Споделена история от Секс и интимност

Здравейте
Здравейте, хвърлил съм око, на едно много сладко момиче, даже млада жена около 23-24-25 максимум, на вид, но с детско излъчване и макар и да е обвързана, страшно много искам да правя луд секс с нея. Лют и луд секс... Има много нежна муцунка, много красиви, кръгли бледо сини очи, красиво лице, перверзничко, а телцетоне страшно... Много тънка талия, огромни гърди и май са натурални, защото седят по-меки и кадифени от силиконови, сладък, кръгъл задник и слаби дълги крака... Да добавя, че е много бяла и с естествено русолява коса, като че ли пшеничен цвят... И сега, като ходи с къси гащички, постоянно ми се надървя и откачам, искам много да я оближа и да я чуя с мекото гласче, как стене и се усмихва... Обаче, си има мъж, съпруг ли, приятел ли, не знам, но гърдичките ще изскочат като балони, над тънкото кръстче и тясното дупенце а и тя лятото, ходи облечена с деколтета и прилепнали блузки.... Какво да правя, приятели, да я сваля ли, аз съм женен, но работя близо до мястото, където работи тя и всяка вечер мъжът й я взима от работа и по време на работа през деня, понякога идва и седи при нея... Иначе е много мила, умерено усмихната с много детско, секси гласче... Мъж на 39 години съм, жена ми е на 32... Детето ни е малко... Кажете ми, какво да правя, да я сваля ли, да й кажа ли всичките си мръсни секс фантазии, към нея? Как да я залъжа, да се добера до номера й, то на 23-24-25 още е мънинко, тепърва е станала жена... Лесно ще я залъжа, но кажете как, мамка му? Откога ми се е до*бало нещо младичко, но да не е детенце на 17-18, ами жена, която да е сексапилна, млада, младолика и с такива огромни, балони, които ще ближа часове, само тях, да не говорим за другото...

Коментари

1.   Гледай си жената пич!

2.   Дано мъжът й го прочете това и по някакъв начин,разбере кой го е писал!!!

3.   Момичето е обвързано. Не разбирам на какво се надяваш. Аман от навлеци. И ако опиташ да я свалиш най-много да те отреже, защото има мъж до себе си.
Също така, не мисля че детско и секси имат място в едно изречение. Нямам думи какви хора са се навъдили в тази държава. Докога ще гледате на жените като на парче месо? Все още е лято, расо ли да сложи? Горкото момиче и горката ти жена, която е решила да създаде дом и семейство с теб. Тя ако въздишаше по някой младичък 25-годишен, който носи сиви прилепнали анцузи, историята щеше да е друга, нали?

4.   За това не искам мъж. Има си жена, пък иска да спи с друга. По- голяма к***а от мъжа няма. И как ще е хем с детско лице, хем "перверзничко"?? Това са две противоположни неща.
Апропо, дано и жена ти да ти изневери.

5.   Един съвет - ако имаш такива мисли за други жени, различни от съпругата ти - по-добре я напусни и не й причинявай болката, която ще изпита ако вече й изневериш. Защо се жените изобщо?

7.   Олицетворение колко жалки твари са мъжете. Ако историята ти на коцкар разгонен е реална и наистина си с това загоряло мислене заслужваш здрав пердах от приятеля на момичето, а след това и от жена си. Подло долно същество такова, модератори какво му е полезното на тая тема? Дали да разрешим на поредния мухльо да нарани две жени - едната само да я мине с мерак, а другата жена му да се чуди и мае как се е събрала с изстърсак мислещ само с долната си глава!

8.   Нямаш никакви шансове, извратен плазмодий!
Опитай с намеците и може дори да те запишат и да те пуснат на жена ти, пък после може и някой бой да изядеш. От приятеля и от бащата на жена ти.
Младичко ли? Твоята жена е с цели 7 години по-млада от тебе,ей, шибаняци като тебе заслужават да ги скопяват!
А да, звучиш като 59-годишем, не 39.

9.   Чикиджийски блянове!
Ако случайно е истина, много е смешно, че уж тя била малка, пък пръчът пита тук как да я залъже? Само гледай след нейната пОтка да не излижеш юмруците на мъжа ѝ!

10.   Съветвам те,като чукаш жена си,да си представяш това момиче и всичко ще е ОК,хем ще си запазиш семейството,хем няма нужда да си биеш чикии !

11.   Хем женен, хем по-стар, ама иска обвързана и то младичка. Горката ти жена.

12.   Ами пробвай се. То и без това до 3 години жена ти ще те окичи с рога. Поне да си първи и да не си валат.

13.   Аз също съм се убедил, че мъжете са боклуци. Имат си половинки, но търсят още освен собствените си. Това за мен е непонятно. После се чудят защо жените не ги искат, е как да стане щом те са като животни? То даже и животните си знаят половинките и не търсят нови и нови.

14.   Поредния типичен ганьовски подмолен и мижитурски чичак. Умрели са си за млади ама младите не ги искаме спаружените и противни чичета...

