Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към мъжете
Имам въпрос към мъжете. Как бихте реагирали, ако получите имейл от жена, която ви пише как иска да правите секс с нея, да опише всичко до най-малката подробност. Това ще ви възбуди ли, бихте ли искали да правите секса която е описала?
Ако не е ясно коя е жената, какво бихте направили?
Бихте ли опитали да разберете коя е жената? И ако разберете и е жена с която бихте спали, бихте ли правили секс? Какво би ви "подлудило" в тази се ситуация?
Надявам се на отговор от мъже и от такива които сексуалните им фантазии са реални.
Може да ги споделите.

Коментари

1.   "Това ще ви възбуди ли, бихте ли искали да правите секса която е описала?
Ако не е ясно коя е жената, какво бихте направили?"

Мен по-скоро не. Непозната жена ако ми прати такова нещо, не мисля че ще се възбудя, но бих се зарадвал, няма да реагирам зле.
Ако не е ясно коя т.е. ако няма снимка, не бих и отговорил по никакъв начин.

2.   Ще си помисля, че е спам или измама. Дори да съм сигурен, че е реална жена, ще си помисля, че е или бъзик, или е проститутка, или нещо не ѝ е наред. Най-малкото защото е необичайно за жена и защото не ме привличат жалки курвета.

3.   Ще помисля че е мъж педераст който се представя за жена и си бие чекии, докато описва фантазиите си пред други мъже и ще му искам снимка в реално време, в която е застанал на един крак, с едната си ръка показва знака за мир, а с другата си докосва носа с кутрето, за доказателство, че е жена. Ако откаже да направи това, значи е 100% педераст.

4.   И аз бих помислил, че е измама, или че някой си прави майтап. А ако е истина, надали бих се хванал с такава, която ми се предлага по мейл :D

5.   Пращали са ми. Една бивша съученичка. 2-3 години след завършването. А докато стояхме през два чина, къде беше?
После беше една приятелка на колега от университета. Колегата беше гей и имаше доста приятелки жени. Изглеждаше много свястна мадама, ама не помня защо точно не се получиха нещата. Нещо не ме привличаше.
В по-ново време имаше още една, която обаче така и не разбрах коя е.
Като цяло...това е задънена улица.

6.   На мен ми се предлагаше една такава,описала всичко до последната подробност,но нещо не се вързах,нямам афинитет към жени,които се предлагат на всеки ! Винаги си имам нещо за ебане и не съм чак загорял !

7.   Ако след това ми каже къде и кога да отида да я изчукам на задна, бих отишъл.

8.   Измама е 100%. Аз редовно намирам такива писма в спам папката на пощата си от "самотни рускини близо до теб".

9.   Това е унижение за жената и явно много те харесва, за да го направи.

10.   Излишен въпрос!
Автора май търси под вола теле?
Но дори и да получа такова нещо, не бих му обърнал внимание, щом не знам коя е или кой е.

11.   Първо трябва да даде гола снимка.
Нали трябва да ми хареса ? Ако е грозна няма да ми стане и ще ме е гнус.
Това е първото, а после дрън-дрън - празни приказки.

12.   Макар че въпросът е към мъжете, като жена мога само да потвърдя, че това го пише, за да се бъзика , възможно е и да е номер от близкото обкръжение на жената, с която имаш връзка, ако си във връзка, за да се изкушиш и да отидеш на срещата.
Имаше един случай преди време на млад студент, подмамен да отиде вЮжния парк в София за да прави секс в 23 часа през нощта. Осъществил връзка през фейсбук.Ако беше помислил с главата си, щеше да се досети, че всяка жена би се страхувала да отиде в парка по тъмно, за да не бъде изнасилена, но той се доверил и отишъл.
Е, и среща е имало, но не с едно, а с 5-6 момичета, които го пребили от бой и го ограбили.