Споделена история от Секс и интимност

Приятеля ми не желае се*с с мен.
Здравейте!
Момиче съм на 21 години.
Имам приятел от около 6 месеца.
Имам следният проблем-отказва ми редовно с*кс.
Когато съм в цикъл,окей няма проблем,когато не сме си вкъщи (при родителите му или при родителите ми) пак окей,когато не е в настроение или е уморен пак окей,но отказите му станаха постоянни и редовни.От самото начало на връзката ни,не сме правили редовно.С течение на времето,отказите му стават все по-чести и все по-груби.Казва ми,че искам само това от него,че го тормозя с желанията ми,че само настоявам и му преча.
Не ми изневерява,или поне се надявам това да е така.
Опитах многократно да поговорим за това,той отказва,започва кавга,защо му задавам въпроси.В редките случай,когато ТОЙ сам поиска,което се случи точно два пъти,не му стана.Просто не му стана,аз се разтроих,но си замълчах и нищо не казах.Притеснявам се вече изключително много.Каква може да е причината?

Коментари

1.   Може да крие здравословен проблем и затова да избягва интимност . Друг вариант е вече да не те харесва и да не го привличаш ,но да го е страх да ти каже.

2.   Това не ти е приятел, това е някой, с който се виждаш. Не ще да спи с теб, защото си има друга.

3.   Обади ми се :) Аз имам същият проблем

4.   Явно вече не го възбуждаш,не можеш да му го вдигнеш и не те желае !!!

5.   Най-честото, което ми хрумва, е тоя пич да има някъв проблем, най-вече в главата и да "не му става". От там си е помислил, че край, няма да му става вече и не иска да опитва, защото "няма да му стане" и така в омагьосан кръг. Може да опиташ да бягаш за най-лесно, а може и да пробваш да му помогнеш. Има доктори за тая работа. Аз имах сходен проблем преди бая години. Спрах да пуша, почнах да се движа повече и я да видиш чудо. При все, че си пийвам и съм бая кила. Тренирам, движа се въпреки това и засега да чукна на дърво.... Та, може от стрес, от много неща да е. Ти си решаваш какво да го правиш.

6.   Ти си на 21 години. а той на колко е? Това е много важна подробност! Ако е някой на 30-40 години това е нормално. А може би, твоето постоянно желание да го отблъсква и дразни? Аз съм жена, и за мен е отвратително жена да си иска, и да настоява. Може би и при него е така. Стани пасивна, по-отдръпната и може нещата да се оправят. И пак от голямо значение са неговите години, но на колкото и да е....има си начини да те задоволи.

7.   И за какво ти е, щом след 6 месеца вече няма интерес към теб? Какъвто и да е проблемът е в него и той не прави нищо за си го реши, а се сърди на теб. Зарежи го, не си губи времето с него. Няма бъдеще връзката ти, той на 20 и няколко като не иска секс, а и не може , представи си го на 40. Намери такъв, който ще те обича и ще те желае. Ако на 21 не се радваш на живота, на любовта и секса, кога? Като станеш на 60 ли? Когато една връзка не те радва, не те прави щастлива, прекрати я.

8.   Е как така няма да му стане като си гола по пубис? Аз сао като зърна приятелката, вече ми е нагоре, камо ли като го поеме или като е пред мен по гола пу...ка.

10.   Или ти изневерява, или има проблем, или е гей. И в 3те случая не си заслужава, защото вместо да каже какво е, той ти вдига скандали. Не само нямате комуникация, но егоистичното му поведение обрича връзката ви на провал. По-добре се раздели с него вместо да си губиш времето.

11.   ха ха ха Едната тема мъжете искат секс, другата приятеля ми не ме желае!!!!

12.   Я, колко момчета и мъже реват, че билина сухо, зарязвай го този!Ако на 6-ия месец, ако трябва да го молиш за секс, след година и 6 месеца, ще трябва да влезеш в манастир за въздържание.

13.   Не зная откъде си ги намирате все такива чудаци, които не ви желаят в леглото и лъскат по половин година, докато сте им наготово съблечени в леглото. Всеки нормален мъж, който е редом до жена поне средна хубост и твърде напълняла, сам ще иска да я "уважава" поне по 2-3 пъти на ден.
Последната ми приятелка буквално съм я изнасилвал с език много пъти. Просто си лежи и аз я почвам, макар че понякога е искала да се наспи и е било леко насила от моя страна. Но после е заспивала с усмивка, въпреки умората. Но е важно да се отбележи, че е ключово жената да има отлична чистоплътност на онова местенце. Тогава мъжът не просто се сеща сам за това, ами направо си го търси настоятелно.

- Кифлоприземител

14.   до 6

Да бе да, на 30-40 години и проблем.

Аз съм на повече и това не ми пречи да оправям жената всяка вечер по един-два пъти. Сутрин също. Обяд - ако тя има желание :)

Но гледам да пия най-много по едно малко, а не да се наливам като казак. Спортувам редовно, поддържам се.
Ако всичко е наред се надявам да съм с това темпо поне още 5 годинки. После само вечер и през ден сутрин ;)

15.   Като не те искат, махаш се!
Иначе цял живот мъка!

16.   Поддържаш ли интимна хигиена? Може да има мирис там долу и да му е неудобно да ти каже...

17.   хахаха не мога вече с жените честно. Само си ги избирате путьовците по визия, после не можел да ебе. Той сигурно отман прилича на жена като 90% тях, с прилепнали панталони, вакси в косата, гладко лице, бръснати крака и тяло. Даже вече и някви с мигли гледам че било по естетическо.

Ония ден приятелката само като седна в мен и усети колко е твърд. После след над час секс вика ама още ли искаш , ИСКАМ Я. Ако не можеш да издържаш колко недоебани жени има, ред си пазят. Избирайте правилно, просто е - Намери си МЪЖ, не красавец путьо

19.   Ти си поискай- нахално и не търпящо отказ. Нахълтай в банята докато се къпе и мастурбира и го предизвикай. И по смело и категорично. Ако пак не се получи събери му багажчето и го върни на мама да си го държи на боската.

20.   А никой не се сети, че може да е гей или би секс и да иска нещо него да го ръчка :D
До авторката: Поговори си с него и го питай какви са му фантазиите и какво иска. Бръкни му в най-тъмните кътчета на душата. Все пак не забравяй, че споделянето е двустранен процес и ти също трябва ад споделиш.
Успех!

23.   Имам същия проблем аз съм на 19г, а приятелят ми на 21г.
Понякога иска сам, но когато искам аз той просто не ме отбелязва.
Сигурна съм, че си няма друга, просто нещо му е сбъркано май. А най-интересното е, че до сега никога не съм проявявала искате към бившите си, дори съм имала моменти в които с месеци съм отказвала.
Обаче нещата са различни сега, приятелят ми ме привлича, много сексуално
-Черешката