15.   Не забравяйте че както Вие си мечтаете за чуждата жена, така и някой мечтае за вашата, а шанса една жена да си легне с мъж е в пъти по-голям от този един мъж да си легне с жена. За това споделяйте мръсните си фантазии с вашите половинки, разнообразявайте си сексуалния живот и бъдете щастливи. Не се надявайте че нещо чуждо ще Ви донесе повече щастие.

17.   Искам да я оближа и да я лижа с часове,нагонът ми на истински мъж и перверзия си казва думата и играе роля. Преди да се оженя,имах незабравимо преживяване с една компаньонка,която много приличаше на нея ,русо и синеоко изкушение и нейната приятелка,по нисичка,с бричове на бедрата,но още по-тънка талия и огромни ,черни екстеншъни... Мъж съм, не мога да бъда само с една жена. Злобейте,колкото искате. В крайна сметка обичам жена си,по-голямата финансова издръжка за семейството ни и за дъщеря ни,е от мен,нали така ? Жена ми,никога не е оставала без ток,вода,храна,без почивка на море,без дрехи,обувки и каквото пожелае. Да не говорим,че и до ден днешен я лижа и секс амебду нас е почти всеки ден. Но как да устоиш,на младичкото и невинно 25 или 25 годишно създание ,при положение ,че съм се погрижил жена ми,никога да не разбере ? Яд ви е ,че обичам секса ли? Или лисицата казва,че гроздето е кисело? От автора.

18.   Какво нападнахте човека? Жените изневеряват много повече от мъжете. Познавам разни к&рви, които деца абортираха за да бъдат с определен мъж. Тоест женските грехове са в пъти по тежки от мъжките, ама тука морал взели да четат. Човека просто иска да бодне нещо, взел е това решение и някой ден ще си носи кръста.Пита за съвет как да стане, а не да ли да го направи.

Чингис Хан

19.   Ужас! Като не ти харесва жена ти, защо си я взел тогава? Само срамиш мъжете и после създаваш лошо мнение за нас...
Дано жена ти разбере, дано те разкара и да не видиш повече детето си, защото това заслужават боклуци като тебе!!!

20.   Дано скоро се одобрят още коментари! И нека всички да сте живи,здрави,щастливи и много ...сексливи

21.   На колко ли години е жената, пуснала тази измислена история от името на мъж? :)

- Кифлоприземител

22.   Само заради уникалното лизане,с която дарявам жена си,е готова мед и злато да ми носи. От автора отново и спирам дотук. Просто кажете,как да го направя ,а не дали? И няма нужда от клетви,да не се върнат на вас , верниците. Хаха,надали сте верни коментиращите. ;) Жена ми има чудесна фигура,след като роди на 26 си я възстанови бързо,че даже се и разкраси. Но младата ,25 годишна , сочна блондинка си казва думата!

23.   12, гледачка ли си?

25.   Твоята жена, НЕ Е СТАРА първото което е, все пак е 32 години! Ако за теб това е старо жалко за теб! Писал си, че имаш малко дете, това означава скоро е родила жена ти, и ... вече търсиш за изневяра? Защо искаш да си разбиеш семейството? Толкова се скапа този свят, вече се оказа мисия невъзможна да си създадеш семейство... А едно време дядовците ни, и бабите цял живот с един човек са живеели и само смъртта ги е разделяла. А сега съберат се за 2-5 години и се разделят и си търсят нови партньори жалко е. Кажи на жена си, че вече не я обичаш, поне да знае какъв човек си. А онази ако е свястна жена, НЯМА да я имаш, даже може и бой да ядеш, помисли си. : )

Чингис Хан, почти навсякъде те виждам, да обиждаш жените и ти като оня с "мъжкия облик" може и същия да си, не ти ли омръзна? Значи си съгласен да си разбива семейството, и да изневерява, обаче когато стане въпрос ,че жена има проблем или не иска нещо да направи, тя е виновна """нисша" и грешна. И защо жените да имат повече грехове от мъжете? Нали тези грехове ги правят с мъже- мъжка логика. А за абортираните деца, колко жени са абортирали понеже мъжете НЕ ИСКАТ да поемат отговорност, и не се интересуват от това дете. Голям % казвате "Не е от мен" и приключва въпроса, и се дърпате за тестове- което е много мъжко и отговорно.

Ж-25

27.   Абе ти защо си толкова сигурен, че момичето ще ти върже? Имам чувството, че дори и да ти откаже, няма да се откажеш и ще нахалстваш пак и пак. Толкова си се самонавил, че ще се получи, толкова си решен, чак е плашещо. Остави момичето, има си мъж до себе си. За какво си ѝ ти? Адски нагло е да искаш да изневериш на жената, която е посветила живота си на теб и детето ви, още по-нагло го е, че искаш да развалиш и връзката на това момиче.
Жена ти е по-млада от теб със 7 години, а ти търсиш " младо ". Но щом е така, защо не я оставиш и нея да си намери някое готино младо момче, вместо само да работи и да гледа детето, докато ти капят очите по други, а само за собствения си г*з мислиш?
После се чудите защо българките не раждат.
Как да раждат като доста от тях са на мястото на жената на автора? Гледат си детето, работят, къща въртят, а мъжете им точат лиги по други и имат такива фантазии. Обществото ни е плашещо. Новото нормално е под всякаква критика.

