Той, аз и сестра ми
Здравейте.
Не в тази подредба гледам на нещата сега, но историята така започна, обаче колелото се завъртя отново на "Той, аз, сестра ми, той и аз".

Историята ми е меко казано сложна. За много от вас, дори за всички, тя е неморална и аз съм човек без скрупули.

Всичко започна преди 6 години. Бях на 18 и завързах отношенията с човек, чиято слава е .... лоша. Аз знаех, той беше обект на коментари непрекъснато заради грозните му прояви, но се впуснах в това, защото ... на тази възраст вероятно ми е било приятно най - желания мъж да иска мен. Първият ми път, първият ми сексуален контакт, беше с него. Но криех от всички. Не след дълго разбрах, че в същото време е имал интимна връзка и със сестра ми. Откъснах се веднага и ги оставих по - скоро те да продължат.

Тяхното продължи около 2 години, придружени с малтретиране и тормоз. Накрая тя избяга извън страната.

През всички 6 години той не спря да ме търси, следи и настоява. Сега, след толкова време, въпреки моето съпротивление отново се поддадох. Състои се в телефонни разговори и няколко минутни срещи в колата, но той иска да се превърне в съвместен живот. Най - странното е,че аз искам също. Аз съм си осъждане, но как да контролирам чувствата си ... живея с хилядите главоблъсканици - семейството ми, предразсъдъците, неговия нрав и начин на живот. Знам и осъзнавам, че вървя към тотален Ад. И вече живея в кошмара от всичко, което си представям. И не знам как да си помогна. Не мога и да спра, а трябва.

Въпроса ми е: Да бъда ли честна със семейството си /те ще ме намразят/? Изобщо имаме ли шанс за бъдеще в такава ситуация?

ПС: Знам отговорите. Просто трябва някъде да споделя. Благодаря на всички за отделеното време и ако някой има желанието да реагира с нещо /каквото и да е то/, ще се радвам.

Коментари

1.   Мъже много, стига глупости.

2.   Ти си пример за всички бг к&рви. От най-долните си. Това е моето мнение.
Не заслужаваш никакво уважение нито на живо, нито онлайн. Такива като теб смятам, че съдбата трябва да ги накаже тежко и да страдат жестоко.

Впрочем заради такива като теб най-долните мъжки отрепки вместо да бъдат игнорирани от обществото и по този начин да им бъде показано правилното място и как не трябва да се държат, вие им лъскате имиджа! А сега и ще роди от такъв!
Заслужаваш да те забремени и да те остави сама с детето.
Все чакам справедливост в този живот и все не я виждам.

3.   Като не можеш да се учиш нито от грешките на сестра си, нито от твоите, троши си главата. Каквото сам си направиш, никой не може да ти направи.

4.   Мило момиче. Аз съм в твоята ситуация. Просто го заеби този, ама по най-бързия начин. Щото любовните триъгълници свършват зле, много зле. Казвам го като момиче, което беше влюбено в гаджето на сестра си. Ами познай, какво стана. Не, никой няма да те намрази, просто повече не имай нищо с този тип.

5.   Дали съм разбрала правилно- ти искаш да се обвържеш с тотален боклук, който е оправял и двете, имал е връзка със сестра ти, малтретирал я е и сега ти обясняваш как не можеш да се откъснеш?! Същевременно, най-големият ти дерт е, какво ще кажат другите ? Като другите са , преди всичко, родителите ти и сестра ти. Както и цялото ти обкръжение и цяло село .
Като не можеш да се откажеш, застани срещу всички, да те побие и потормози и теб, да ти натакова две деца и ела пак след 4 години да питаш какво да правиш.

6.   Радвам се, че сподели, мило момиче. Ясно е какво ще стане, независимо ние какво ти казваме тук или някой друг какво ти каже. Ти си едно доказателство за нещата, които тук няколко човека пишат. Накратко, че няма значение колко добри момчета има, дали са красиви, дали имат пари, масово жените си харесват някакви подобни, които имат връзки и със сестрите им, малтретират ги и т.н. Вероятно ще кажеш, че си и млада още за деца, но този поиска ли, ще му родиш и т.н. Наистина благодаря, че сподели, поредната подобна история. Само се надявам след някоя друга година да не пишеш "вече няма свестни мъже" или разни неща от сорта. Само ти ще си си виновна за последствията. Лек ден!

