Споделена история от Секс и интимност

Връзка с чернокож
Аз съм жена на средна възраст, но изглежда все още много наивна. Всичко започна като сексуална връзка. Признавам, че беше много добър-страстен издържлив весел, нежен и да не забравя и много точен.

Всичко се обърка като изтече 1 година и решихме заедно да заминем за Италия. Аз записах курс по италиански, скъсах се от учене и ходене на работа без почивен ден 3 месеца. Той само мисли как да пие бира. Като свърши курса разбрах, че просто ме използва иска да се закачи за мен без да прави нищо, някоя да го заведе в Европа и да го отглежда като домашен любимец, че дори да му роди дете.

Мили момичета, НИКОГА не им вярвайте колкото и да са добри в леглото, каквото и да ви говорят са едни паразити, които търсят бялата жена за да им оправи живота. Като видят че с една не става търсят друга.

Безкрайно търпеливи като истински хищници чакат да спечелят вашето доверие за да ви вземат всичко, най-вече парите. Те нямат милост и не заслужават такава!!! Някой ден може да пресекът и вашия път. Чукайте ги, защото в това са добри и ги захвърте. Това е моя съвет.
Една наивница с горчив опит.

Коментари

51-65 от 65

69.   64 Трябва да се коментира конкретно по темата.
Обсъждаме това,което е написано.
БГ курви се ебът с чернилки - долни боклуци!!!
БГ курвари ебът чернилки - къде е това че не виждам?
Има и такива, но са 5-10% съпоставено с мастиите.
Но аз вече обясних защо за жена е по долно
Такива се превръщат буквално в изтривалки и се влачат само след цигани и негри. Те ги дупчат без капути,защото са животни.
При мъжете е съвсем различно. Някой авантюрист боднал чернилка.
Нехигиенично е но я го съпостави с разпоретината с изкривено съзнание дето в главата и гравитират само черни хуйове а отдолу е станала като найлонов плик от кофа за боклук 3-а употреба!
Ето впрегнах ти всичката възможна еудираност и виждания от живота. На приятеля ти едва ли му пука какво пишеш ти тука.
Не ти трябва да виждаш всичко от живота- важното е да видиш най-важното за да си правиш правилните изводи.
Понякога големите изпитания създават силния разум и воля ,но ти си малка сигурно а за това се иска време. Дано не попадаш в ситуациите, които съм изпадал аз.
Проблема с курвите и чернилките опира до там, че за мен такива вече не стават за нищо. Някои грешки се изкупуват за цел живот.
Има мръсни лекета които, колкото и да ги переш остават завинаги!

70.   Такае, авторката е доста права. Масово е това нещо чернокожи да се зарибяват с бели с една едничка цел - да дойдат в Европата. Българинът не можеда разбере съществото на проблема, защото в нашата мила държавица никой негър не е заритал да идва, тъй като е доста бедна.
Аз живея сравнително отскоро в чужбина и в момента ходя на училище за чужденци, учещи местния език. В групата имаме 2 негърки - едната, не помня от коя държава беше в Африка, то няма и значение, всичките са еднакво неразвити, работела в някакво кафене, което било имало интернет и всеки ден след работа стояла, за да ползва интернета с една цел - да си намери бял мъж от Западна Европа. Намерила глупак да и се върже на акъла. Билет и купил, тя хитра - и бебе му направи. В момента не работи и май и не е работила в Европа - сама казва “Имам мъж, аз няма да работя”. “Мечта ми беше да дойда да живея в Европа, мъжа ми да ме гледа” и т.н.
Другата пък има дете, но няма мъж, нямам представа къде е, но усилено си търси нов спонсор и тъпкач. При въпрос от учителят какво работи, тя отвърна “Нищо, гледам си детето”. Е да де, ама много от нашата група имат деца и работят. Тя била заета да си търси нов мъж, за да я гледал.
Ж25

71.   До 69

Човек, не се унижавай да говориш с жените на сериозни теми!

Положението е такова, откакто властват псевдохуманните идеологии като капитализма и социализма! Те направиха жената „равна на мъжа“ и я превърнаха в лесно управляема социална единица, която им служи за основен стълб на тяхната глобална власт.

Никога в човешката история не е имало такава социална катастрофа, в следствие на „пробиващата си път в обществото свободна жена“...