28.   21. Приземителю на кифли, ако бях жена,надали щях да хваля толкова много друга жена и да се унижавам да пиша,как желая да правя секс с нея... Мъж съм,на 39 години, женен и образован, поне твърдя ,че съм такъв, просто не съм изневерявал на жена си от три години насам,откакто се роди дъщеря ни и съм загорял за голичко,красиво и младо създание,между 20-27 години максимум ,като по-младите са с предимство и желая да оближа и из**кам такова момиче , красиво,нежно,слабо с огромни гърди... Вместо веднага да ме предписваш,като жена,кажи ми как да постъпя,дали да я заговоря и да й поискам телефона директно или да я попитам какво ще прави след работа ,или директно да се отъркам в нея,следващия път,когато вляза в обекта,в който работи... Целта ми е да се добера до вайбъра й и да й пратя снимка на набъбналия и надървен меч и да й покажа аз ,как се лиже и ч*на жена!!! Дай ми съвет,като приземваш кифли,как аз да я оближа тази млада , 23-24 годишна и обвързана кифличка!!! Бих се насочил и към 20-21 годишни,но там шанса е още по-минимален,пък пари не ми се дават за момента да търся по обяви.

29.   Това определено е писано от жена, която се представя за мъж!
(Не че съм сигурен, но нали жените така пишат под теми на момичета, от които и самите те се отвращават)

31.   Кифле, трудно ти е да приемеш, че има мъже-к*рви ли?

Подобни, меко казано, гнусни писания не са плод на женска фантазия. Хем "млада жена с детско излъчване", хем "перверзно"?!
Надявам се това да са чикиджийските фантазии на някой, недокосвал скоро жена, но не се и съмнявам, че може да са истина. Отврат.

32.   Значи се оказах прав, че темата е пусната от жена, целяща да насъска всички по-лековерно вярващи срещу някакъв въображаем мъж, а оттам и към останалите мъже. Твърде прозрачен сценарий.

- Кифлоприземител

33.   От автора, детето ми се роди, когато жена ми беше още на 26. На шест годинки е, не го намесвайте тук. Питах как да го направя, да оближа големите цици на малката, а не дали? В главата ми се въртят много болезнени фантазии, включително и с жена ми и с друга жена и не веднъж я умолявам за тройка, с друго, по-младо момиче. Което ще даде ласки и на нея. И получих само скандали и сръдни за дни наред. Аз съм й дал шанс, да не й изневерявам. Но уви, тя не клъвна и не се подчини, хем й обещавах колко ще й е готино, момиченце на 18-20 или млада жена на 24-25-26 години да я ближе. Тя си е виновна.

35.   Извинете, разбрах,че е писана от мъж темата. Осъмни ме,че е жена,която нарочно пише,колко са млади и красиви на 24-25 ,защото има комплекс,че вече не е чак толкова млада,като 18-19 годишна кукличка.
- Кифлоприземител

36.   Номер 35 се представя с моя подпис. Дори е забравил(а) да остави свободен ред преди подписа.

- Кифлоприземител

37.   На 18 години са малки, на 24-25 са млади, но не са малки момичета. Това е разликата между малка и просто млада, но порастнала жена. Ама трябва да си умен и психолог, да го разбереш. На 18-19-20 им казват, че са малки още, деца, девойчета, малки, та малки, прекалено млади, малки, малки, всеки ден се повтаря. На 24-25-26, са ПОРАСТНАЛИ, завършили, изучили се, работещи млади хора, не малки, а вече само млади, в разцвета на силите си, преди 30-32 е такава възраст. В разцвета сте между 25-29, време е за семейство, деца, отговорности, на 18-20 изобщо малката пикличка, не е способна, нито готова за сериозна връзка и семейство, даже не се е изучила още, не е постигнала нищо, освен секс с който й падне и една дискотека, в петък-събота вечер. Между 24-29 е най-хубавата възраст и за мъжът и за жената, хем още млади, хем узрели и вече не са малки и много по-силни, по-умни и повече видяли в живота си, отколкото пиклата /пикльото на 18-19.

38.   Здравейте. Вие си мислите, че това момиче, няма нужда от друг мъж, че не й трябва друг мъж за нищо, нали си имала приятел до себе си, нали си имала тъпкач и т. н, пък разбрах скоро от един нейн колега, че тя е изневерила на приятелят си, през май месец тази година. На всичкото отгоре, той го е знаел и пак е останал залепен до дупенцето й. Значи ако я излижа хубаво и с апетит й направя знак, че ще й сваля гащичките и ще я свърша с език и после със здраво чукане, би ми се зарадвала. И не, не съм вкиснат чичак, а трениращ плейбой на 39 години. С татуировки на дясната ръка и хубав парфюм, винаги изгладени и чисти ризи, слънчеви очила и усмивка на уста. А вие какви сте, кои лижете, кои ви духат и какво имате? Апартамент, къща, кола, семейство, партньор, деца, любовници, внимание, пари - имате ли?

39.   Дано жена ти срещне истински мъж...