7.   Ами щом искаш да те бият на лягане и на ставане, ОК, нас това не ни касае особено. Наясно си с "качествата" на този човек и сама се буташ между шамарите, кажи на вашите, за да се опитат да те вразумят, което така или иначе няма да стане. Иначе няма да те намразят, просто ще се опитат да ти помогнат, това са хората които държат на теб, а не боклуци като насилника-олигофрен, който описа.

8.   "Тяхното продължи около 2 години, придружени с малтретиране и тормоз. Накрая тя избяга извън страната." - това те чака и теб.

9.   След като е съсипал живота на сестра ти така, че да се наложи тя да избяга в чужбина, и ти ли искаш същото?! Остави го, тегли му една и тяка. Или се изчукайте щом ти е мерак, но не кязвяй на близките си ако искаш още да имаш семейство. Взимай противозачатъчни щом идкаш да си с него. Не те съветвам да забременяваш, нито да се омъжваш и т.н. Пази се много от този!

10.   Колко ще да е надарен тоя мъж, колко хубав, че да се занимаваш с човек, наранил сестра ти?! Хайде този е ясен, иска да върти сестрички, някаква фантазия от порното и да е пич на пичовете. Ама дори самият факт, че преди докато е бил с теб , е бил и с нея, трябваше да те отврати от този до гроб. Ама не, някои жени си искат лошите пичове и мъчения.
Шест години те претърсва, този човек има психически проблеми, освен лош характер. От няколко минути в колата и телефони-вече съвместен живот. Бая е луд, луд за връзване. Далеч от такива, ако имаш поне малко мисъл! Кажи на вашите, поне да те вразумят.

11.   Бягай!

12.   Момчета, тая тема е отговор на всичките ви въпроси- защо не ви върви с жените. Тука в тая тема и в лицето на тази авторка ще откриете откъде идва проблема.
Още на 18 тя знае, че той е боклук, но предпочита боклука пред вас пичове, защото е bad boy. Вие се държите добре, скучни сте и не предлагате емоции. Друго си е да излезе с някой пропаднал шушляк, който ще наебе и майка и и сестра и, но тя пак ще го иска.
Жените са склонни да разделят един и същи мъж, ако го харесват, отколкото да бъдат само с един, който не ги привлича.
Това е атестат за всички жени и начинът им на мислене. Тука всички ще ви развиват теории, че не са такива, че не можеш да ги слагаш под общ знаменател, че от емоции са били заблудени- пълни глупости.
Всички са едни и същи.
И ще ви кажа истината. От 18 до 30 се шибат с най-големите боклуици, правят какво ли не, чука ги кой ли не, готови са да зарежат всичко, заради някой, който им плюе в лицето, но на 30 вече се кротват и стават майки за пример. Започват и морал да раздават след 30.
Не се хабете за жените, не си заслужават усилията, не правете нищо само и само за да се харесате на жените. Живейте си живота и не ги мислете.

13.   Имаш нужда от терапия за да се отърсиш от нещата които те привличат към пълни отрепки. Това е.

14.   Имам вътрешното усещане, че понеже сестра ти е избягала от него, той се е прехвърлил на теб и очаквам отношенията между тях да се проектират върху теб. С една дума- нищо добро не те очаква. Помисли си как ще се почувства сестра ти да разбере, че си във връзка с бившия й. Навремето тя не е е знаела, че се срещаш с него. Това е равносилно на предателство. Все едно омаловажаваш тормоза, който е изживяла от него. Не си мисли, че си специална и с теб ще се държи разкошно. На всички жени много ни се иска такива лоши момчета едва ли не да ги опитомим, ама не става- повярвай. Само си помисли, колко пъти в живота на човек има моменти, в които си казва- ех, да можеш да върна времето назад...Това е точно времето да прекратиш тази история, категорично и ще си сместиш много тревоги и разочарования.