Споделена история от Секс и интимност

Няма свършване бе
Здравейте бандата на 26г 1.85см 85кг съм, нямам приятелка, лъскам си често да се каже, започва се 1час търсене на порн.. Докато някое ми хареса, пускам си го на 2к илк 4к, намазвам му главичката с плюнка, или лубрикантче, и за няма и минута съм му счупил главата, свършил на някоя салфетка примерно. ОБАЧЕ ПРИ СЕКСА, какво става, от толкова много лъскане и зяпаме на клипчета. Имам си дадена жена само за тсзи рабита, абе клатя си я по над час, след това чак мускулна треска имам. Просто като чукам и пиството ми за свършване е пеимерно 40% вече над 10 пъти го правим тя е над 30г,, и само ме пита що не съм. Свършвал. Смисъл харесва ми секса и в дупето и свирки, обаче нещо възбудеността ми е малка. Какво ще рече, станал ми е чукаме се, обаче за да свърша съм на 40%. МИСЛЯ ЧЕ. ТОВА СЕ ДЪЛЖИ НА МНОГОТО ПОРНО. какво бихте казали вие, как така сам с клипче за няма и минута ще свърша, а в секса, 1час++ нестава. Трябва да взема да намаля порното според мен. Ама и както постоянно съм надървен и ми се иска.....

Коментари

1.   То е ясно;спираш чикиите и се отдаваш само на яко ебане с каката бе !!!
Не вярвам да я претъркаш или да й писне,но ще ти реши проблема от раз!

2.   По-лесно свършваш, защото пропускаш да кажеш, че докато лъскаш имаш и фантазии. Фантазиите са тези които те карат да свършиш от чикия. А на живо за да свършиш от секс с жена, трябва жената да я желаеш от сърце, или да е мега яката милф-ка. Щото по време на секс малко трудно си представяш разни работи, особено такива които знаеш, че тя ще откаже, нали ? И с мен се е случвало. Тва е реалността братле. Например аз също бързо свършвам от чикия, ма щото докато лъскам си представям супер извратените неща, които в реалния живот е много малко вероятно да се случат. Случвали са се все пак, ама следващ път кой знае кога ще има...та така.

3.   От автора, май така ще направя, спирам с това шибанопиде. Р. Астло порно, и започвам да си я чукам постоянно, само с нея да. Свършвам. Благодаря н1

4.   Изключи порното, това е ключа от палатката.