Винаги жената е била подчинена на мъжа! Първоначално на баща си и семейството си, след това на мъжа си. Когато на мъжете им се отне правото да „властват“ над жените по чисто законов път, наложен от идеологиите на 19 и 20 век, оттогава жените се превръщат във все по-леки, безкрайно търсещи мъжа-мъжкар, който да властва над тях, да ги обладае като безащитни момиченца без възможност да се съпротивляват и никога не го откриват. Все не им се получава да задоволят глада на душата си, породен именно от тази липса на мъжественост. Оттук започва да се пораждат и отприщват фетишите, които съвременната жена има.

Докато жените не бъдат изритани от икономическия живот на „модерните“ общества и не заемат социалната роля, която им е заложена – майки, добри и послушни любовници в леглото на мъжете си, готвачки, чистачки, учителки, докторки, камериерки... няма да има оправия! Мъжете хилядолетия назад не са били изостанали, прости „изнасилвачи“ на женското достойноство – така може да мисли само някоя побъркана от западната дезинформационна машина п*кла, най-голямото ѝ постижение в духовния и интелектуалния живот на която е някоя и друга прочетена книга на Паулу Коелю! КАКВО ОЧАКВАШ ОТ ТАКИВА?

Една малка част от жените стават за сериозни професии и то след определена възраст - примерно 35 . Тоест най-рано след като са родили и отгледали децата си до някаква възраст! Дотогава у женската глава няма мозък, а капризи и илюзии!

Вярвам, че някой ден на жените ще им бъде посочено правилното място в живота. Но докато това се случи, ще сме придобили в най-добрия случай шоколадов оттенък!

Въобще не съм с „либералното и хуманно“ мислене, че насилието е недопустимо да се прилага, особено срещу жени!!! Всеки, който отдели и минимално време, за да разсъждава по този въпрос, ще се убеди, че в живота, ако не може да наложиш ограничение на някого с думи и законови рамки, единственият начин е да прибегнеш към употребата на сила, най-вече когато същия този човек има НЕАДЕКВАТНО И ЗАПЛАШИТЕЛНО ПОВЕДЕНИЕ!!!

Жените спящи с черни (говоря за голямата част тях) такива ли са? Разбира се!

Разбира се, че няма да има бяла раса! Който следи нещата, вече е запознат, че на европейците им е уредено и подпечатано заселването на тяхна територия на около 100 милиона африканци и азиатци! Дали тогава богатият западноевропейски мъж ще може да защити ЖЕНА СИ, ЛЮБОВНИЦИТЕ СИ, ДЪЩЕРИТЕ СИ? РАЗБИРА СЕ, ЧЕ НЕ! Няма да има европейски народи, но това на някой от днешно време може да му се вижда забавно.

Човек, не се унижавай да говориш с жените по сериозни теми!

ЖЕНИТЕ СА ЗА РАЗПЛОД, МАЙКИ, ЛЮБОВНИЦИ...

Моля, да си имаме взаимно уважение с редакторите и да не проявяваме информационна дискриминация по пол, каквато модерните либерални общества, към които се числи и нашето, наказват сурово със закон!

72.   Номер 71 горкия толкова е комплексиран и го е яд че на черните са им по големи от неговия, че напада жените със всякакви гнусотии и нарежда къде им било мястото. Хахаха, поредния бг Ганьо смешник. Ганьо, примири се, че негрите са по готини и по добри в секса от тебе и са много повече хора от тебе, края на твоята боклушава бяла раса наближава.

74.   Номер 72, не знам кой е комплексиран....
И какво си мислиш, че като изчезнем като раса, негрите и арабите ще се отнасят с вас и децата ви(ако имате изобщо) като с принцеси ли? Точно те ще ви върнат векове назад в развитието. Яко е*ане, бой и марш в кухнята. Така че, замисли се над това. Да, има свестни и сред тях, но масово за тях вие сте само боклуци за е*ане, каквито и всъщност сами си правите да сте, де...

