не им правят впечатление. Но все пак има и мъже, които тайно или доста явно зяпат по чуждото, макар да си харесват и своята жена.

- Кифлоприземител

10.   Не съм секс маниак но когато видя хубава жена ми трепва сърцето и както повечето мъже искам да я притежавам.Гледам краката дупето гърдите прическата лицето. Това е визуалното но в една жена трябва да има и вътрешна красота.Ако второто го няма тя не е за мене..
Мразя неподдържани жени повлекани.Има пълнички но с чар има и слаби без капка сексапил.Жената каквато и да е трябва да омая един мъж. Тогава той ще е истински кавалер.
До 1 не се хвали с достойнството си като не ти става от хубав Баджак и рядко мислиш за секс.
Дръж си го в гащите за физиологичната нужда..Моя е 13см.и е като войник винаги готов да оправи една жена и то няколко пъти.Не да го
вдигнеш веднъж и да си легнеш да спиш.
Не мисля за жената като нещо по ниско ниво от мъжа даже има жени превъзхождащи мъжете достойни за уважение.

12.   До 5

Абе то пък само секс да ти е в главата има и други неща в тоя живот, спорта, хобитата (освен ако не ти е хоби да правите секс маратони), пътувания по света ако може, бизнес и изкарване на пари и т.н. Връзки като твоята основани най вече на секс, не издържат дълго, а ако стигнете до сем. с деца лошо ще се разпадне и после децата ще страдат тъпо...

До 8
Не всеки има голямо дар слово та все едно, и аз като го писах това видях, че не звучи добре, ама беше късно и исках да си легна все едно. Дай ти някакви, ако си служиш по добре с думите..

13.   Аз съм луд, диагностициран и ще изкажа мнение - вместо да обсъждаме кой пол е нисш и кой висш, може просто да затворим тези форуми, да спрем да мислим за глупости и да се радваме на живота. Какво ни спира да направим подарък на любимия човек? Какво ни спира да изразим чувствата си, та все се крием зад маски и оня казал, тоя казал? Има нещо, което ни е наложено дето никога няма да ни позволи да сме щастливи. Това е модерния свят. Работим, прибираме се, мислим за глупости и се убиваме по улиците - 21,век/

14.   Мисля за секс всеки ден по цял ден.Трябва да съм изключително зле, за да не мисля за секс и за жени.

15.   Към номер 1, умееш ли да накараш жената да стене?

16.   Постоянно. Бия си чекии 2 или 3 пъти на ден. Мъж на 31 съм. Необвързан. Ако имам приятелка направо ще я разкъртя.

17.   Тези, дето най-много мислят и приказват за секс, най-малко го правят.

18.   ном 5 разясни повече за самата връзка. знам, че темата не е за това, но ми стана интересно какво мислиш. доста добре описваш нещата, но дали някой с днешно време вкарва толкова много чувства...
ж21

19.   Винаги като видя красиво и симпатично момиче се сещам за секс, че сигурно от нейния град половината са я ебали.
Но това не ми е проблем, млада е била глупава, разбираемо .
Да обаче после излизаме да речем, ОК също не е проблем 1-2 кафета ресторант 1-2 скромни шеги от нейни познати или приятели, евентуално гаджета бивши все тая, не ми е проблем.
Отчитаме вечерта на бар ,чашлготека, дискотека, кръчмотека или каквото е там, не ми е проблем.
Да обаче тъпите копеленца, ударили по една ракийка идват да се правят на мъже, да и търсят сметка ръйш ли и утрепката се занимава с тях да им се обяснява.
Съответно ми разваля мойта вечер.
Шматката.
Мършата.
Боклука.
Дошла за малко и то за пара.
Аз какво да направя а?

20.   Номер 5 много ми хареса това което споделяш. Точно такава жена и аз желая. Ух, как ми се иска да те сграбча и да не те пусна. Голяма сладурана си. Даже се възбудих като ти четох коментара. Защо всички жени не са като теб? Бъди жива и здрава и се радвай на хубавия секс със сегашния ти партньор.

22.   Мъжете мислим често за секс, но повечето НЕ ПРАВЯТ често секс.

Жените мислят често за секс и повечето ПРАВЯТ често секс !

23.   Някъде бях чел, че както жените имат цикъл на възбудата - 28-дневен, с няколко дни от тях повишена възбуда, около овулацията, така и мъжете имаме цикъл на възбудата. Само че периодът не е 28 дни, а около час и половина. Та един мъж е физиологично предразположен да се замисли за секс около 11 пъти на ден.

Много разнородни въпроси си набутала заедно... Дали е по-нисш пол... Не. Има съществени разлики между половете, но за да стигне човек до извода, че някой от тях е по-нисш от другия, трябва някак да каже кои качества и кои черти на характера са
"най-важни". Универсално. Което няма как да не е тъпо. Различни сме, защото в цялата ни еволюционна история сме имали съвсем различни роли. Как може тогава да се говори за по-нисш.

А какво ме дразни... Дразни ме например факта, че, изглежда, огромна част от жените вярвате в неща като астрология. Т.е. че масово сте... как е на български gullible? Зальохани?

24.   Стига само мислите за секс. Правете го.

25.   До 24
Мисля непрекъснато за секс точно защото на мъжа ми хич не му е до това.
Жена на години

26.   Жена на 21 години съм, девствена. Може би доста често през деня мисля за секс, а през нощта го сънувам, защото съм в такъв период, в който много ми се прави.
Не мога да кажа при всички жени как е, но мисля, че не мислят толкова за секс, колкото за романтика. С приятелките ми много рядко сме говорили по тази тема, като повечето се правят на отвратени.

27.   Веднъж в годината.
Ж75

29.   Аз съм мъж на 31 години. Когато си имам приятелка до мене, тогава не мисля постоянно, ами директно го правя, но пак, когато мине някоя красавица около мене, пак забелязвам стегнатите гърди, атлетичното тяло, стегнатите задни части( ако нежната половинка не е наоколо обаче, че ако ме забележи...).
Иначе, дакато съм на работа, по някое време мисля за секс, имам красиви колежки... Понякога пък се сещам за бившите и как с тях съм го правил, колко хубаво ми е било с тях и като се прибера, така ми се прави, че не е за разправяне, но пък от цялата тази работа, половинката ми е много доволна, нищо, че не знае подробности откъде е дошла тази жажда за секс.

30.   Жена съм на 36г, почти всеки ден, търся си любовник от Пловдив, мъжът ми не е толкова сексуален.

31.   Почти всеко час. Семеен съм но женами е доста студена в сексуално отношение. И онанирам доста често почти всеки ден. На52г. Съм

32.   Почти непрекъснато,мъжът ми е несексуален , никога не е бил много сексуален и не е много добър любовник. Жалко ,ж.45г съм и много обичам секса,всеки ден бих го правила

33.   Постоянно!
Ж32