Споделена история от Секс и интимност

Трябва ли да ме е срам?
Здравейте, аз съм момиче на 23 години и съм правила секс от по-малка, само с един човек и рядко, да не кажа че никога не съм си позволявала да се отпусна и да стигна до истински оргазъм. Попринцип не съм лека, даже въобще, отскоро наистина разбрах, че никога един човек като мен не бива да прави секс на първата вечер, колкото и да е "забавно". Защото преди са ми се въртяли такива мисли в главата, но вече ги изчистих. Само че, няколко пъти са ми казвали мъже, че изглеждам девствена и разни такива. От което съм се чувствала доста неудобно, защото сякаш се опитват да ми свалят самочувствието, заради това, че изглеждам по-невинна като цяло и по-нежна, неопетнена сякаш. И се зачудих, защото попринцип за мен това е в плюс, защото аз имам увереността, че със (може би следващ) партньор, който аз си избера и харесам, когато съм готова и той положи съотвените основи за това, мога да му се "'пусна" така да се каже и да го направя добре, но само за него, защото съм му гласувала доверие и съм го избрала, че е специален за мен. Как мислите по този въпрос, това нормално ли е?
Светът доста се измени и се размиха истините от лъжите и като цяло... много момичета са доста "мръсни" и "сексуални", "лъвици" и го показват навред, като по този начин си привличат всякакви партньори и понякога си мисля, че нещо имам проблем, макар че знам, че не е така и даже не би ми отивало такова поведение на личността. Една моя приятелка се беше изчукала с няколко дето знаят как да дадат и да го получат от жената и така си "повиши" самочувствието като жена. Как според вас е добре да приема това нещо, за да може когато съм някъде или качвам контент с лицето си в социалните мрежи да не ме питат девствена ли си или .. какво да направя, различно от секс с друг човек, за да не изглеждам така? Възможно ли е да получа оргазъм сама и да се усещам по-готина и да се чувствам по-добре в живота си? :)) Ако някоя от вас го е правила, моля да ми сподели няколко съвета, бих правила и медитации относно това. Благодаря ви!

Коментари

1.   Такива сбъркани кифли,дето не знаят какво искат има доста много тук !!!

2.   Повечето жени приравняват забавлението и свободното държание със задължителен секс или минимум свирки.
И смятат, че това не не ги прави леки.

До авторката - секса с човек, който не обичаш за мен не е нирмален.Не говорим за "влюбване от пръв поглед", което обикновено се случва след като си наквасена в кръчмата.

За това, че мъжете мислят, че си девствена - или попадаш на някакви недорасляци или на кварталните ебачи.
Когато попаднеш на нормален мъж ще го разбереш сама.
А това, че в момента се пердашиш с някакъв женен или такъв, който не държи на теб пак не е добре.

3.   Здравей! Моето мнение е, че ти си с изключително правилно разсъждаване и трябва да имаш самовучствие именно заради това! Аз като мъж бих те предпочел, като гадже, защото не си тъпа и самочувствието ти не се базира на това колко **** са ти влезли до сега. Съвета ми е да се опиташ да смениш средата, че да не общиуващ с олигофрени, които да се опитват да ти смазват самочувствието за да те вкарат в леглото и да си избиват компелксите, че са те чукали.
Помисли какво ИСТИНСКИ ти е интересно да правиш и търси среда с твоите разбирания за живота и отношенията между мъж и жена. Успех! :)

4.   Не разбрах рам как по външния вид определят девствеността ти и на теб защо ти пука и е обидно за теб . Секс се прави с любим човек , а не с всичко наред .

7.   Много се нервя на този факт и това предимно се среща в България и какво като си го правила да не говорим че е било само с 1 човек тогава си го усетила и си мислила че това е правилния човек отпусне се въпреки че аз съм девствена но мисля че е по добре по рано с правилен човек отколкото по късно например на 19 и с много различни хора с оправданието че вече са големи и им е времето

8.   Няма от какво да се срамуваш. Всъщност хората които трябва да ги е срам не се срамуват.

Жените които описваш по-трудно ще намерят стабилен приятел, защото са притъпили способността си да филтрират сериозните мъже, за сметка на сексуалните партньори.

9.   Ацеъкакво значение има какво казал някой си че ки девствена.
Това показва едно:
1. Ти го допускаш? Защо позволяваш такива разговори? Това са лични неща и въобще за секс, аз не говоря с приятелките ми, мъже и т.н. Просто ти се осъзнай. И самочувствие не се повдига, като се чукаш с мъже. То идва от вътре от теб, не от вън.

10.   Благодаря ви много за обратната връзка и за подкрепата! Вярвам, че постъпвам правилно :)
-авторката

12.   Това е много индивидуално. Моята жена, преди да се оженим, ми каза, че още повече щом ще живеем заедно е добре да пробваме всичко в секса. Отначало не я разбрах. Тогава ми обясни, че иска да пробваме анален секс.

13.   Слушай сега, колкото по-малко бройки имаш, толкова си по-ценна за един стабилен и сериозен мъж, това ти го казвам от мъжка гледна точка, ти си прави изводите. Ако разбираш от футбол, ти си като играч, който е играл дълги години в един отбор и е добър, все повече отбори ще го искат за все повече пари, накрая ще отиде при най-добрия и ще печели титли и отличия :), курвите еднодневки са забавни само за 1-2-3 часа. Отделно, когато намериш своя човек, ако е читав, ще те научи да правиш неща, които на него му харесват, така няма и да ти изневерява и ще сте задоволени и щастливи. Аз поне така ги виждам нещата. Поздрави.