75.   69 към 71 прекрасно заключение!
Показателно е че никой не може да оспори и написаното от мен.
Обаче съм оптимист че бяла раса ще има.
В началото ще са изолирани общества с обща идея и цел за бъдещ просперитет.
Това е един нов вид естествен подбор и лошия материал от бялата раса ще се самоунищожи особенно женския с деструктивното си поведение. Така че ерата на космополитната жена ще бъде безцеремонно затрита от майката природа.
През целия ни живот ни заливат с измамата че произхождаме от чернилки и маймуни без нито един неоспорим факт.
Напротив изолирани групи от древни Бели хора забравили знанието и същността си са се трансформирали в чернилки.
Кой знае вероятно е малко кръвосмешения и съвкупления с животни м/у другото които се практикуват и до днес а Африка.
Вече в Китай разкриха останки на първобитни хора с три хилядолетия по стари от т.н."африканска трансформация на човеко-маймуни" любимия вид на много пропаднали съвременни курви.
Ние дори в България имаме разкрити артефакти и градове като Перперикон от човешка дейност на Бели хора по стари от маймунските скелети.
Казвам това тъй като съм изучавал години история на първобитни и древни изкуства.
Никъде в никоя книга не упоменато негри да са имали култура и изкуство. Единственото което знам са дървени фигурки и сувенири издялани с тесла. Не са лоши, но за хилядолетното си съществуване е само това без никакъв напредък.
Разбира се курвите това не ги късае, тъй като не е включено изкуството на лапане и яздене на мазни миризливи и бактерясали черни пишки. Все пак за жалкия си животец толкова са научили и чули. Възпитанието им е тотално сбъркано. Какво значение има дали е учила в чужбина или се е издигнала кариерно, след като няма принципи и елементарни познания за еволюцията на собствения си вид. Жалко. Деградацията на съвременната жена тепърва предстои да достигне върховата си точка и вероятно ще сме свидетели 21 век на още една трансформация от човек към маймуноподобни човеци.
За нас можещите да мислят, които живеем сега в момента остава надеждата за скоростен крах на световния капитал и преосмисляне на човешките ценности.
Това е за последно от мен. Дано е имало поне минимална полза от написаното.

76.   Обикновено по-често мъжете са тези, които се оплакват как жени търсели само парите и лесния живот и разменяли секса за тях.

В случая ролите са се обърнали, защото чернокожият е успял да пристрасти авторката към секса.

В живота сексът често е разменна монета. Който го умее и е желан от отсрещния пол, има власт да поиска много неща в замяна.

Ако беше някой нашенец, не толкова издръжлив и с по-скромни размери, може би авторката нямаше да е така подвластна на секса с него и не би се унижавала само за да получи секс.

77.   Негрите са просто западноевропейските цигани. Разлика в манталитет и култура - никаква :)

За българките/българите, които се мъкнат по такива - не мога да им завиждам. Това са хора с промит от масовата култура мозък - които постепенно деградират и накрая ще изчезнат. Оставам на всеки да каже що за човек е някой който прави секс с маймуна. Ама тя била много хубава, много надарена, дори може би социално онеправдана маймуна : )))

Един народ е неунищожим, ако е морално незасегнат, почне ли да там, нещата не отиват на добре. За съжаление ние не сме от малко, а от много засегнатите. Трети по развод, първи по малък брой новородени - това са местата ни в класацията в ЕС. Развратът има не малка част за това. Човек е роден, за да се възпроизведе, така гените му продължават да живеят.

Прави се обаче всичко възможно това да не стане. Включително малки подли хитрости. Примерно сексуалната енергия се пренасочва към всякакви видове сексуалност, задължително обаче водеща до безплодие, или влошаване на генетическия материал. Оттук -хомосексуализмът, секса с дърво,с маса, с капут с каквото и да е , само да няма потомство. Второ - секс с малцинства (най-вече интелектуални) - сетете се какво ще се роди ако кръстосате първокласна кобила с най-крастовото магаре. Ами същото, което ако се кръстоса бял с черен- ще се роди невъобразим мелез.

Неслучайно всеки народ е имал строги правила относно женитби, деца, семейство. Защо строги? Ами всяко предприятие изисква организация и ред и така напредва. Няма ли ред, има ли хаос - няма резултати. Затова днес се и прокламира "свобода". Сетете се какво ще стане ако се даде свобода на частите на тялото ви, не работят заедно, а станат независими - тялото ви ще се разпадне! Същото е и в семейството, и в по-големите структури, така че който ви носи свобода - да си я завре отзад :))

78.   77 веднага некоя промита безгръбначна джендърка ти е цъкнала една звездичка. Тука у България, колкото и разумно и логично да говориш, нищо не се приема....

