Споделена история от Секс и интимност

Без морал
Здравейте
Ако вие сте моралист и държите на морала, просто не четете това.
Започвам директно с въпроса бройката на една жена прави ли я курва? Защото аз съм на 20 години и съм била с 7 мъже. Както и да го гледам за мен са много, тенденцията е бройката да се увеличава. Това леко ме плаши, но предвид мислите,които имам си е плашещо. Така повечето момчета, с които съм правила секс са иска ли само това от мен, въпреки че даваха обещания за нещо повече.
Та вече дотолкова се разочаровах, че започнах да мисля Ами ако всички мъже, с които предстой да съм искат само това от мен, защо да не стана проститут*а?
Колкото и неморално и не съвестно да звучи аз вече не се чувствам достойна като жена. Преди да спя с мъж си мечтаех за голямата любов, която е до края на живота. Но ми беше писано друго. Така от един станаха двама и ..да.

Коментари

1.   Здравей. До колко е морална тази бройка е друг въпрос, но това в никакъв случай не е причина да проституираш . Не си търси извинения и оправдания. Ако си се разкаяла, потърси промяна, но не виждам защо искаш да залитнеш още повече. И другото е, че не е нужно да си лесно момиче. Защо се даваш така ? Сближи се с един мъж, момче и чак тогава го допускай до себе си, така няма да увеличаваш бройката драстично, ще пожалиш душичката си, а току виж и така да пресееш който е бройкаджия и кой е сериозен...
Мъж на 41

2.   Задължително отивай на психолог. Съвестен сериозна съм. Успех.

3.   Викаш и тъй и тъй им пускаш, защо да не съчетаеш приятното с полезното и да пада по някой лев? Като не уважаваш себе си колко му е?

4.   Проституцията е до време... Няма да усетиш как ще мине време и няма да ставаш за нищо от цялото това употребяване и изхъбяване.

6.   Не съм моралистка, но на 20 и вече си се чукала с 7 мъже, ... ами да -, курва си... Не мога да ви разбера мисленето... да се чукаш с толкова много мъже... заради бройката ли го правиш или за спорта...

7.   Ако си от с. Пуритануву, все ще ти намерят чалъма, да те изкарат "Разпоретина", па ако ще и да си 50 годишна дественица.

8.   Стани стриптизьорка, по-добре е от проститутка, не е твоя вината ако си била използвана. Не се отказваи, просто търси друг тип мъже от този който си търсила до сега.

9.   Жената си е еблива,харесва секса и мъже да я обгрижват сексуално ...

10.   Само да ти обърна внимание, че мъжете си ги избираш ти. Нито ти ги назначава някой, нито така ти се „падат“. Ако искаш да не се „оказват“ такива или онакива, опознавай ги малко по-добре преди да спиш с тях.

11.   Проблема не е в това колко бройки имаш, нито мъжете като цяло. Проблема е с това какви мъже избираш и как ги преценяваш. Държиш се сякаш искаш да бъдеш излъгана и вярваш на всяка приказка която ти разправят. Освен това, колкото и неприятно да звучи, си малко 'лесна', щом си преспала с толкова.

Ако искаш сериозни отношения - не се гледат думи и обещания, а действия които да покажат какво всъщност иска човека. Освен това ако не избързваш със секса, по-вероятно да разбереш кой е сериозен и кой ще се откаже като не му пуснеш на 2ра среща. Не зная по какъв тип мъже си падаш, но вероятно клониш към 'играчи' или 'лоши момчета' щом 7 пъти поред не си случила.

Стана модерно на секса да се гледа като някаква транзакция едва или не, и този манталитет води до случаи като твоя. Включително и ориентирането ти към съответната професия. Ако промениш мисленето и започнеш да гледаш на него като кулминаиця на интимността между двама души, ще ти е по-лесно да намериш мъж който иска повече от секс.

А ако просто искаш да те окуражим да станеш проститутка - ами действай. Живота е твой, ти най-добре знаеш какво искаш от него. Ако целта ти са пари и секс - това е най-лесния вариант. Имай предвид обаче че няма да получиш каквото и да е уважение за този избор.

12.   Малко ти е височка бройката, но предполагам, ако си малко по-умна в изборите си вбъдеще, може да се балансира. Е примерно, ако прецениш следващия по-добре и се задържите някакви години заедно, можеш да си на 25 с 8 бройки, това вече не е толкова много.

Наистина е странно как 7 пъти са те подлъгали....И какви са тези мъже, с които си си лягала, преди да си на 18 даже? Да се беше хванала с някое момче от класа си, те като са малки се влюбват в първата дето си отвори краката за тях, че и искат да се женят даже.

Както каза някой по-горе, най-вероятно си падаш по разни бед бойчета и после ревеш, че са те "използвали". Ми хвани си някой по-скромен, научи си го да те чука както те кефи, и ще е перманентно залепен за теб.

13.   Не, още не си такава, но си около психологическата граница за нормалните мъже.
Както посочиха по-горе - мъжете си ги избираш ти. Избрала си 7, а можеше да избереш един. А можеше и нула. Твой избор и ти си носиш последствията. От тук нататък ти си преценяваш как ще продължиш да се държиш. И в какво ще се преърнеш.

14.   Много точни коментари от номера 10 и 11. Споделям напълно написаното от тях.

- Кифлоприземител

15.   Напълно си права че си курва. Имаш бройка на мъже и до колкото е възможно са те чука ли и ти вече се примиряваш с всеки следващ и така вече си станала курва долна. Така се става курва като даваш на много мъже и помисли още такива като теб колко сия дават и всичко правят с вас в секса и си долна курва.