Споделена история от Секс и интимност

Харесвам аналния
В началото бях против - но се оказа, че аналният секс ми допада. Бях много изненадана, защото това винаги е било против моите принципи и убеждения. И ето, изведнъж се оказва, че това нещо ми харесва. Нормално ли е? Защото го считам за унизително за жените като цяло, и в частност, мен, а стана случайно и бях просто шокирана, че позволих на сегашния си партньор ( с лубрикант и на пияна глава) . Той се засмя доволно , и само ми каза нещо от сорта на :" Видя ли, аз какво ти казах". Е, да, болеше ме след това, като парене, обаче това, което почувствах, беше невероятно... На колко от вас ви се е случвало първият ви път да е хубав? Ще ме вземе ли за курва? Дали да продължа да го практикувам, въпреки, че съм твърдо против? И не означава ли това, че съм останала на анален стадий , както казва Фройд? Малко се отплеснах, ама винаги съм била традиционалистка. За справка, жена на 25 съм. Всмисъл, усещането ( като изключим паренето), беше много приятно, и незнам защо, клиторът ми също се стимулираше. Може да звуча като пубертет, но явно клиторът и ануса по някакъв начин имат взаимна стимулация, поправете ме ако греша.

Коментари

1.   Е,такава хубавица,с напращяла цица,топла путка и с мерак отзад обичам!

2.   Попаднала си на човек който знае как да те задоволи анално и при жена ми беше така и сега редовно си търси анален. Всичко ти е на ред с времето ще се усъвършенстваш и ще изпитваш много оргазми.

5.   Ако приятелят ти ясно ти е ПОказал (не само казал), че те уважава, няма дори да ти хрумне, че е „унизително“. Сексът е поле за РАЗИГРАВАНЕ на разнообразни неща. Например, ако знаеш, че те уважава и приема като равен на себе си пълноценен човек, можеш да си колкото си искаш субмисивна в секса, без да се тревожиш дали всъщност не те върприема наистина като подчинена на него придобивка.

Валери

6.   Не си сама, и аз преди време пробвах аналното и такива оргазми невероятни имах че, се чудих защо съм пропуснала толкова годинитова удоволствие.
Сега карам мъжа ми всеки път да го правим анално иначе секс няма види дълго време :) просто така треперя от възбуда само като ми го вкарва в дупето докато го получа направо викам и охкам както никога, незнам дали винаги ще е така или временно но съм нова с този секс, най важното че двамата сме много доволни и пробваме всички пози за максимален кеф.
Тези които не го правят или не знае как да го правят или на половинките им много дебел и им требва лубрикант и търпение, под душа е супер, в колата на задната седлака, даже в морето го правих :) но винаги само и само с презарватив.

7.   При мен беше борба на душвни терзания. Не се възприемах като жена, която харесва и практикува анален секс. Първият път започна с болка, и продължи с възбуда, което ме изненада. Една седмица бях объркана, какво ми става. Направих го втори път, за да се убедя, че не ми харесва, и да приключа с опитите. Имаше обратен ефект. Последва и трети път, ... От тогава минаха 16 години, и отдавна съм в мир със себе си. Омъжена съм с две деца. Мъжът ми няма против слабостта ми в леглото. Щастливи сме! Това е важно.

8.   Сегашният ти партньор ВЕЧЕ те мисли за курва, защото съм сигурен, че няма много да се задържи с теб.
Съпругът ти, ако имаш такъв в бъдеще ще разбере много бързо, че са те чукали отзад и СЪЩО ще те мисли за курва!
Но не, ти не си такава :)

9.   С жена ми бяхме девствени като се запознахме... Някъде на третия или четвъртия път като правихме секс и дойде цикъла по време на загрявката така да го кажем. Съответно тя доста се смути и притесни, а аз на шега и казах че и в дупето става. Тя подтикната от възбуда веднага се съгласи. Аз леко се спекох колко бързо ми е излезнал късмета, съответно казах и на нея че това е нещо за по-напреднали и не искам да и причиня болка или да я откажа завинаги от този тип удоволствия. Тя каза, че въпреки всичко иска да пробваме и няма да е голям проблем, ако не се получи. Доста я болеше макар, че се опитах да бъда много нежен, после тъкмо се отпусна и искаше още и още и аз свърших... Та така първият ни път може да не е бил това което сме очаквали, но с времето се научихме как да го правим за да е чисто удоволствие. Един нормален мъж никога няма да си помисли лошо за жената до него само защото е сексуално разкрепостена. В интимния живот между двама влюбени не трябва да има страхове и предразсъдъци. Никой не трябва да се чувства насилван или укоряван защото харесва или не харесва нещо. В една здрава връзка партньорите трябва да си споделят и ако решат да пробват и да не се страхуват да признаят какво им допада и какво не. Само така след време ще имате наистина страхотни сексуално изживявания точно по вашия вкус без да търсите любовници, платени услуги и прочие.

10.   Винаги била традиционалистка. Спокойно, кажи си, че си искаш там стига се правихте на Девата от Гуадалупе
Традиционалистка била...

11.   Време е да му го върнеш, защото и на мъжете им харесва аналния но се искат да пробват. Напийго и ти и с коланче пробвайте, после и той ще благодари.

12.   Имах една приятелка, която всеки път ми казваше:
-Хареса ми, трябва да го правим по-често.
Не виждам какъв е проблема щом ти е приятно.
Аз се радвах, че имам такава приятелка.Не съм я мислел за курва и тем подобни глупости.

13.   Дали те мисли за курва зависи от отновенията ви, не от секса, който практикувате. Това са вашите взаимоотношения, разбираш ли? Иначе и аз съм от твоята партия. Дори съм по-крайна. Изпитвам повече удоволствие от анален секс, отколкото от вагинален. На 41 г. съм, омъжена.