БЪЛГАРКАТА СЕ ПРЕВРЪЩА В ДЕГЕН*РАТ, умело поддръжавайки на циганското племе и с маймунски наклонности....

79.   Аз работя в чужбина. Имал съм колеги чернокожи, индийци, пакита, араби и подобни.
Чернокожите и пакита-индийци са най-мързеливите.
Единият колега негър, когато нещо не му изнася, започва да крещи "расизъм-расизъм". Но шефа му се кара, не защото е черен, а защото е мързелив, но и нищо не може да направи, за да не го погнат разните НПО организацийки.
Обаче тоя същия черен колега, много обича да казва лафовете "Хубаво е да бачкаш за бели хора" и "Чакай да си почина като бял човек".
Като го питам този мой колега "Абе защо не искаш да се връщаш в Нигерия" той започва да се смее, и ми казва...
- Тук при бели хора добре, плаща се и се почива. В Нигерия много зле, там само работиш и те бият, а не плащат.
Негрите в момента много обичат да скачат за права, ама не си ходят у Африка, защото знаят, че там ще бачкат за 5 долара на месец и ще живеят в колиби.
Поразкарайте се малко из кварталите на Лондон, веднага ще видите разликата между бял и черен квартал. Белият е чист, със зелени полянки и без боклуци. Черният е пълен с мръсотия, боклуци от храна и алъш=вериш пазарчета.
Не казвам, че едните са по-читави от другите, казвам само, че има голяма разлика в манталитета на двете групи.

80.   Ще помоля "мъжете" в темата които избиват комплекси, да го правят от собствено име, а не от името на всички нас, че отстрани сте много жалки и смешни. Иначе се съмнявам дали негрите са по-добри и по-надарени, жените които го казват или се опитват да дразнят (а очевидно има кой да им се върже), или не съм ги ебал аз и нямат база за сравнение.

81.   И аз живея в Лондон, тук е пълно с черни и е въпрос на години да станат мнозинство. Много са нагли и целият свят им е длъжен.
Имах в една от работатите ми черен колега и доста пъти сме си говорили на тази тема. На него която и да е бяла жена му подсвирне и той тичаше, независимо на колко години е.
Имаше си около 60 годишна стара мома англичанка, която живее сама и го канеше с преспиване почти всяка седмица.
Беше направил дете още на първата среща на една дебела англичанка. Запознали се в интернет, поканила го у тях и след 3 месеца му се обадила, че е бременна.
И една българка го канеше у тях, когато дъщеря й отсъства.
По улиците на Лондон често може да видите черен с дебела и грозна англичанка и много рядко с някоя симпатична.
Казах на колегата ми, че това ми е направило впечатление и той каза "Те са най-лесни."
Та черните гледат да хванат някоя англичанка, независимо на колко години е и как изглежда, най-вече за гражданство, сключвайки брак. И ако може да са на помощи цял живот.
Дори и с мъже ходят за пари и сключват брак за гражданство и лек живот.
В крайна сметка тяхната цел е брак за гражданство и лек живот с каквато и да е европейка, но не и брак по любов.
А дебелите и грозните англичанки нямат избор, и за да имат поне дете се хващат с тях. И на тях им се прави секс и те душа носят.

82.   Абе истината е че много мъжки коментари по темата са продиктувани от дълбоки комплекси относно размера и качествата им да задоволяват нежния пол. Както и да го дъвчете негрите са по-добри в леглото в пъти от нещастните БГ мачовци.

83.   Случайно попаднах на темата и тъй като никога не съм познавала отблизо, нито пък съм имала отношения с чернокожи мислех да я подмина. Но тая нощ не ми се спеше и превлючвах каналите тъй като гледам един криминален канал и превлючвайки за да го търся подаднах на еротичен канал. Един ама наистина отвратителен чернокож мъж с такова красиво бяло момиче. Беше толкова гнусно, вярвайте че стомаха ми се разбунтува, та посред нощ станах да си поговоря на"ти" с тоалетната.

84.   82, ами спи с негри бе. Никой българин не би се унижил да ти се изплюе, камо ли да спи с теб. Ако не може да си намериш негър - някой циганин, ровещ в кофата за боклук също е добра алтернатива.

51-65 от 65